Коментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | dnes.dir.bg
назад

Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри

"Казвам го за тези, които блокират пътища и магистрали", уточни вторият човек в НФСБ

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - Валентин Касабов за протестиращите: Голяма част са лумпени, а другите - мутри | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Еми ако ходиш да вряскаш безмислени лозунги, без обосновка, факти и най-важното някаква политическа платформа, значи си лумпен. Научи се как да си част от съвременното общество. Не сме 1917-та да отвлечеш един крайцер и да правиш революции.

Ти кавалер2001 ли се казваш ?!

Боже, какви културни, добросърдечни, милозливи, възпитани и почтени хора сме избрали за наши представители в достолепния Български парламент !! Хвала им !!

Стига сте яли от парите като данъци на лумпените айде чупка

внасяли .....тия крещят да изнасят от данъците на работещите не да внасят

хаха, хаха хаха

PEYTSCH

На истински те майки от протеста ще кажа, че в Германия има такива домове-клиники. Наша съседка дава там сина си на около 20 години и го взема само за събота и неделя...През другото време ходи на работа, тя е сама и е учителка. А не протестираща.

Брей появиха се бе. Цяла седмица в подводен режим и днес след манифестацията на Борисов по медиите, патриотите изплуваха. Дали ако премиера не беше изчакал още няколко дни, тия нямаше да се удавят сами от страх и липса на мисъл - хахахах

И аз това питам. Хора по анцузи пилящи гуми ще ми се месят в управлението на страната. Те не са си оправили собствения живот тръгнали да оправят България.

Симеонов никого не е гледал

Абе ти какво искаш още две години лумпени ли да ни управляват и да смучат кръвчицата на народа и да ги траем ли

Пич, на последните избори управляващата партия има 1 млн гласа. Тия 500 лумпена на улицата са в рамките на статистическата грешка, никой за нищо не ги брои.

Този окончателно си подписа смъртната присъда на следващите избори! За последно в Парламента! Освен ако Бащата на нацията не го приюти в ГЕРБ. Толкова хора ти вярваха, излезе боклук! Поне да имаше възпитание и да знаеше какво говориш, дори и това ти липсва.

какви данъци от безработни лумпени лакохолици те гонят ве бантускоте

Новата опорна точка на Цвъки,- народът е съставен от ннякакви си нищожества, от отрепки, а те горе, във висините, царствени особи със синя кръв, които жертват всичко, горките, на ползу роду. НАРОДЕ!!!!

Той е от дезорганизираната престъпна група гроб.Какво падне и сутрин и по пладне

Говори си, няма кой да те чуе. У нас само се вряска и иска. Разума е забранена дума, да не би случайно на някой да му хрумне да иска да става цивилизован.

PEYTSCH

Лумпен не мож го хвана да плаща данъци. А другите не плащат дори социалните си осигуровки и са диванета.

Само заради подобно изказване е достатъчно , за да им се иска оставка ! А ти , умнико, кажи каква е тяхната патриотарска платформа , пък и тази на герб, че нещо ми се губят в политическото пространство ??

Ех Калино, Калинке ... Добре, че не са ти дали да четеш евангелието :)

Потурнака касабов се изходи за пореден път върху електората си,но какво да очакваме от същество което е подавало молба за членство в ДПС,а преди няколко години бе заснет на кьор софра с турският консул в Бургас.Такъв когато и да го обесиш все е късно.

Знае се къде са МУТРИТЕ !!!!!! Дир. -а не ме ТРИЙ !!!!

За кое не е прав?!?

Предложи политическа платформа, дай да я обсъдим и тогава да со говорим. Това "долу всички, искам повече за мен" не е градивно,

Ами тогава Великият строител защо не построи и тук в България домове от подобен тип и да облекчи майките, за да работят, ами се занимава с далавераджийско саниране, а германецо !!

PEYTSCH

Никой не те пита. Никой не те трие.

Точно така. Защото всеки народ заслужава управниците си.

Крайно време е дезорганизираната престъпна група от 240 разбойника да бъдат изметени и да правят на бай Ставри компания .Иначе ще пият кръвчицата на народа докато пуска.

за мутрите в правителството що не казваш?

А тези горе са мазохисти- те не искат само сваляне, а и як бой и е.ане след това!

И да продължа : само с комисионните от санирането могат да се построят поне 10 такива дома, а !

КОМУНИСТИ С ТЕЗИ МУТРИ, КЪДЕТО СТЕ ИЗКАРАЛИ, НЯМА ДА СПЕЧЕЛИТЕ ИЗБОРИ. БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ВИ ВИЖДА ! ! ;

Чудя се дали трябва да коментирам или........ те вече тотално изтърваха влака. Как не се изморихте от тези тъпи коментари и цялото това ваше гадно държание. Толкова боклук на едно място събран...... Незнам дали съм "лумпен" но знам, че не искам да ме управляват боклуци като вас.

С Петров съм на едно мнение. Касабов е идиот.

Чудя се – лумпен или мутра съм... А Вие?!

ама ще се изкажа пак: ако си го "прибереш" у дома...се пита - какъв ти е дома, какъв си ти и КАК ще го развиваш...как ще го храниш, обличаш и разните му там хигиенни нужди ще възложиш на някой друг с част от ПАРИТЕ, дадени ти от Държавата...

Циркът е пълен, не си губете времето с политика.

Да пропомня- в неделя България беше блокирана от доста повече от 500 човека

Т.е казваш, че "ако не си от нашите в парламента, по-добре не пиши тука, щото си лумпен". Така си е Ти на кой плащаш? ГЕРБ, БСП, ДПС или патреОтите? В суджуци, или погасяваш вноска за кола? Щото ако не плащаш членски внос то те трябва да ти плащат. Иначе нямаш право на глас, да си знаеш ...

Много брадясали майки са тези дето блокират пътищата. И много неграмотни. И много фиркани

За всички е ясно, че си трол, ама ти съвсем ни взе за Калинки, бе долнопробен, платен слуга на мутри. Предизвикваш отвращение, но пиши, пиши, дори и най-големият глупак вече е разбрал с какви хора си има работа, работиш против ГЕРБ с простотиите си.

PEYTSCH

Защото специалистите и гледачите са ба работа в Германия. Че тия фурии-майки ще ги малтретират денонощно. Толкова са ...манипулирани.

И колкото по-скоро толкова по-добре !

А вие какви сте?!Пред журналисти вие които се славите като защитниците на народа и народните ценности да правите такива недопустими селски изказвания! Като опре до политика сте пълни лумпени,а през останалото време се държите като абсолютни мутри без да показвате и грам съчувствие и срам за думите си!

Няма ли психиатри за това нещастно момченце.

То Сидеров се оказа май по свестен!!!!!!!!!!! Мили Боже.

PEYTSCH

Сам знаеш. Плащат ли ти или ти плащаш на другите ?

Никого и нищо не избираме, защото правото ни на избор е като на Адам, когато Господ му завел Ева и му казал - ЕЕто, избери си жена!

А ти как ще се самоопределиш Касабов А: Гъзолизец Б:Нагаждач В:Самозабравил се

Аааа Сидеров слушка щтото папка....!