Агенти натопили съдия Цветкова за подкупа
Принудиха ме да излъжа за подкупа на съдийката Анелия Цветкова, казва адвокат Георги Стефанов пред в. "24 часа".
Обратно в новинатаКоментари - Агенти натопили съдия Цветкова за подкупа | Днес.dir.bg
Коментари
и аз така си мислех, абе ще се измъкнат, ама с това правосъдие, я поне тоя да го отнесе за лъжесвидетелстване като е такъв тарикат, кой знае колко е получил или са го притиснали с неговите кирливи дрехи?!? как да не ти е кеф да си Българин, седиш и виждаш как ВИНАГИ, АМА ВИНАГИ всички се измъкват по-чисти от сълза. Иначе затворите ни са пълни с кокошкарите. Ало законодателната и изпълнителната власт, страхотни сте, шапка ви свалям помияри долни
Адвокат Стефанов или държавните служители(ДАНС)? Ако не направим криминален трилър, ще дойдат от Hollywood.
Че е взела парите тая дебела свиня ги е взела защо трябва да ни правите на тъпанари и да ни баламосвате мислите ли че ние Ви вярваме Лъжете се не ви вярваме тая свиня с дебилската физиономия да отива в Сливенският затвор Цяла Варна знае че тя взима подкупи
Женицата е ЧЕСТНА, тя нищо не знае, нищо не е взела, тя даже не е от тук. Как може така да я оплювате? Най-честната съдийка е това. Помислете какви са другите!!!!!
Благодаря на всички политици,полицаи, съдии и медии, че все още си правят труда да измислят нелепи лъжи за пред нас- простия народ! Все пак се стараят. неможем да го отречем.
Тези трима човека сами са си надробили съдбата от лакомия.Престъпницит във всички строеве са престъпници.Изкарахт ги ангели, които органите ги топят защото не са им симпатични.Стига глупости.
хахаха 'ЖЕНИЦАТА Е ЧЕСТНА' .... В кое ухо е честна ?? Мен що не ме хващат с подкуп? М?
eiiiii....myhliooo prost,ti si edno pederast4e gnysno,kakto pove4eto bulgarski muje,koito vse namirat pri4ini da opluvat vsiko bez da ima pri4ina..vmesto da si xvurlqte silite da opravite BULGARIA,,vie se staraete da razvalqte..vie mujete ZAVIJDATE 4E NIE JENITE SME PO OPRAVNI OT VAS I PO VSQKAKUV NA4IN ISKATE DA NI OMURSITE--NOOOOO VIJDASH 4E NE MOJETE....hahaha
Ооооо горкичкия. Момченцето мило го били принудили. Знаете ли, приятели от дир, аз лично бих се радвал ако наистина са го принудили. С пистолет, мъчения, каквото и да е. Съмнявам се изобщо да има хора в целия варненски окръг които да не са наясно що за копелета са всичките замесени, начело с тая напудрена одъртяваща съдийка.
Адвокат Стефанов вероятно е завършил право в учиндолския свободен университет,иначе нямаше да ръси глупост след глупост.А за лъжесвидетелстване иначе се полага нарче в затвора.
Предлагам на този адвокат да му отнемат правата да практикува. Как така държавни служители, които не са се легитимирали са го накарали да подписва декларации. Тоя малоумен ли е или некомпетентен. Закона не оправдава незнанието.
Лелеее от колко кладенеца извадиха вода тия, за да я защитят, явно каката не е кой да е! Но, както е казано, всеки народ си заслужава управниците, а ние най-вече, защото сме мнооого големи овце и освен да си мълчим и да прекланяме главици, друго не правим :(!
докога ще ни занимавате с тази крадлива и карумпирана мърла бе. още ли не е влязла в затвора. вместо през една седмица да измисляте нови лъжи, по добре се разбързайте и преключвайте делото щото европа ви следи и много добре знае номерата ви. то не беше любовен сапунен сериал, то не бяха други глупости, сега пък ново двайсет. и всичките лъжи измислани от юристи. то ни е ясно че адвокатите това им е работата да лъжат и измислят всякакви лъжи за оневиняване на подсъдимият, но тука вече преиграха. не ни дразнете повече с тая, ами я вкарвайте в затвора.
Ха ха, сигурно и агенти са я принудили да вземе подкупа, и агенти са и поставили 150 хил. лева в апартамента ! Олигофрени, съдията в затвора за кражба/корупция, а адвоката за лъжесвидетелстване ! Това би се случило във всяка нормална държава, но в БГ явно трябва да си алчно и нагло крадливо лайно като гореспоменатите, за да си добре !
Уж трябва да даде половината на 60 000 лева, а отива само с 10 000. Нещо не се връзва работата!
Не виждате ли, че всичко това е една ГОЛЯМА ЛЪЖА! Тази съдийка е за затвора, а така също и този, който и е дал подкупа! Живеем в една абсурдна държава, в който обикнбовения човек НЯМА стойност, а се толерират престъпните олигарси! Но както е написал никой по-долувсеки народ си заслужава управниците, а ние най-вече, защото сме мнооого големи овце и освен да си мълчим и да прекланяме главици, друго не правим. Време е да станем гражданско общество и да защитаваме интересите си. Събуди се народе!
заллагам си ташака, че тая е виновна, ама много. замесени са и други приятелчета от БСП-то и не става нищо, ще трябва вече да я пускат - залагам си и другия ташак, че до 10 дни е вънка ?
да не е взимала пари, народа гласува доверие на такива като нея. трябва да си понесе последствията затова. Сливенския затвор примерно.
Абе какви са тези мушмороци. Това е съеременния елит. Съдийка приличаща на застаряваща поп фолк звезда и адвокат съден за изнасилване и какво ли не още. Егати смехорията.
кой замества съдийката и какво работи. адвоката - още ли е адвокат. всички сме невинни до доказване на противното. явно не е в час законодателя.
Излиза че ДАНС злуоптребяват със всесилното си положение за да се справят със една подкупна съдийка.Таза Цветкова трябва да бъде осъдена на всички основания.Никой не може да каже кое как е. Тоя адвокат не ми се вярва да знае какво говори.Тоя иска да срине системата заради недоказани нейни действия.Адвокат на Мафията.Ха!Ха!На какъв се прави тоя пък.
И тая пръдла е чиста, колкото са чисти и останалите шизофренясали добичета в тоги. Изградили са си свят и добре си посмърдяват в него, ами по-добре кой когото и да е от тях, където свари, яко да му го ...
В коя страна Адвокат съден за углавни престъпления - изнасилване! и хулиганство! ще продължи да практикува и гилдията няма да го изхвърли?? Или , лекар взел подкуп , или доказано осакатил или убил някого поради некадърност , ще го полицаят със "забележка" и ще го преместят от един кабинет в друг ? Или , политик / депутат или министър , безочливо търгуващ с влияние и покриващ или скриващ престъпление няма да си подаде моментално оставката и да се запъти с бързи стъпки към затвора ?? Еее, никъде по света ! Освен в Бантустан управляван от бастуни управляващи примати !