Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | dnes.dir.bg
назад

Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция

Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе за Джон Макафи, Джефри Епстийн, Гонзало Лира, Гуантанамо - защо нямаше "реакции" и "изискване" и "разсредване"?!

Но предполагам ти можеш да кажеш къде си го прочел за да го прочета и аз? Та не разбрах последно западното разузнаване прави каквото си иска във вашата Русия или не? Щото по-лесно е да влезеш в Кремъл отколкото в тази наказателна колония за политически затворници.

Отървала се....

защо Зелю е жив след като Путин трепел когото си поиска?

Обаче сега видиш ли успя ли:))))

Папата кога ще се изходи по въпроса??? Само той не е още....

Отървала се е, щото ако Нахални не беше изпълнил заповедите да се самоубие, си знаеше какво я чака. Ти защо мислиш, че Нахални се върна в Русия въпреки че си знаеше, че го чака Сибир.

Тя добре се беше уредила да се праска на воля и да събира грантовете, докато мъченикът чакаше второ пришествие. Въпросът е сега, има ли смисъл да продължат да и плащат.

Папата е проруски настроен.

На нас информацията не идва само от руското посолство и разбира се вярваме безрезервно на всякакви продажници работещи за Русия. Би ли ми посочил в историята затвор за политически затворници където всеки може да получи среща с който и да е затворник????

Ами той Путин няма да е жив до тогава.

Кой твърди че Путин е убил някого намиращ се в строго охраняван затвор на запад????

Щом казваш

От много кълнене и надяване Путин да умре, видяхте ли какво му се случи на Лойд Остин :))

Ами ако не вярваш, потърси сам какво каза за виновниците за ситуацията в Западна Украйна.

На снимката поредния укро идиот!

Аз не живея нито в Русия, нито в държава която води война. Това е разликата. Ако ние бяхме във война, нямаше да пиша нищо, защото и тук щеше да е така, а аз не съм глупак. Дори несъгласните с държавата трябва да разбират, че във военно време е най-добре да си траят.

Нещо ще пишете ли за смъртта на Епщайн? Някакво изказване? Кои са му били клиентите? Там, Бил Клинтън, Барак Обама, ....

Ми като не си чул, ползвай гугъл, или ти е неудобно?! Интересно как не си чул като нагличаните опищяха света покрай Скрипал, ама сигурно и това не си чул :)) И да, прав си, западното разузнаване прави каквото си поиска в Русия , ха ха! Само питай екипа на Нахални.

А кой твърди, че е утрепал някого, който се е намирал в строго охраняван затвор на изток?

"Кой има интерес?

На Кастро жена му не е била в западни ръце.

едните са аферисти и криминални, а този бе политик и възможност за избор. Отвратителни рycku тpoлoве - първи агенти на империята и предатели!

Абе, "режимът" като нищо ще убие и нея.

"При подобни ужасяващи нарушения на правата на човека трябва да има последствия", каза Камерън пред "Скай нюз". "Това, което правим, е да проверяваме дали има хора, които са отговорни, и какви конкретни действия да предприемем", добави той." Забележете как хем тепърва проверявали дали има отговорни или е било естествена смърт, хем вече обявява за "ужасяващи нарушения на правата на човека"!

Посредством адвоката.

че то Навални защо беше в панделата?

Украинците избягаха от Авдеевка, какво става? Ес ще загуби войната срещу Русия и ще реве със сълзи и ще плаща много висока цена на Русия!

Точно, убийството е планирано от укронацистките спец служби. Руснаците нямат интерес да го убиват и точно сега преди изборите.

Мен ме интересува, какво става в Газа и защо, след като са избити над 13000 дечица всички западни путарани мълчат!? К'во е станало с някакъв лайнар, ми е последната грижа...

До всичките пеевски центаджии: Да, Навални е убит. Да, лично по заповед на Путин, която пак лично Путин изпълни, при това с голи ръце. Да, пред целия свят и точно преди Мюнхенската конференция, само за да покаже на какво е способен, пък и защото обича за кеф да потъпква човешки права така че всички да разберат кой е бил. Ама не, нищо не можете да направите по въпроса, нито "западните съюзници" могат, нито дрогираният клоун, а Авдеевка утре пак ще си е руска и направлението към Одеса и Киев пак ще е отворено, ако щете да се скъсате да врещите как Путин избивал не само украинци на едро на фронта, а и политически противници поединично из затворите. Аре!

над 80% от руснаците подкрепят Путин (или пък Путин отразява мнението и желанията на 80% от руснаците - от която щете страна го погледнете), а вие каква я свършихте, след като при вас е пълна "демокрация" и всеки прави каквото си иска - лъже и краде от другите?!

Прави впечатление каква ерудиция звучи в изказванията на подръжниците на делата на Навални. Какъв интелект, задълбочено мислене и анализ. А най-вече сдържаност и никаква следа от насаждане на омраза. Браво! Само така и всички опитващи да мислят ще ви последват! Дерзайте!

добра ирония

казват че управляващите имали подкрепа на 20-30% от хората но ми се струва множко.

Е значи няма проблем по затворите да се убиват аферисти и криминални? Гонзало Лира какви афери е забъркал и какво му е било престъплението, я кажи!

Кличко няма 2 грама мозък в главата, просто лае каквото му сервират господарите.

си призна в изтеклите записи, че цялата сглобка, барабар с баце, които им бил "маркетингов враг", криво-ляво я докартат до 10%.. Те затова се и сглобиха, щото по отделно докарват жалки едноцифрени проценти... Не знам за какви 20-30% говориш. От тази гледна точка точно руското е домекрация, а нашето е пълна анти-демокрация (подчинение на болшинстовот на малцинството)!

...Великобритания заяви, че ще предприеме действия относно смъртта на Навални.....ами те като чели вече са го направили вече?!

Руснаците ако искаха да го убият ( имаха 1000 възможности) щяха да инсценират самоубийството му а не да обяват смъртта му пред целия свят въпреки че знаеха че всички ще ги обвинат.Намат полза да го убият.Просто е.

Даже да е било вярно, сред вчерашното изказване на боклука Денков, че няма значение какво ще се случи с българската икономика, стига да навредим на Русия, познай колко подкрепа им остана на прочутите ни евроатлантици.

....нищо че тепърва щели да проверяват как точно е умрял. Веднага са готови с действията.

В посока Одеса ли :))

Имат полза, вече обвиниха Запада за смъртта на Навални.

"Е то по тая логика излиза, че Путин сам се прецаква като го бил убил точно сега." Aми прав си. Путин-Шеломов се оказа едно изключително елементарно момченце. На всичкото отгоре злобно и отмъстително. На стари години избива комплекси заради късия си ръст.

А въобще не споменават ужасяващите престъпления в Газа? Ама то палестинците не са хора!

То или го подкрепяш или си в затвора. Бай точно например 105% от българите го подкрепяха. Онова прасенцето в Корея 150% го подкрепят. А пропо кой е опонента на Путин на изборите???

Как са стигнали до строго охраняван затвор отвъд полярния кръг? Или ще да са много много добри или руснаците ще да са пълни идиоти!

Най-доброто, което успя да измислиш, е да се подпишеш като мен и да пикаеш газ, а?

Ми той и Западът направи същото и почна да сипе заплахи, докато в същото време пак Западът тепърва щял да разследва как точно е умрял Нахални.