Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция
Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата
Обратно в новинатаКоментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg
Коментари
Путин – най-големия миролюбец и хуманист на света! Руската армия - най-непобедимата армия на света! Руските войски – най-хуманните убийци на света! Русия - най-доброто място за живеене на света! Руската икономика – най-голямата на света! Руската рубла – най- силната валута на света! Руските медии - най- обективните медии на света! Руските затвори - най-хуманните затвори на света!
Не е СССР глупако. Ма продължавай да мечтаеш по инструкцията от Посолствата. Няма база за сравнение. Сталин е предател на Руският народ. Негов проблем си е. АМЕРИКА УБИВА ЯПОНЦИ С АТОМНО ОРЪЖИЕ. Бройките ли ще сравняваш? А? Тъпанар.
Кличко, а смъртта на вашите войничета планирана ли е или просто така ви се нареди от господарите ви?
Двете Зелю и Путин се борят за първо масто.Така че третото си е сигурно и ДенкоФ не си то дава.
Просто не четете руските тролове. Като видите много плюсове, подминавайте. Пускат пропаганда и партенки, извън темата. Може да са двама, трима най-много.
Сталин е грузинец. Ленин е половин евреин. Маркс е евреин. Хрусчов, който променя владението на Крим от Руската република на СССР и който е известен комунистичеески деспот, е украинец. В България 1944 г. навлиза 2-ри Украински фронт, а не руски войски. Руснакът Брежнев смекчава режима, руснакът Андропов още повече, а руснакът Горбачов изтегли руските войски от целия соц. лагер. Ако супоставим с факта, че болпевиките са финансирани с невиждани по онова време суми от САЩ и Германски еврейски капитал, за да спечели комунизма, начело с една с'рия евреи, можем да напарвим извод какво са руснаците - глупаци жертви на полтиуически и финансов разврат и човеконенавистност на едни кръгове, чиито наследници днес водят финансирането на поредната война - интрига. същност Европа е нападала няколко пъти Русия, а Русия не е нападала Европа! Гледай какви чудеса! Да не би някой да работи усърдно с пари, за да убива големи групи хора, се чудя. Но Русия не нападна, когато нацистите започнаха да избиват хиляди руснаци в Украйна! Нападнаха, след като Путин моли многократно ЕС да се намеси, но ЕС е под управление на САЩ и няма думата. Въпреки че през 2018 имаше доклад в Бундестага за фашизма в Украйна и всички ръкопляскаха на предложнието Германия да се намеси. Днес това не е възможно, защото днес ЕС не е суверенен съюз, а е тепсия, от която САЩ се взема ВСИЧКО, което им трявбва, а то е без край, защото там дупката е огромна. Зеленски печели изборите с платформа за подписване на Минските споразумения и за прекратяване на унийствата на руски деца, жени, старци в Украйна. Месец след изборите, които спечелва с това обешание, променя уклона си под натиска на САЩ и нма втората държава в държавата - нацистите. Зеленски е евреин. Самите Мински споразумения са подписани от 4 европейски държави, но официално твърдят по-късно, че не са искали да ги спазват (Меркел). Русия изтегля войските си от предградията на Киев, защото ще подписват мирно споразумение, както Миснките споразумения изискват. Зеленски подписва всикчи докумнети поотделном, за да са готовеи за официално подписване на главния документ. Борис Джонсън, доказн лъжец, когото англисйкяит народ изгони, заповяда на Зеленски да не подписва - в САЩ не бяха завъртели достатъчно милиарди пре военните производители и не бяха нахранили рептилите, които управялват САЩ задкулисно. Сега е подобна ситуацията в ЕС, където Урсула се усети, че 50 милиарда в оръженийния бизнес ще даде отличен комисион след онзи, който получи мъжът й за внос на незаконно одобрени ваксини, насила приложени чрез отнемане на свободи. Това е релаността. Клично да се гръмне. Това са изпълнители на Злото. Тази война цели да бъде оглозган ЕС, че започна да се развиа много добре, а САЩ започнаха да се вмирисват и да се рпазпадат. Доминацията на САЩ изисква всички да са зле, за да си запази лидерството. Предатели в ЕС се пазаруват с долари, емитирани без никакво покритие. Ограбиха ЕС. Един интересен въпрос: какъв интерес има Путин да убива Навални в месеца преди изборите? Не е ли това иделяният срок за провокация от външна сила? Идеалният срок е от гледна точка на външна вражеска сила... Мотувът разкрива най-директно деянието. Алтернативата на тази хипотеза е, че на Навални са му подарили една ефективно убиваща МРНА ваксина, докато е бил на лечение в Германия. Тромбите от тези ваксини са невиждани в медицината. Запушват и причиняват внезапна смърт. Свръх смъртността във ваксинираните държави стига вече 30% перманентно и е ве1е по-голяма от смъртта от Ковид. Ако са го обгрижили с няколко ваксини, това е типичен резултат. Но и в двата случая Путин няма полза да го убива, поне не сега!
Комунистическия режим в Русия се случва с финансирането на болшевиките с пари и злато от САЩ и Германия. Пиша го, понеже е вече известен и документарно подплатен факт, за да знаеш, че евреинът Ленин и грузинецът Сталин са вкарали комумнизъм и смърт с американски и немски пари. Всъщност евреийски, ако трябва да сме точни. И 20-те милиона руснаци са избити от грузинец, а не от руснак. Освен това да напомня, че в англия доказаха, че Ковид е изкуствен вирус, а излезе от китайска лаборатория, финансирана от САЩ. Жертвите са 5-6 милиарда. Малко повеч1е от 20 милиоона, които грузинецът уби в РУсия и Украйна. Но това не е нищо, защото свръхсмъртността от незаконно одобрените ваксини от САЩ е вее до към 30% във ваксинираните държави и сумарно жертвите от тъази свръхсмъртност са вече повече от жертвите от Ковид... За това не се прави законова изискваната 4-та фаза на клиничните проучвания на тези ваксини... Въпреки че фактите се установяват и са вече познати благодарение на интернет. Още веднъж повтарям: не милиони, а милиарди хора бяха убити с вируса и незаконно одобреното бе медицински съображения средство срещу ваксините. Това е интрига и контраинтрига. Прилича ли на начина, ко който САЩ правят войните по света от 100 години насам? Да. В Украйна платиха на нацисти да избиват руски деца и жени, след това плащат на оръжейното си производстрво да изразходва долари без покритие в Украйна за разпалената война. около 200 милиарда са по джобовете на престъпни политици и задкулисни играчи от 2019 до сега. От парите 'за Украйна' всъщност по-малко от 10% стигат до Украйна в помощ. Всичко друго се завърта през оръжие в безумни, невиждани в историята до сега печалби. Урсула се включва с 50 милиарда. Ей ме на, ако не свива поне 5 от тях лично! Не милиони, а милиарди. Някой да не обърка цифрите?
Става въпрос за създаване на Еврейска държава в Украйна и т.нар. Велик Израел. Зеленски вече обяви през април 2022 създаването на т.нар. Нов Голям Израел. Затова в момента Зеленски избива руското население там, според плановете на Хабад, до 2050 трябва да останат 8 млн население, там ще се заселят заселници от Израел. Подобен план имаше и по времето на Сталин (Сталин е еврей, говорил е идиш, имал е 3 жени еврейки, Иосиф Джугашвили е еврейско име, Джуга – еврей, Швили – син). Но дори и Сталин не е позволил този план да се осъществи. Ленин ръководи Еврейската Революция в Русия заедно с любовниците си евреи Зиновиев и Троцки. Потърсете на Интернет "Доказано, что Ленин был пассивным гомосексуалистом" или "Владимир Ленин - палач и обычный педераст" и прочетете техните трогателни любовни писма. Да си спомним, че една от първите заповеди на гей-болшевика еврей-калмик-чуваш Ленин (по дядо Израел Бланк) през 1917 е отмяна на присъдите за хомосексуализъм. В Царска Русия за хомосексуализъм се е полагало каторга. Тази заповед на Ленин просъществува до 1936, когато Сталин се обявява твърдо против хомосексуализма в Кремъл и се заема да го изкорени. Сталин също се обявява твърдо срещу плановете за Велик Израел в Крим и Украйна, заради което е убит.