Коментари - 20-годишен прострелян при гонка с полицията | dnes.dir.bg
назад

20-годишен прострелян при гонка с полицията

20-годишен младеж беше прострелян тази нощ след полицейско преследване. Екшънът се разигра близо до Обелско шосе в столицата.

Обратно в новината

Коментари - 20-годишен прострелян при гонка с полицията | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

какво значи криминално проявен-или е престъпник и мястото му е в затвора, или е невинен. Стига с тия криминално проявени, дето полицията ги знае, регистрира и ги оставя да ни мародерстват...

глупости пишеш - не е вярно това за употребата на оражие в уса

Защо полицаят стреля с боен куршум нима е изпразнил първия пълнител който трябва да е с стоп патрони. Какво е това беззаконие в МВР какви са тия работи да се стреляме като в дивия запад с бойни патрони????????Егати държавата станахме ченгеджийница

Най-сетне и от 9то да се заемат с бандитите!Другият път да бъдат по точни ! Да не създават на лекарите работа, и след месец пак да го гонят!

Дано теб те ранят с боен патрон ще те питам сетне как е

О, бъркъте съ, Асен САШОВ въобще не е ром, ама никак. И не е крал, а се разхождал се по улицата, спънал се и паднал през прозореца от 2м. на втория етаж. А полицаят - каква неточност при стрелбата - само 10см. и нямаше да се развият така нещата.

значи че преди е извършил престъпление

Ей ти ще дойдеш голям/а разбирач/ка ... със сърказам ... да те питам утре, ако твоя син(внук) кривне от пътя и Г-н "големия" полицай го застреля за 500, 1000 или 5000лв. как ще се чувстваш ти ... "съвестния" гражданин/гражданка дето през живота си не си излъгал/а откраднал/а ... айде нема нужда от сърказма ти, щтото не само е неуместен, ами чак фашистки престъпен! Как полицай ще вади оръжие без да е заплашен нечии живот ей ... комедиантиии, в кой век живеетееее !??!!?

Като гледам как пишеш "скапана държава" за родината си ... ти ще да си много "пресен" "пич" ... ей злобари и радващи се на чуждото нещастие ... да си земете материалните ценостти и да си ги отнесете в отвъдното, че да не ви ги открадне някой гладен жаден престъпник!!!

Няма ли сега да надигнат вой от ДПС и БСП, че това е политическа репресия и им избиват електората?

Като гръмнат 2-3-ма и другите ще знаят да не бягат като са ги хванали. И грам не ми пука дали ще е сина ми, ако я е докарал до там! Забелязвам, че повечето родители винаги защитават децата си, дори и те да са виновни.