Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри
"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ
Обратно в новинатаКоментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg
Коментари
Са не само крадливи , но са и стиснати! Тръгнали с Пи тридесет лева на ден да свалят правителство ;))
опорната точка на „протестиращите“ правителството да върнело българите от чужбина. Е няма такава простотия!
Скоро и други опорки ще имат Например да се върнат мрежите и оградите За да могат червените да ни доят както ни спяха едни 45 години
Абе връщайте откраднатото от приватизацията и КТБ, че сте много малко и не е ясно кога ще се наложи да го направите недоброволно.
Мутрите да викат - дръжте мутрите е все едно крадеца да вика дръжте крадеца. ОСТАВКА нагляри! Всеки ден ще е така до ОСТАВКАТА на Далавери Симеонов!!!!!!!
Ми давайте де Да видим колко ще устискате на студа ;) Пасоля плаща ли ви за студено време ?
Цялата група са идиоти.Комшиите на Касабов в Бургас от аптека "Биляна 1" са им приготвили усмирителни ризи на всички. И хайде на разходка в парк " Езерото". Чакаме те Касабов.
на „независимите медии“. Правят чудеса от храброст и професионализъм да заснемат „протестиращите“ от такъв ъгъл, че да изглеждат повече.
От грешници, наказани от Бог, клетвите не хващат! Толкова сте безсилни, че няма на къде!
Дир вие не сте БГ! На всеки лайк,автоматично следва дизлайк.Вие обслужвате Симеонов и компания.Посетителите на сайта ви,са пренебрегнати а мисля,че парите ви идват от нас.Шменти-капели сте вие.
когато е под +10 градуса. За отрицателни температури по 10 рубли на градус. -5 градуса = 50 рубли, около 1 лев и 20 стотинки на градус.
СЛЕД КАТО МАЛКИТЕ ЗАПЛАТИ НЕ МОГАТ ДА СЕ УВЕЛИЧАТ, ТРЯБВА ГОЛЕМИТЕ ЗАПЛАТИ ДА ПОЧВАТ ДА СЕ НАМАЛЯВАТ.
Че нали един си показа мутрата. Пълен неандертал. Даже се опита да каже нещо. Ама "засече" на третата дума.
Тази сутрин , един селски хитрец, модел тодор живков, ни успокои- строежът на комунизЪма върви добре.Добре са и членовете на политбюрото- пеевски, доган, цацата, Боко, дори и нинова .Държавата е помислила да са добре и депутатите , и калинките , и усвоителите по общини и в Мин. съвет, ЛУК е добре , доган си има вече и ТЕЦ, генералният дори има време за по 1 час футбол , радев и той - взимал 11 бона заплата и т.н...Какво искат крепостните селяни ??? По- евтин бензин ?? Ами , там , империалистите определят цените , цената на нефта , мамка им - не зависело от нас ..Ако зависеше, добрият цар Боко - щеше да го направи по 20 стотинки .И ние, произлезлите от БКП - нямаме нищо общо с тази партия - важно умозаключение , за баламите ..Хранениците , с две думи , на властта - са добре .Искаме спокойствие - защото има НАД 2 милиарда лева , съдрани от вас , креппостните , за разпределяне до Нова година!! И искате да нарушите спокойствието на БОКО, горановци и сие- да бъдат разпределени тези пари,по НАШИ си , сикаджийски начин ? Искате прозрачност и някаква ,ваша си , справедливост ? Ами, няма да стане ..Искате и нормална прокуратура ? И това , няма как, да стане ..Искате ЛУК да плаща данък печалба ? Няма да стане .Искате да домусчиев да си плати 58 -те милиона лева неустойка ? Ама, защо ми нарушавате рахата , на мен и калинките ми - от мъжки и женски пол ..Няма как да стане ..Верно, САМО тези пари , са повече от коледните за пенсионерите - но няма да стане ...ТАМ, НЕ пипам..Тези светли личности - доган, пеевски, ДС другарите ,домусчиевци, цацаровци , ме ДЪРЖАТ на ВЛАСТ !!! А моята власт е най-важна за мен ! Всеки кратункьо, като мен , мечтае за вечна власт..Нали един милион лековерни ме избрахте ? И какво очаквахте от мен , сикаджията ? ЕВРО съдебна система , прокуратура , да подгоня ТЕЗИ, които ме монтираха тук ? Да пренебрегна "правилата" , по които се разпределят ВАШИТЕ пари? Айде сега ..Има си ред в тази работа , и този ред е още от СИК и ИПОН! . За НЯКОИ - всичко , за ВАС- каквото остане!! Е, малко повече ще отделим - все пак имаме нужда от вашите лековерни гласове ..Обичате да ви лъжат със светлото бъдеще ??Ами, по- добър, след Тошо,от мен , няма в България
А защо не коментирате вчерашната снимка на „протестиращ“ с джип Мерцедес кубче с руска регистрация?
депутата от ПГ на "Обединени патриоти" Петър Петров, Валентин Касабов, Валери Симеонов - това са представителна извадка ьс БГ депутатите. Такива хова ме карат да си мисля, че едни избори са добре дошли, та ако ще ДСБ, Да,България, пак да се наесят във властта. Всичките усилия на Герб се бастисват от няколко мераклии за власт, които явно случайно са попаднали в НС.
На всички ни е ясно, че протестите са режисирани. При майките с недъгавите деца изобщо няма майки. Там са основно мъже и стари хора. Целта не е сваляне на правителството, а изхвърлянето на пишман патриотите от властта. Тяхното място трябва да бъде заето от предишните - милионите партийки от сдс и реформаторите. Това са си соросоидните отрепки. Вижте протестърите в момента и си пуснете видеата от преди 4 години, когато скачаха с/у Ореховски - едни и същи физиономии във всички градове и тогава и сега. Платената клоака на Сорос. Секнаха им приходите и са гладни.
същите кретени обикаляха улиците на София, трошаха и налитаха на бой. Сега пак „протестират“. Е те това е материала, с който „работи“ БСП - боклуци, криминално проявени и футболни хулигани. През 2013-та номерът мина, днес обаче няма да мине.
Няма да има оставка . Стотина платени кретени и 3-4 "уж майки" искат да свалят правителството.Дори да има нови избори , ГЕРБ пак ще ги спечели.
не щат да коментират интересното съвпадение на исканията на „протестиращите“ и анонсите на така наречения президент. Най-малкото съвпадение е „за смяна на системата“. Пък после „протестите“ не били организирани и координирани от едно място, а?
СлаНинова и Фърчилото защо не коментират нормално ли е на майка на дете с увреждане 1200 лева, а на майка с две нормални деца 50 лв. След като си решиха финансовите проблеми, сега станаха политици, и започнаха провителство до свалят. Скъпо платена професия майка на дете с увреждане.
Обидно е да ги слушам дори. Марш от властта,веднага. Ако те не правят добро за болшинството да ги чака същото и така докато животът се подобри.
Само тъпият български народ е вкарал в парламента телевизионери простаци и продажници. Втори случай в света няма
НУЖНО Е МАСОВО СЪКРАЩЕНИЕ НА НЕНУЖНАТА И ОХРАНЕНА АДМИНИСТРАЦИЯ, КОЯТО СЕДИ ПРЕД КОМПЮТРИТЕ ЦЯЛ ДЕН БЕЗ ДА ЗНАЕ ЗАЩО И ВЗЕМА ТЛЪСТИ ЗАПЛАТИ.
ЗА ВЛАСТ ИМАЩИТЕ ВЪВ БЪЛГАРИЯ НАРОДА ВИНАГИ Е БИЛ ЛУМПЕНИ И МУТРИ ДОРИ НЯКОИ ПОЛИТИЦИ СИ ПОЗВОЛЯВАХА ДА ОБИЖДАТ НАРОДА СЪС СЛОВА КАТО ЕНИЧАРИ ГЯУРИ И РАЯ ЗА ШОУ БИЗНЕСА И РАЗНИ ПАРКЕТНИ ИЗТРИВАЛКИ КАТ ЕВГЕНИЙ МИНЧЕВ НАРОДА Е ПРОСТОЛЮДИЕ ЗА ИНТЕЛЕКТУАЛЦИТЕ И МЕДИЙНИТЕ ЗВЕЗДИ НАРОДА СА СЕЛЯНИ И ПРОСТАЦИ ЗА ПОЛИЦИЯТА И СЛУЖБИТЕ(ТЕ ТИЯ СА СОЙ СПЕЦИАЛНА КАСТА ЧАСТЕН КЛУБ)НАРОДА Е ПОТЕНЦИАЛЕН БАНДИТ ЕМИ СТИГАМ ДО ИЗВОДА КОЙ ВЪВ КАКВО ПРЕВЪРНА НАРОДА И ВЪОБЩЕ СЪЩЕСТВУВА ЛИ БЪЛГАРСКИ НАРОД СЪС ЕДИННО НАЦИОНАЛНО СЪЗНАНИЕ РАДЕЕЩ ЗА БЪЛГАРИЯ ПРОСПЕРИТЕТА И И БЪДЕЩЕТО БЛАГОПОЛУЧИЕ??????КОГА ЧЕРВЕНИТЕ ВЕЩИЦИ И МАГЬОСНИЦИ СИВИТЕ КАРДИНАЛИТЕ ВЪВ СЯНКА СОЦИАЛНИТЕ ИНЖИНЕРИ И ПСИХОЛОЗИ РОЖБИ НА ДС ЩЕ БЪДАТ ИЗМЕТЕНИ ОТ ВЛАСТА СЪС СЕ МУТРИТЕ И МАРИОНЕТКИТЕ СИ 29ГОДИНИ НАД 2МИЛИОНА УБИТИ самоУБИТИ САМОУБИЛИ СЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА КОРУМПИРАНИТЕ КЛЕСАВИ НЕКАДЪРНИЦИ РАДЕЕЩИ ЕДИНСТВЕНО ЗА ФИРМЕНОПАРТИЙНИТЕ ИНТЕРЕСИ УБИЙСТВЕНА СОЦИАЛНОЗДРАВНООСИГУРИТЕЛНА СИСТЕМА УБИЙСТВЕНИ ДЪРЖАВНИ БОЛНИЦИ УБИЙСТВЕНИ КРЕДИТИ СЪС КОСМИЧЕСКИ ЛИХВИ И ПРОЦЕНТИ СЪСИПАНА ИКОНОМИКА ПРИВАТИЗИРАНИ И УНИЩОЖЕНИ РАБОТЕЩИ ПРЕДПРИЯТИЯ ФАБРИКИ ЗАВОДИ СЕЛСКО СТОПАНСТВО ЖИВОТНОВЪДСТВО СЪСИПАНИ ДЪРЖАВНИ ПРЕВОЗВАЧИ И ОЩЕ И ОЩЕ ОСЪДЕНИ НЯМА????????ОСТАВКИ СЪЩО?????
ЗА ВЛАСТ ИМАЩИТЕ ВЪВ БЪЛГАРИЯ НАРОДА ВИНАГИ Е БИЛ ЛУМПЕНИ И МУТРИ ДОРИ НЯКОИ ПОЛИТИЦИ СИ ПОЗВОЛЯВАХА ДА ОБИЖДАТ НАРОДА СЪС СЛОВА КАТО ЕНИЧАРИ ГЯУРИ И РАЯ ЗА ШОУ БИЗНЕСА И РАЗНИ ПАРКЕТНИ ИЗТРИВАЛКИ КАТ ЕВГЕНИЙ МИНЧЕВ НАРОДА Е ПРОСТОЛЮДИЕ ЗА ИНТЕЛЕКТУАЛЦИТЕ И МЕДИЙНИТЕ ЗВЕЗДИ НАРОДА СА СЕЛЯНИ И ПРОСТАЦИ ЗА ПОЛИЦИЯТА И СЛУЖБИТЕ(ТЕ ТИЯ СА СОЙ СПЕЦИАЛНА КАСТА ЧАСТЕН КЛУБ)НАРОДА Е ПОТЕНЦИАЛЕН БАНДИТ ЕМИ СТИГАМ ДО ИЗВОДА КОЙ ВЪВ КАКВО ПРЕВЪРНА НАРОДА И ВЪОБЩЕ СЪЩЕСТВУВА ЛИ БЪЛГАРСКИ НАРОД СЪС ЕДИННО НАЦИОНАЛНО СЪЗНАНИЕ РАДЕЕЩ ЗА БЪЛГАРИЯ ПРОСПЕРИТЕТА И И БЪДЕЩЕТО БЛАГОПОЛУЧИЕ??????КОГА ЧЕРВЕНИТЕ ВЕЩИЦИ И МАГЬОСНИЦИ СИВИТЕ КАРДИНАЛИТЕ ВЪВ СЯНКА СОЦИАЛНИТЕ ИНЖИНЕРИ И ПСИХОЛОЗИ РОЖБИ НА ДС ЩЕ БЪДАТ ИЗМЕТЕНИ ОТ ВЛАСТА СЪС СЕ МУТРИТЕ И МАРИОНЕТКИТЕ СИ 29ГОДИНИ НАД 2МИЛИОНА УБИТИ самоУБИТИ САМОУБИЛИ СЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА КОРУМПИРАНИТЕ КЛЕСАВИ НЕКАДЪРНИЦИ РАДЕЕЩИ ЕДИНСТВЕНО ЗА ФИРМЕНОПАРТИЙНИТЕ ИНТЕРЕСИ УБИЙСТВЕНА СОЦИАЛНОЗДРАВНООСИГУРИТЕЛНА СИСТЕМА УБИЙСТВЕНИ ДЪРЖАВНИ БОЛНИЦИ УБИЙСТВЕНИ КРЕДИТИ СЪС КОСМИЧЕСКИ ЛИХВИ И ПРОЦЕНТИ СЪСИПАНА ИКОНОМИКА ПРИВАТИЗИРАНИ И УНИЩОЖЕНИ РАБОТЕЩИ ПРЕДПРИЯТИЯ ФАБРИКИ ЗАВОДИ СЕЛСКО СТОПАНСТВО ЖИВОТНОВЪДСТВО СЪСИПАНИ ДЪРЖАВНИ ПРЕВОЗВАЧИ И ОЩЕ И ОЩЕ ОСЪДЕНИ НЯМА????????ОСТАВКИ СЪЩО?????