Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева
Софийски градски съд е уважил внесеното мотивирано искане на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, за налагане на обезпечителни мерки по бъдещ иск срещу Христо Ковачки.
Обратно в новинатаКоментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | Днес.dir.bg
Коментари
В СПИСЪКА НЕ ВИДЯХ НИЩО В ЧУЖБИНА. ГОРКИЯ КРЕДИТЕН МИЛИОНЕР. е като имал 2 милиона, кой му дал кредит за 140? ..щото имам един депозит...пък държавата гарантира донякъде..
БСП чрез минитръ Петър Димитров извади открито от трибуната на НС богатството на Бойко Борисов, като каза цифрата 500 милиона.Следващият, който комисията Кушлев трябва да разследва е самият Борисов, трябва до стотинка и по пера да си каже как е направил богатствотго си !
za6to BB ne vidi milionite na Tsvetelina ,a si liaga vsiaka ve4er s neia?za6to ne vidi debelata si deputatka dete razdava fal6ifi palnomo6tni ta kradat na horata i malkoto koeto imat?ama ne na nego mu se iska da prilapa parite na Kova4ki i na horata koito rabotat za nego,ta da ima pove4e za tiah...
работя в негова фирма,засега се не е закъснявал със заплатите. Питам кой честен търговец не е укривал данъци,дори и най дрбните всички и си плащат реалните данъци???? Нима Васил Божков,Гриша Ганчев и още други мастити бизнесмени от техния ранг си плащат почтенно всички данъчни задължения към държавата???? Ясно е че в случая Ковачки някой иска да преразпредели неговото имущество въпроса е кой е той??? Защо братя българи се злобее срещу родното винаги ,каква е тази омраза към родния бизнес??? защо американци италиянци ,руснаци са правоимащи в нашата държава да строят енергийни мощности и да експлотират за собствена сметка анашата енергетика а родния бизнес няма право на достъп на енергиния пазар и производство. Колко работни места дава Ковачки и колко български граждани плащат данъци и осогуровки на страната от неговите фирми? Колко служители и работници в енергетиката имат Енел и АЕС ЕВН и други фирми в енергетиката?
До малоумника Ого, При капитализма в България, естествено е 90% от хората да се за социализъм, или по-точно за скандинавски или френски капитализъм. Ти какво искаш, хората да гладуват и студуват и да се радват на крадци-милионери като Ковачки?
Ако да декларираш по някоя друга фалшива покупна фактура /с ДДС общо по 3-4 млн. месечно/ е просто укриване на данъци - здраве му кажи. После ще събираме пари чрез SMS-и и Великолепната шесторка за бедните болни дечица. Може би на тях трябва да завиждаме? То може ли да живеят сега в нови домове? Я да си ходят пак в мръсотията... ВСЕКИ СЪДИ ЗА ДРУГИТЕ ПО СЕБЕ СИ.
Ковачки е един от хилядите у нас. 90% бедни хора, 5% средна класа и 5% като Ковачки и партийни другари. Търсе октопода в 5% на същите като Ковачки. Знаете ги, всеки град ги знае, всяка община ги знае. Дори обикновенните баби ще Ви кажатСине, този забогатя за броени месеци. Ще се прекръстят старите баби, ще се помолят на господ да успокои алчността му. А сега така нарчения български съдкато че ли само се моли като бабите-никакви резултати. НЕ ВИ ВЯРВАТ ХОРАТА-Гспода и госпожи от съд и управление, ДОКАТО НЕ ГИ ОСЪДИТЕ. И народа е нетърпелив-личи от сайтовете. Той е богат, дава подкупи, откупва се. Октоподът си е същият, само барабаните смеени.
Кушлев да прегледа имуществото на всички от преди 20 години. когато започна голямото крадене и беше продадено цялото държавно и общинско имущество за дребни стотинки. Иван Костов и неговия антораж Стефан Софиянски осигури три поколения внуци с имоти и пари.
за наем в търговските му центрове в цяла софия, пращаш 1000лева дава ти фактура за 200лв.- е това е ковачки и цялата му мафиотска организация, обаче никои не може да го пипне защото сме в българия