Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри
"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ
Обратно в новинатаКоментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg
Коментари
нищо няма да му побелее! Не видя ли как се ежеше днес по бтв и накрая пак дежурното,че без него държавата ще спре да съществува.
Валентин Касабов за протестиращите: ГОЛЯМА ЧАСТ са лумпени, а другите - мутри За потрес, от първия до последния управляващ са мутро-лумпени. ДО ЕДИН!
ЖЕНАТА на Касабов има доооооста голям гардероб сьс СКЬПИ ЛЬСКАВИ МАРКОВИ тоалети купени с ГЕРБЕРАСТКИ крадени ЕВРсредсва и пари от надписани Общесвтени Порьчки ,сьщата женица е гранд-мастьр на ЛОЖАТА РОТАРИ ПИРГОС бизнесмени и крадци от Бургас сьбиращи се по 2 в седмицата в СКЬП марков СПА Хотел на силно приближен до ГЕРБ бизнесмен ДСагент и почетен консул на УКРАИНА /страна много близка до джоба и сьрцето н а началника на Касабов -ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ / фашиста нагляр мразещ недьгави деца инвалиди/
Два часа по-рано пък лидерът на "Атака" разкри по въпроса за оставката на Валери Симеонов, че трябва да се пита Цветанов, защото между двамата имало не топла, а направо "гореща връзка". Под "гореща" връзка,означава ли ,че двамата се "изпотяват" заедно под юргана?!!!
Протестите са кошмар за нормалните, работещи хора. Пречите единствено на тях. Протестиращите не мислят до какво ще доведат техните действия, защото много бързо забравят, че това вече сме го играли. Правите услуга единствено на ДПС.
Аз пък чух, че са сини и понеже им се приискали облаги, които не им дали, веднага се присламчили към протестиращите. Вървят разни слухове, който иска, да вярва.
Добре се, до кога ще търпим гаврите на тия самозабравили се лумпени!!! Не е ли крайно време да им натрошим наглите кратуни!!!!
Ето след тови изказване стана търкала! Чашата започна да прелива! Чак се чудя, ръководните кадри в НФСБ тотални наглеци ли са, или просто са си кухи лейки, които не си мерят думите?
Показали на един студент тухла и го попитали каква асоциация предизвиква в него? - Секс. Е как секс? Ами само това ми е в главата!
Сега полицията трябва да си влезе в правомощията и да почне един як бой по мутрите с шалчета - Български футболен съюз!
Хем си негработен, хем повтаряш, да не си помисли някой, че си изтървал"с"-то случайно.
Да бе, ще ходят да работят! 1200 лева не виждат семейства с по две деца и двама работещи!
тоз вони на джибри кара 1 джип ХАМЬР и избива комплекси мисли са за водач-месия на родолюбивите бьлгари ,ходи с 1 народна носия пояс с2 бутафорни пищова и гледа лошо смешна работа
протестиращите не са лумпени и мутри а просто алкохолици и наркомани предвождани от платени професионални протестъри които за два лева ще продадат и майка си …..тука също има десетина малоумни олигофрена които тролят за жълти стотинки
Все повече патриотите ми харесват! Наричат нещата с истинските им имена! Вярно, че лумпени и мутри протестират! Вярно, че така наречените майки са едни калпазанки, без образование, което им пречи да си намерят работа, и се оправдават с децата си!
Умното си е умно!в кенефа да го сложи лавка ще отвори и пасти ще продава!!! Абе малоумник специалиста ли ще почиства,къпе и храни тези деца???
на тия пияндета протестъри на снимките кой им гледа болните деца докато вандалстват по улиците и магистралите
Хо-хо-хо! Кой не е ходил на училище. Власт - Властта! Я да видим кой е неграмотен:))) Марш в училище, калпазанин!
Ами гледай го! После защо не могат , да си намерят работа? Системата ги убивала! Неграмотнички!
По големи нагли лумпени и мутри от вашата клоака няма как да се намерят извън коалицията ви с ОПГ гербераси... Наистина търпението на българите няма край след като продължават да ви търпят и не са ви измели не с метли а с колове от властта и парламента.
Лумпените, мутрите и уж патриотите са на власт, а нормалните хора протестират, защото вече му дойде в повече. Случайно попадналите във властта да крадът по-бързо защото са за последно и за малко.
Взимаш си пенсионерска карта и готово. Какво те касае гражднската отговорност, данък на МПС, цена на бензин. С 300 лв. така или иначе кола не можеш да поддържаш. А Бърза помощ е безплатна. Поне за сега.
Симеонов ще ви заведе да видите как се разпорежда с ченгета зад гърба си с намеците за рекет
Това го знаем вече наизуст, четем ти го вече от години. Кога ще смениш плочата, или си зациклил и няма мърдане.
платеното майчинство в Америка е до шест месеца а в някои щати по три месеца ... хората имат семейства средно по над 4 деца а отгоре и осиновяват чужди и повечето от жените с толкова деца работят и имат успешна кариера …...в България има нещо много гнило да плащат с години за майчинство
Виждаме! Добре че сте само 500 човека в цялата страна, че не можете да влияете! Мутри, гащеризони, Голфчета!
Кажи колко ще се вдигнат депутатските заплати, остави лумпените. Всяка година се вдигат, качеството пада. Все по-тъпи и неграмотни хора влизат в парламента. Затова и се стигна до такива наглеци да ни управляват - бръмбарите в главата до това водят.
След като шефа му на тоя нарече изтерзаните майки на ''уж'' болни деца тоя рече да не изоства и изкара хората които им плащат заплатите, осигуровките разходите и разходките лумпени и мутри????? Нека да те унижават българино, нека да те правят за 2 стотинки след като сам позволяваш това.:((((