Коментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | dnes.dir.bg
назад

Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри

"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

нищо няма да му побелее! Не видя ли как се ежеше днес по бтв и накрая пак дежурното,че без него държавата ще спре да съществува.

Валентин Касабов за протестиращите: ГОЛЯМА ЧАСТ са лумпени, а другите - мутри За потрес, от първия до последния управляващ са мутро-лумпени. ДО ЕДИН!

Още един глупак,който налива масло в огъня!

ЖЕНАТА на Касабов има доооооста голям гардероб сьс СКЬПИ ЛЬСКАВИ МАРКОВИ тоалети купени с ГЕРБЕРАСТКИ крадени ЕВРсредсва и пари от надписани Общесвтени Порьчки ,сьщата женица е гранд-мастьр на ЛОЖАТА РОТАРИ ПИРГОС бизнесмени и крадци от Бургас сьбиращи се по 2 в седмицата в СКЬП марков СПА Хотел на силно приближен до ГЕРБ бизнесмен ДСагент и почетен консул на УКРАИНА /страна много близка до джоба и сьрцето н а началника на Касабов -ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ / фашиста нагляр мразещ недьгави деца инвалиди/

Два часа по-рано пък лидерът на "Атака" разкри по въпроса за оставката на Валери Симеонов, че трябва да се пита Цветанов, защото между двамата имало не топла, а направо "гореща връзка". Под "гореща" връзка,означава ли ,че двамата се "изпотяват" заедно под юргана?!!!

Валерка , ти ли си бе гном креслив , с уж болен мозък ?

Протестите са кошмар за нормалните, работещи хора. Пречите единствено на тях. Протестиращите не мислят до какво ще доведат техните действия, защото много бързо забравят, че това вече сме го играли. Правите услуга единствено на ДПС.

Мая Стоицева и тя ли ще получава по 1 200 лева на месец?

Аз пък чух, че са сини и понеже им се приискали облаги, които не им дали, веднага се присламчили към протестиращите. Вървят разни слухове, който иска, да вярва.

Добре се, до кога ще търпим гаврите на тия самозабравили се лумпени!!! Не е ли крайно време да им натрошим наглите кратуни!!!!

Ето след тови изказване стана търкала! Чашата започна да прелива! Чак се чудя, ръководните кадри в НФСБ тотални наглеци ли са, или просто са си кухи лейки, които не си мерят думите?

Показали на един студент тухла и го попитали каква асоциация предизвиква в него? - Секс. Е как секс? Ами само това ми е в главата!

Пази, Боже, сляпо да прогледа!

Разбирам че Шефа си избира Аватари. Но толкова ли нямате морал в тази партия ??

За сега мутри и лумпени има само 240 плюс техните ,,приятели,,. Айде къш....

Сега полицията трябва да си влезе в правомощията и да почне един як бой по мутрите с шалчета - Български футболен съюз!

Хем си негработен, хем повтаряш, да не си помисли някой, че си изтървал"с"-то случайно.

Едното едва ли изключва другото , напротив добре се допълват.

Да бе, ще ходят да работят! 1200 лева не виждат семейства с по две деца и двама работещи!

Без кръв власта няма да се даде ... Но не власта в НС, а власта на капитала.

тоз вони на джибри кара 1 джип ХАМЬР и избива комплекси мисли са за водач-месия на родолюбивите бьлгари ,ходи с 1 народна носия пояс с2 бутафорни пищова и гледа лошо смешна работа

протестиращите не са лумпени и мутри а просто алкохолици и наркомани предвождани от платени професионални протестъри които за два лева ще продадат и майка си …..тука също има десетина малоумни олигофрена които тролят за жълти стотинки

Типично , без да се отчитат последствията.

Все повече патриотите ми харесват! Наричат нещата с истинските им имена! Вярно, че лумпени и мутри протестират! Вярно, че така наречените майки са едни калпазанки, без образование, което им пречи да си намерят работа, и се оправдават с децата си!

А ти БСП или ДПС?

Умното си е умно!в кенефа да го сложи лавка ще отвори и пасти ще продава!!! Абе малоумник специалиста ли ще почиства,къпе и храни тези деца???

Не знам какво е в твойта глава,в мойта е просто една закачка и нищо повече.

Как няма да ти харесват, нали затова ти се плаща. Мизерник.

на тия пияндета протестъри на снимките кой им гледа болните деца докато вандалстват по улиците и магистралите

Ич не позна , да ти кажем правичката.

Следващият Парламент, патриотите ще имат по-голямо присъствие! Аз гласувам за тях!

Хо-хо-хо! Кой не е ходил на училище. Власт - Властта! Я да видим кой е неграмотен:))) Марш в училище, калпазанин!

А, а на теб няма кой да ти плати ли?

У кръчмата.

Много мъдро изказване. Браво!

Ами гледай го! После защо не могат , да си намерят работа? Системата ги убивала! Неграмотнички!

Какво е кръчма?

По големи нагли лумпени и мутри от вашата клоака няма как да се намерят извън коалицията ви с ОПГ гербераси... Наистина търпението на българите няма край след като продължават да ви търпят и не са ви измели не с метли а с колове от властта и парламента.

Лумпените, мутрите и уж патриотите са на власт, а нормалните хора протестират, защото вече му дойде в повече. Случайно попадналите във властта да крадът по-бързо защото са за последно и за малко.

Взимаш си пенсионерска карта и готово. Какво те касае гражднската отговорност, данък на МПС, цена на бензин. С 300 лв. така или иначе кола не можеш да поддържаш. А Бърза помощ е безплатна. Поне за сега.

Слави?

Симеонов ще ви заведе да видите как се разпорежда с ченгета зад гърба си с намеците за рекет

Ами то краставите магарета се надушват от далече....

Това го знаем вече наизуст, четем ти го вече от години. Кога ще смениш плочата, или си зациклил и няма мърдане.

Явно кръчмата ви е дом!

платеното майчинство в Америка е до шест месеца а в някои щати по три месеца ... хората имат семейства средно по над 4 деца а отгоре и осиновяват чужди и повечето от жените с толкова деца работят и имат успешна кариера …...в България има нещо много гнило да плащат с години за майчинство

Виждаме! Добре че сте само 500 човека в цялата страна, че не можете да влияете! Мутри, гащеризони, Голфчета!

Кажи колко ще се вдигнат депутатските заплати, остави лумпените. Всяка година се вдигат, качеството пада. Все по-тъпи и неграмотни хора влизат в парламента. Затова и се стигна до такива наглеци да ни управляват - бръмбарите в главата до това водят.

След като шефа му на тоя нарече изтерзаните майки на ''уж'' болни деца тоя рече да не изоства и изкара хората които им плащат заплатите, осигуровките разходите и разходките лумпени и мутри????? Нека да те унижават българино, нека да те правят за 2 стотинки след като сам позволяваш това.:((((

На снимката виждам едни модерни КИРЯКСТЕФЧОВЦИ!