НАТО: Доктрината на Русия не отразява реалността
Новата руска военна доктрина, в която сред военните опасности за Руската федерация са посочени разширяването на НАТО и разполагането на противоракетни системи, не отразява реалността.
Обратно в новинатаКоментари - НАТО: Доктрината на Русия не отразява реалността | Днес.dir.bg
Коментари
NOVATA DOKTRINA MI HARESVA .RUSIA OBKARGENA OT VSICHKI STRANI S VRAGOVE .ZACHTO LI? ZACHTO ???BLOKADATA CHE PRODALGI DALGO I RUSIA SAMA CHTE SE RAZPADNE OT VATRECHNI KOMFLIKTI/KOMUNISTIC FLIKTI/I GRAGDANSKATA VOINA E NEIZBEGNA . NATO PRAVI OBRACHA NE ZA DA GI NAPADA A ZA DA NE DOPUSNE RAZPROSTRANENIETO NA KONFLIKTA IZVAN RUSIA. NIKOI NE VADI HOG NA UMRIALO KUCHE.DUETA PUTIN I MEDVEDIEV PO STAR KOMUNISTICHESKI OBICHAI ISKAT DA PREHVARLIAT NAPREGENIETO VATRE V STRANATA NA RAZBIRASA SE VANCHNIA VRAG USA.DA NO V SLUCHAIA VRAGOVETE SA MNOGO VSICHKI DARGAVI V NATO.RUSIA S EVREISKATA SI POLITIKA STIGNA DO TAM DA E SAMA SRECHU VSICHKI.OT TOVA POLOGENIE MOGE DA IZLEZE EDINSTVENNO SAMO S PROMENI VATRE V STRANATA . NE STAVA S PERESTROIKI I NEGNI REVOLIUCII A S GRAGDANSKA VOINA .AKO RUSNACITE NE GO NAPRAVIAT CHTE OTANAT EDNA OSTROVNA DARGAVA OTKASNATA OT SVETA.TRIABVA DA IZTREZNEIAT I TEORIATA CHE SA DOCHLI OT KOSMUSA I CHE SA RA-SAN /SLANCHEVATA SVETLINA/ I CHE SA EDINSTVENATA RASA NA PLANETATA NAISTINA NE E REALNA. IZOSTANALITE DARGAVI CHTE PRODALGAVAT DA IZOSTAVAT.
А ти много ли си нормален за да наричаш с епитети ,които никой няма да ти прости,човек с мнение различно от твоето!То бива простотия,бива,но като твоята лай..р не бива толкова!Онзи не знам дали е умрял както казваш,но за мене ти си с умрял мозък,жален нещастник!Научете се да общувате най-напред маймунки,а след това давайте нескопосаните си мнения,които не струват пукната пара,а са само израз на озлобление!А ние знаем кои мразят несъгласните с тях!Те си отидоха завинаги в небитието!Искате да последвате съдбата им,може би!
Другари православни, не се напъвайте излишно. Нито на любимата Русия, нито на Америка, нито на евреи и пр. им дреме за вас. Чувствата ви хич не са взаимни и хич не използвате умствения си потенциал, ако имате такъв. Като ви уцелят с атомната бомба, ще видите.
Кви ша бъдат тея стелт технологии да не са от типа на стелта дето сърбите го гътнаха с технология от 60те
Еврейчетата от ФЕД прекараха целия свят да трупа долари, а после го девалвираха. Познайте кой е най-големия губещ -Китай с неговите около 3 трилиона резерв в долари. Както и да е . Темата е друга -противопоставянето и къде сме ние ........
Тоя сериал все пак е римейк от Yo Soy Betty La Fea от братска Колумбия...Не че съм го гледал,но знам за разлика от теб...Егати примера даваш...
Каквото братушките правиха в Полша,Унгария,Чехия, и доста други места.За бившите републики и особено за Прибалтийските изобщо нема да говорим.Така правят силните.Факт...
rusiq vinagi e bila i shte byde nai-moshtnata i nai - moralna strana v sveta !!! koito tvyrdi obratnoto e smotan amerikanofil !!!
НАТО СЕ РАЗШИРЯВА,ТЪПИТЕ ХАМЕРИКАНЦИ МОНТИРАТ РАКЕТИ И ПРО КЪДЕТО РЕШАТ В ДУПЕДАВСКИТЕ ДЪРЖАВИ,А ПОСЛИ ЗАЩО РУСИЯ ВЗЕМА МЕРКИ?!ТЪПИ РАСЪЖДЕНИЯ,ВСЕ ЕДНО ДА ТИ ГО НАБУТАТ ДО ТАШАЦИТЕ И ДА ТЕ УБЕЖДАВАТ ,ЧЕ НЕ ТЕ ЕБАТ А ТЕ УВАЖАВАТ!НЕ ВСИЧКИ СА ПЕДЕРАСТИ ,КАТО НАШИТЕ УРАВЛЯВАЩИ!ЩЕ СИ ПОНЕСЕМ ВСИЧКИ ПРЕДАТЕЛСТВА!!
Доктрината на всички военолюбци трябва да бъде По-добре да живеем заедно, отколкото да умрем заедно!
Здравей, знаеш ли пуснали са евтина оливия в супера. Бягай да си купиш, докато не са я разграбили и престани да пишеш глупости, след като мисленето е трудна работа за тебе. Гледай си Кольо да не ти го прибере Минка, а не показвай простотията си и на другите. Твоя съседка Пенка.
Американците като ги е страх от Русия, ще са по-малко арогантни и с прислугата си, сред която в момента сме зачислени.
Този ни прави съвсем на балами.Иска да убеди Руснаците и цял свят и умниците у нас че всичките оръжия слагащи ги около Русия са срещу Северна Корея - а базите им в Южна корея и Япония или е имал двойка по Географии или си мисли че ние сме имали двойки и сме расли за два дни.Гьобелс не лъгал така нагло.
Космическата програма на Русия показва, че ракетите им не са като москвичите и обратно - космическата програма на САЩ показва, че ракетите им са като фордовете - много реклама и много дефекти.
Какви мерки,какви 5 лв.Русия не е в състояние за никакви мерки!Хората там умират от глад,а вие говорите щуротии!Нали утре и за тях ще събираме пари,да ги спасяваме!Та те са по-зле и от Хаити!
Никъде не се споменава НАШАТА такава.Понеже сме имали 2 роти в чужда войска.ЕЕеее.....сво
Руската нация е алкохолизирана до краен предел, до влудяване. Тя е вече генетично деформирана от пиянство. Това не е онзи същия народ, дето застана като щит срещу германците, понесе неизмерими загуби, но ги настигна и доуби в леговището им. Днес там обикновените хора буквално измират, обречени на бавна смърт от алкохолен делириум. Всякакви аспекти, гледам, сте разгледали тук, военни, стратегически, исторически. Само за тоя ИЗВЪНРЕДНО мощен фактор не сте се сетили. САМО ПОРАДИ ТАЗИ ПРИЧИНА Русия днес е колос на глинени крака. Защото, ако, не дай Боже започне пукотевицата, кел файда, че отгоре били патриоти, че били умни. Стигне ли се дотам, те са в кабинетите, а точно обикновеният войник тегли каиша.
МИЗЕРЕН ПЛАГИАТЕ, толкова си жалък, че без да можеш да кажеш нещо със свои думи и доводи се опитваш да ПОДМЕНИШ смисъла на плагиатствания текст и се мислиш за много хитър и умен. Всъщност демонстрираш само интелектуална НЕМОЩ, защото когато ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ, малоумните хитрини не помагат.
До глупаците защитаващи НАТО -прочетете книгата на комунягата Гор Видал Защо ни ненавиждат- Който не знае кой е Гор Видал да си затвори човката да прочете в Укипедия малко за него да помисли с главата си ако може и тогава да разсъждава.Древните са казали Знание без разсъждение е безполезно, но Разсъждение без знание е ОПАСНО
Русия си остава държава изостанала.... Е много си информирана. Ти къде си? Ти си встрани /знаеш стария виц/, няма среща и назад да тичат.
И аз мисля, като комунягата Видал. Дай боже повече комуняги на това самоунищожаващо се човечество.
Toia ot nato v koi vek jivee? Sled kato zakriha var6avsia dogovor - kraino vreme e da se zakrie i NATO i da ne se obiasniava za6to se raz6iriavat i na koi bili vrag :)
....А первый генеральный секретарь Североатлантического альянса Гастингс Лайонел Исмей в свое время бросил крылатую фразу: Цель НАТО выгнать русских, привести американцев и держать немцев в повиновении. Думается, фраза останется справедливой, если немцев в ней заменить на французов. (Дойче Велле). Една от целите беше постигната с изтеглянето на руските войски от Германия. Немците не може вече да се държат послушни (в повиновении), а сега, вдигайки шум за заплахите за САЩ от... Иран и Северна Корея, се осъществява обграждането на Русия с военни бази. С други думи, създава се нов карибски кризисен район но в близост до руските граници.
Rusia niama veche vazmojnosti za revansh, no moje da ostane sama srechtu celia sviat, a toi e mnogo goliam,e tova e problemat na rusia, ne NATO.
Другари спрете да приемате като достоверена информацията спусната от Вашите партийни централи.Ще Ви посоча руски издания-ежедневници, може да си вкарате в отметки на компютъра и да ги четете,за да не изпадате в политическа безтегловност:Газета звезда-подходяща за хора с военно минало,Московские новости,,Независимая газета,Российская газета,Экспрес газета Online-за сведение ,The Moskow Time--има го преведено и на български,ако не знаете руски,същото важи и за The St.Peterburg Times-в последното издание някои от Вас ,вероятно с изненада ще прочетат в уводната статия-,че се предлага Москва и Русия да се присъединят към НАТО и ЕС.Тогава какви са опасенията Ви ,че има опасност от военно противопоставяне.И е ли възможно това да се направи от нормално мислещи политици в Русия.
Вероятно при отпечатване е допуснато обединяване на водещото почасово даващо информация ,заглавие-Газета .Ru и Красная звезда.И двете са на руски.
Drujki na bivshata CCCP - Kuba, Kitai, Bulgaria, Romunia, Severna Korea. Ha sravnete gi s loshite kapitalisticheski strani kato Germania, Francia, Anglia, Holandia, Belgia, Shveicaria. Ta v koi tip stani iskate da jiveete? Tezi s drujkite na CCCP ili na zagnilia kapitalizam?
Армията на Русия трябва да бъде реформирана от Световната Банка, Международният Валутен Фонд и Нато!
бе незнам какви са руснаците ,но знам че американците са постоянно във война с някого и са единствената държава използувала ядрено оръжие срещу хора. и продължава да е така.
Е,ами Русия не е права,както казва и другаря Расмусен, да се опасява от появата на все нови и нови бази на НАТО около своите граници! Нека не забравя,че Северноатлантическия пакт вече е миролюбива благотворителна организация,чиято цел е да разнася светлината на демокрацията по света - къде доброволно,къде с бомби...
Колко ти платиха за празнословието ти, бе, боклук? Хайде, не се навеждай повече от необходимото, че току-виж ще преиграеш пред господарите ти - хамериканците. Дори и те биха разбрали, че такъв водевил, като твоят, по-скоро ги представя в лоша светлина, отколкото в добра. Каквото и да плещиш, глупендеро, народът ни е русофилски и така ще бъде. Защото, докато западняците само приказваха, тъкмо пияните руснаци пожертваха живота си, за да ни освободят от турците. Няма спор, че ти не заслужаваш това освобождаване, затова си тури феса, та айде у Анадолата. Тъпо мекере!!!
за подобряване на отношенията, с извинение? Нещо ми се губят. Паси, поне, щеше да го каже по-драматично.
незнам дали помните когато китаи нападна русия за три дена навлязохана 100 км на 4етвартия де искара такова орайие 4е все о6те нямя трева поникнала на това място само с един зил
ти ако мислиш, че чичката Ху ще остане капо много се лъжеш...такъв ще им го мушне , че тия от ФЕД ще почнат да четат кой е змисли коприната, барута, компаса,книжните пари и представи си ще се удивят , че това не евеликата нация от дебили...))))
аве чмехурко от Бусманци виж си съдраните потури и пробити цървули и тогава пиши за другите...ега ти смехурана
ти не си едно българече - ти си едно еврейче...май си чел трубовете му като чета за разни глинени крака...да си запазиш тубичка с бензинец да те полеят кат се гръмнеш ок?
че таз идея на Й.В. Сталин пак ли е на мода?....толкоз години след смъртта му...мдаааа...като е казал Чърчил ...такива историята не ги забравя)))))
До всички русофили,ако Русия беше господстваща сила в света мислите ли че щяхте да пишете и свободно да изразявате мнението си във форумите бе тъпи червени магарета
НАТО е създаден през 1949 г. /6 години преди в отговор да бъде създаден Варшавският договор/ именно като ВРАГ на Русия, а не като организация за сътрудничесство с нея. В Малта Буш старши излъга глупака Горбачов, че , ако СССР даде свобода на своите сателити, НАТО няма да се разширява, даже бившата ГДР щяла да си остане извън него. И ето ги сега РЕАЛНОСТИТЕ - искат до включат дори и бившите съветски азиатски републики в НАТО, а Русия, като изключим границата й с Китай, вече е в натовски обръч. Много добре си оценяват руснаците реалностите, а и знаят, че открай време който е искал мир, се е готвил за война. Нищо не възпира така успешно всякакви мераклии да воюват, както мисълта, че този, с когото искат да воюват, може да ги удари много лошо. Има ли наистина нормални хора, които мислят, че Русия се готви да нападне свободния свят или че дори разполага с такъв потенциал? Тя си организира потенциала, който притежава, за да отговори на натовските мераци. Русия няма потенциала да нападне с изгледи за победа НАТО/ако изобщо може да има победа в ядрена война/, но има потенциал да се защити успешно от него и да охлажда мераците му. Така че Расмунсен няма защо да се прави на идиот, който изобщо не е наясно за какво става дума, а да благодари на Русия, че помага на подопечната му /номинално!/ организация в Афганистан напр.