Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри
"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ
Обратно в новинатаКоментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg
Коментари
Еми ако ходиш да вряскаш безмислени лозунги, без обосновка, факти и най-важното някаква политическа платформа, значи си лумпен. Научи се как да си част от съвременното общество. Не сме 1917-та да отвлечеш един крайцер и да правиш революции.
Боже, какви културни, добросърдечни, милозливи, възпитани и почтени хора сме избрали за наши представители в достолепния Български парламент !! Хвала им !!
На истински те майки от протеста ще кажа, че в Германия има такива домове-клиники. Наша съседка дава там сина си на около 20 години и го взема само за събота и неделя...През другото време ходи на работа, тя е сама и е учителка. А не протестираща.
Брей появиха се бе. Цяла седмица в подводен режим и днес след манифестацията на Борисов по медиите, патриотите изплуваха. Дали ако премиера не беше изчакал още няколко дни, тия нямаше да се удавят сами от страх и липса на мисъл - хахахах
И аз това питам. Хора по анцузи пилящи гуми ще ми се месят в управлението на страната. Те не са си оправили собствения живот тръгнали да оправят България.
Абе ти какво искаш още две години лумпени ли да ни управляват и да смучат кръвчицата на народа и да ги траем ли
Пич, на последните избори управляващата партия има 1 млн гласа. Тия 500 лумпена на улицата са в рамките на статистическата грешка, никой за нищо не ги брои.
Този окончателно си подписа смъртната присъда на следващите избори! За последно в Парламента! Освен ако Бащата на нацията не го приюти в ГЕРБ. Толкова хора ти вярваха, излезе боклук! Поне да имаше възпитание и да знаеше какво говориш, дори и това ти липсва.
Новата опорна точка на Цвъки,- народът е съставен от ннякакви си нищожества, от отрепки, а те горе, във висините, царствени особи със синя кръв, които жертват всичко, горките, на ползу роду. НАРОДЕ!!!!
Говори си, няма кой да те чуе. У нас само се вряска и иска. Разума е забранена дума, да не би случайно на някой да му хрумне да иска да става цивилизован.
Лумпен не мож го хвана да плаща данъци. А другите не плащат дори социалните си осигуровки и са диванета.
Само заради подобно изказване е достатъчно , за да им се иска оставка ! А ти , умнико, кажи каква е тяхната патриотарска платформа , пък и тази на герб, че нещо ми се губят в политическото пространство ??
Потурнака касабов се изходи за пореден път върху електората си,но какво да очакваме от същество което е подавало молба за членство в ДПС,а преди няколко години бе заснет на кьор софра с турският консул в Бургас.Такъв когато и да го обесиш все е късно.
Предложи политическа платформа, дай да я обсъдим и тогава да со говорим. Това "долу всички, искам повече за мен" не е градивно,
Ами тогава Великият строител защо не построи и тук в България домове от подобен тип и да облекчи майките, за да работят, ами се занимава с далавераджийско саниране, а германецо !!
Крайно време е дезорганизираната престъпна група от 240 разбойника да бъдат изметени и да правят на бай Ставри компания .Иначе ще пият кръвчицата на народа докато пуска.
И да продължа : само с комисионните от санирането могат да се построят поне 10 такива дома, а !
КОМУНИСТИ С ТЕЗИ МУТРИ, КЪДЕТО СТЕ ИЗКАРАЛИ, НЯМА ДА СПЕЧЕЛИТЕ ИЗБОРИ. БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ВИ ВИЖДА ! ! ;
Чудя се дали трябва да коментирам или........ те вече тотално изтърваха влака. Как не се изморихте от тези тъпи коментари и цялото това ваше гадно държание. Толкова боклук на едно място събран...... Незнам дали съм "лумпен" но знам, че не искам да ме управляват боклуци като вас.
ама ще се изкажа пак: ако си го "прибереш" у дома...се пита - какъв ти е дома, какъв си ти и КАК ще го развиваш...как ще го храниш, обличаш и разните му там хигиенни нужди ще възложиш на някой друг с част от ПАРИТЕ, дадени ти от Държавата...
Т.е казваш, че "ако не си от нашите в парламента, по-добре не пиши тука, щото си лумпен". Така си е Ти на кой плащаш? ГЕРБ, БСП, ДПС или патреОтите? В суджуци, или погасяваш вноска за кола? Щото ако не плащаш членски внос то те трябва да ти плащат. Иначе нямаш право на глас, да си знаеш ...
Много брадясали майки са тези дето блокират пътищата. И много неграмотни. И много фиркани
За всички е ясно, че си трол, ама ти съвсем ни взе за Калинки, бе долнопробен, платен слуга на мутри. Предизвикваш отвращение, но пиши, пиши, дори и най-големият глупак вече е разбрал с какви хора си има работа, работиш против ГЕРБ с простотиите си.
Защото специалистите и гледачите са ба работа в Германия. Че тия фурии-майки ще ги малтретират денонощно. Толкова са ...манипулирани.
А вие какви сте?!Пред журналисти вие които се славите като защитниците на народа и народните ценности да правите такива недопустими селски изказвания! Като опре до политика сте пълни лумпени,а през останалото време се държите като абсолютни мутри без да показвате и грам съчувствие и срам за думите си!
Никого и нищо не избираме, защото правото ни на избор е като на Адам, когато Господ му завел Ева и му казал - ЕЕто, избери си жена!