Снегът парализира София
Снегът блокира София както всяка година. Огромни задръствания има в целия град.
Обратно в новинатаКоментари - Снегът парализира София | Днес.dir.bg
Коментари
Колко малоумни коментари видях не е истина. Някакъв селски бастун разправя, че имало градски транспорт, та да ползваме него. Ти някога бил ли си в София, возил ли си се в (а)дския транспорт, та ми говориш? Знаеш ли, че в такова време се чака минимум 30 минути, а после автобуса идва претъпкан, а ти дори не можеш да се качиш? Студено е, бавно е, блъсканица е. Изобщо за градския транспорт мога да говоря до утре. Преди седмица реших да оставя колата и да ползвам СКГТ - чаках час и 30 и накрая взех такси, защото не мина нито един автобус. А до умника, който разправяше да вземем лопати и да ринем ние - че тогава за какво плащаме такси за почистване, които са по-големи от данъците на имотите ни бе? Луди пари даваме, а в замяна не получаваме абсолютно НИЩО. Че и после искат ние да чистим.