Снегът парализира София
Снегът блокира София както всяка година. Огромни задръствания има в целия град.
Обратно в новинатаКоментари - Снегът парализира София | Днес.dir.bg
Коментари
От квартал Лозенец до кръстовището на ул. Опълченска и бул. Сливница не беше почистено въобще!!! Не видях нито ЕДИН снегорин, не се опесъчава, няма машини, които да ръсат с луга! НИЩО НЯМА! Най страшно беше на алея Яворор - 40 минути се чакаше в задръстването, кишата беше около 20 см. и усещах остякъде. Кмете - браво перфектно начало!!! Бойко за тва ли гласувахме за теб??? За тва ли изгно Вълка??? Фандъкова защо в 4 през ноща не патрулира да види как се справят 8-те фирми със снегопочистването, както правеше ти??? Айде малко по-сериозно и не ни разочаровай още от първите дни на тоталното си упраление. Днес и София и държавата са твой, ми стопанисвай ги де, иначе за кво сме те избрали??!!!
НЯКОИ ВЯРВА ЛИ И МНА ТИЯ ЦУРВУЛИ Я ВСИЧКИ ГЛАСУВАЛИ ЗА ФЪНДЪКОВА С ПО ЕДНА ЛОПАТКА И ДА ХОДЯТ ДА ЧИСТЯТ
от разклона за Горубляне до Ректората-1 ч.Царииградско,като основна пътна артерия НЕПОЧИСТЕНА!!! Васил Левски -също,Сточна гара -също!! На Полиграфията ни задмина един снегорин,който почистваше бус линията но преди Орлов мост дигна греблото и отиде към НДК.Това става около 10 ч.
ТАЗИ ВЕСКА ГЕОРГИВА - УЖ ЗНАЕШЕ ДАТА ТА И ЧАСА НА СНЕГОВАЛЕЖИТЕ ,А СЕГА НИЩО. ПРОСТО ДА СИ ОТИДЕ Е ПЕНСИЯ. ТРЯБВАТ ДА ИМА ХОРА ДА ВИЖДАТ И ОРГАНИЗИРАТ СНЕГОПОЧИСТВАНЕТО. СЕ ОТ СЕБЕСИ ,ЧЕ ГЛАСУВАХ ЗА Г-ЖА ФАНДЪКОВА.
Ооо голем кеф. Сутринта идвам в 9:20 на работа паркинга празен. към 10:00 взеха да се влачат първите колеги. Шефа все още го няма - Все така да е ! :)
Перник-София е АД! два часа и половина и кой умник пусна тировете,които в нормални условия не се движат м/у Пк и Сф сутрин до 9 часа,а днес бяха задръстили целия път!!!Задръстването почва още от Перник
Абе за поредна година, всеки си изми ръцете, сдържам се от псувни защото ще е като глас в пустиня.Цариградско не почистетено, 4ти километър непочистен, цяла София блокирана! Ами ако бяхме 5-10 милиона София, кво правим? Видях снегорин чак на горубляне на светофара с околовръстното-там го видях! Мръсни пе...Давайте ние да слагаме на колите си снегорини и да дейставме, братя!
Nishto nowo - wsjaka godina sashtoto - znachi oshte ne e nastanalo wremeto da se pribirame w BG :)
От МЛАДОСТ до ЛЮЛИН в СОФИЯ,които ползват метрото трябва да целуват краката на ББ.Другите знаят защо.Пълен блокаж по улиците.
Ами гасите колите, оставяте на улицата, и пеша към кметството, защо не и пралмента, и с шутове навънка ги изкравате с поедна лопата... Защото знаят че хората ще помучат ден-два, но после спестените милиончета са сладки....
Не гласувах нито веднъж тази година. Това беше моето отношение към тези управлявящи и пак не се излъгах. Не мога обаче да разбера, защо като не галасувам , да не критикувам. Да не би да не плащам данъци? Плащам и за колата и за апартемента и не получавам нищо. И аз закъснях за работа и аз видях снегорин с вдигнато гребло. Кой ни натресе тая за кмет.Наистина само пърха с мигли и позира, както беше казал един неин колега от общината. НЕТЪРПИМО Е.
Ами честита да Ви е новата Кметица... Недейте рева сега, че не Ви е почистено. Такава си я избрахте ....
Бойко незабавно да уволни тази дебелоока лъжкиня-Георгиева.На Надежда беше тотално блокирана.И тия допотопни автобуси движещи се по линията на 7тм докога ще се ползват?Докато стане някоя беля и започнете да се вайкате постфактум.
Едно време имаше една фирма - Новера. Преди това Волф, ДИТЦ и Чистота (с общи собственици, разбира се). И всичко беше ОК - един човек палщаше рушветите, и един ги прибираше... А сега 5 фирми плащат мна 20 души и стана егати хаоса. А и някои ги е страх да взимат на джобе и още повече объркват нещата.... Бойко, не се прави на луд а остави хората да си взимат комисионните! Това не се издържа! Сега се дават грешни пари на неправилните хора и си е е*ало майката...
Пак 10см. сняг блокираха града. Незнам г-жа Веска Георгиева на какъв терен е била, но явно не е излизала от там. Да не почистят главните булеварди преди градският транспорт и трафикът, според мен си е живо престъпление. Но за европейски град като София 4км. за 1:40 си е направо рекорд. Сега когато в задръстванията са пуснали снегорините, само мога да кажа, че няма нужда от тази показност как се чисти града защото ефективността е нулева, а само се пилеят данъците на хората. На общината и почистващите фирми, мога само да кажа евалата, за пореден път доказахте, че сме на светлинни години от Европа. Стойте си на топло и харчете на воля и безнаказано парите, парите на данъкоплатците.
Е тя щом сега тепърва ще обсъжда обстановката .....въоражете с търпение, така е като ни управляват полицаи, то заваля 5 см и София е блокирана, какво остава за 30 см
Страхотно е хлъзгаво по стълбите на подлезите за метрото. Моля да се вземат мерки. Солта е по-евтина от болничните.
Не е почистено и не е хвърлен грам пясък,еле па луга! Кметицата се осра още на първия лееек снежец! А наглите думи на не знам си коя тиква,че няма проблем в София-това просто е за уволнение! Гадове.
Ууууу, комунистите са виновни! Това е техния таен план да съботират и отвличат вниманието от Изключителните успехи, постигнати срещу организираната престъпност, под личното вещо ръководство на Вожа и Учителя... Вълка е виновен, отмъщава си, че Бойко го пребори, и негови хора лежат пред техниката на Добрите почистващи фирми и възпрепятстват тяхното излизане и работа...
СОФИАНЦИ СТИГА СА ВРЕЩЕЛИ, А ДА СЛЕЗЯТ ОТ АВТОМОБИЛИТЕ, ДА НЕ ПРАВЯТ ЗАДРЪСТВАНИЯ, ЗА ДА МОГАТ СНЕГОРИНИТЕ ДА ПОЧИСТВАТ УЛИЦИТЕ. ИМА И ОБЩЕСТВЕН ТРАНСПОРТ И МЕТРО !
Единственото хубаво нещо е,че пътя Перник-София е блокиран та поне един ден тия кюмури където задръстват София ще останат малко изолирани.
VMESTO DA MRANKATE PO FORUMITE-HVANETE PO EDNO GREBLO I PO4ISTETE TROTOARITE POKRAI BLOKOVETE,NAU4ETE SE PARVO DA SVARSHITE VASHTA RABOTA I POLE DA KOMENTIRANTE OSTANALITE.
ЕТО ВИ ТЕЛЕФОНА НА СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ 9875555 ЦЯЛА СУТРИН ГО ЗАТВАРЯТ. ОТ КАКТО Е ПАДНАЛ ПЪРВИ СНЯГ НЕ СА СЕ ПОГРИЖИЛИ ЗА НИЩО. КВАРТАЛИТЕ КЪМ ВИТОША СА ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА.СУТРИНТА НА ОКОЛОВРЪСТНОТО БЕШЕ АД. ДВИЖИХ СЕ КАТО С КЪНКИ. УМОЛЯВАМ ВСИЧКИ ДА ЗАПОМНЯТ ТОЗИ ТЕЛЕФОН И ДА ГО ИЗПОЛЗВАТ 9875555
Тия малоумници на това обилен снеговалеж ли му викат, за 15 часа е паднал 6 см. сняг и те неможели да смогнат. Това са пълни идиоти.
нямам думи!!!!!!!! 4ас и половина пътувам с колата, карала съм с 10км. в час! Няма нито един снегорин по улиците! Тази Георгиева да излезне да се поразходи из така добре проходимата София!!!
Айде, нядевайте кънките, ските или импровизирайте с няк`ъв хлъзгав материал и успешно прохождане на София при зимни условия :))) - и аз си го мисля това-сега търся по-голям найлон. Вескеееее, в 18 часа като ми свърши работният ден ела до офиса да ме дърпаш с найлона до вкъщи. Проблем няма да има-нали всичко е проходимо!?!?!?!?!?! Пача с пача!!!
Пак 10см. сняг блокираха града. Незнам г-жа Веска Георгиева на какъв терен е била, но явно не е излизала от там. Да не почистят главните булеварди преди градският транспорт и трафикът, според мен си е живо престъпление. Но за европейски град като София 4км. за 1:40 си е направо рекорд. Сега когато в задръстванията са пуснали снегорините, само мога да кажа, че няма нужда от тази показност как се чисти града защото ефективността е нулева, а само се пилеят данъците на хората. На общината и почистващите фирми, мога само да кажа евалата, за пореден път доказахте, че сме на светлинни години от Европа. Стойте си на топло и харчете на воля и безнаказано парите, парите на данъкоплатците.
Всичко е абсолютна лъжа! Въбще не е проходима София при зимни условия! ул. Луи Айер, ул. Сребърна /сега Хенрих Ибсен/, ул. Козяк и ул. Богатица, бул. Джеймс Баучер - всичките са непочистени. Заледено е! И няма нито една почистваща машина!
Спокойно, ситуацията е създадена умишлено. Трябва първо Бойко да се върне от Копенхаген, да издърпа публично ушите на Титан, Чистота Искър и пр. и после улиците да светнат.
Г-жо Георгиева, изявлението Ви по програма Хоризонт е наглост! Аз пътувах по бул.България, бул.Гоце Делчев, ул.Ив.Евст. Гешов, бул.Арсеналски и бул.Черни връх и никъде не е почистено! Пътувах и слушах как София е почистена по всички големи булеварди! Щом големите столични артерии са непочистени и заледени, какво сте правили тази нощ? Пътувала съм два часа! Незнам на какъв терен сте били цяла нощ, но по-непочистен първи снят не съм виждала в този град.
Все пак има и хубава страна помислете! Ще преживеем и това и ще го забравиме! П0- важно е, че мизерната некадърница ФАНДЪКОВА вече НЕ Е МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО!!!!!!! ТО НЯМА ДА БЪДЕ СЪСИПАНО ОТ НЕЯ!!!......Така, че пред по-голямата злина със страшните си последствия за в бъдеще бих предпочел един-два дни неудобството от непочистения сняг в столицата.........
Някой да не мисли че така е само в София, цялата страна е така.Пак ни изненада зимата може би.
Веска Георгиева е склерозна бабичка. Това го знаят всички служители на РИОСВ София. Така, че не чакайте от тая нафукана бабиера да свърши някаква работа.
Да си беше стояла Фандъкова в образованието. Обаче ББ я изпързаля и й пробута всичките проблеми на София, които той заряза наакани. Сега се донаакаха. Дупе да й е яко на кметицата/ ако го има/! направо я съжалявам, но пък от друга страна като знам какви парички смъкват от нашите гърбове въобще не ми е жал!
Възмутително. Прекосих половин София за да се добера до офиса. Нищо не беше чистено. Аз живея близо до Бърза помощ и само там видях един снегорин на възрастта на баба ми да се движи, но с вдигнато гребло. И това при 10 см. сняг. Какво ще каже госпожата от Инспектората като падне 20-30-50см - проходимо при арктически условия!?
От Младост 4 до Лозенец - 2 часа. Ако това означва, че София е проходима при зимни условия, по-добре пеша.
Спокойно, Планира се серия от спец-операции, при които сериозно ще бъде респектиран атмосферния контингент.
Ами като виждате, че не е изчистено, къде сте тръгнали с тия коли?!? Аз отидох до метрото, после трамвай и стигнах до работното си място за 15 минути!!! Ама не, селяните от колите не слизат!!!
Не може 2 милиона идиоти да излязат с колите си и да задръстят всички улици. От къде да мине тая техника? И защо драги ми софиянци, като видяхте каква е обстановката всички се качихте в колите си и не походите малко пешком. Ние в провинцията можем и пеш да отидем на работа, понякога това е 1 км. но не се оплакваме. Надявам се до няколко часа и при вас да се нормализира положението, преди някой друг идиот от тия дето се изказват по-горе не е искал отново оставката на кмета и целия министерски съвет. Малко търпение и разбиране нямаше да навреди на никого от Вас.