Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | dnes.dir.bg
назад

Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция

Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нищо чудно тогава, че Техас се отцепи. И без това на тамошният опонент на Бидоня му забраняват да участва в изборите.

Ей затова мразя немските фашисти Убиха само 40 милиона руснаци, а можеха 80, или 100 Фашистки гадове, натресоха ни 140 милиона живи руснаци

Е мобилизиран яко да отрича вината на Кремъл и на Путин и да омаловажава смъртта на Навални.

Да не забравяме, че Русия е клоаката на света Слугите и какви да бъдат

Мерси че ми каза, аз, не знаех, ха ха! Крайно време е Западът да бъде поставен на мястото му, за да свършат войните по света!

Ти ли доказа вината на Путин? :))

Няма скоро да прежалите Авдеевка, а:)))

Гърчи се още, ха ха ха!

пу яко го е тресло страх от Навални, та да нареди да го уморят.

В рамките на 20 минути, целият колективен запад се изреди да повтаря лъжи. КВО ПРАВИ НА ДНЕВАЛНИ ЖЕНА МУ НА МЮНХЕНСКАТА КОНФЕРЕНЦИЯ С МАЙКЪЛ МАКФОЛ? АВДЕЕВКА КАПУТ ЦИОНИСКТКО ФАШИСТКИ МЪРШИ. ХАХАХАХАХ Дневални не е минал никога 2 процента. Дъщерята в Станфорд. Той е кадър на Йейл и CFR като еничара Асенчо. Не става тоя пусти режим чейндж и тва е. Затриха цяла държава в името на тая простотия болшевишка. НЯМА ИМА СССР мърши масонски. Свиквайте.

да го поканиш да се разберете като мъже, ако ти стиска де, шушумига...

Ама вобще не ми дреме за Украйна ни па за Навални да не се е правил на ербап Украйна също се перчи много години ама сега си го намери.

Сега да наложат санкции на Русия...оп, чакай малко Тоя Давидчо да пита какво направи Осрайна с американския гражданин Гонзало Лира, явен критик на зеления плъх

АВДЕЕВКА БЕ? Я КАЖИ?

Към Китай обмислят занулителите на Европа и Давоски млади глобални лидери.

таа мачка...

От какво да го тресе като го е озаптил на 1000+ км от столицате в сибир в пандиз на строг режим?

ИМА ЛИ НЯКАКВИ НОВИНИ ЗА НЕВАЛНИ??? НЕЩО НАМАЛЯХА И СИ МИСЛЯ, ЧЕ ПУТИН, КОМУНИСТИТЕ, БСП И ВЪЗРАЖДАНЕ МЪТЯТ ВОДИТЕ?!!! НЕ МОЖЕ ВЕЧЕ БЛИЗО 5 МИНУТИ И ДА НЯМА НИЩО............

Бахмут и Херсон, кво да става?

Нюланд и компания, толкова са некадърни, че за пореден път вместо да запишат точки дигнаха рейтинга на Путин. Няма нормален човек, който да не забележи тъпата постановка. Как в рамките на 30 минути всички крякнаха глобално? Така ли се прави бе? Изчакайте малко, ден поне. Па после един, втори, трети. Кой малоумник измисли тая операция? Дневални не е никаква опозиция на Путин. Опозицията на Путин са петата колона от олигарси. Връзката с Лондон сити, Абрамович и компания. Тва е опозицията. Останалото са тъпотийте на малоимниците от дийп стейта. Ма те така или иначе са си губерния на Израел и Лондон сити. Толкова си могат.

АХА БАШ ТЪЙ Е ...ТОЧНО ПРЕДИ ИЗБОРИТЕ .ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ?

Нищо не казват за Гонзало Лира.

Перемога ли има? Щото гледам картата и не я виждам.

за всеки град е гордост. Не се изпокри, а застана рамо до рамо с киевчани на барикадите да брани Киев от агресорите. Тох бе една от причините да се провали " Киев за 3 дни"

"смъртта" на пригожин беше "подтвърдена" ...ама тялото така и не показаха ...даже останки от него . "смъртта" на навални беше "подтвърдена"...ама тялото така е не показаха ...даже е "изчезнало" . . какво навежда на мисъл въз основа на горното ??? . до момента имаме само и единствено ...."думи" изричени от "убийците", но ...нямаме "веществени доказателства" ! . "око"- видя ли ? "ръка" - пипна ли ?

Тоа е още по голем клоун и от зеленио нарик

Укронацистите го убиха тоя престъпник Анални.

ООО ПЛАГИАТ МАРАБА . НЕ МОЖА ЛИ ДА ИЗМИСЛИШ СВОЙ НИК . И КОЙ Е ТОЯ ЦИЦОРОН ?

Долните наглосаксонци много са се загрижили за смъртта на един човек, а не виждат хилядите убити от исраел всеки ден. Само тоя факт ми е достатъчен да съм сигурен че гледат само собствения си интерес и не им пука за правата на човека.

Ма естествено...няма как другояче да е

ХА ХА ТОВА БЕШЕ ДОБРО

Каква е тая глупава статия "сбирщаин"? Мега цинично е да говорят за смъртта на Навални при положение че хиляди умират всеки ден в Украина и Палестина. Още повече че Навални много удобно умря точно за назалото на Мюнхенската конференция, но удбно за запада и Украйна, а не за Русия. Тези които пишат подобни глупости не са жирналисти ,а полит работници на режима на мутрафоните в България. Записвайте се за канала ми в телеграм за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни, въпреки усилията на ЕС и САЩ. Не хапе, не боли, нищо не ви струва. А ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите. Аз за разлика от дебилите в ЕС в парламента и правителството знам и мога

Евреите избиха хиляди невинни деца, а нямаше никаква реакция! За сметка на това за престъпника Нефелни застпници колкото искаш, никой не пише нито за криминалното му минало и крадливата му натура, нито за той е съорганизатор на прословутите неофашистки „Руски маршове“, в които се събираха неонацисти с голи глави, крещящи анти-имигрантски и анти-чеченски лозунги? Самият Навални се описваше като националист, обявяваше Крим за руски, твърдеше, че Украйна, Беларус и Русия са едно цяло. Сравняваше чеченците и мюсюлманите с насекоми, настояваше да им се отнеме гражданството и да бъдат изгонени. Силно подкрепяше войните в Чечения. Беше против ЛГБТ общностите.

ДА.

Колко от вас чуха за смъртта на известната украинска държавничка Елена Бережная, загинала при неясни обстоятелства само на 36 години, пътувала с български гражданин с автомобил с българска регистрация? Тя обвиняваше новата власт, че работят за интересите на западните страни и ограбват своята страна (предсказваше сирийския сценарий) и осъди военната операция, която се провеждаше в Източна Украйна през 2014г. Тя се застъпваше за запазване на културните и икономически връзки с Руската федерация. По време на войната в Източна Украйна, заедно с майка си, тя създава Института за правна политика и социална защита, чиято цел е да защитава интересите на жителите на ДНР и ЛНР.

Боксът не прощава...

Явно отново Тъкът трябва да разяснява на света за велият "Нефелни", за да се разбере истината за него.

към Кличко: "Трябва много да са го били в главата, за да измисли това. Каква е логиката, бе? За да провокира западните лидери точно преди конференцията и да помогне по този начин на Зеленски? Затова ли Путин го е направил? Кретени! А това, че продуктът на Запада е умрял веднага след интервюто на Карлсън, което донесе безброй дивиденти на Путин, минава ли ти през размътения мозък? А това, че всичко се случва точно преди изборите в Русия, където безспорен фаворит пак е Путин, за това сети ли се, глупако? Обръщението е условно към Кличко. Отнася се до всички идиоти, които зарониха крокодилски сълзи под диригентството на американци и

реплика +7 -0 2024-02-18 12:45:58 ФРАНЦУЗИН (нерегистриран) ИМА ЛИ НЯКАКВИ НОВИНИ ЗА НЕВАЛНИ??? НЕЩО НАМАЛЯХА И СИ МИСЛЯ, ЧЕ ПУТИН, КОМУНИСТИТЕ, БСП И ВЪЗРАЖДАНЕ МЪТЯТ ВОДИТЕ?!!! НЕ МОЖЕ ВЕЧЕ БЛИЗО 5 МИНУТИ И ДА НЯМА НИЩО............ ЕТО ТОВА НАПИСА СПАС ДНЕС И БЕШЕ ДОПУСНАТ ОТ ЦЕНЗУРАТА. НО!!! СЛЕДВАЩИЯ КОМЕНТАР БЕШЕ: Вашият IP адрес е блокиран и не можете да пишете коментари. ДИРАДЖИИ, ВАШИТЕ МОДЕРАТОРИ СА ПЪЛНИ НЕК АДЪ Р НИЦИ И НЕ МОГАТ ДА ОВЛАДЕЯТ ПОЛОЖЕНИЕТО!!! ДАЙТЕ СВОБОДА НА СПАС ДА ГОВОРИ!? НЕ БЛОКИРАЙТЕ ХОРАТА КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ВЛАСТТА КАТО ВАС!! СПАС НЕ Е ЛИЗАЧ НА КРА ВА Р С К ЗА Д Н И Ц И!!! ФА ШИ СТ И, СПАЗВАЙТЕ КОНСТИТУЦИЯТА!! ЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД НАРОДНИЯ СЪД?!! ИСКАШ ДА СИ КАЖЕШ МНЕНИЕТО ПО СТАТИЯТА, НО НЕ ТИ ДАВАТ!!!! ЗАЩОТО СИ ПРОТИВНИК НА ПОСОЛСТВОТО И ПОТЕНЦИАЛЕН РАЗОБЛИЧИТЕЛ! НА ТОЗИ САЙТ ПРЕЗ ЧАС ДВА, МОДЕРАТОРА МИНАВА С ОГРОМНА ФАШИСТКА МЕТЛА И ПРОЧИСТВА ГЛАСА НА НАРОДА!!! НЕ БИВА ДА СЕ ВИЖДА, ЧЕ НАД 90% ПОДДЪРЖАТ РУСИЯ!!! ОТНОШЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е ПОНЕ 70/30!!! ТАКАВА Е ВОЛЯТА НА ПОСОЛСТВОТО!!! ПОЗОР!!! ДАЙТЕ СВОБОДА НА СПАС ДА ГОВОРИ!? НЕ БЛОКИРАЙТЕ ХОРАТА КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ВЛАСТТА КАТО ВАС!! СПАС НЕ Е ЛИЗАЧ НА КРА ВА Р С К ЗА Д Н И Ц И!!! ФА ШИ СТ И, СПАЗВАЙТЕ КОНСТИТУЦИЯТА!! ЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД НАРОДНИЯ СЪД?!! Чл. 5. (1) Конституцията е върховен закон и другите закони не могат да и противоречат. Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин

Както се прави в добрите криминални романи - търси се кой има интерес от смъртта на убитият. Очевидно това е Западът! След интервюто на Путин те търсят всячески начини да го омаловажат. Навални вече беше бита карта за тях. Финансирането му не създаде вътрешна опозиция и вълнения в Русия за да станат в стил Майдана. Но виж сега беше идеален момент за премахването му. Точно преди изборите в Русия. Как е станало - това е вторичен въпрос. Да, поставят Москва в невъзможност да каже - това е дело на чужда агент. Затворът се води строго охраняван. А иначе - във филмите на Холивуд, американските агенти са "толкова изобретателни", че това е лесна задача за тях.

Нека да изкачакаме 10-дни да видим как е ликвидиран. Май се оказва, че страна 404 и нейните западни куратори имат много голям интерес от неговата смърт.

Stanko

Появи се инфо току що от руски сайт:Путин:ние(Русия) носим отговорност какво му се е случило.

Stanko

Токсилогичните анализи отнемат време.Въпреки,че в случая ако е убит коректно няма да има следи.Все пак гаден сатрап е Путин.Тук прекали.Всички защитащи тезата,че е нямал интерес да го убие:имал е интерес.Навални е бил в пакет с други двама затворници в списъка за размяна с американците.Освен това го беше страх от Навални.Въпрос:да познавате жив опозиционер на Путин в Русия или такъв който не е в затвора?

Държавата, изградена чрез колониализъм и робовладелство, се загрижила за човешките права, ти да видиш! Точно същата, в която през 18-ти век са бесели деца, че са откраднали стотинки да си купят хляб, и са варели живи хора по заповед на краля им, който отрязал главите на осем от съпругите си, хи-хи-хи!

Токсикологичните анализи отнемат време, ама въпреки това Путин е прекалил, а? Хи-хи-хи!

Ми значи са имали още по-малко интерес да го убиват бе, идиот! Руснаците искам да кажа - на американсерите би им дошло дюшеш Навални да ритне камбаната точно преди размяната, че да оплюят Путин - точно като по времето на малоумията с новичока!

От ударите в главата които е получил Кличко не може да прави реални оценки ! За това соросоидите в Киев пишат неща,които уж Кличко ги е казал ?!

еволюиране на обществото, не 250 години едно и също, без промяна.

Някой знае ли защо Джулиан Асандж е в Западна каторга и дали е жив? И защо САЩ преследват да убият Сноудън който беше спасен и живее в Русия?

САЩ са единствената държава на света която е използвала най-варварското оръжие измислено от тях САЩ...ядреното! . Убиха 300 Хил цивилни японци веднага и още 5 милиона по-късно. . САЩ единствената държава която все още убива хора за наказание, но щедро им дава избор по какъв начин да умрат.