Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри
"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ
Обратно в новинатаКоментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg
Коментари
За препинателните знаци няма да се заяждам. Но в името на ракията да направиш три грешки... Преименувай се на Узо.
Изтерзани ! Ха ха ха! Мая Стоицева, началник отдел в Община Банско, горд собственик на 7 апартамента, откраднала дарение от Теленор , мобилни телефони , за 6 000 лева, изтерзана? И тази получава по 1 2000 лева на месец!
Моля оставяйте по-дълго новините с изявленията на нашите ЗАГРИЖЕНИ за народа политици. ПО-ПОДРОБНО ДА ГИ ЧУЕМЕ :) Не са събрали и 1000 коментара дори, а ги измествате с "по-водещи" статии.
Да де, те във вашата Америка също всички имат здравна осигуровка...Защо на тези американски майки не им дадат възможноста още от 3-ият ден след раждането да работят? Ако щат и по 10 деца да имат и кариери за чукане на камъни да правят. Жените в Америка все още се борят за права, доколкото си спомням.
Ами ела си в България бе, пич, и вземай по-голямо майчинство ! А между другото, това беше една от гадостите на социализма - по-дългото платено майчинство !
Тези хора не са лумпени. Лумпени са онези, които ограбиха ДЪРЖАВАТА, чрез куфарчетата и КТБ Тези, които не дадоха на цял НАРОД да направи лустрация, защото то все едно сега ни управлява БКП, само че чрез агентите си, ГЕСТАПОТО. Те са лумпени. Тези хора, не искат повече да работят, за да плащат на лумпените, които взеха властта с хитрости и мръсотии. Опаковката лъже. Може да си добре опакова, но душата- душата казва какъв си.
Нормалният , образован и работлив българин , живее добре при правителството! На него не му пука за 2-3 лева повече застраховка или 20-30 стотинки за бензин! Нормалният, образован и работлив българин, иска стабилност, а не лумпениада!
Тези, които изкарват парите висят в задръстванията, предизвикани от тези лумпени по кръстовищата. Да не мислиш, че някой от тях работи?
Нагли души. Добре опаковани отвън, благодарение на мерзости и мръсотии, но с клана душа. Те са лумпените.
Това пиянде и лицемер наричаш мъдрец, май преценките ти са сбъркани или пък и ти самия с тях !
Явно, че са останали само 500 нормални българи, останалото сте се продали за някой и друг цент.
Добре обрзованит, станал такъв от закона на онзи Игнатов. Казах ти, че опаковката не показва същността. Поне не в България. Не са добре образовани. Като гнили ябълки са-отвън лъщят, но вътре гнилост и кухина.
такова платено майчинство с години го няма никъде по света …..никъде и тука се се създала една безработна аморфна класа в обществото която е един паразит не допринасяща нищо на обществото и става единствено за масовка на професионалните протестъри
За такива коментари и коментари, като този на Валката Симеонов в Европата подават оставки на момента.
Лумпени са, защото около училищата е пълно с продавачи на дрога, защото печелите по общините от човешкото нещастие и разбити животи! ВИЕ ГОСПОДА СТЕ ЛУМПЕНИ. И колкото по-късно идва възмездието- толкова по-боли.
Да но живеят с идеята, че са НАД другите, а не че трябва да им СЛУЖАТ. Служеха Левски, Ботев, тези, тези са там за украшение и за облаги. Той няма морал и НИКАКВА ОТГОВОРНОСТ пред избирателите. Той е щастлив, че ги е измамил, за да живее добре.
Абре мойто момче! Ич та няма да ти каже баща ти! Идея си нямаш за ко иде реч в тия протести мойто момче! Земи са прибери на село да си гледаш свинити, щото за друго не ставаш!
Пак ли обиди към майките и протестиращите бе, патридиоти, докога бе??! Малко ви е оставка за вас, гледайте само тия лумпени да не ви набарат някъде.
Закопчаха няколко крупни червени крадеца и се пръкнаха “ протестиращи” Но някои дрогаре си направиха криво сметката защото народът се обърна срещу руските изедници Лукоил
Коя истина? Тази че във властта са все ченгета. Защо нямаше лустрация? Това е истината, която кънти.
Какви майки са тези? Не могат да си отгледат децата! Като си създал дете, ходиш и си го гледаш! Не чакаш някой да ти дава пари, а ти да се биеш в гърдите!
Няма политик в света, който да си позволи да нарече протестиращите лумпени и да не си подаде оставката...такива епитети се употребяват само в България. Само защото твоето мнение съвпада с неговото, не значи че хората нямат право да протестират.
Истината, че на протестите са лумпени и мутри! Истината, че черните знамена изкарват децата си на палатки!
а на тия протестъри с окапалите зъби да им направят тест за дрога и алкохол и не да им увеличават а да им спрат платеното майчинство ….от къде на къде да храним на утрепки наркомани копилетата а за пенсионерите които изградиха тази държава някой загриже ли се
Готов съм и пет кунта за литър да плащам но да знам че бензинът дето сипва е руски, православен!
Нормалният работлив българин не може да събере един лев от постоянно дигане на цени, такси,данъци застраховки,винетки,осигуровки,смени на касови апарати и не знам какво още..
„протестиращите“ в Перник си крият лицата от камерите, или стоят гърбом към тях, интересно защо?
Време е за един контра-протест! Не стига, че им храним изродчетата, храним и тях, ами и претенции имат!
Работя на две места “протестъри” До пет часа в София , след това в Перник Има няма петдесет човека са
Бедни ми роднина! Ти не можеш да си представиш, че има и честни хора! 300 000 автомобила, заминават за Гърция!
Крадците викат на българите, които не ги обичат лумпени, пък т.нар лумпени им викат мошеници. Кои са правите?