Коментари - 2 находчиви жени заловиха с упорство джебчии в столицата | dnes.dir.bg
назад

2 находчиви жени заловиха с упорство джебчии в столицата

Две решителни дами заловиха джебчии в столицата в навечерието на празниците.

Обратно в новината

Коментари - 2 находчиви жени заловиха с упорство джебчии в столицата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много сложно бе, брат. Кой ти има време за такива работи? Не може ли просто - ръчичките на релсите пред колелото на трамвая, трамвая дава малко напред и после ги пускаме да си ходят, без право на мед. помощ

Ами какво да правят с 11 деца и помощи, които не стигат?! Ще работят каквото могат!

Циганите трябва да се изтребват като хищниците.

Жената 600 лв. заплата дали и стигат. Ще работят или ще търкат наровете по затворите !!!

Хубав бой на място, това трябва.

Оставете наивния оптимизъм - проблемът е какво и как се случва след всичко това. Нима някой има съмнение, че полицаите не ги познават. Нима някой има съмнение на какво се дължи неприлагането на мерки спрямо тези.

TIREX

и нищо за това къде са парите...и нищо за съд каторга...

Циганите ок, ама хищниците защо?:)

Полицай = свещеник

Правилно. Такива само бой с метален прът в колената ги оправя! И пристите на ръцете да им се счупят също, да не могат да крадат повече.

държави, цигани в България ??? Кой им даваше купища преференции, те се плодяха като зайци и сега сигурно надвишават 20% от живущите в България ??? Не беше ли любимият на туземието правешки каскет, ха-ха-ха-ха-... ???

теса гласоподаватели наДПС

Шериат ли ти липсва? Прав ти път към някоя от държавите където друго право не признават... А иначе уста - слон да лапне се отваря като иде реч за бежанци, дето повечето са от такива страни. Що ли бягат?

Залагам 1000 лв, че сега БХКурви ще издирят жената и ще я съдят защото е притеснила мангалките докато си упражняват професията!

Помогни си сам, за да ти помогне и Дядо ти Коледа! Българската жена - мъж на годината!Хо-хо-хо! На обратно било "Ох-ох-ох".

Всеки човек има ЧОВЕШКИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ В ОБЩЕСТВОТО -ТРУД,ДАНЪЦИ,УЧЕНИЕ ДО ПЪЛНОЛЕТИЕ,И ЕДВА СЛЕД ПЪЛНОЛЕТИЕ ИМА ПРАВО ДА СЪЗДАДЕ ДЕТЕ ....член 29 алинея 1 ,от човешките права -Всеки има задължения в обществото ,а в следващите алинеи обясняват,че ако нарушават реда,принципите и правата на другите /чрез кражби,робство,нео-експлотация-неплащане на дънъци,а консумиране чуждите.. и т.н./ следва да им бъдат ограничени свободите и правата ...т.е.затвор,принудително изселване в тяхната държава по произход,или разселване в специални селища в държавата

"... а междувременно в кошчета край спирки намерили захвърлени портмонета." ?!!!

В Турция не ходят джепчийки да ограбват,защо ли? Май там държавните служители работят.

През живота си съм пребил поне десетина джебчиййки, от 6 до 66 годишна възраст. Мога твърдо да заявя" НЕ ПОМАГА! Те са свикнали на бой от малки.

двете дами да бъдат незабавно назначени на работа в полицията. при липса на кадри и при наличието на пишещи- ХанкУ Брат - за име на улица - тия двете са направо за шефове.

d4

това е изключително доходоносен "занаят". обикновено парите се дават на чаавето, защото на него нищо не могат да му направят. но ако случайно хванете крадлите "в крачка" единственото решение е да им счупите поне един пръст или ръка...

Колко много проблеми само в една статия.... Поради липсата на адекватни мерки срещу престъпниците от страна на полицията и съдебната ни система, се стига до пример от сивата икономика/пари на ръка/, които да замажат за момент нищетата от ниската часова ставка в България.

Браво за усилията, но това е строго регламентиран бизнес, достигащ дори до партийните каси. Не очаквайте, да бъдат наказани или да спряни.

papion

За съжаление Гергана няма да си получи заплатата, циганката и детето-крадец няма да отидат в затвора, просто трябва да се въведе таксуване на входа на превозното средство, ако трябва и с кондуктор, да видим дали ще се качат да крадат. Другото е "Бъдете нащрек".

Мангалките-джебчийки почти винаги "работят" по тройки. Забелязвал съм го многократно. Детето е било на обучение. А в тройката явно си има добра обиграност и ясно разпределение на ролите - коя краде, коя отвлича вниманието и т. н. Де да имахме срещу тях поне част от тяхната организираност и сплотеност...

Ще добавя един случай, на който станах свидетел преди години. Съпружеска двойка възрастни туристи (оказаха се украинци) забелязаха, че някаква мангалка се опитва да отмъкне нещо от чантата на жената, и хванаха крадлата. Оная се развика и просто за броени секунди от околните малки улички дотичаха 10-15 мангала, заобиколиха туристите, задърпаха ги, закрещяха. Възрастните хора се видяха в чудо и вече искаха само да се измъкнат от тази подивяла тълпа, не за протестират за нещо откраднато. Така действа и вълчата глутница, за да постигне хищническите си цели. Въпросът е как се противодейства на такава тактика и организация.

Да не забравяме че жертвата плаща и заплатата на полицаите, които получават заплати за да не се случват такива неща. Джебчиите и измамниците са комбина с тези с малките заплати. Тук е проблема, а след това в измамниците.

ЗАЩОТО АКО СЕ НАДЯВАТ НА ПРАВОСЪДИЕ - ПО-ДОБРЕ ДА СЕ НАПИЯТ ОТ МЪКА !!!! В ТАЗИ ПОСРАНА , ЦИГАНСКА ДЪРЖАВА, БГ СЪДИИТЕ НЕ ПРАВОРАЗДАВАТ !! В ЗАТВОР НЕ СЕ ВЛИЗА ДОРИ ЗА УБИЙСТВО, КАМО ЛИ ЗА ДЖЕБЧИЙСТВО !!!!

Вчера извиках на една ромка, ровеща за прехрана в коша за боклук с обръщението "момиче". А тя обидено ми каза, че е жена с 6 деца. Викам й: "Стига толкова. Трябва да имаш време да ги гледаш и да им се радваш" при което отговорът й беше" "Още съм на 31 години". За мен тези отговор означава, че ще ражда докато може. Питам се защо в Китай успяха да спрад раждаемостта, а в България не можем? Не съм против да си имат деца, но да се развъждат като зайци... Да не могат да дадат на децата си внимание и обич, защото по цял зен ходят по кошовете, а вечер се напиват и правят поредното дете?!

Затворите в България не помагат за превъзпитание, а доосъвършенстват престъпните им навици чрез споделяне в килиите. Чукането на камъни може да реши въпросът чного по-кординално. Вместо полицаите по цял ден да събират разни доказателства за поредното безумно престъпление да ги надзирават докато работят нещо полезно за обществото.

Като скрият откраднатото, хората в цялото превозно средство ли ще пребъркаш? При мен така се получи - джебчийките хванати, но парите ги няма и всичко приключи. Седмица след това ги видях пак на "работа"...

По-некадърно написана статия не бях чел скоро - пълна с правописни грешки и без логическа последователност! Редакторчето Михайлов, не ставаш!!

Вече са пуснати и "работят". Вие си решавате какво да направите.

просто трябва да ги елиминирате за остатъка на мизерният им цигански живот като им прережете циганските гръцмули(без свидетели)така както щяха да направят те,циганите,да прережат гърлото на бял човек.

По-добре двете момичета да си потърсят добър адвокат от рано, а не да обикалят по медиите. Ако кражбата не бъде доказана, джебчийките ще заведат дело срещу тях за набедяване, клевета и т.н. и като нищо ще го спечелят, защото имат много добри адвокати.