КАТ започва масови хайки за използване на колани
Засилен контрол по спазване на разпоредбите за използване на обезопасителни колани от шофьорите и пътниците в автомобилите започва на територията на целия Европейски съюз от днес и ще продължи до 13 септември, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - КАТ започва масови хайки за използване на колани | Днес.dir.bg
Коментари
Не разбирам защо трябва с глоби да ни принуждават да слагаме колани.Всеки нормално мислещ трябва със сядането в колата, да си го слага.Какво като кара градско.Преди три месеца мой близък ако не беше с колан, сега да е най-малкото осакатен, ако не в гробището, където отиде колата му.Когато най-малко очакваш може изневиделица да те връхлети най-лошото.Колкото пъти се спра на светофар в Пловдив да изчакам зеленото, се вглеждам в преминаващите коли- я има, я няма на десет един да се е закопчал, почти всеки пети си говори по телефона.А трябва само да си купи за някой лев слушалка с микрофонче и да не застрашава живота си и на околните.Децата като си дойдат на гости от чужбината, и на задната да седнат се закопчават веднага, без значение дали ще пътуваме 5 или 500 км. Толкова е просто да останеш ЖИВ !!
Сега полицаите използват бели коли без надпис и лампи,криейки се приклекнали зад колата,също като малки деца.Пичове видите ли напреко паркирана бяла опел астра имайте едно наум.