Коментари - НАП обяви 16-те разследвани звезди | dnes.dir.bg
назад

НАП обяви 16-те разследвани звезди

Националната агенция по приходите (НАП) обяви имената на първите 16 изпълнители от развлекателния бизнес, които проверява.

Обратно в новината

Коментари - НАП обяви 16-те разследвани звезди | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

От НАП да свикнали да работят по доноси, защото за българина важи поговорката и х.. да има в г....и все ще се намери някой да ти завиди Трябва да предложат на НС да създаде Закон за защита на доностниците /ЗЗД/. Много е гнусно това което искат, нека сами да си свършат работата!!!

но да стимулираш доносничество/ е сталинска практика . Изглежда ние съвсем близко до сталинизм в БГ. Борба с инакомислие, с наука, сега доноси.

Как може така , бе господа ? Тия поп, рок,мок,бок,фок..., чалга,малга и др. подобни звезди са в настоящият си вид истински чада на демокрацията и крепят с духа си нейните фундаменти. Та те , заедно с кино,мино, тетро,матро, танци, манци... и др. звезди, се скъсаха да свалят комунизма, за да живеят свободно - без цензура, насилие и данъци. А сега изведнъж... данъци , та данъци! Какви данъци , бе господа управляващи, какви данъци искате от тези заслужили хора на изкуството. Та те да не са от БАН, да не правят опити да работят с мозьците си , за да ги мачкате като хлебарки. Звездите са хора на емоциите и зоват за любов и секс, те доставят удоволствие за народа и следователно не трябва да се таксуват. Долу ръцете от звездите !!! Апелирам като член на гражданско общество :не им пипайте старите коли и младите кесии !

В развитите държави, на запад от Балканите, за гражданите които съдействат на властите за наказване на нарушителите, се говори като за съзнателни членове на ГРАЖДАНСКОТО общество, а у нас някои ги наричат доносници. Това е СЪЩЕСТВЕНА разлика в мисленето на хората, от което зависи изцяло битието ни! И не само настоящето, а и бъдещето на децата ни!!! АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА - докато си мълчим и гледаме отстрани НЯМА да се оправим никога

Това е лозунга на съвремеито в България и нова стара практока.

На практика няма държава. Тези които работят много трябва да плащат големи данъци, за да има, за заплата на тъпите държавни служители. За да чакаме на опашки и да ти обясняват, как не може да стане , да те препращат от гише на гише. Фолк певиците не са ли хора, защо им гледате в кесията. Тези пари са изработени по един и друг начин. Хората крият доходи, защото управляващите живеят и забогатяват на техен гръб, а данъците не отиват по предназначение. Защо трябва трябва да дотирам една държава, която не разкрива работни места, не се грижи за поданиците си. То управляващите не могат да накарат, ЧЕЗ да премине към едномесечно отчитане, ще събират данъци от хората на изкуството. Смях в залата!!!!. Има конспирация - от ГЕРБ са недоволни, че циркаджийските услуги в парламента са ниско платени и се чудят как да си дигнат заплатите ?!!!!!!!!!!

Danu4nite stavat sme6ni ve4e....ama samo te da biaha...

Не очаквах и полковник Иванова да попадне в този списък на мошенници-нали е произведена за особенни заслуги към България?!

тая така наречена прима- бабичката Лили /неизвестно защо така са я кръстили/да се разкара от сцената, че е едно чучело и смешница втръснала е на всички. Баста ! и ония пачи-певачки да ги закрият. Аман от тия!

Пишете ги с истинските им имена ,кави са тия Хелина ,Галина ,Гергина .Аз като си обявя доходите в данъчното не ме пишат Брачеда !

Сестра ми живее в САЩ. Там доносничеството е издигнато в култ, както и в Канада. Обаче....всичките им фондове са пълни и пари се намират за всичко. Ако тук се съберат всички вземания, няма да има нужда да събираме подаяния за болните деца, за бедстващите пенсионери, за социалните домове и т.н. Това обаче е само на хартия...защото ВИНАГИ се намира кой да открадне събраните пари под форма на данъци, дарения и т.н. и никой досега не е осъден за това. По тази причина намирам за нормално да се укриват приходи, те и без това няма да отидат където е нужно. Трябва първо да изтрепем няколко поколения политици, за да ги научим да не крадат и после да погнем всички, укриващи данъци.

и тая Лили най-големия резил, да си крие доходите - а тая кукумявка-звезва на детето ли, или на внучето си ще купи шоколад или играчка ? НИКОГА

Да бе, а какво стана с Мургина ?

към защитниците на горките борци за демокрацияи тем подобни как може за една вечер или за два часа да вземеш хонорар от 7000 лв. да пееш на плейбег да лъжеш хората и да не плащаш данъци това го няма никъде всеки трябва да си плаща още повече че въпросните личности се мислят за звезди и вип персони претенцийте са им големи иначе

Това ми харесва. Обикновени хорица се блъскат за няколко стотин лева на месец и си им удържат всичко, което може. А тези излизат да пеят на плейбек и за един час вземат колкото другите за цял месец. Парадират с богатство, а после крият доходи. Децата на народа гледат със зяпнали уста и боготворят чалгаджийките, а те горкичките не си плащат данъците и карат стари коли. Тяхното дебелочие стига да безочие. Нека ги поизцедят малко, те има какво да пуснат....така трябва....да плащат и да се посвият чалко...мизернички такива...

Дайте 16-те разследвани бизнесмена, звездите нито са крали, нито работят с държавни пари.

Kato po4nat proverkite i folk pevicite 6te kajat, 4e vsi4ko e ot i na bogatite im gadjeta. Ni6to ne moje da im napravi NAP za sujalenie.

нап и си банк да се закрият и съдят.сега вадят справки за неплатени осигуровки и данаци на фирмите и се оказва че фирмите са си платили на си банк а в нап няма тези постъплениа кой краде .отговор си банк и близки до цветелина борисва направете си изводите.

Публично се осъзнавам, че аз лично съм давал на данъчен при проверка няколко пъти различни суми, включително до 100 лева, един път се осмелих да не дам, спукаха ме от ревизии след това. Освен на тях съм давал на катаджий, служители в съвета, даже преди 17-18 години дадох двеста лева на заместник министъра на земеделието (не лично, разбира се), за да ми разреши износ на стока за Словакия.

Няма никаква нужда от доносници. България е единствената държава, в която хора които се осигуряват на минимална работна заплата живеят като такива, които взимат хиляди за един ден. И това го показват с колите, имотите и начина на живот, който живеят. Нека да докажат, че с двеста лева заплата са си купили Бентли в кеш.

Колите били на приятели - ахахахаха. Ми тогава минете и приятелите уважаеми дами и господа от НАП. Пример (без да визирам особа): данъчни декларации с доказано искарани 200 000 лева а има две коли за по 150 000 + мазонет за 500 000 , които са на баба и или на някой си. Не би трябвало да има пречка тези неща да се конфискуват и от този някой , ако не може да докаже произхода на средствата (парите) с които са купени - ТОЧКА. Оправдания от сорта били на приятели не са приемливи.

Много ми допадна крилатата мисъл на на новия министър на културата който също има нереални богатства, цитирам: Цял живот съм работил камъните, затова имам Уважаеми господин министър ,ние също цял живот работим, без един отсъствие, а след демокрацията работим и в почивните дни, също имаме дребен бизнес и то не търговия или прекупвачество, но не можем да достигнем и една десета от Вашите цифри. Не забравям да добавя, че той беше и години във парламента, а не може с неговата съвест да е получавал по две заплати в никакъв случай. Та аз започвам много сериозно да се замислям, за някой неща от новия ни живот, за който толкова очаквахме.. Ама народа го е казал - Докато умните се наумуват - лудите се налудуват.

Golemi ste kuhari!Ne se li use6tate-tova e porednoto teatro za prostia narod!Sto ne pognat Rumen Valka ili 4erepa.

Явно ще трябва да проверят и приятелите!

Ами да обявят тогава награда за доносителство. Донасяш за някого, проверяват го, конфискуват му пари и имущество и на теб ЗАКОННО ти дават 10%. Да не ми плачат разни недоучили, че това било сталинизъм. Практиката е на светата инквизиция - натопяваш съседа, че е еретик (магьосник, поклонник на сатаната, содомит, човекоядец, подчертайте вярното, може и няколко отговора), оттам нататък момчетата го хващат и той им признава всичко, в т.ч. и няколко неизвестни още гряха, ти си получаваш процента, гражданското общество доволно аплодира, кметът те поздравява за будна гражданска съвест и те дава за пример на подрастващите членове на гражданското общество. Това, че в развитите демокрации доносителството е издигнато в култ е просто следствие от това, че там парите са божество. Да, впрочем, при нас, с нашето недоразвито гражданско съзнание и демократични традиции трябва направо да се запише (в НК), че НЕдоносителството е тежко престъпление против държавата, демокрацията, съюза на филателистите и дори против Бойко лично и неговия пророк Дянко. И против Цветелина, която е нещо като Света Богородица СиБанкийска. Тогава несъзнателните граждани под страх от наказание ще доносничат и демокрацията ще тържествува, гражданското общество ще процъфтява и ще бъде весел и с песен денят!

къде е МУРГИНАааааааааааааа ---2 милярда минимум ОТКАРДНАТО ДДС - защто бутате семкаджиите - ЗА ПАРЛАМА САМО.....

СРАМ МЕ Е!! Ще разследваме Лили и В. Найденов!! Те и една стотинка данък да не платят, халал да им е богатството за таланта и приноса към нашата култура!! Новата власт, понеже не може да надвие мафията и паразитите като Доган и Симеон Сакса, се прави на много принципна, като си измива ръцете с любимците на народа!!

А скъпите джипове-по 500 000 лева или Мерцедеси по 250 000 или 400 000 лева кой им ги копува и от къде са парите за тях (говорим за приятелите им как ги печелят). Опасно е да се опитват да надхитрят държавата-в случая НАП. Приятелите им богаташи чиито коли карат да подлежат на НАП проверка. Интересите на държавата трябва да се пазят. Не можеш да печелиш на вечер 15 000 лева и понякога 30 000 лева и да не плащаш данъци (лъжат и крият). Дори никога не пуснаха по-евтини пенсионерски билети-грабят колко могат. Всъщност 15 000 лева е годишната заплата на работеш в БАН доцент, който си подава декларация, защото е изнесъл 2-3 лекции платени. А те хубавици и хубавци-луксозни жилища, коли, скъпи бижута като влезе за парфум цената трябва да е над 500 лева-иначе не е за нея. Било обидно да купиш по-евтин парфум-каза една от тези фолки. Имат пари-много и крият от НАП. Всеки се труди-а зидарят да не би по-малко полезен труд да върши.

Браво!!! Браво!!! Пред Закона всички са равни! Лили,не само не си плаща даньците,но и не плаща авторски права! Пред Закона всички са равни,няма привилегии. Найденов,5 години е крал от всички нас. Не е платил 1 стотинка. Да не би един лекар,полицай,учител или пьк една майка с 300 лева заплата да е по-малко бьлгарка от Лили и Васил,че си плащат даньците! Подкрепям абсолютно това начинание!

и защитника и Орешарски???

6to vsi4ki pluiete po tqh kato ne gi haresvate ne hodete na koncertite im!!!

Плащала съм си съвестно винаги и без закъснение всички данъци за всеки изработен и получен лев...

saprugat mi letia 16 godini 3a nikakva pensia a baba lili stanala polkovnik sramota i da ne govorim 3a silikonite tova 6eni li sa usnite silikon gardite sa6o kosata prisadena ama 4e krasavizi a da ne govorim 3a peeneto im niamam dumi

dohodite im kakvito i da sa sa nedokazuemi taka 4e NAParite shte duhat

за кучета и котки може. А за прасета не може айде де! Кое да им е халал на кеца и дъртия полковник? Това ,че пестихме от закуските да бъдем на концертите им ли?

Проверката не трябва да е за последните 5 години,а за последните 20 години! Тези хора,имам предвид Иванова и Васил обикаляха от партия на партия да скубят пари! Отврат! Да крадеш от всички,това е неплащането на даньци! Липса на морал,липса на гражданска сьвест,на вьзпитание! Срам ме е от т.н.Пьрва Дама на Естрадата-вози се в мерцедеси,апартамент из морето,а не плаща даньци! Това е кражба

До осем години затвор грозят музикалния идол на няколко поколения българи Васил Найденов. Точно толкова може да стигне наказанието за системно неплащане на данъци в особено големи размери, според българския Наказателен кодекс. Подобно наказание грози и други българските звезди, ако се установи, че не са си плащали данъците.

DOLY CHALGATA

Брей, с моите 68 квадрата панелка и 9 годишен голф съм си чист баровец пред тия Чалги. Иначе работя за 300 лева на месец, а те вземат по 3'000 на вечер. Сигурно не е всяка вечер, ама не е и по-малко от една вечер на седмица.

Пак сеир! Защо резилят хората, на които дължим настроението си гтолкова години предварително??? да си направят проверките тихомълком и ако има нарушения да ги уредят. Явно 16-тимата не са бутнали сухо. Що не разследват някоя мутра и

Изкуството не е продукт на епохата, а то създава съответната епоха с нейната култура, икономика и политика. И ако нещата в България изглеждат зле, немалка вина за това има чалга-изкуството насаждащо пошлост, кич и примитивизъм.

От чалгата някой взимат повече,други не. Обаче НАП да изчисли колко взимат от свирките....

Защо не почнете от народното събиране,там на паркинга са само лади,москвичи и няколко запорожеца и всички те са на фирми,приятели и т.н.Аман от хрантутници.Да си идва турското робство ,че там най големия данък е бил десятъка.Предлагам да се създадат нови структури на ДС/НОИ,НАП/ от доносници срещу заплащане и редица привилегии-безплатен билет за баня,качване от предната врата на трамвая и т.н.Аван от идиоти в държавата /ако изобщо има такава а не от клати урци/.

Господа д-ци, при днешните информационните технологии и корупция, не се надявайте на анонимност. Да Ви напомня и, че вехтите и нови чалгаджии са под закрилата на не какви да е кръгове от старо и ново соц-време. А има и отговорност за клевета...

И Милко Калайджиев да сертифицират, че там колко мангизи са укрити.....

Сега чета в пресата,че са открити огромни разминавания в декларираното и притежаваното от Иванова. Установили са,че тя има 3 банкови сметки,черна каса,каквото и да значи това,4 апартамента,1 мерцедес последен модел...а си спомням как ревеше в национален ефир,че пенсията й била 100 лева. Човешката алчност е ненадмината!!!

Ами то беше крайно време някой да ги провери.След тях ще проверят ли и депутатите

Abe hora ne Vi li pravi vpechatlenie che taq babichka Lili Ivanova nito edin pat ne e darqvala nqkakvi pari ,za nqkakva blagotvoritelna cel,Nito edin pat ne sam chuval tq da pravi neshto naprimer kato Opra Winfry-tq postroi uchilishte za momicheta v afrika-a nashta ciciq si pati parite za v groba-UJASSS.Vse dano izkarva tolkoz che da i stigat i za neq da ima i za danaci-ama znaete li akkvo-az predlagam da napravil edin fond i da saberem pari za tva babe namrashteno ta da si plati danacite .Nqma da se uchudq ako i tok ne si plashtat-to qvno v BG ako si izvesten vsichko ti e prosteno.Da gi ojali chovek kolko sa bedni nadutite silikonnki i starci ,za koito horata si davat ludi pari za da gi gledat.Izvinete me za ujasnata punktuaciq no se qdosah mnogo!!!

не ви ли писна от тези порьчкови и медиини акции ,, то не бе бентлита , яхти, звезди , министри,футболисти, и др , аман бе др. б.борисов...

И тези хора-Найденов,Иванов и останалите са т.н.интелигенция на Бьлгария...погледнет ги !!! Жалки крадци! Вместо да дават за благотворителност,те крадат...