Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева
Софийски градски съд е уважил внесеното мотивирано искане на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, за налагане на обезпечителни мерки по бъдещ иск срещу Христо Ковачки.
Обратно в новинатаКоментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | Днес.dir.bg
Коментари
Това се случва на алчните и ненаситни бизнесмени. Ако си беше стоял под моята шапка нищо такова нямаше да се случи. Уви обаче и ти стана прекалено лаком... Да сте чули нещо на Ирена ???
Ако на още 20-30 ТОП-КРАДЦИ като този вземат(или по-скоро върнат на България) по 150 милиона,ще си закърпим бюджета без никакъв проблем :(((
Мдаааааа, решили са да го унищожат. И ще го направят. Няма да му простят, че е толкова богат. Този човек щеше да направи по-добре да им даде исканите 16 млн. Явно има достатъчно. А той се заинати и сега ще му го върнат тъпкано. Българинът е злобно и завистливо същество.
Ей гад народ , стига сте злорадсвали! Как така се вземат милиони , ако някой не ти съдейства ? Той на салата ли ги прави и яде или се грижи за тях ? Колко изяжда на ден и какво ще отнесе в гробищата ? Ако има начин националното богатство да бъде не ограбено , а подарено на способни хора е по добре , ог колкото да бъде раздадено на пансионерите да го изядат и изсерат. На българия са и нужни 20 такива човека а не цяла армия от политическа измет, която само лапа а не се грижи за националното ни богатство и народа...
О ЧАКАЙТЕ-УТРЕ ДРУГА АРИА ЩЕ СЕ ПИШЕ. СЕГА ЩЕ ИМАТ ДУМАТА АДВУКАТЕТЕ МУ И ВСИЧКО ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ЗАКОННО. ТА ТОЙ Е РАБОТИЛ СЪС ЗАЕМИ А ЗАЕМИТЕ СА ОТПУСНАТИ ОТ БАНКИТЕ -ТАКА , ЧЕ ТЕ ЩЕ ВЗЕМАТ ЧАСТ ОТ ИМУЩЕСТВОТО МУ ВСИЧКО Е ВЪРЗАНО НА ВЪЖЕ -КОЙТО СИ ИМА СИ ИМА И ЩЕ СИ ИМА ДА МУ МИСЛИМ НИЕ КОЙТО НЯМАМЕ САМО СИ ЧЕШЕМ ОНАЯТИ РАБОТА.
ekstra, no za6to samo negovite? o6te tolkova mnogo pari4ki ima za vzimane ot takiva kato nego
Този нещастен , ужасен никаквец -обграден с доста купени хорица , дали си дава сметка , че този път колкото и пари да предложи няма да му стане мутренската схемичка за измъкване ...Наследи Самоковеца , купи Доган , Гоце , Гамишев и всичко каквото може в мътната вода ... Глътна водичка обаче , а по-назапад го гледат през ..... Не може така пич , не става така , колкото и да се правиш на умряла лисица -СЪДБАТА си знае работата ---ще плащаш... много......и не само....
Аз ли нещо пропуснах?Доколкото съм чувала господина е доста силен в енергийния бранш.Аз ,обаче не видях в този дълъг списък точно тези фирми да се споменават.Май не виждам и топлофикациите- няколко броя.Какво ни занимават с разни коли ,камиони и тем подобни?Стига са ни баламосвали.Аман от малоумни управници ,на които акъла им стига само да говорят глупости в медиите.Цялата държава е за резил ,но сме си виновни ние че ги търпим а не ги подпукаме,та да се скрият в миша дупка.Вярно е ,че търпението на нас българите е безкрайно ,но все един ден ще разровим дъното и тогава жална им майка на всички медийни звезди,пардон управници.
Аз чакам да поразпитат г-н Банев, от къде са му парите с които купи 'Русалка', защото това са парите на хората ,които си дадоха боновите книжки в 'АКБ ФОРЕСТ' и останаха с пруст в устата. Затова пък Банев го дава тежко със живота си на милионер-със който пък медиите ни занимават постоянно.То не бяха яхти, луксозни автомобили, почивки в екзотични места икакво ли още не.
А стига-ще ме убедиш и да си дам имуществото на Ковачки да го управлява и умножава.Съветвам теб да направиш същото.Останалите-не бързайте да се радвате-още няма присъда...
Да те запитам, ти как, в личен план, си усетил Ковачки да се грижи за тебе? Освен ако не си един от мутроохранителите му? Но, при това положение, ти си заработваш, а не си обгрижен от голямото сърце и щедрата душа на бизнесмена Ковачки. А към момента великия бизнесмен се е погрижил единствено и само за себе си...
Много театър. А и журналистите пишат заглавия удобни на властта и вестниците. А резултата -в най-добрия случай Вальо Топлото. А ПОКРОВИТЕЛИТЕ- Р.Овч. Доган и още по-истинските дърпачи на конци. Бат Бойко нещо елемнарно го кара, ама може и да е прав. То народа прост, гладен завистлив и си мисли че 140 млн.са много пари. Милиарди откраднаха. А какво става с другия математик Божков. А ДДС то върху хазарта. А здравната каса, а Масларова, а Мургина и всякакви знайни, а още по важно е незнайни Строители на съвременна България Хора властниците четат ли ги тия неща дето си ги пишем за да се самоуспокояваме,че не сме толкова тъпи и търпеливи?
ЕЙ ТАКИВА КАТО НЕГО ОГРАБИХА БЪЛГАРИЯ . ТИПИЧНИЯТ ПРИМЕР . ЗАТВОР И ОТНЕМАНЕ НА ЦЯЛОТО ИМУЩЕСТВО В ПОЛЗА НА ДЪРЖАВАТА НА НЕГО И НА ВСИЧКИ КАТО НЕГО , ПРЕМАХВАНЕ НА ВСИЧКИ ОЛИГАРСИ . САМО ТАКА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ КАТО ДЪРЖАВА . ТВЪРДА РЪКА И БЕЗКОМПРОМИСНОСТ ЗА ВСИЧКИ ОГРАБИЛИ НАШАТА МИЛА РОДИНА.
Хей хора спрете, стига тази злоба. И аз равотя в негово предприятие, но винаги съм получавала заплата а сега след тази помия която се изля, 5000 човека може да сме на улицата.
Ne samo imushestvoto na chervenata mutra Kovachki, a i na vsichki kamunyashki prestapni kvachki triabva da se otneme zagrabenoto ot balgarskia narod imushestvo, a te da bafat publichno ekzekutirani. Chervenite debili trazboinici deformiraha zivota na 4 pokolenia balgari. Mast, mast, mast, mast..
И КВО ТОЛКОВА ЩЕ ПОГОВОРЯТ ИЩЕ СПРАТ,ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ,ТА И ПРАВНУЦИТЕ МУ ПОДСИГУРЕНИ,А НА ТЕЗИ ДЕТО ПИШЕМ ПО ФОРУМИТЕ ,ЩЕ БЛЪСКАТ НА ТАКИВА КАТО НЕГО ДО 69 ГОДИНИ.
Стъпчете този капиталист,другарю Борисов!Възложете на другарите да се залавят и с останалите народни изедници,банкери и богаташи!
Резултати, резултати господа - безмислените запори не носят нищо добро ! Какво ме интересува колко са му запорирали - ще има ли отнето - НЕ ! ДАНС и Кушлев изпълняват политически порчъки - колкото видяхме запорираните милиони на вальо топлото, толкова ще видиме и запорираните на ковачки ! Ебати циркаджийската държава сме - евтини забавления и необразовани политици - ЦИРК !
А кога ще стигнат до номер девет в класация-топ 10 на българските милионери Цветелина Бориславова девета (155 000 000 лв.)
ПРИГОТВЕТЕ СЕ ЗА НАЙ МАЛКО ОЩЕ 45 ГОДИНИ ГЛАД И ЗАБЛУДА,МАШИНАТА НИКОГА НЕ Е СПИРАЛА ДА РАБОТИ САМО,ЧЕ СЕГА Е С НОВИ ИМЕНА ВСИЧКО Е ТЕАТЪР ПРОУМЕЙТЕ ГО,доган НАРОЧНО СЕ ИСКАЗА НАГЛО ПРИДИ ИЗБОРИТЕ ТА ХОРАТА ДА ГЛАСУВАТ ЗА ГЕРБ,ВСИЧКИ ПИЯТ НА ЕДНА МАСА
Това обезпечение няма да покрие и една пета от откраднатото. Орките от веригата Магазини Европа могат да спят спокойно - до месец и това ще се ревизира. И заплатите ще си вземат, ама друг път. Проверете поне дали ви осигуряват. Защото и в това се съмнявам. Работа бил осигурявал... Та той се прави на робовладелец.
А дали ще пипнат освен покровителите на Ковашки и неговия бизнес кръг - г-н Гювен например, Демир банка и Тютюневото предприятие в Кържали и Елкабел в Бургас и гореното българско знаме.
Трябва да решите всички вие, малоумници, какво точно искате. Социализъм или капитализъм, който ще е див, защото благ такъв не съществува. Това, дето на Запад капитализмът бил добричък, го разправяйте на шапката ми. Та решавайте по-бързо, санким!
Разбрахте ли, че честно забогатели няма! Къде смятате изчезнаха милиардите вложени в социалистическите ни предприятия! Непрекъснато ни уверяваха политиците, че предприятията ни не са конкурентно способни, за да ги налапат такива, като Ковачки! Бедна била България! Да, защото има такива като него и оня мистър десет процента, лека му пръст!
Boiko,deistvai NAISTINA I BARZO.Pisna ni da gledame sapunenite seriali na darjavata ni.NARODAT iska spravedlivost, iska REALNI deistvia po kofiskacia i zatvor za vseki kradec.Nikakvi uvartania!Ako Kushlev go e strah da raboti_smeni go!
Шумете дебри и балкани, шумете буйни ветрове. Ний идем бодри партизани, със бойни шмайзери в ръце.
Айде сега царо, вълка, черепа, остатъците от Мултигруп, Масларката, Милен Велчев и пр. и пр. велики бг. бизнесмени и политици....... и ще напълните хазната, която ТЕ изпразниха!
Див искат такива дето да прилапат нещо и обясняват, че това било капитализма. Не див, а с правила, Ого, с правила. Но те са трън в петата пак на тези същите и затова заобикаляме 20 години този въпрос! Правилата на никой от нас не ни изнасят май? Това дали обществения строй е капитализъм или социализъм се определя от отношението към средствата за производство(справка Капитала), но там никъде не пише, че не трябва да има правила, независимо от строя. Това ни е бедата на страната-много хора решиха, че ще си крадат като в социализма и ще градят капитализъм.
Справедливо е да се посочи, че след 2 месеца управление на ГЕРБ се предоставя официален списък за Ковачки и неговото имущество, дружества, банки, пари, земя (купувана на безценица) и др. Справедливо е да се каже, че дори ДИВИЯ ЗАПАД и капитализъм не е забогаявал така много за кратък период от време. Отново ще кажа, където бръкнеш все гнило и престъпления и нарушения- как сме били тези 18 години. Знаехме ги, но чак толкова. Мисля, че медицината е в дълг-трябва да открие болестта довела до тези грабежи и трупане на богатства по неясни и недоказани мехнизми. Възможно е да са вируси, с различни или общ партиен ген. Един от БСП, друг от ДПС, трети беше от НДСВ, после мутираха и станаха един вирус, който инфектира хиляди българи-грабеж и безогледно нестопанисване с липса на правосъдие през последните 12 години. Говорим за свински вирус-той е слабо нещо в сравнение с този вирус. Свинският вирус се овлдява-този няма лесно овладяване, няма вксина, няма и лесно лечение. Може да са вид мутирали в човеци акули. Трудно ще се измъкнем от челюстите им. Сега, четем Бойко или Яне или Костов или Атанасов или козините им са виновни. Те грабили, те боледуват от алчност и престъпни схеми, натрупаха милиони по пътя на безвлстието и престъпления и търговия с наркотици и с внос на изхвърлени меса и храни на бунищата в света, сега говрят, оплакват се, търсят адвокати. Колко мръсни и стари меса и храни изяде тази нация, за да има някой милиони от техния внос. Колко наркотици бяха разпространени и прехвърлени, за да има тези милионери. Колко картофи и бонбони и обувки бяха обявени на митниците, а се пренасяха вредни вещества и наркотици и стоки без данък. Колко палати с басейни и игрища и хотели се построиха от хора, които нямат един ден реална трудова дейност. Звезди на обществото станаха видими престъпници и техните мутреси. Колко децица, наши бългрски децица проституират нещастни по магистралите и във защитените от престъпниците вертепи, за да имат тези милиони. Колко се ограби обществото, пенсионните ни фондове, парите за здравето, за учителите, за сакатите и болни и бедни хора, колко заводи и фабрики и гори и земя се продадоха за жълти стотинки, за да имат те по 10-20 джипове и най-скъпи къщи, коли и хотели и милиони в банки. ЗАЩО? ЗАЩО? И ДОКЪДЕ ТАКА? . Спраедливост за народа ни трябва-достатъчно беше 20 години. Иначе вървим към геноцит с бягство на младите от Родината ни.
BRAVO NA BB , POGLEDNI MALKO I V PROVINZIJATA , VAV VSEKI EDIN GRAD NA BG IMA PO 2-3 ZA PREGLED.
ДО ОГО; АЗ СЪМ ЗА СОЦИАЛИЗЪМ , НО НЕ ТОЗИ ,КОЙТО БЕШЕ ПОД ФОРМАТА НА ТОТАЛИТАРИЗЪМ И ДИКТАТУРА , А ИСТИНСКИ .
Всичко това е от немай - къде и под натиска на европейската комисия,да се поуспокоят за малко европейските духовете,че парички повече не искат да ни дават....
E kak da niama - polovinata partzeli pokray borovetz sa negovi i v belchin bania. Ama nali nomera e da hvyrlim samo prah v ochite na horata.
честен бизнес няма. българия има нужда от средна класа , която да позволи стандарт на живот, но има нужда и от крупни бизнесмени в определени конкурентни отрасли защото сме в свят на бизнес акули. важния критерий след 20 години дали крупния бизнесмен плаща на българия данъци и дали инвестира в българия , а не на майната му. дали има интелект , по голям от средната заплата за българия..........НЕ ВЯРВАМ НА НИЩО БЕЗ ЗАТВОР!