Коментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | dnes.dir.bg
назад

Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри

"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Къде ти е началника бе измислен

Абе Касабов, то лумпени според Симеонов са привържениците на перхидроления както ти самия го наричаш. Та така я пак да видим какви са протестиращите, лумпени , мутри или някакви други?!

Защо в България отново и отново някой се опитва да открие топлата вода, след като тя отдавна вече е открита. По-добре да погледне в някоя по-уредена държава и да използва опита им. Има училища за деца-инвалиди, не дом, а училище. За тези, на които физическото състояние позволява . Сутрин родителите ги водят или специален бус ги взима, след обед ги прибират в къщи. В училището са ангажирани специалисти - логопеди, терапевти и каквито още трябва - и се занимават с тях. Имат обяд и забавления, на които се радват, а най ги радва, че са в общество с други. Някои дори успяват да се развият толкова, че после ги местят в нормално училище. Така и родителите имат малко въздух и възможност за професионална или лична реализация. За това трябват разбира се средства. Но част от тези средства, които сега се отпускат, може да се използват и по този начин.

Ако този нагъл пияндурник имаше два грама мозък, нямаше да споменава думата мутри, защото директно ни отвежда към началника му. Но къде акъл в Касабов.

За управляващате все пак са създадени някакви домове наречени почивни станции само , че за да стигнат до там преди това трябва да полежат малко в Суходол, Курило и други муста с по-ограничен режим на придвижване.Някои от политиците ни съвсем изтрещуха и взеха да се взимат за извънземни и такива със синя кръв в каеството си на господари на народа.Явно , че нямат спирка и мисъл в главите си.Непракъснато ръсят глупост след глупост след което ходят по различни медии за да говорят , че не били разбрани правилно.Вън лумпените от държавата ни.

тоя тип Валентин Касабов е супер нагъл и безочлив журналист , подлога на работодателя си в жалката телевизийка СКОТ , свързан в миналото си с издирвани типове като Емил Райков , готов на всичко за власт и благини - лумпен по презункция и мутра по поведение , начин на мислене - черни джипове , кръчми , певачки и т.н.

Калино, и ти си долна курва като ВальЮ!!! Изтрий ми ...!!!!

Бандитска държава се управлява от Мафиози. А речника на Мафиозите не е много богат ...

абе в това НФСБ са само едни долни кретени и дебили.Касабова фатмак скапан! тъпанари като тъпия си шеф.Оставка - капути!

Значи тези, които протестираха срещу Орешарски, бяха плаплатени протестъри и соросоиди, а тези, които протестират срещу Борисов са света вода ненапита - така ли?

Айде , време е да изразим признателност и благодарност пред Министерския съвет и тази поредна вечер.

Избирате си Мутра да ви управлява три пъти, избрахте и психопатите от Национален Фронт за Спасение на Бойко. Сега ще търпите. Сами сте си виновни, че не мислите като гласувате. Какво очаквахте от Мутрата? Ред и законност? А от пуделите му "патриоти"? Та те половината са за лудница, а другата половина са тежки комплексари!

Туй управление колкото повече шава по му влиза. Извини се бе :)

Е да, ама майките при това положение трябва да работят! И ще работят на заплата 500-600лв, понеже по-голямата част от тях нищо не умеят, или не са учили каквото трябва. А вариантът за 2000 лв заплата от държавата е много по-привлекателен за тях, може да си наемат помощница за половината пари и пак да има! И по тази причина никога няма да се съгласят да ги водят на училище!

PEYTSCH

Има нужда от полиция за справяне с протестите. Полиция с болезнени аргументи. До много синини за месеци...

вие в НС сте самозабравили се ЛУМПЕНИ и народни ВРАГОВЕ-всеки ден нови такси и данъци,а вие все с нови заплати-да му мислим ние с 200-300 лв пенсии,нали?

Протестите във всичките им форми са израз на будно , гражданско общество . Последното пък е най-големия кошмар на случайно управляващите тулупи от всички разцветки и десени ;))) Сред протестиращите може да има лумпени , може да се срещнат и мутри . В парламата обаче неграмотните , ментално увредени , безродни продажници са 99% . България се събуди , процесът е необратим , за наша радост . Мълчанието на агнетата приключи . Никой никога не е печелил война срещу собствения си Народ .

Мутрата е напомпан лумпен. Мутрата се познава отдалеч, а лумпена след първото изречение

аз не се чудя! Аз съм човек, който иска да води нормален живот с нормални доходи в нормална България, без лумпени и мутри за политици.

ДОКАТО ИМА ПАРТИИ НЯМА УПРАВИЯ !!

И така поне три дни

Венсеремос! Прав си! Процесът на оскотяване на народа е започнал и е необратим! И само да сте се оплакали после от тези, които ще ви яхнат:))) Наивник!

Всички партии са от едно ДС-арско котило и играят театър за простолюдието. Най-големият терорист (вносните са без значимост) е самата крадлива мафиотска ДС-арска псевдодържава, поддържана и финансирана от EU и УСА, която законно краде от банкови влогове, от здраве, от съдби, от природа, нагла, лъжеща и мизерна като народа си робски!

ХЕЙ, НЕГРАМОТНИК! ТИ ПЪК ЗАЩО ИЗОБЩО МИСЛИШ, ЧЕ ИМАШ ПРАВО ДА СЕ ИЗКАЗВАШ???? Оправия се пише, партизанин!

Част и от едните, и от другите са платени. Разликата е, че в единият случай (Орешаро) бяха 90% платени и 10% наистина недоволни, а в другия 90% бедни и отчаяни, 10% платени от агитките.

Дай на един човек власт, за да го разбереш колко струва! Депутатите на Симеонов даже не разбират как работят срещу себе си. Много се надявам такива хора никога повече да не седнат в удобните парламентарни кресла. Не, че другите ми харесват много, но тези бързо показаха кои са всъщност.

Ти къв си бе патрИдиоте????

Много прав е Касабов.Само лумпени са хора,които не работят,мързеливи,подстрекавани и спонсорирани от червени бизнесмени, не мислещи и викащи"Искаме висок стандарт. "

Много добре го е казал Валентин Касабов за "протестиращите" и крякащите. Познават се по мутренските физиономии. Няма какво повече да се добави.

Мале вие псевдо патриоти сте за трепане по лоши сте от дпс .

българският жириновски

българският жириновски

Мале, тези патриоти съвсем се самозабравиха. Повече едва ли ще видят Народното събрание отвътре.

Само данъците да бяха, да ги позлатиш! КТБ не бе толкова отдавна! Приватизацията на индустрията също! Земята ни на кого е?

Моля всички "Нелумпети" и "Немутри" да погледнат 50-та годишнина на жена му!!!! Затова ще имаме винаги 240 праститутки на мафията!!!

Направо ми е жал за Бойко. С такива хора се е коалирал, че докато подаде оставка ще му побелее косата.

Ако им е безразлично, какво е развитието на децата им, да го правят. Но и много от майките на такива деца сигурно ще са щастливи.

Тоз паляк ЖЕНА му има регионален саит вьв БУРГАС които е на СПОНСОРСТВО и ГЕРБ захранка ,саита на жена му Керанка/КАТЯ Касабова ХВАЛИ ДЕНОНОЩНО и прави ПИАР на крадеца на стотици милиони ЕВРОсредсва ГЕРБкмет на БУРГАС които е и зам.председател на изпьлнителното бюро на ПП ГРОБ

Пише се Управия, управител, управление и т.н. глаголът оправям е различен. Кой ли е неграмотник?

Така трябва да е ! Тези деца са с увреждания и за тях трябва да се полагат грижи от специалисти в специализирани здравни заведения. А техните майки да си заработват 1200 лв на месец, а не да ги взимат от данъкоплатците.

Kасабов е един от малкото в Парламента които казват истината такава каквато е и за това умните образовани трудещи се българи гласуват за него а лумпените за няколко лева се продават и квичат срещу патриотите

ТЪРПИ РАЯТА , МОГАТ ДА ТЕ НАРИЧАТ КАКТО СИ ПОИСКАТ ........ЗАТОВА ЛИ СА ИЗБРАНИ ........!!!???? ДОКАТО НЕ СЕ ХВАНЕ ....СОПАТА , ТАКА ЩЕ ТЕ НАРИЧАТ , ....НАРОДЕ !!!!

Протестиращите против Орешарски бяха "умни и красиви"-говорят както им изнася.

Мутрите сте вие , на снимката.

И къде е разликата? И те ако седят петнайсетина години на власт като него, все ще се научат.

Вие сте фашисти в това НФСБ , ненормалници и психопати до един

Протестиращите против Орешарски бяха "умни и красиви"-говорят както им изнася.

ХАХАХ! Дай му на простака трибуна и сам ще се закопае...

Raztrel

Това сигурно той сам си го е написал.