Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция
Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата
Обратно в новинатаКоментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg
Коментари
Нищо чудно тогава, че Техас се отцепи. И без това на тамошният опонент на Бидоня му забраняват да участва в изборите.
Ей затова мразя немските фашисти Убиха само 40 милиона руснаци, а можеха 80, или 100 Фашистки гадове, натресоха ни 140 милиона живи руснаци
Е мобилизиран яко да отрича вината на Кремъл и на Путин и да омаловажава смъртта на Навални.
Мерси че ми каза, аз, не знаех, ха ха! Крайно време е Западът да бъде поставен на мястото му, за да свършат войните по света!
В рамките на 20 минути, целият колективен запад се изреди да повтаря лъжи. КВО ПРАВИ НА ДНЕВАЛНИ ЖЕНА МУ НА МЮНХЕНСКАТА КОНФЕРЕНЦИЯ С МАЙКЪЛ МАКФОЛ? АВДЕЕВКА КАПУТ ЦИОНИСКТКО ФАШИСТКИ МЪРШИ. ХАХАХАХАХ Дневални не е минал никога 2 процента. Дъщерята в Станфорд. Той е кадър на Йейл и CFR като еничара Асенчо. Не става тоя пусти режим чейндж и тва е. Затриха цяла държава в името на тая простотия болшевишка. НЯМА ИМА СССР мърши масонски. Свиквайте.
Ама вобще не ми дреме за Украйна ни па за Навални да не се е правил на ербап Украйна също се перчи много години ама сега си го намери.
Сега да наложат санкции на Русия...оп, чакай малко Тоя Давидчо да пита какво направи Осрайна с американския гражданин Гонзало Лира, явен критик на зеления плъх
От какво да го тресе като го е озаптил на 1000+ км от столицате в сибир в пандиз на строг режим?
ИМА ЛИ НЯКАКВИ НОВИНИ ЗА НЕВАЛНИ??? НЕЩО НАМАЛЯХА И СИ МИСЛЯ, ЧЕ ПУТИН, КОМУНИСТИТЕ, БСП И ВЪЗРАЖДАНЕ МЪТЯТ ВОДИТЕ?!!! НЕ МОЖЕ ВЕЧЕ БЛИЗО 5 МИНУТИ И ДА НЯМА НИЩО............
Нюланд и компания, толкова са некадърни, че за пореден път вместо да запишат точки дигнаха рейтинга на Путин. Няма нормален човек, който да не забележи тъпата постановка. Как в рамките на 30 минути всички крякнаха глобално? Така ли се прави бе? Изчакайте малко, ден поне. Па после един, втори, трети. Кой малоумник измисли тая операция? Дневални не е никаква опозиция на Путин. Опозицията на Путин са петата колона от олигарси. Връзката с Лондон сити, Абрамович и компания. Тва е опозицията. Останалото са тъпотийте на малоимниците от дийп стейта. Ма те така или иначе са си губерния на Израел и Лондон сити. Толкова си могат.
за всеки град е гордост. Не се изпокри, а застана рамо до рамо с киевчани на барикадите да брани Киев от агресорите. Тох бе една от причините да се провали " Киев за 3 дни"
"смъртта" на пригожин беше "подтвърдена" ...ама тялото така и не показаха ...даже останки от него . "смъртта" на навални беше "подтвърдена"...ама тялото така е не показаха ...даже е "изчезнало" . . какво навежда на мисъл въз основа на горното ??? . до момента имаме само и единствено ...."думи" изричени от "убийците", но ...нямаме "веществени доказателства" ! . "око"- видя ли ? "ръка" - пипна ли ?
Долните наглосаксонци много са се загрижили за смъртта на един човек, а не виждат хилядите убити от исраел всеки ден. Само тоя факт ми е достатъчен да съм сигурен че гледат само собствения си интерес и не им пука за правата на човека.
Каква е тая глупава статия "сбирщаин"? Мега цинично е да говорят за смъртта на Навални при положение че хиляди умират всеки ден в Украина и Палестина. Още повече че Навални много удобно умря точно за назалото на Мюнхенската конференция, но удбно за запада и Украйна, а не за Русия. Тези които пишат подобни глупости не са жирналисти ,а полит работници на режима на мутрафоните в България. Записвайте се за канала ми в телеграм за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни, въпреки усилията на ЕС и САЩ. Не хапе, не боли, нищо не ви струва. А ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите. Аз за разлика от дебилите в ЕС в парламента и правителството знам и мога
Евреите избиха хиляди невинни деца, а нямаше никаква реакция! За сметка на това за престъпника Нефелни застпници колкото искаш, никой не пише нито за криминалното му минало и крадливата му натура, нито за той е съорганизатор на прословутите неофашистки „Руски маршове“, в които се събираха неонацисти с голи глави, крещящи анти-имигрантски и анти-чеченски лозунги? Самият Навални се описваше като националист, обявяваше Крим за руски, твърдеше, че Украйна, Беларус и Русия са едно цяло. Сравняваше чеченците и мюсюлманите с насекоми, настояваше да им се отнеме гражданството и да бъдат изгонени. Силно подкрепяше войните в Чечения. Беше против ЛГБТ общностите.
Колко от вас чуха за смъртта на известната украинска държавничка Елена Бережная, загинала при неясни обстоятелства само на 36 години, пътувала с български гражданин с автомобил с българска регистрация? Тя обвиняваше новата власт, че работят за интересите на западните страни и ограбват своята страна (предсказваше сирийския сценарий) и осъди военната операция, която се провеждаше в Източна Украйна през 2014г. Тя се застъпваше за запазване на културните и икономически връзки с Руската федерация. По време на войната в Източна Украйна, заедно с майка си, тя създава Института за правна политика и социална защита, чиято цел е да защитава интересите на жителите на ДНР и ЛНР.
Явно отново Тъкът трябва да разяснява на света за велият "Нефелни", за да се разбере истината за него.
към Кличко: "Трябва много да са го били в главата, за да измисли това. Каква е логиката, бе? За да провокира западните лидери точно преди конференцията и да помогне по този начин на Зеленски? Затова ли Путин го е направил? Кретени! А това, че продуктът на Запада е умрял веднага след интервюто на Карлсън, което донесе безброй дивиденти на Путин, минава ли ти през размътения мозък? А това, че всичко се случва точно преди изборите в Русия, където безспорен фаворит пак е Путин, за това сети ли се, глупако? Обръщението е условно към Кличко. Отнася се до всички идиоти, които зарониха крокодилски сълзи под диригентството на американци и
реплика +7 -0 2024-02-18 12:45:58 ФРАНЦУЗИН (нерегистриран) ИМА ЛИ НЯКАКВИ НОВИНИ ЗА НЕВАЛНИ??? НЕЩО НАМАЛЯХА И СИ МИСЛЯ, ЧЕ ПУТИН, КОМУНИСТИТЕ, БСП И ВЪЗРАЖДАНЕ МЪТЯТ ВОДИТЕ?!!! НЕ МОЖЕ ВЕЧЕ БЛИЗО 5 МИНУТИ И ДА НЯМА НИЩО............ ЕТО ТОВА НАПИСА СПАС ДНЕС И БЕШЕ ДОПУСНАТ ОТ ЦЕНЗУРАТА. НО!!! СЛЕДВАЩИЯ КОМЕНТАР БЕШЕ: Вашият IP адрес е блокиран и не можете да пишете коментари. ДИРАДЖИИ, ВАШИТЕ МОДЕРАТОРИ СА ПЪЛНИ НЕК АДЪ Р НИЦИ И НЕ МОГАТ ДА ОВЛАДЕЯТ ПОЛОЖЕНИЕТО!!! ДАЙТЕ СВОБОДА НА СПАС ДА ГОВОРИ!? НЕ БЛОКИРАЙТЕ ХОРАТА КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ВЛАСТТА КАТО ВАС!! СПАС НЕ Е ЛИЗАЧ НА КРА ВА Р С К ЗА Д Н И Ц И!!! ФА ШИ СТ И, СПАЗВАЙТЕ КОНСТИТУЦИЯТА!! ЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД НАРОДНИЯ СЪД?!! ИСКАШ ДА СИ КАЖЕШ МНЕНИЕТО ПО СТАТИЯТА, НО НЕ ТИ ДАВАТ!!!! ЗАЩОТО СИ ПРОТИВНИК НА ПОСОЛСТВОТО И ПОТЕНЦИАЛЕН РАЗОБЛИЧИТЕЛ! НА ТОЗИ САЙТ ПРЕЗ ЧАС ДВА, МОДЕРАТОРА МИНАВА С ОГРОМНА ФАШИСТКА МЕТЛА И ПРОЧИСТВА ГЛАСА НА НАРОДА!!! НЕ БИВА ДА СЕ ВИЖДА, ЧЕ НАД 90% ПОДДЪРЖАТ РУСИЯ!!! ОТНОШЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е ПОНЕ 70/30!!! ТАКАВА Е ВОЛЯТА НА ПОСОЛСТВОТО!!! ПОЗОР!!! ДАЙТЕ СВОБОДА НА СПАС ДА ГОВОРИ!? НЕ БЛОКИРАЙТЕ ХОРАТА КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ВЛАСТТА КАТО ВАС!! СПАС НЕ Е ЛИЗАЧ НА КРА ВА Р С К ЗА Д Н И Ц И!!! ФА ШИ СТ И, СПАЗВАЙТЕ КОНСТИТУЦИЯТА!! ЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД НАРОДНИЯ СЪД?!! Чл. 5. (1) Конституцията е върховен закон и другите закони не могат да и противоречат. Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин
Както се прави в добрите криминални романи - търси се кой има интерес от смъртта на убитият. Очевидно това е Западът! След интервюто на Путин те търсят всячески начини да го омаловажат. Навални вече беше бита карта за тях. Финансирането му не създаде вътрешна опозиция и вълнения в Русия за да станат в стил Майдана. Но виж сега беше идеален момент за премахването му. Точно преди изборите в Русия. Как е станало - това е вторичен въпрос. Да, поставят Москва в невъзможност да каже - това е дело на чужда агент. Затворът се води строго охраняван. А иначе - във филмите на Холивуд, американските агенти са "толкова изобретателни", че това е лесна задача за тях.
Нека да изкачакаме 10-дни да видим как е ликвидиран. Май се оказва, че страна 404 и нейните западни куратори имат много голям интерес от неговата смърт.
Появи се инфо току що от руски сайт:Путин:ние(Русия) носим отговорност какво му се е случило.
Токсилогичните анализи отнемат време.Въпреки,че в случая ако е убит коректно няма да има следи.Все пак гаден сатрап е Путин.Тук прекали.Всички защитащи тезата,че е нямал интерес да го убие:имал е интерес.Навални е бил в пакет с други двама затворници в списъка за размяна с американците.Освен това го беше страх от Навални.Въпрос:да познавате жив опозиционер на Путин в Русия или такъв който не е в затвора?
Държавата, изградена чрез колониализъм и робовладелство, се загрижила за човешките права, ти да видиш! Точно същата, в която през 18-ти век са бесели деца, че са откраднали стотинки да си купят хляб, и са варели живи хора по заповед на краля им, който отрязал главите на осем от съпругите си, хи-хи-хи!
Токсикологичните анализи отнемат време, ама въпреки това Путин е прекалил, а? Хи-хи-хи!
Ми значи са имали още по-малко интерес да го убиват бе, идиот! Руснаците искам да кажа - на американсерите би им дошло дюшеш Навални да ритне камбаната точно преди размяната, че да оплюят Путин - точно като по времето на малоумията с новичока!
От ударите в главата които е получил Кличко не може да прави реални оценки ! За това соросоидите в Киев пишат неща,които уж Кличко ги е казал ?!
Някой знае ли защо Джулиан Асандж е в Западна каторга и дали е жив? И защо САЩ преследват да убият Сноудън който беше спасен и живее в Русия?
САЩ са единствената държава на света която е използвала най-варварското оръжие измислено от тях САЩ...ядреното! . Убиха 300 Хил цивилни японци веднага и още 5 милиона по-късно. . САЩ единствената държава която все още убива хора за наказание, но щедро им дава избор по какъв начин да умрат.