Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | dnes.dir.bg
назад

Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция

Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

40-годишен?

Шило

Жертва на кого и за какво? Навални е бита карта, жив е пасив, ама виж, от смъртта му може да се направи пропаганда, нали? Та, кой има интерес?

Къде е той другарю?

Навални е поредната жертва на Касапина Путин-Шеломов.

т.е. дълбоко в говняшката паст прееееспокойно се пипа на специални места и може с точност преди еди си кое събитие даден строго охраняем затворник да се спомине, че нали затова се грижеха ФСБто бе, да не е на свобода за да не го тресне запада и да ги обвини, а то тоя запад що не вземе да тресне и дъртото жуже като е подкарал така??

Г-7: Русия пълно да изясни на обстоятелствата около смъртта на Навални. Путин: пълно преместване от единия крачол в другия. Великобритания е особено разгневена, тъй като вече по трудно ще може да изпраща свои кукли в Русия. Навални нагледно подсказа какво може да им се случва.

всяка политическа система има граници в които можеш да имаш някаква свобода на убежденията си и породените от тях действия. Излезеш ли от тях, лошо ти се пише. Да си спомним, че преди само 2 години в Европа нямаше свобода относно какво смяташ за редно да правиш с тялото си и хората които мислеха различно от властта бяха затваряни в домовете си, не можеха да напускат границите, изискваха им "сертификат за ваксиниране срещу COVID, имаше цензура срещу критиките към т.нар. "ваксина" и т. н. В някои страни като Австралия, също държава от вида "западна демокрация" бяха изградени лагери в които затваряха принудително хора за по 2 седмици, като ги караха да си плащат за престоя. В други като Австрия, ваксата и бустерирането бяха приети за задължителни, гласувани бяха глоби и право на уволнение от работа. На много места в държави от ЕС бяха уволнявани хора по един или друг начин свързано с "ваксинирането".

И филми имаше. Това не променя факта че си платен трол водещ платена пропаганда.

Шило

Айде, почнаха клишетата. И за какво им е на руснаците да го убиват, така и не каза!

но Куба е

"Смъртта на Навални преди изборите носи само негативи на Кремъл." Винаги съм казвал, че орките не са от най-умните народи...

Я кажи за свободата да възхваляваш Путин или да отидеш в затвора???? А по Путин се ваксинира публично. Пък вашите любими китайци затваряха хората по домовете им.

Шило

Не знам, по-вероятно е да са американците и англичаните.

За да обвинят Запада, както руското правителство вече направи.

Кое как? Как са го гътнали? Мордор не е херметически затворен едно, второ - и там има отпадъци, които са готови да убият за пари. Ето ти два начина. Точно как - не ме вълнува. Съвпадението е толкова несъвпадение, че оскърбително към интелекта на всеки мислещ човек. Координирано до минутата. Каква точно е сметката мордорското джудже да го убие? Точно преди изборите. Някакъв с жалките 2% подкрепа. Мислете, бе! Каква е сметката на запада Навални да умре? Авдеевка, която беше стратегически незаменима, сега вече е без никакво значение, интервюто на Carlson, намаляващата подкрепа в обществата за кочината, която съсипва маса държави икономически и в която потъват милиарди пари. Мога още, ама не съм ти учителката в 6-7 клас, когато те възпитават на критично мислене. Честно, неприятно ми да обяснявам толкова елементарни неща.

Я ти или някой от колегите ти работещи за митрофанова да обясни как гадните западняци са убили навални? Като имаш предвид че достъп до него се осъществява само с разрешение лично на Путин. И самия навални е под 24 часово наблюдение.

Как???

Това слабо ме интересува, защото не живея в Русия. Но категорично ме интересува насилието, което упражнява властта над мен , там където живея. А аз живея и живях през тези години на "пандемията" в 3 страни на "демократичния" ЕС.

Шило

Така ли? Единственото, което са коментирали руснаците, че причините за смъртта на Навални засега са неизвестни. За разлика от западняците, които две години не могат да установят, кой взриви СП-2, ама за два часа започнаха с обвиненията! Всичките ли сте толкова прости?

Ами нямаше happy end тоя път. Навални се прицели твърде високо и се върна в Русия, защото знаеше че отвън ще е просто предател. Затова реши да се прави на мъченик, което устройваше всички, дори и Путин. 19 годинки имаше да лежи. Като дойде време да се сменя Путин, щеше да има толкова тежест, колкото и нашите репресирани през комунизма, т.е нула У нас партията си направи сама опозиция. Сега болката на Запада е, че друг няма да посмее да повтори опита на Навални,а Русия няма да припознае външен човек.

Как гадните западняци са го направили?

Шило

Да и с адвокатите му, нали? А бе, глупак, що не прочетеш, кво съм написал?

Достъпа не е ли само с разрешение от папата?

Кличко, както обикновено, не блести с интелект. Мюнхенската конференция не вълнува никого в Русия, че да има някаква връзка с Навални. Путин няма точно никаква полза от смъртта на дисидента. Полза имат тези, които са срещу Путин. И защо ни занимавате само с Навални? Други хора по света също заслужават внимание. Какво се случва с Асандж, какво се случва със Сноудън, с тези трубадури на западното свободомислие? Кога ще се приеме призив за разследване и наказване на виновните за убийството на над 30 000 цивилни в Газа? Или те не са важни?...

Я ти или някой от колегите ти работещи за Muтрофанова да обясни как гадните западняци са убили Навални? Като имаш предвид че достъп до него се осъществява само с разрешение лично на Путин. И самия Навални е под 24 часово наблюдение.

Че Путин е наредил убийството на навални за да не сме никой да бъде срещу него. Не разбрах какво е собственото ви неплатено мнение относно вкарването в затвора и конфискация на имущество заради говорене срещу правителството? Какъвто закон има в Русия?

Орките сте най големите сигани

Китай също бил виновен защото казал че това си е вътрешна работа на Русия.

В руските затвори с изключителност строг режим за политически затворници адвокатите влизат като у дома си...... И разбира се това че дори и срещите с адвоката са под видеонаблюдение няма никакво значение.

"При подобни ужасяващи нарушения на правата на човека трябва да има последствия", каза Камерън пред "Скай нюз". "Това, което правим, е да проверяваме дали има хора, които са отговорни, и какви конкретни действия да предприемем", добави той." Забележете как хем тепърва проверявали дали има отговорни или е било естествена смърт, хем го обявява за "ужасяващи нарушения на правата на човека"!

Това е наказателна колония за политически затворници. Доста пък до който и да е затворник се осъществява само с разрешение от диктатора.

Навални е поредната жертва на цереу

по същия начин както знаеха предварително че гадните руснаци са го направили

Заповядали са му да се самоубие точно преди мюнхенската конференция, за да не пострада жена му. Ти защо мислиш, че тоя се съгласи да се върне доброволно в Русия и да бъде съден!

От инфаркт. Кой от всичките?

Е то по тая логика излиза, че Путин сам се прецаква като го бил убил точно сега! Същите съшити с бели конци лъжи като с новичока!

Вие възхвалявате държава където правата на човека не съществуват. Където за собствено мнение за детска рисунка или за полагане на цветя отиваш в затвора. Обаче на вас ви били нарушени правата?????????? Значи другарю, вашите права свършват точно там където започват моите. Вие може да искате да имате правото да заразявате безконтролно когото си поискате, но пък ние останалите имаме правото да не бъдем заразени от такива като вас. Ако бяхме в народна Република България такива дето протестираха щяха да са в затвора а всички българи щяха да бъдат тройно ваксинирани като китайците.

Кога ще има разследването за убийствата на 300 хиляди чеченци от вашата Русия???

Епстайн беше под наблюдение за самоубийство

Пак виждаш само това, което искаш. Мъченикът Навални устройваше Путин. Това съм написал, а не мъртвият Навални. Написаш съм защо Западът жалее за мъртвия Навални. Относно конфискацията на имущество в Русия, не го подкрепям, както и замразавянето на банковите сметки на шофьорите в Канада, които протестираха против ваксините. И все пак Русия води война, а във военно време се случват и по-лоши неща, като примерно директни разстрели. Не дай Боже да ни стигне и нас това от прекален ястребизъм !

Над Фидел Кастро има над 600 опита за убийство от цереу без успех! Как пък медиите не кажат кой е истинския килър на Навални - неговите ментори!!

Много е угодно да се дъвче по темата за Навални. Отиде една седмица статии за него.

Не влизат ли? Ти кога си бил в такъв руски затвор? Я го тоа галфон как цял екип си имал да го дундурка и да му спуска заповедите.

Западните служби са в всемогъщи и правят каквото си поискат в Русия. Да се чудиш защо е жив Путин тогава?

Предлагам да обсъдим Навални, когато руските сили влязат в Одеса.

Да се чудиш тогава защо Зелю е жив, като пак същите англичани разправяха как руснаците можели да отровят всеки с новичок, никой не бил в безопасност, и противоотрова нямало?

Щом като ще е така фашаго, за какви права и демокрация лицемерно ми цивриш тука. Ще ме принуждаваш да се "вакся", а! Правото ми ще стига до там, до където с насилие над правото над другите мога да достигна. Правото на по-силния! Впрочем, точно така е и в това, което вие лицемерите наричате "демокрация". И това е.

Ти току-що си заслужи 15 години затвор защото наричаш войната война. Разбира се ти одобряваш действията на Путин но не одобряваш закона защото според същия този закон ти би трябвало да си в затвора с конфискация на имуществото. Но пък одобряваш прилагането му в Русия. От друга страна за писане на коментари срещу политиката на държавата и правителството в любимата ти Русия още преди този закон се отиваше в затвора. Ти обаче одобряваш всичко каквото прави Русия но не искаш да бъдеш третиран по руските закони. Но разбира се ти си неплатен трол със собствено мнение написал само няколко хиляди коментара във възхвала на Русия.

Абе как така съпругата на Навални се озова случайно в Мюнхен и успя за отрицателно време да промени програмата си, да се подготви и да изнесе емоционална реч на конференцията за сигурност?

Като гледам как азовците драснаха от коксохима на Авдеевка...