Спират протеста заради заплаха от бомба
Протестът пред Народното събрание беше прекратен внезапно заради сигнал за бомба, точно когато започнаха размирици.
Обратно в новинатаКоментари - Спират протеста заради заплаха от бомба | Днес.dir.bg
Коментари
Вместо полицаите да бяха излезли ония които управляват. Нали управляват чудесно, няма от какво да се притесняват.
Хитро! Еднственото организирано нещо в този протест и прекрасно изиграно беше стълкновението с футболните фенове. Инсцинирано рано, когато няма много хора. Българина не обича насилието, сега протестите са малко или много опоречени. Започвам да се възхищавам на работа по манипулацията на обществените настроения. БС(К)П е единствената партия, която има сериозна структура и организация и чудесно подготвени кадри от ДС. Другите партии или са подопечни или без интелектуалния ресурс на ДС, а гражданско общество въобще няма! Добре дошли в олигарски комунистан България!
Хайде сега , протестиращи студенти, скрийте се под полите на майките си или между ташаците на плащачите ви, та да не ви гръмне приятелска бомба! Колкото сте студенти, толкова сте и борци за правда! Глупави СДраСти такива! Нима не разбрахте, че Мястото ви е сторено, ала ви време минало?
Докато онази чепата сграда в центъра не бъде разрушена до основи, нищо няма да се промени. Тя отдавна не е символ на нищо позитивно. В момента е символ на корупцията, провала и предателството спрямо българския народ. Развъдник на престъпници, защитени от законите които пишат сами за себе си.
Хайде сега , протестиращи студенти, скрийте се под полите на майките си или между ташаците на плащачите ви, та да не ви гръмне приятелска бомба! Колкото сте студенти, толкова сте и борци за правда! Глупави СДраСти такива! Нима не разбрахте, че Мястото ви е сторено, ала ви време минало?
Хитро! Еднственото организирано нещо в този протест и прекрасно изиграно беше стълкновението с футболните фенове. Инсцинирано рано, когато няма много хора. Българина не обича насилието, сега протестите са малко или много опоречени. Започвам да се възхищавам на работа по манипулацията на обществените настроения. БС(К)П е единствената партия, която има сериозна структура и организация и чудесно подготвени кадри от ДС. Другите партии или са подопечни или без интелектуалния ресурс на ДС, а гражданско общество въобще няма! Добре дошли в олигарски комунистан България!
жалко било,лумпени се били събрали!?!?!? Не е като да си седиш пред компа и да даваш акъл ,нали??Има и много интелигентни хора ,фирми излезли начело с шефовете си ,защото това безобразие засяга всички!! Освен умниците които живеят във виртуалното пространство!
Ако има бомба,нека да е като ХИРОШИМА!Ние и без това умираме.Но бомба няма,има комунистически сценарий.
distancitaite se ot provokatorite ... rasate, futbolni fenove bezmozu4ni i drugi idioti. dano da nqma postradali ot misle6tite xora dano.
МАЧКАЛИ СМЕ ВИ, МАЧКАМЕ ВИ И ПАК ЩЕ ВИ МАЧКАМЕ ЕЙ, ЕЙ.,,, ЩЕ ВИ СЪДЕРЕМ КОЖИТЕ, АКО ТРЯБВА...
Кого лъжете за бомбена заплаха! Страх ви е от протеста! Като има бомбена заплаха, защо избутвате само протестиращите? В този случай трябва да евакуирате и депутатите, които заседавали в Парламента.
Хитро! Еднственото организирано нещо в този протест и прекрасно изиграно беше стълкновението с футболните фенове. Инсцинирано рано, когато няма много хора. Българина не обича насилието, сега протестите са малко или много опоречени. Започвам да се възхищавам на работа по манипулацията на обществените настроения. БС(К)П е единствената партия, която има сериозна структура и организация и чудесно подготвени кадри от ДС. Другите партии или са подопечни или без интелектуалния ресурс на ДС, а гражданско общество въобще няма! Добре дошли в олигарски комунистан България!
жалко било,лумпени се били събрали!?!?!? Не е като да си седиш пред компа и да даваш акъл ,нали??Има и много интелигентни хора ,фирми излезли начело с шефовете си ,защото това безобразие засяга всички!! Освен умниците които живеят във виртуалното пространство!
Хитро! Еднственото организирано нещо в този протест и прекрасно изиграно беше стълкновението с футболните фенове. Инсцинирано рано, когато няма много хора. Българина не обича насилието, сега протестите са малко или много опоречени. Започвам да се възхищавам на работа по манипулацията на обществените настроения. БС(К)П е единствената партия, която има сериозна структура и организация и чудесно подготвени кадри от ДС. Другите партии или са подопечни или без интелектуалния ресурс на ДС, а гражданско общество въобще няма! Добре дошли в олигарски комунистан България!
Сега ли е точно момента за протеста? Работещите хора са на работа, студено е, а и явно на повечето не им е писнало чак толкова много. А и не искат да се забъркват с разни кретенчета и лумпени за общ протест.
Полицията си изкара увеличението! Мръсни псета, защо не пребивате така и мутрите, ами можете да биете само беззащитни хора?
hora, koito nqmaha ni6to ob6to s protesta , celeha s kamuni i led , nakraq vsi4ki 6te go otnesem,za6toto TIKVENICITE SI OSTANAHA V PARLAMENTA!
АБСОЛЮТНО съм съгласна с исканията на протестиращите. Но някой ще отговори ли - каква е алтернативата? Това е едно нормално начало...Но за съжаление още не можем да излъчим ЛИДЕР. Това е Проблема!
жалко било,лумпени се били събрали!?!?!? Не е като да си седиш пред компа и да даваш акъл ,нали??Има и много интелигентни хора ,фирми излезли начело с шефовете си ,защото това безобразие засяга всички!! Освен умниците които живеят във виртуалното пространство!
Каквото и да говорите педерасчетата пред парламента дето бият полицаите са за затвора.Призовавам полицаите да ги смажат от бой.Това е протест-мирен а тези ненормални дрогирани прасета го опрочават.Забравиха за какво е митинга.
Бате Бойко ти си мъж!!! ПроЗ си като албански студент. Защо надъхвате хората за глупости ,така няма да се оправим никога!
Това е най-тъпия въпрос, който някой може да зададе?!?! За какво протестират? Ти в кой свят живееш, изобщо живееш ли, що за малоумен въпрос!
жалко било,лумпени се били събрали!?!?!? Не е като да си седиш пред компа и да даваш акъл ,нали??Има и много интелигентни хора ,фирми излезли начело с шефовете си ,защото това безобразие засяга всички!! Освен умниците които живеят във виртуалното пространство!
Какви хора само . Хвърлят снежни топки и дишат въздух без предупреждение. Те това е тероризъм.
ББ видя кои са му поддръжниците и отмени митинга. Това е резултатът от неговата простащина и предателство.
Ако има бомба,нека да е като ХИРОШИМА!Ние и без това умираме.Но бомба няма,има комунистически цирк!Дирижира го ГЕЯ-НИШЕВ!И Бойко е там,зад кулисите.
жалко било,лумпени се били събрали!?!?!? Не е като да си седиш пред компа и да даваш акъл ,нали??Има и много интелигентни хора ,фирми излезли начело с шефовете си ,защото това безобразие засяга всички!! Освен умниците които живеят във виртуалното пространство!
Виждате ли продажните партии синдикати и медии с какво пренебрежение се отнасят към протест , който не им дават да оглавят?
На 09.09.1944 г.комунягите с 30 терористи превзеха военното министерство,цяла София и после цяла България.Един път си свалиха гащите през 1997 г,сега с булдозер да ги дърпат няма да паднат.Утре спокойно и без хулиганите като разумни.но илъгани хора на митинг.Митинг,само ако са верни социологическите проучвания че 7% подържат правителството.Ако и тук има лъжа дезинформацията е започнала отдавна и обществото е манипулирано яко.
Добре че спряха достъпа на говедата пред парламента. Там има достътъчно ГОВЕДА - хилядите полицаи!
Добре че спряха достъпа на говедата пред парламента. Там има достътъчно ГОВЕДА - хилядите полицаи!
Жалката картинка си ти мишке, след като след толкова мирни протести и преговори, промяна не дойде, тъпото ти изгладено мозъче не загря ли, че явно с твоите миши подходи не става, ще трябва да си нарушиш малко сивото сигурно ежедневие и да покажеш, че имаш достойнство. Заради мишки, като тебе в България живеем, като след война постоянно в страх и мизерия, защото си се скрила в малкото си мизерно леговище и изпитваш див ужас да го напуснеш, сакън някой да не те настъпи. Страхливо, безволево същество, което било искало спокойствие, ама идея си няма как да го постигне.
Бе ние на тия, с тракторите не им накривиеме калпаците, боли ги сега за снежните топки и пиратките. Само дето се насъскват лумпените срещу полицайчетата, а те са си от наше село и са добри момчета. Айде бегайте си дома, че на некой моо му се утели кравата.
Отново протеста се обръща срещу полицията.Били предатели като пазели депутатите а да не са отишли по желание тия полицаи там цял ден да мръзнат и да ги замерят с предмети.Тия в парламента им дреме висят си вътре на топло пък хората нека висят от вън и няма никой да излезе да им обърне внимание.Станишев мишката пак се скри.
Слушам, гледам и не вярвам на устата си?! За какво протестираме ли - за да изразим отношението си към управлението на държавата, и естествено че протестите са политически, всеки такъв протест е политически, защото се цели промяна или смяна на политическо поведение или status quo. Тук един господин говори за революционна ситуация - абе червен боклук, поне термините смени, че ти прозира сърпът и чукът през комсомолската риза. Аз бях по площадите и през '96-'97. Тогава Жан Виденов го свали Кремъл и престанете да ръсите тъпизми за това ЦРУ; Жан се издърви на Луканов и Москва и те му спретнаха януари 1997. Бях пред Народното събрания на 10.01.1997 и ставаха странни неща, имо ги документирани в кадрите на БНТ, ако гледате внимателно - полицаите първо сами махнаха загражденията около служебния вход на НС и направиха шпалир, за да могат протестиращите да стигнат до входа безпрепятствено. След това 2-ма полицаи стояха от вътрешната страна на един от прозорците до входа и помагаха на червените провокатори да влязат в НС и да трошат, след което ги извеждаха навън и след няколко минути пескаха други. Тогава полицията отказа да изпълни заповедта ва вътрешния министър-комунист, да направи погром в НС. Bottom line - 10.01.1997 си го направиха комунистите, Луканов и Москва, защото, колкото и невероятно сега да ни се струва, Жан Виденов отказа да им игаре по свирката и те го унищожиха. и понмите ли, че и тогава всичко тръгна от газта, и тогава Слави и неговите мекерета почнаха да издават революционни песни, и тогава той канеше Сашо Дончев, шефа на Овергаз, в платеното си предаване. Това е третото соц-правителство, което ще бъде свалено от Москва и макар, че сегашните протести отново са по червен сценарий, аз съм там, защото това правителство е престъпно.
distancitaite se ot provokatorite ... rasate, futbolni fenove bezmozu4ni i drugi idioti. dano da nqma postradali ot misle6tite xora dano.
СТУДЕНТИТЕ - К`О СТАНА БЕ, МАЙ ТОВА ВИ БЕШЕ МИТИНГА, АЙДЕ УТРЕ И ВДРУГИДЕН ГИ ОТМЕНЯМЕ, ЧЕ ИМАЛО ПОЛИЦИЯ ПЪК И БИЕЛИ, РАЗБИРАШ ЛИ ЗНАЧИ. дЕЕБА СЕЛЯНИТЕ ПРОСТИ ДЕТО СЕ ВЛАЧИТЕ ТУКА
Ха ха ха, това от къде го преписа. Няма по-смешно изказване. Ха ха ха, ти що за гладко и сляпо мозъче си. Цял свят ни презира, той говори за просперитет, подиграваш ли ни се, какво!??? Твоите любими другари унищожиха България, унищожиха името и пред света, унищожиха природата й, на това какво ще кажеш, какво ще кажеш за хилядите откраднати от тях пари, за унищожените гори и плажове, за неизпълнените обещания, какво ще кажеш, гладко мозъче.