Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | dnes.dir.bg
назад

Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция

Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

открадна огромни френски фондове лично за себе си, доказано от французите. Беше расист и нацист. Пълно с клиповете му с нацисти, на които искаше избиване на кавказци и мюсюлмани и гонене на републиките вън от федерацията. Ти опитай да направиш същото в България и да видим къде ще си.

Свръхдоза?

За разлика от тебе!

Ми хайде да чуем тогава собственото ти мнение за закона според който всеки който говори срещу Путин и правителството подлежи на затвор и конфискация на имуществото?????

А кой я е планирал!? Казва ли Кличко?

Навални бе демагог и дори не гъкна за Крим, защото знаеше че цяла Русия е за присъединяването му. След като веме бе в затвора и нещата в Украйна се закучиха, естествено реши да екплоатира този негатив. Западняците се хващат като удавник за сламка за всеки, който е против Путин. Дори Пригожин щяха да прегърнат, но уви, историята му свърши скоропостижно.

Плакат от протестите в говняшка: Навальный умер как герой, путин живёт как трусливый пиздой!!!

Как умира един на 40, здрав? На 47 беше. С диабет. Точно една седмица преди това в италиански затвор умира от инфаркт мъж на 46. Случва се.  Точно преди смъртта на Навални,  при него е бил адвокатът му... Путин има близо 80% одобрение в Русия. Печели Авдеевка и войната. Навални няма и 2%. Точно на Путин не му трябваше тая смърт. Трябваше на Запада за да заглуши хубавото впечатление на света от Путин след интервюто, за да не се говори за завземането на западната крепост Авдеевка, където от 2014 Западът беше вложил много средства за изграждане на опорен пункт за бой срещу Донецк и война с Русия. Защо беше в затвора Навални?Заради огромни кражби на пари от френски фондове, доказано от  французите. Плюс расизъм и нацизъм. Наричаше мюсюлманите хлебарки и искаше да ги избива. Искаше да разбие федерацията и да изгони мюсюлманските републики. Никаква опозиция, чист предател и престъпник. Негови поддръжници организираха терористични банди и избиваха цивилни в Белгород. Ако беше в България тоя изрод, сами ще искахте да го бесите. Жена му си има приятел и се появи усмихната на Мюнхенската конференция. За нея остават грантовете на мъжа ѝ, поддържането от Запада и свободата със свръхбогатия ѝ любовник.

Дали руснаците искат война в Украйна? Опаааа- ама в твоята Русия референдумите са забранени със закон. Но иначе Путин организира нацистки референдуми в окупираните територии.

Мафиотът Кличко е планирал всичко. (има и рима)

С други думи показваш че си платен трол.

Преди 151 г. със заповед на султан Абдул Азис борецът за свобода Левски е обесен в покрайнините на София. A преди няколко дни със заповед на диктатора Путин борецът за свобода Навални е отровен в сибирски затвор.

Да не разбрах защо слагаш подставено лице за свой противник след като после го елиминираш преди изборите??? Ама шубето е голям страх нали?

Ти защо смяташ, че всеки който не мисли като теб е платен и слугува на чужда държава ? По собствено убеждение смятам, че България в момента се управлява от обикновен слугинаж, който гледа само личните си облаги. От него нищо не зависи и ако някой ден вятърът пак смени посоката си, ще млъкнат и те.

, а за големи кражби на фондове (френски) за организацията му и за нацистки митинги за избиване на кавказци и мюсюлмани. Пълно е с негови видео как показва как ще убива хора с пистолета си. Направи го в България и искай отделянето на Родопите и да видим къде ще бъдеш.

видеа бе , глупак и доказателства. Ти показваш, че си неграмотен Ганьо, който от интернет чете само Дир.

Смени хапчетата със свещички. Белким по поолекне.

А акушерката на Европа и Кокайнчик, патриоте измислен какви са? Аман от джендъра с полирани мозъци. Някой ги нарече амеби — една клетка

То пък у нас много референдуми се провеждат, например за еврозоната. Че дори не са и задължителни резултатите, а само информативни. Обаче сега тъй ги е шубе, че даже и информативно не искат да знаят !

в България много са важни референдумите ли? Я да ви видим след години как ще сте в концлагер без собственост и придвижване и ще правите референдуми. Горките губещи.

Ако не знаеш кой е извършил мръсотията ,залагай на ингилизето. Тези мръсници разкараха и американците от Европа,като се готвят за ново настъпление срещу Русия. Това е хилядолетната им болка.Не е случайно ''гостуването'' на Камерън,не е случайно.Най вероятно основните им усилия в момента са в Турция,но и нашето крайбрежие им трябва. Никога тук няма да има благоденствие докато англосаксонците не бъдат наритани здраво!

С колко сме интелигентни?Това е най неподходящото време Навални да умре.Точно когато Западните лидери се събират.Русия нямаше нужда да демонстрира сила защото по същото време печелеше Авдеевка.

По улицата крачи дядя Вова , с дупето си пленява всички хора. И решаваме завчас - туй е работа за нас, Ердоган, Башар, Кадиров и аз. И решаваме завчас - туй е работа за нас, Ердоган, Башар, Кадиров и аз. На магистралата го заковахме. В едно бонгало малко го вкарахме. Леле мале до зори - станахме на маскари,. Но жопа на дядя Вова била заразена. Това разбрахме чак след 5-6 дена. И при доктор Гарабет, всеки чака своя ред Ердоган, Башар, Кадиров и аз

Бе, щом боксьор е кмет на столица, а комедиант - президент на държава, значи можем да си направим сметка защо тази страна е в това плачевно състояние. От всяко дърво сФирка не става. И да, този дето умря, беше вътрешен руски въпрос и проблем. И дори да приемем, че властта в Русия е причина за смъртта му, какво от това? Какво ги брига толкова западняците? Те нямат ли трески за дялане? Те съвсем безкористно ли квичат по този случай? Едва ли. А може би чрез елиминирането на този "опозиционер", властта в Русия цели да покаже на западняците, че са готови да стигнат до края. И точно това да е главната причина евроатлантическите джендъри да надават вой до небесата...от безсилие. Русия не е Либия, нито Ирак - страни, които да разграбваш безпроблемно чрез разни алианси, номера и постановки. Няма да е лошо западняците пак да си опреснят знанията по история...щото после връщане назад няма.

Навальный умер как герой, Путин живёт как трусливый пиздой!!!

И кой сега ще мъти водата в Русия ? Комунистическата партия събира най-много гласове след Путин. Няма и как грантове да се вкарат вече. Сами блокираха swift, а и руснаците следят изкъсп. У нас ако спрат грантовете, много атлантици ще останат без препитание

Ватници, Блядове, Рашисти, Орки... Дайте още синоними за московитите?

человеческая сволачь

мужици

Мурзилки

Този много са го били по главата и е разбираемо да говори глупости !

От всичко може да се прави пропаганда. Смърт , раждане, ходене до тоалетна...

Илияне, явно си падал на глава като дете, щом защитаваш нашите 45-годишни поробители руснаците.

каубой,кравари,ненормалници,изроди,световен жандарм,диктатори,разпространител на демокрация с бомби

Шило

Ясно, от ударите в главата, този е започнал да си говори със звездите!

се случва с Асандж?

Kalin

Ако е прав единствените които имат полза от такова сънпадение са САЩ и техните сателити.Което ги прави и потенциални поръчители на такава смърта по това враме.

Гиркин-Стрелков е много по-опасен за Путин, отколкото беше Навални. Пръв той нарече Путин несменяем президент, който не може да доведе войната до успешен край. И сега е в затвора ! Защо ли на Запад не се говори за него, буахахаха !

Шило

Чакат го да умре в затвора. Дори щатите май не го искат истински, зер много неща може да каже. А така- в процедурни хватки вече от доста години.

щеше да резне зелката на плагиата.

му е носил храна.

Руснаците нямат интерес да убиват тоя бунак който седи в затвора ни не пречи. Интерес имат неговите ментори от цереу и ми6 за който там е безполезен а с убийството вдигат шум по медиите! Кой идиот ще убива някакъв Навални преди избори за президент бе бунаци ?!

Шило

Друго си е да те метнат в Гуантанамо без съд и присъда, нали? Без да знае някой къде си, жив ли си, какво става с теб?

Русия да обясни, как така умира здрав 40 годишен мъж, който няма никакви заболявания! И умира точно в деня, в който в Мюнхен стартира международната конференция по сигурноста, на която основната тема е Русия, на която жената на Навални е гост и ще държи реч! И умира в деня, в който Украйна подписва 2 договора за военно сътрудничество с Германия и Франция! Образно казано, Путин изпрати на световните лидери отрязаната глава на Навални в торба, както варварските главорези в миналото!

Guantanamo не е в Америка, бе Айнщайн.

Шило

Че кво общо има затворникът Навални с тези събития?

Смъртта на Навални преди изборите носи само негативи на Кремъл. На западните лидери им идва обаче като по поръчка: - изведнъж имат жертва, която трябва да потвърди колко е лош режима в Русия - оправдава пред данъкоплатците огромните суми, които се наливат в Украйна и няма особена полза от тях, освен за военно-промишления комплекс - отклонява вниманието от загубата на Авдеевка - отклонява вниманието от интервюто на Карлсън - дава смисъл и става основна тема на конференцията в Мюнхен И преди малоумника със смешния въпрос “Как?” да репликира, има десетки начини да се вербуват/купят хора, от персонала на затвора, които да го направят. Единствено е въпрос на желание.

Шило

Ясно, кубинците са напълнили американската база с отвлечени от цял свят лица

Спира да се говори за инфлацията, високите лихви, фалиралите предприятия и протести на фермери :))

Навални няма нищо общо, той е жертва. Но Путин има много общо, защото той е убиецът.