Коментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | dnes.dir.bg
назад

Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева

Софийски градски съд е уважил внесеното мотивирано искане на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, за налагане на обезпечителни мерки по бъдещ иск срещу Христо Ковачки.

Обратно в новината

Коментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Това се случва на алчните и ненаситни бизнесмени. Ако си беше стоял под моята шапка нищо такова нямаше да се случи. Уви обаче и ти стана прекалено лаком... Да сте чули нещо на Ирена ???

А Какво стана със земята на Русалка на Баневи? Има подозрителна тишина по въпроса.

ako ne be6e boiko na vlast dali 6te6e da stane tova?

Ако на още 20-30 ТОП-КРАДЦИ като този вземат(или по-скоро върнат на България) по 150 милиона,ще си закърпим бюджета без никакъв проблем :(((

Мдаааааа, решили са да го унищожат. И ще го направят. Няма да му простят, че е толкова богат. Този човек щеше да направи по-добре да им даде исканите 16 млн. Явно има достатъчно. А той се заинати и сега ще му го върнат тъпкано. Българинът е злобно и завистливо същество.

Ей гад народ , стига сте злорадсвали! Как така се вземат милиони , ако някой не ти съдейства ? Той на салата ли ги прави и яде или се грижи за тях ? Колко изяжда на ден и какво ще отнесе в гробищата ? Ако има начин националното богатство да бъде не ограбено , а подарено на способни хора е по добре , ог колкото да бъде раздадено на пансионерите да го изядат и изсерат. На българия са и нужни 20 такива човека а не цяла армия от политическа измет, която само лапа а не се грижи за националното ни богатство и народа...

ТОЗИ САМОКОВСКИ КОМПИР НЯМА ЛИ ИМОТИ В САМОКОВ.

a nikolai tonev kakvo 6te pravi sega a

EXAAAA

О ЧАКАЙТЕ-УТРЕ ДРУГА АРИА ЩЕ СЕ ПИШЕ. СЕГА ЩЕ ИМАТ ДУМАТА АДВУКАТЕТЕ МУ И ВСИЧКО ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ЗАКОННО. ТА ТОЙ Е РАБОТИЛ СЪС ЗАЕМИ А ЗАЕМИТЕ СА ОТПУСНАТИ ОТ БАНКИТЕ -ТАКА , ЧЕ ТЕ ЩЕ ВЗЕМАТ ЧАСТ ОТ ИМУЩЕСТВОТО МУ ВСИЧКО Е ВЪРЗАНО НА ВЪЖЕ -КОЙТО СИ ИМА СИ ИМА И ЩЕ СИ ИМА ДА МУ МИСЛИМ НИЕ КОЙТО НЯМАМЕ САМО СИ ЧЕШЕМ ОНАЯТИ РАБОТА.

ekstra, no za6to samo negovite? o6te tolkova mnogo pari4ki ima za vzimane ot takiva kato nego

Този нещастен , ужасен никаквец -обграден с доста купени хорица , дали си дава сметка , че този път колкото и пари да предложи няма да му стане мутренската схемичка за измъкване ...Наследи Самоковеца , купи Доган , Гоце , Гамишев и всичко каквото може в мътната вода ... Глътна водичка обаче , а по-назапад го гледат през ..... Не може така пич , не става така , колкото и да се правиш на умряла лисица -СЪДБАТА си знае работата ---ще плащаш... много......и не само....

А общинските му фирми - как и защо ги прилапа ....

Аз ли нещо пропуснах?Доколкото съм чувала господина е доста силен в енергийния бранш.Аз ,обаче не видях в този дълъг списък точно тези фирми да се споменават.Май не виждам и топлофикациите- няколко броя.Какво ни занимават с разни коли ,камиони и тем подобни?Стига са ни баламосвали.Аман от малоумни управници ,на които акъла им стига само да говорят глупости в медиите.Цялата държава е за резил ,но сме си виновни ние че ги търпим а не ги подпукаме,та да се скрият в миша дупка.Вярно е ,че търпението на нас българите е безкрайно ,но все един ден ще разровим дъното и тогава жална им майка на всички медийни звезди,пардон управници.

Аз чакам да поразпитат г-н Банев, от къде са му парите с които купи 'Русалка', защото това са парите на хората ,които си дадоха боновите книжки в 'АКБ ФОРЕСТ' и останаха с пруст в устата. Затова пък Банев го дава тежко със живота си на милионер-със който пък медиите ни занимават постоянно.То не бяха яхти, луксозни автомобили, почивки в екзотични места икакво ли още не.

А стига-ще ме убедиш и да си дам имуществото на Ковачки да го управлява и умножава.Съветвам теб да направиш същото.Останалите-не бързайте да се радвате-още няма присъда...

Интересно...

Да те запитам, ти как, в личен план, си усетил Ковачки да се грижи за тебе? Освен ако не си един от мутроохранителите му? Но, при това положение, ти си заработваш, а не си обгрижен от голямото сърце и щедрата душа на бизнесмена Ковачки. А към момента великия бизнесмен се е погрижил единствено и само за себе си...

Много театър. А и журналистите пишат заглавия удобни на властта и вестниците. А резултата -в най-добрия случай Вальо Топлото. А ПОКРОВИТЕЛИТЕ- Р.Овч. Доган и още по-истинските дърпачи на конци. Бат Бойко нещо елемнарно го кара, ама може и да е прав. То народа прост, гладен завистлив и си мисли че 140 млн.са много пари. Милиарди откраднаха. А какво става с другия математик Божков. А ДДС то върху хазарта. А здравната каса, а Масларова, а Мургина и всякакви знайни, а още по важно е незнайни Строители на съвременна България Хора властниците четат ли ги тия неща дето си ги пишем за да се самоуспокояваме,че не сме толкова тъпи и търпеливи?

ЕЙ ТАКИВА КАТО НЕГО ОГРАБИХА БЪЛГАРИЯ . ТИПИЧНИЯТ ПРИМЕР . ЗАТВОР И ОТНЕМАНЕ НА ЦЯЛОТО ИМУЩЕСТВО В ПОЛЗА НА ДЪРЖАВАТА НА НЕГО И НА ВСИЧКИ КАТО НЕГО , ПРЕМАХВАНЕ НА ВСИЧКИ ОЛИГАРСИ . САМО ТАКА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ КАТО ДЪРЖАВА . ТВЪРДА РЪКА И БЕЗКОМПРОМИСНОСТ ЗА ВСИЧКИ ОГРАБИЛИ НАШАТА МИЛА РОДИНА.

Хей хора спрете, стига тази злоба. И аз равотя в негово предприятие, но винаги съм получавала заплата а сега след тази помия която се изля, 5000 човека може да сме на улицата.

Ne samo imushestvoto na chervenata mutra Kovachki, a i na vsichki kamunyashki prestapni kvachki triabva da se otneme zagrabenoto ot balgarskia narod imushestvo, a te da bafat publichno ekzekutirani. Chervenite debili trazboinici deformiraha zivota na 4 pokolenia balgari. Mast, mast, mast, mast..

Това ми прилича много на 10.09.1944 г. Следва колективизация на селското стопанство.

Ох, котьоооооооо!

И КВО ТОЛКОВА ЩЕ ПОГОВОРЯТ ИЩЕ СПРАТ,ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ,ТА И ПРАВНУЦИТЕ МУ ПОДСИГУРЕНИ,А НА ТЕЗИ ДЕТО ПИШЕМ ПО ФОРУМИТЕ ,ЩЕ БЛЪСКАТ НА ТАКИВА КАТО НЕГО ДО 69 ГОДИНИ.

сега няма да има какво да яде горкия

Стъпчете този капиталист,другарю Борисов!Възложете на другарите да се залавят и с останалите народни изедници,банкери и богаташи!

Обедня момчето с бритончето, ама .....утре.

Тежко на победените!

КУШЛЕВ- ПРОПУСНАЛ СИ МАНДРИТЕ-КЪДЕ СА В СПИСЪКА?????????????

Резултати, резултати господа - безмислените запори не носят нищо добро ! Какво ме интересува колко са му запорирали - ще има ли отнето - НЕ ! ДАНС и Кушлев изпълняват политически порчъки - колкото видяхме запорираните милиони на вальо топлото, толкова ще видиме и запорираните на ковачки ! Ебати циркаджийската държава сме - евтини забавления и необразовани политици - ЦИРК !

А кога ще стигнат до номер девет в класация-топ 10 на българските милионери Цветелина Бориславова девета (155 000 000 лв.)

ПРИГОТВЕТЕ СЕ ЗА НАЙ МАЛКО ОЩЕ 45 ГОДИНИ ГЛАД И ЗАБЛУДА,МАШИНАТА НИКОГА НЕ Е СПИРАЛА ДА РАБОТИ САМО,ЧЕ СЕГА Е С НОВИ ИМЕНА ВСИЧКО Е ТЕАТЪР ПРОУМЕЙТЕ ГО,доган НАРОЧНО СЕ ИСКАЗА НАГЛО ПРИДИ ИЗБОРИТЕ ТА ХОРАТА ДА ГЛАСУВАТ ЗА ГЕРБ,ВСИЧКИ ПИЯТ НА ЕДНА МАСА

Това обезпечение няма да покрие и една пета от откраднатото. Орките от веригата Магазини Европа могат да спят спокойно - до месец и това ще се ревизира. И заплатите ще си вземат, ама друг път. Проверете поне дали ви осигуряват. Защото и в това се съмнявам. Работа бил осигурявал... Та той се прави на робовладелец.

А дали ще пипнат освен покровителите на Ковашки и неговия бизнес кръг - г-н Гювен например, Демир банка и Тютюневото предприятие в Кържали и Елкабел в Бургас и гореното българско знаме.

Трябва да решите всички вие, малоумници, какво точно искате. Социализъм или капитализъм, който ще е див, защото благ такъв не съществува. Това, дето на Запад капитализмът бил добричък, го разправяйте на шапката ми. Та решавайте по-бързо, санким!

Гаден изверг! Вижте му дебилската физиономия!

Разбрахте ли, че честно забогатели няма! Къде смятате изчезнаха милиардите вложени в социалистическите ни предприятия! Непрекъснато ни уверяваха политиците, че предприятията ни не са конкурентно способни, за да ги налапат такива, като Ковачки! Бедна била България! Да, защото има такива като него и оня мистър десет процента, лека му пръст!

Boiko,deistvai NAISTINA I BARZO.Pisna ni da gledame sapunenite seriali na darjavata ni.NARODAT iska spravedlivost, iska REALNI deistvia po kofiskacia i zatvor za vseki kradec.Nikakvi uvartania!Ako Kushlev go e strah da raboti_smeni go!

Шумете дебри и балкани, шумете буйни ветрове. Ний идем бодри партизани, със бойни шмайзери в ръце.

Искам като неговото бретонче...

Айде сега царо, вълка, черепа, остатъците от Мултигруп, Масларката, Милен Велчев и пр. и пр. велики бг. бизнесмени и политици....... и ще напълните хазната, която ТЕ изпразниха!

Див искат такива дето да прилапат нещо и обясняват, че това било капитализма. Не див, а с правила, Ого, с правила. Но те са трън в петата пак на тези същите и затова заобикаляме 20 години този въпрос! Правилата на никой от нас не ни изнасят май? Това дали обществения строй е капитализъм или социализъм се определя от отношението към средствата за производство(справка Капитала), но там никъде не пише, че не трябва да има правила, независимо от строя. Това ни е бедата на страната-много хора решиха, че ще си крадат като в социализма и ще градят капитализъм.

Справедливо е да се посочи, че след 2 месеца управление на ГЕРБ се предоставя официален списък за Ковачки и неговото имущество, дружества, банки, пари, земя (купувана на безценица) и др. Справедливо е да се каже, че дори ДИВИЯ ЗАПАД и капитализъм не е забогаявал така много за кратък период от време. Отново ще кажа, където бръкнеш все гнило и престъпления и нарушения- как сме били тези 18 години. Знаехме ги, но чак толкова. Мисля, че медицината е в дълг-трябва да открие болестта довела до тези грабежи и трупане на богатства по неясни и недоказани мехнизми. Възможно е да са вируси, с различни или общ партиен ген. Един от БСП, друг от ДПС, трети беше от НДСВ, после мутираха и станаха един вирус, който инфектира хиляди българи-грабеж и безогледно нестопанисване с липса на правосъдие през последните 12 години. Говорим за свински вирус-той е слабо нещо в сравнение с този вирус. Свинският вирус се овлдява-този няма лесно овладяване, няма вксина, няма и лесно лечение. Може да са вид мутирали в човеци акули. Трудно ще се измъкнем от челюстите им. Сега, четем Бойко или Яне или Костов или Атанасов или козините им са виновни. Те грабили, те боледуват от алчност и престъпни схеми, натрупаха милиони по пътя на безвлстието и престъпления и търговия с наркотици и с внос на изхвърлени меса и храни на бунищата в света, сега говрят, оплакват се, търсят адвокати. Колко мръсни и стари меса и храни изяде тази нация, за да има някой милиони от техния внос. Колко наркотици бяха разпространени и прехвърлени, за да има тези милионери. Колко картофи и бонбони и обувки бяха обявени на митниците, а се пренасяха вредни вещества и наркотици и стоки без данък. Колко палати с басейни и игрища и хотели се построиха от хора, които нямат един ден реална трудова дейност. Звезди на обществото станаха видими престъпници и техните мутреси. Колко децица, наши бългрски децица проституират нещастни по магистралите и във защитените от престъпниците вертепи, за да имат тези милиони. Колко се ограби обществото, пенсионните ни фондове, парите за здравето, за учителите, за сакатите и болни и бедни хора, колко заводи и фабрики и гори и земя се продадоха за жълти стотинки, за да имат те по 10-20 джипове и най-скъпи къщи, коли и хотели и милиони в банки. ЗАЩО? ЗАЩО? И ДОКЪДЕ ТАКА? . Спраедливост за народа ни трябва-достатъчно беше 20 години. Иначе вървим към геноцит с бягство на младите от Родината ни.

BRAVO NA BB , POGLEDNI MALKO I V PROVINZIJATA , VAV VSEKI EDIN GRAD NA BG IMA PO 2-3 ZA PREGLED.

ДО ОГО; АЗ СЪМ ЗА СОЦИАЛИЗЪМ , НО НЕ ТОЗИ ,КОЙТО БЕШЕ ПОД ФОРМАТА НА ТОТАЛИТАРИЗЪМ И ДИКТАТУРА , А ИСТИНСКИ .

Всичко това е от немай - къде и под натиска на европейската комисия,да се поуспокоят за малко европейските духовете,че парички повече не искат да ни дават....

E kak da niama - polovinata partzeli pokray borovetz sa negovi i v belchin bania. Ama nali nomera e da hvyrlim samo prah v ochite na horata.

честен бизнес няма. българия има нужда от средна класа , която да позволи стандарт на живот, но има нужда и от крупни бизнесмени в определени конкурентни отрасли защото сме в свят на бизнес акули. важния критерий след 20 години дали крупния бизнесмен плаща на българия данъци и дали инвестира в българия , а не на майната му. дали има интелект , по голям от средната заплата за българия..........НЕ ВЯРВАМ НА НИЩО БЕЗ ЗАТВОР!