Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция
Великобритания ще предприеме действия относно смъртта на руския опозиционер, Г-7 изиска от Русия пълно изясняване на обстоятелствата
Обратно в новинатаКоментари - Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция | Днес.dir.bg
Коментари
всички изведнъж забравиха КОИ убиха Кенеди и сега са ревнали за крадеца на пари навални
има хиляди начини да утрепеш една отрепка... най-малкото Путин беше разрешил да го "лекуват" в Германия..
А защо тези от Г-7 не излязат с декларация и не поискат да се знае кой уби в България Алексей Петров, онзи нотариуса и т.н. При нас дори е сигурно, че е убийство ама никоя от големите държави не се загрижи за нас. Но виж за Русия и някакъв затворник ще ни побъркат да говорят и правят глупости тези управляващи. Вместо да си гледат държавите и икономиката и като искат да наливат в Украйна оръжие и пари колкото искат.
Добре че умря навални, иначе никой не се сещаше за него и на никой не му дремеше , че е в затвора :)))
Според твоята малоумна теория: Продажните руснаци са пуснали западните агенти не обезпокоявано да влязат в Русия. След това други продажни руснаци са осигурени транспорт до строго охранявания затвор който има доста голяма зона за сигурност. Но пък високопоставени продажни руснаци са осигурили съответните документи за достъп на гадните западни агенти. След това продажните надзиратели в затвора са осигурили достъп на гадните агенти до навални. И след това още по продажните руски разследващи са си затворили очите и са изтрили записите на камерите. Ч пак най-продажните министри и изключително продажният Путин не е задал въпроса А бе къде са записите на тия камери и как гадните западняци са стигнали до навални?????
"МАЙНА"аааааааааааааа - МАМИЧКАТА ДА ТИ ЕБАааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа !!!
За Путин не е проблем да даде 2-3 млн жертви в Украйна. Украйна не може да си го позволи.
Преди да пишеш простотия да беше по прочел нещо. Тая колония е специално за политически престъпници и неудобни на Путин. И там няма общи помещения. И на всичкото отгоре всички затворници там са под 24-часово видеонаблюдение.
Кличко сигурно от бокса имаш мозъчни наранявания или вчера много си пол с Акушерката на Европа. Боклуците се надушват от разстояние. Я Русски много бързо го забрави боклук.
Да оставиш някого да умре от глад също е убийство. Все още чакам да ми обясните как гадните западняци са организирали убийството на навални.
Кличко: Смъртта на Навални е била планирана да настъпи преди Мюнхенската конференция - украинският Цв.Цв. !!!
Проблема на Путин в момента е смъртта на Навални. Ако беше разрешил на Навални да стане президент на Русия, съм сигурен че за една година самият Навални щеше да разбере каква отрова иде от запада
Колко продажници има сред верните на Путин руснаци сред надзирателите в този политически затвор? Колко продажници има сред разследващите верни на Путин руснаци? Колко продажен е самият Путин задето не е разкрил това деяние?
тролЪТ (щото едва ли е успяла да намери повече от един малоумник) на Галя от посолството само тролове му се привиждат
Ако не беше Мюнхенската конференция щеше да е форума в Давос, среща на Г-7, среща на върха в НАТО, посещението на Шолц в Белия дом и т.н. Нищо особено няма една тъпа говорилня, на която се самонавиват като на тиймбилдинг, че някой в Русия да планира убийството на умряло куче като Навални, и то преди изборите там. Глупакът Навални не си разчете силите.
А задавали ли сте си ВЪПРОСА : ИСКА ЛИ РУСИЯ ДА ВИ ПРИЕМЕ,а ??? ТАМ - ИЗРОДИ,не са ИМ нужни !!!
Не арестуваш всеки посмял да му отдаде почит. Ако беше умряло куче другарю нямаше да наемаш продажници като тебе за да пишат простотии.
Всички богати руснаци както и дечицата на руските управляващи предпочитаха да учат и да живеят в отровния запад
След като Русия не желае теб и останалите руски слуги значи сте- как го беше написал? Изроди и продажници нали?
Аз не съм нает от никого и не съм продажник. Изказвам мнението си. Простотия в този случай е твърде субективно определение.
Ми предния ден е бил на дело в съда и е имал личен контакт с платения от западните покровители адвокат. Ето ти хипотеза. Кой има интерес? Путин със сигурност няма интерес. Навални беше в далечен сибирски затвор, изолиран, с дълга присъда, надхвърляща очакваното властване на Путин. Къф му е зора да го убива?
Страшно много ни интересува нас нефелни. Направо ще ни оправи нашите проблеми. Видиш ли.
използван англосаксонски презерватив за изхвърляне. Презервсривът Зеленски. Сигурен съм, че са му подбрали много героичен сценарий. Меко казано е забавно да гледаш псевдо напъните на Г7 и особено на кучката Великобритания (която седи зад всичко това) как си плямпат за пред бройлерската им тъпа публика.
Значи по собствено убеждение слугуваш на вражеската държава Русия и по собствено желание без заплащане работиш срещу собствената си Родина?????
НаСралния носеше ДУША под НАЕМ. В пряк и преносен смисъл. АЛЧНОСТТА уби ГРАНТ-аджията.
Споко друзя и тоя гнусен диктатор ще пукне,после ще чакате следващият ,за да му се кланяте
Твоя Путин да изкара кукла на конци за свои опонент на президентските избори и след това да го шкартира преди изборите??????? Каква беше ползата на Путин въобще да вкарва навални в затвора след като вие твърдите че този човек не е имал абсолютно никаква Подкрепа в Русия??????
Смъртта на Навални е била планирана още когато кураторите му от ЦРУ го върнаха в Русия.
Има сред най-близкото окръжение на Путин и сред най-верните на Путин, за да бъде организирана смъртта на навални?
„Красив ум“ разказва за живота на математика и нобелов лауреат по икономика Джон Наш и свързаните с неговото заболяване от шизофрения преживявания. Опс, в една нова версия, за Кличко, би се получила страхотна комедия относно неговите преживявания, и изказвания, след спирането на боксовата му кариера!
За насилствената смърт на американски журналист в украински затвор ни дума, ни вопъл, ни стон. Но, за руснак в руски затвор, осъден за предателство голям вой настана от всички русофоби, соросоиди и евроатлантици. Що не си гледат мизериите в своите си кочини ами са се загрижили за един Навални. И всички западни лидери реагираха веднага като подготвени предварително. Еми и тоя път не им се получи да предизвикат гражданска война в Русия, употребявайки своя агент тоя път със смърта му. Щото жив вече не им беше нужен. А най-малко точно сега преди избори и след огромншя световен интерес от интервюто Путин има нужда да убива Навални. По огромната западна истерия си личи кой стои зад всичко. Те и за Кримския мост, Буча и Северен поток пак обвиняваха Путин, ама истината излиза и виновниците.
Скоро ще се прочисти ДАНС от рубладжиите. И тогава ще се потърси сметка на путинистката медия ДИР, участваща в хибридната война на фашистка Русия. Ще се потърси сметка и от събраната от ДИР антибългарска сган от лапачи на копейки и слуги на кремъл, които серат през устата, защото Батюшката-фюрер им пълни задниците със сперма и опорки.
И едно време ни учиха как Съветския съюз бил единствения противник на Хитлер от самото начало. Пък после се оказа че първо му е бил верен съюзник пък после му станал противник. И за Донецк и луганск излезе истината- публичните признания на пригожин. Така че не се притеснявай ще излезе истината. И за такива като тебе ще излезе истината.
Беше вкаран в затвора за най-обикновени престъпления от алчност. Ако приемем, че е виновен, възниква въпросът, невинен ли е само, защото е против Путин?