Застреляха ликвидатора на ВИС-2 в София
В София малко преди 21 часа брутално е застрелян 53-годишният Веселин Стоименов.
Обратно в новинатаКоментари - Застреляха ликвидатора на ВИС-2 в София | Днес.dir.bg
Коментари
България е пълна с подобни юристи, икономисти и дори д-ри на науките, минали през застрахователно-мутренския бизнес, част от които, днес зори ни управляват. Като се започне от достопечетния ни министър-председател и така надолу по веригата. В бантустана Чалгаристан, тези сцени от близкото миналот ще продължат да се повтарят и в бъдеще...
Има една съществена "неточност" - проектът ГЕРБ с Бойко Борисов е рожба на фондация "Ханс Зайдел" - издържана от баварския едър промишлен капитал и създадена и упралявана от САЩ.
Ами съвсем нормално развитие на нещата. Дойдоха Герп и мафиотските войни зепочнаха. Като няма пари в държавата и от обществените поръчки падат само трохички, ще трябва да се разпредели и сивия бизнес. В него засега има пари. И за още един мандат ще стигнат. Пък след туй може вече и да дойде някой да работи наистина за държавата. Ако още са останали хора в България де.
А някаква информация, за ликвидаторите на КТБ. Там кога се очаква да започне отстрела, може би след 10г когато се позабрави?
Каква ли статия щяха да напишат ако не го бяха застреляли БРУТАЛНО... Някой ако не е разбрал, застреляли са го БРУТАЛНО!!! Стрес трябва, стрееес... Слонче (с по-дълго и дебело хоботче) да споходи всички "журналисти", които си изсмукват от пръстите разкрасяване на такива "новини".
В София малко преди 21 часа брутално е застрелян ... Дир, може ли някой да бъде застрелян небрутално?
ИНТЕРЕСНО Е ЧЕ ПРАВИТЕЛСТВОТО И ПРИМИЕРА НИКОГА НЕ СА КАЗВАЛИ НЕЩО ЗА ТОВА ЧЕ В БЪЛГАРИЯ ИМА МУТРИ ..... .... А ЗА ТЯХ НАУЧАВАМЕ ОТ МЕДИИТЕ КОГАТО ЗАСТРЕЛЯТ НЯКОГО ОТ ТЯХ :)) БОЦКО , ПОСЛЕДНО ИМА ЛИ БУДИСТИ В БЪЛГАРИЯ ИЛИ НЯМА ????:))
Застрелян малко преди 21ч. Вашата статия е от21,26 часа и съдържа заключението, че фатален е изстрел в главата. Това ви заключение е преди оглед от патолог и преди аутопсия. Това професионално ли е? Ами може да има например изстрел в сърцето и той да е фаталния, а този в главата да е контролен. Ама нищо - нека шаш и паника да има и да е брутално.
Може бе, нежно казваш "горе ръцете, моля" и внимателно натискаш спусъка. Сигурно така е небрутално, ама го няма по филмите.
БАТЕ БОЙКО Я КАЖИ ЩО Е ТОВА МУТРА И КОЙ УБИВА КОНКУРЕНЦИЯТА ????:)) ... ПРЕМИЕРА Е ОТ СИК ...МРЕТЕ ВИСАДЖИИ :))
Абе ми прилича на САМОУБИЙСТВО :). Това е в резултат на добрата правораздавателна система, вместо да кредиторът да пръска пари по съдилища и после да оправдаят виновният, сигурно за 1/3 от парите е намерил направо "изпълнител" на присъдата. Скапна работа.
отговарял за всички заведения по морето на групировката,но ДИРа разкри къде е заровено кучето.-"Стоименов е собственик на множество фирми, като чрез едната от тях е държал бизнеса с туристически лодки по река Ропотамо."
Аз съм сигурен,че знаят кой кого е поръчал,даже знаят и кой е убиеца но... няма да излезе на яве никога.Докато не се изкорени комунизма до 25-коляно няма отърване.
Нищо няма да ликвидират.След него идват копелдаците му и на всички като него.Те не са по различни.Каквото прави тати и ние същото.Няма държава.Всичко свързано с властта и бизнеса е Мафия.
Прав си че герб не са цвете за мирисане но коя партия искаш???? Има ли някаква алтернатива? Много хора пишат (от чужбина) вие си избрахте тези... Аз не съм ги избирал но за кого да гласуваш като всички са слуги на един господар...
Ако всички мутри се ликвидират,ще останем без управници...Да им се отнемат всички откраднати милиарди!Така ще се напълни бюджета и даже заемите ще върнем и ще се вдигнат заплатите!
"Застреляха ликвидатора на ВИС-2 в София..........." ?!?! Колко обичам, когато денят ми започне с такава хубава новина! Дир всеки ден по една такава за.....тиквата, боздуган драгалвфския РОМ, Насранян и .....т.н. Това съм си пожелал за новата година!
МЪЧИ МЕ ЕДИН ВЪПРОС: ЗАЩО КОГАТО ЕДИН ЧОВЕК ОТ СИК Е НА ВЛАСТ БИВАТ РАЗСТРЕЛВАНИ МНОГО ХОРА ОТ ВИС? ТОЗИ ВЪПРОС НЕ МЪЧИ ЛИ И ХОРАТА ОТ Т.НАР. СЪДЕБНА СИСТЕМА ДЕТО ЧОВЕКА ОТ СИК СЕ МЪЧИ ДА РЕФОРМИРА, ТАКА ЧЕ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ДА ВЛИЗАТ БЪРЗО В ЗАТВОРА? ДА НЕ БИ И ВЪРХА НА СЪДЕБНАТА СИСТЕМА ДА Е ОТ СИК? ПИТАМ СЕ ДАЛИ ТОВА НЕ СЕ ЗАБЕЛЯЗВА И ОТ Т.НАР. ПАРТНЬОРСКИ СЛУЖБИ ДЕТО УЖ РЕДОВНО ТУПАТ ПО РАМОТО НАШИЯ ЧОВЕК ОТ СИК И МУ ЧЕШАТ ЕГОТО И ДАЛИ ТЕ НЕ ИНФОРМИРАТ РЪКОВОДСТВАТА НА ТЕХНИТЕ ДЪРЖАВИ? ТОВА ТЯХНО ПОВЕДЕНИЕ НЕ Е ЛИ ЛИЦЕМЕРИЕ ИЛИ АЗ НЕЩО СЕ БЪРКАМ В ПРЕДСТАВИТЕ СИ ЗА НОРМАЛНОСТ?
Държавата май е на автопилот след като престъпността отново се развихри. Бат Бойко за пореден път доказа че с популизъм нещата не стават.
мдам, пореден бизнес на една групировка, който преминава в ръцета на друга групировка....управляваща
Или просто и те са замесени по един или друг начин, а всичко, което ни съобщават е един добре изсцениран театър. А най-вероятно държат и доста компромати и козове, с които биха могли да управляват нашата държава, чрез поставен на власт СИКаджия...
В държава в която ДВАДЕСЕТ ДНИ никой не смее да каже КОЙ командва службата охраняваща политиците ни, в която БЪЛГАРСКИ ДЕПУТАТ търси спасение на живота си в чуждо посолство, и това се приема за нормално от "българската държава" властвам "аз" и моите братовчеди - 919, 22LR, 7,6457, 9*18 и всички от рода!!!!!! БЪЛГАРИ!!!!!!!!! СЪБУДЕТЕ СЕ И ВИЖТЕ НА КЪДЕ НИ ВОДЯТ НАШИТЕ политици!!!!!! Да живее БЪЛГАРИЯ!
ГЛАВНИЯ КОМИСАТ ИНСПЕКТОР ТЮХЧЕВ СЕ ЗАМИСЛИ" ... "КАК ДА КАЖА НА ПРЕМИЕРА ЧЕ КОЛЕГАТА МУ ОТ СИК МАДЖО УБИ ДЕБЕЛИЯ ОТ ВИС-2 "
какво е това ликвидатор- съдия ли е бил, прокурор ли, квестор . Или наемен убиец който ги е застрелял един по един. Ликвидатор????????
Мутрите се самопрочистват! Баш мутрата знае какво става (ако не , и ръководи), ама за това никой не смее да говори, щото....бум! В чуждестранната преса има достатъчно материали за тъмното и престъпно минало на българският министър председател, ама нашите "независими" медии (май бяха на 100 и някое място по независимост) не смеят, дори, да препечатат нещо по тая тема.
Докато СИК-аджия, "гален от три папи", управлява държавата, СИК-аджийте са недосегаеми!
Трупът е заровен много плитко. Докато нашите се съгласяват с малоумщините каквито и да са те от страна на "приятелските" ни държави ги оставят да си правят каквото искат в тяхната си кочинка. Това е евроатлантическите ценности и правата на човека е само прах в очите на матряла. Жалкото в случая е, че нашите политици не милеят за България, а само за себе си и се опитват да затрият народа си.
Умишлено е написано така. Журналистическо трикче, за повече хитове. "Ликвидатор" е на разговорно. По книга е "прокурист". Това е лице, което се назначава служебно, да закрие голяма фирма, обикновено, със задължения.