Коментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | dnes.dir.bg
назад

Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева

Софийски градски съд е уважил внесеното мотивирано искане на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, за налагане на обезпечителни мерки по бъдещ иск срещу Христо Ковачки.

Обратно в новината

Коментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Едно е да искаш обезпечителни мерки, друго е да ги поискаш, 3-то, 4-то, ...., ам-найсто е наистина да го направиш... Ще почакаме и ще видим..., че ще оправдаят Ковачки и по този начин ще узаконят всички ония имоти.

Браво на Бойко и останалите , но би следвало да има продължение!

Обърнете внимание!Ще бъдат наложени обезпечителни мерки,ще бъде внесен иск за отнемане в полза на държавата......Само ,че ще се окаже ,че вече не са негови когато тръгнат да му причинят тая злина на човечеца.Тоя филм го гледахме преди години с едно замъче и други неща в Боровец.Тогава май се оказа ,че има добросъвестен купувач-една известна бизнес дама.

Тоя искаше без пари да прави партия - не даваше нищо, пълна мизерия за местните организации и активисти...Егати, тръгнал на сватба без хуй, както казва народа...

EEE zna4i toia da ne go misla ve4e )))

Не знаех, че хората могат да имат толкова

тоя болшевишки плъх с нисък интелект да не се мисли за абрамович - две думи едва свързва като говори , иначе е с голямо самочувствие - жалко че законът така е направен , че чак като има присъда тогава могат да отнемат имущество което явно е придобито абсолютно незаконно от този тарикат

еЙ ТОВА СА БИЗНЕСМЕНИТЕ- КРАДАТ И ПОСЛЕ БИЛИ МНОГО УМНИ И НАХОДЧИВИ......КАКВО ИЗЛИЗА, ЧЕ МАЙ САМО С КРАЖБИ СЕ Е ЗАНИМАВАЛ ЧОВЕКА. аБЕ ДОБРЕ Е ИЗБРОЕНО ИМУЩЕСТВОТО МУ, АМА БИ БИЛО ХУБАВО РЕАЛНО ДА МУ ГО ВЗЕМАТ, А НЕ САМО ДА ИЗБРОЧТ КАКВО ПРИТЕЖАВА- НАЛИ?

а какво ще кажете за мините те законно ли са придобите А.

Знаете ли сега че когато тази Комисия започне да конфискува и без присъди ще отнеме апартаментите на всички гастърбайтери които пращаха пари от чужбина и напомпваха имотния балон.Кажете сега емигрантчета как ще докажете паричките които заработвете там на черно а? А всички умници които се осигурявате на 300лева и плащате кредити по 700лв на месец, как ще докажете апартамента.Няма да се вземат само на Ковачки и олигарсите имотите а на всички които не са били честни към държавата!!!дори и само един имот да имат.Ако е над 60 000 конфискация и за него.

На гербарите честито! Пак ни отвличат вниманието с много приказки. А дела кога? Подозирам, че гербарите вече си пълнят гушките, а нас ни залъгват с червени херинги.

Глашатаите на Бойко Борисов му приписват и това нещо. Боже опази... Сигурно и комисията Кушлев той я е създал. Поне да прочетат текста и да разберат, че проверката е била 8-9 месеца. Коне с капаци!

Проститутката Емил Кошлуков искаше в политиката да влиза с този :) Народа вече не е сляп алооооо.

Nakraia vsichko shte mu varnat, izvednaj dokazatelstvata niama da se nemerat,niama da ima svideteli zaredi zaplahi i nasheneca shte si pie kafeto po SF. i vsichi institucii shte shte pravat na udareni s mokar chorap.

Кой му ги даде и кой шь му ги зима !!! БГ ЦИРК с нова постановка :ПРАХ МЬГЛА И ПУШИЛКА ?!

браво. дайте ги за пенсии, защото всичко това е грабено от родителите ни, които имат по 40 години стаж за тази държава, а сега ГЛАДУВАТ със 100 лева пенсии.

ееейй тази комисия Кушлев... само PR... айде ще ги видим в съда.... а всъщност май първо трябва да го осъдят, че е престъпник и после да заведат дело, което се води по ГПК... Само пушек и дим...

V sluchaq se pravi zapor za da nemoje toi da prodade tezi si aktivi.I ako bade osaden togava se vzimat v polza na darjavata.

Когато ги вземат тези милиони - тогава да пишат ! Стига толкова прахоляк са вдигали...пфууу В което е откраднато се знае, ама няма да се върне ! ( след 20 години...хахаха...на баба ми хвърчилото ще върнат ) - пак народа ще тегли кризата на свой гръб и пенсионната възраст до 100 години ще се вдига.

защо му е толкова много имоти??? човек в една къща живее, в едно легло спи,една кола кара и с една торба чинии и прибори се обслужва???

Гоце, бръкнаха ли ти в джигера, нещастно перекенде!

ПО-ИНТЕРЕСНО Е РЕАЛНО КОЛКО ЩЕ СЕ ОТНЕМЕ И ЩЕ ВЛЕЗЕ В ХАЗНАТА!!!! ДРУГОТО Е САМО ПУШИЛКА.

НЕ ХРАНЕТЕ НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ. НИКОЙ НЕ Е УСПЯЛ ДА ПОБЕДИ ПАРИТЕ. А КОВАЧКИ ГИ ИМА!!!!

ПРАХ И ПУШЕК И НИЩО РЕАЛНО!!! ЩЕ ЩЕ ЩЕ ЩЕ ... КОЛКО ЩЕ-ТА ТРЯБВАТА ЗА ДА ИМА НЕЩО НАСРЕЩА???? ПОРЕДНИТЕ ОБИКНОВЕННИ НОВИНАРСКИ ЛЪЖИ!!! ГА СТАНЕ ТОВА НЕЩО В БУЛГАРСТАН СЛЪНЦЕТО ОТ ЗАПАД ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА ИЗГРЯВА!!!

ДО Очакващ (24.09.2009 г. 11:50ч.) АЗ ОЧАКВАМ КОМЕНТАР ОТ ГОЦЕ ,НО ЗНАЯ ЧЕ ЧАКАМ ОТ УМРЯЛ ПИСМО. Когато видиш в кантонера пот,в попа сълза и в бирника милост,тогава чакай и коментара на гоце!/не го уважавам,затова го пиша с малка буква/

Кат е почнал Бат ви Бойко, що не почне от жена си и Славчо Христов

Samo tova li 6te mu vzemat ?????

Е ,все е нещо като новина макар,че още не са му бръкнали дори в джоба.То от тези работи бълха го ухапала защото я е докарал до там ,че и когато спи вече прави пари.Затвора със сигурност няма да помирише и след време ще стане пример за почтен бизнесмен ...те така вървят тези неща.На мен лично такива богаташи ми се струват не съвсем в ред.Сигурно не може да не ти хлопа нещо дъската ако само живееш за да трупаш и трупаш -и за какво...дойде онази с косата и ...

Тая комисия Кушлев грам полезна работа не е свършила. Само пушилка... Да се закрие!!!

абе малоумник, не виждаш ли чамо прах в очите, едно дело нямат спечелено срещу истински бандит този кушлев е измамникът с голямата заплата, който излъга цяла българия, че е почтен и честен.

Не ме интересува този Ковачки колко имота има и колко струват, пък и да му ги вземат за мен няма значение. Интересува ме какви имоти и пари от продажба на имоти има г-жа нотариус Фидосиева. Тази г-жа депутат от ГЕРБ се оказа най-дейната депутатка, защото от спечелването на изборите се оказа, че се работи само по нейни предложения и нар.събрание работи само за нея. Също така има една сливенска депутатка от ГЕРБ, която притежава 60 фирми/тя дали им знае имената не е сигурно/ интересно е да разберем какво е имуществото и дали е коректна към държавата. Сега като депутат на кой са прехвърлени тези фирми?

Чадо мое, комисията Кушлев не я е създал Бат ти Бойко, но едва при него се чува нещо че се прави там! Досега просто имаше чадър и не функционираше въобще.

Прецизно подготвени материали и на Комисията и на Дир.Бг ! Поздравления ! Вероятно на всички нас, а и на тези които не са с нас, е кристално ясно едно : -- всяка даденост, и особено процес, има своята инфлексна точка (не виждам как иначе да се формулира) .... откъдето нататък рязко се променя (било към нарастване .... или обратното) Да си пожелаем, че оттук нататък ще: -се увеличава прозрачноста; -се намаляват скудоумията (и резултатите им), натворени напоследък; -се управлява мъдро, без махленски пристрастия и/или шуробаджанащина; дойде всичко, и най-вече всички, на мястото !

Ако беше влязал в парламента, дали щеше да има проверка срещу него???

Ще му ги вземат на куково лято. ТОЙ НЕ Е САМ! Но едно е истина - много е алчен и ненаситен!

Дрън, дрън...............в е само пушилка.

Очаквам интелигентен коментар от Кошлуков, коментиращ по принцип далаверите в страната и дейността на бандитите.

Първо да си плати задълженията към хазната,пък после да го разследват.

Отново прах в очите на народа. Човек който се разкарва с два джипа охрана във всеки от който има по 4 въоръжени мутри едва ли е опрял до 150млн лева...

като ударят печат конфискувано тогава ще повярвам че се върши нещо, иначе пак мижи да та лажем ще е

БРЕЙ ЧЕ РАБОТА МУ ТРЪШНАЛ КОВАЧКИ - ГОЛЯМ ЗОР Е ВИДЯЛ ДОКАТО ГИ СПЕЧЕЛИ ТЕЗИ МИЛИОНИ. ДАЛИ ПОМНИ ПОНЕ ИМЕНАТА НА ФИРМАТА И СДРУЖЕНИЯТА В КОИТО УЧАСТВА ?

Ей така да разследват всеки един милионер в България, за нула време ще съберат дефицита по държавния бюджет. Тази криза и без това я причиниха безотговорните и алчните, нека те да си плащат за нея.

Да му вземат всичко и в затвора до гроб и тогава да видиме съпругата му Десислава дали няма на стари години пак да пропее. Продаде се за пари това момиче, като всички фолк певачки.

Даже някои гласуваха на изборите за него.Малоумници. Но докато не бъде наказан НЕ ВЯРВАМ.

някои да помни неговата разтърсваща благотворителност

Zatcho nikoi ne kaza kakvo ima Kuchlev,kak e pridobito,s kakvi pari patuva v tchugbina neprekasnato,kolko sa komisionnite,koito vzema...

Отново много шум за нищо а ние булгаристанците,като сме толково смотано племе, като сме овчедушни безразлични, злобни и завистливи към всичко си заслужаваме да ни издоят, какъвто народа, такова и управлението

Айде пак парата в свирката! Поне не ги изброявайте толкова подробно имотите и другите им придобивки. То и за слепия е видно, че не са спечелени с труд, а с пладнешки обири.;о((Информирай ни накрая - когато им ги вземете, ако изобщо успеете.

егати наглото копеле

копелетата ограбиха копелето