Коментари - Богослови срещу гей парада в София | dnes.dir.bg
назад

Богослови срещу гей парада в София

Десетки студенти от Богословския факултет на Софийския университет „Свети Климент Охридски" организираха литийно шествие срещу планирания гей парад в София.

Обратно в новината

Коментари - Богослови срещу гей парада в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Добре бе как може гей да е нормален като самата думичка обратен го прави ненормален??? Педалите са с психическо растройство те са БОЛНИ!!!!

ех мамка ви изродска ,10 % от народа ни са педерунгели ,така ли .!! Кой ви го каза това -да не са от Отворено общество ?

Добре би било ,ако богословите насочеха своят протест срещу Министерски съвет-по понятни причини и връчеха петиция лично на премиера.

Всичко е Мара втасала, та се бори и с гейовете;, Да и аз не ги признавам за хора дори ги ненавиждам, но като знам колко педали има в монастирите и лично съм ги виждал да канят момченца и трудоваци, не е ли редно от там да започнат бъдещите богослови с чистката????????????

Добре би било ,ако богословите насочеха своят протест срещу Министерски съвет-по понятни причини и връчеха петиция лично на премиера.

Хомосексуализмът е като комунизма-изпитваш удоволствие да го осъществиш и същевременно получаваш всеобщо неодобрение.

Днеска гей парад, утре туко виж и педирасите и те направили факелно ществие

вън на тия изроди мамката им ! БРАВО НА БОГОСЛОВИТЕ !

Ей такива болни същества заслужават смърт! В библията е написано, че трябва да бъдат убити! Как можете да говорите за чувства и любов при тези извратевни същества? Вие болни ли сте?

Парад-парадиране, става въпрос просто да не се парадира с това, а те нека си се боцкат , но по къщете.

да демонстрират тези си наклонности. Нямам нищо против тях, ако не ми се навират зорлем в очите. И какво става с момченце в пубертета, което го е харесал такъв батко и го подхлъзне?

Едно време си спомням за едно много ефикасно лечение на тези болни . Дори в казармата имаше лаф изнеси се със скоростта на бит педераст ... . Та думата ми е ,че лечението е ефикасно и съм сигурен , че има доста желаещи да влязат в ролята на доктори при това напълно безвъзмездно!

Едно се чудя лозунга на гейове и лезбийки е за равенство и че не са различни с нищо от хетеросексуалните въпроса е тогава с какво парадират щом не са различни .

Браво на богословите за уличните изяви.Христянството се защитава не с побоища по улиците,а в манастирите.Ако там не обърнат резбата ще им кажа за втори път браво.

Хомо- сексуализма съществува и той Е ЗАБОЛЯВАНЕ!То е причинено от неправилно възпитание в 99.99% от случаите!Вземи прочети някоя що годе модерна книга по психология и ще ти се изяснят и механизмите за нейното появяване.Това тяхното е все едно да излязат да парадират дебилите и имбесилите само защото са с психически увриждания.Педофилия също е психическо увреждане ама ако излязат на парад ще виеш докато пресипнеш нали?Тези хора не са виновни че са станали такива ЗАПОМНИ това!Но немога да приема да парадират с болестта си.Още по малко и да ги одобряват.Хора опомнете се ние сме се разложили като общество точно защото всеки се опитва да бъде много ама много различен.По този начин се скъсва връзката между хората и те страдат.religare на латински означава връзка с Бог.А Бог е у всеки един човек!Та въобще не става въпрос за дискриминация а за нещо много по дълбоко по смисъл.

Такива модерни еврококошки като теб много лесно защитават и се борят за правата на другите ,само когато са на заплата или става въпрос за обществото ама ,ако сина ти си дойде с някой мазен зет а ти завиждаш на връстниците си за внуците,тогава по курвенски веднага сменяте плочата и запявате друга песен-виновните са други !

Добре, понеже вече в едно от мненията се споменава за зоофилия, нека да разкажа началото на един филм който гледах по телевизията. Та, действието се развива в средновековието - по време на Инквизицията. Съдят един селянин, който се съешавал с една коза. И двамата са осъдени на смърт чрез обесване. В последния момент, когато им слагат примките, пристига вестоносец от епископа с викове: Спрете! Спрете екзекуцията! Голяма грешка ще направите! Нося писмо от епископа! И човечецът, като чува това си отдъхва. Мисли си - Ех, отървах се!. Да, ама не! Вестоносецът чете писмото: Аз, еди кой си, в качеството си на епископ и свидетел по делото, заявявам че познавам лично козичката на селянина която е много добродетелна и никога не би извършила грях като доброволно се съгласи на секс с човек! Затова очевидно горката козичка е била изнасилена от вероломния и хитър селянин, и следва да бъде призната за невинна и освободена! И козичката я пуснаха, а селянина го обесиха. Та, сега това което виждам по улиците ми напомня малко за средновековието...

Горките хора, никога няма да са пълноцени! Съдба, какво да правиш.

Истинската заплаха за България е исляма. Не гейовете.

Много странна логика имат тези които проповядват търпимост. Били така родени - пълна измистлица, такива са станали. Или по тази логика - такива са родени крадците? Такива са родени убийците? И всички тях да ги търпим и носим на ръце? Наглото им демонстриране на болестното им състояние просто отвращава. Все пак тук в тази страна има не само хомосексуални, педофили, садисти, има и нормални, макар и на изчезване. От нас зависи с кого и как да общуваме. Може би утре ще има парад на тези със СПИН? Отбелязвам - сред заразените най е висок процентът на хомосексуалните и на наркоманите. Е как сте сега, днес е хомосексуален, утре заразен със СПИН? На съседното бюро? От кога дистанцирането от болните е дискриминация?

УРААААААА!!! Много съм щастлив/а, че живея в тая страна. Страна на ограничени глупаци, пълни с предразсъдъци... и повече тук във форума, айде вървете да шляпате жените си... а ние до тогава ще се радваме на това, че знаем кои сме, докато вие тайно съжалявате, че не сте като нас. Тая държава ще е такава скръб, доката ограничени хора само се чудят кого да мразят, защото интелекта им за това стига..., вместо всички да се обединим и заедно да се борим за едно смислно развитие на тази държава... Хайде със здраве! АМИН!!!

awe trebva da se napravi kato u serbia 5000 4oveka minimum i kukite da se vidat u 4uda , geiovete da napalnat pirogov i da si znaqt pove4e ne

Бейби, а с какво гей парадът ще подобри начинът на живот на гейовете? Ще можете да се държите за ръчичка и да се праскате свободно в парка ли? Според мен Азис - геят циганин може да постигне повече от колкото смешното ви разрватно-натрапващо шествие. Ако ще и гей-манифестация да направите хората, може да ви приемат, но не могат да ви одобряват. Никой не ви пречи да се праскате сами - няма нужда да ни се саморекламирате. Ако питаш мен, трябва да ви забранят, за да имате поне повод за протест, щото иначе си е чиста реклама. И тази реклама освен настървеност нищо няма да постигне.

Господа, използвам провокацията на авторите на еднакъв текст Хан Кардан и също Хан, ноТукту за докажа още веднъж простотията на соц слугите. В безсилието си да опровергаят твърденията ми, че властта е организатор и на парада на извратените, и на умишлено зверските призиви срещу тях, хановете ме наричат чист педераст и твърдят, че това са видели от изказването ми. Естествено нямайки доводи, блюстителите на соц-реда ползват гнусните щампи от мутренския соц - език. Доводите, умозаключенията, човешката реч и уважението към човеците не са свойствени за соц-полит-агентите ругатните и клеветите са! Между другото - изразът чист педераст е очевидно по-малко обиден от израза волен или неволен пособник на соц-властта. Но важно е друго с какво съм засегнал хановете? Най - вероятно с отдавна очевидното всекиму. В България, както и във всички страни под соц - диктатури, са възможни само организирани от властите публични прояви и провокации срещу тях. Ако на господа хановете не им харесва Оруел или Ноам Чомски, ето им Димитров: Но в коя страна фашистите не са диваци и варвари?!

До: Straight (21.06.2009 г. 17:57ч.) Щом са тръгнали на парад, значи не са нормални, да ме прощаваш! Явно добре сме правили едно време, като ги маризехме по кенефите! Направо ми се драйфа от тая американска демокрация.

Това е форум затова и аз ще изкажа мнението си. Ще започна с това, че докато живеех в БГ мислех, като повечето екземпляри тук. Как тия долни педали могат да показват и излагат на показ ненормалността си. От години живея извън БГ и мирогледа ми се промени. Осъзнавам че в БГ мразят, презират и съжаляват всички различни: черни, цигани, инвалиди, хомосексуалисти, лезбийки, индуси, будисти, кришнари и т.н Селяните мразят софиянци и обратно. Хетеро мразят хомо, християни, които не стъпват в църква (освен по коледа и великден) мразят мюсулмани. Мразим американците защото са тъпи, мразим франсетата защото са националисти и още и още... Хора живеем в 21ви век. Света е толкова малък а живота кратък. С какво и как са навредили гейовете лично на вас? Помислете на този въпрос. Как гея от съседния блок или вход ви навреди на вас и вашето семейство? Отворете мирогледа си, бъдете толерантни към различните, не мразете защото каквото и да правите тези явления ще съществуват. Знам че все още неписалите по темата ще ме оплюят- тяхна си работа. Знам само че ако не сменим чипа си никаква Европа и Европейски Съюз няма да ни помогнатСамо за финал да напиша- не съм гей, хетеросексуално ориентиран съм и нямам нито един приятел гей.

Za6to trqbva da ima gei parad? Nie normalnite heterosexualni i nie li da si napravim? Za6to trqbva da go navirate v o4ite na horata?????

Злобата и омразата също са заболяване - както се вижда повсеместно и неизлечимо! Нека някой педераст-лекар спаси детето ви от смърт, пък вие после го убивайте! Дали светът няма да е по-хубав само с обратни и без такива жалки злобари като вас!

Да се забрани този гей парад, те са изключително нахално племе! Да ги освиркаме и разгоним на 27'ми !!!

abe na tozi parad triabva6e da ima niakolko varnenski stroiteli.predi vreme napalniha gaza na edin pedal s poliuretan.

Към всички дето смятат, че щом се среща в природата е нормално! Ами в природата се срещат агнета с две глави, 6 крака и т.н. Значи ли че е нормално?

Аз не мога да разбера какъв е смисъла на този парад? Знаеме че ги има , виждали сме ги , либерални хора има много. За някакви права като малцинство ли се борите или за нещо друго ? Предполагам че все някой гей чете форума нека събере смелост да драсне някой ред да обясни . Аз съм против подобни мероприятия . Не виждам никакъв смисъл в това да парадираш каква сексуална ориентация имаш .

Първо - парад, после ще приемаме парада! Жална ви майка, като получим квоти за Парламента и траншове от Европейския съюз! Ще ни гълтате...

ПЕДАЛА СИ Е ПЕДАЛ, НЕГОВА СИ РАБОТА, МА КАКВА РАБОТА ИМА НА УЛИЦАТА ДА ПАРАДИРА С ТОВА, МАИ НЕЩО НА НАГЛИ СЕ ПРАВЯТ ПЕДАЛИТЕ, НИКАКВА ПОКАЗНОСТ

И богословите и Расате само им правят услуга.Вместо да им извадят очите ще им изпишат вежди.Не им обръщайте внимание и толкова.

Чета коментарите и не мога да повярвам, че повечето българи са такива чукундури и задръстеняци. Оставете хората да си правят парад щом искат! Отчетата нали и те си правят парад щом искат?! А на питащите защо е парада - ами за да приемете хомосексуалистите като равни в обществото! Какво ви пречат? Щом работят честно и си плащат данъците, не виждам какво има да ги мразите? Освен това гейовете са повече от лесбийките, така че има и полза - остават повече жени за нас - хетеросексуалните ;)

България е просъществувала и оцеляла през вековете, защото сме ПРАВОславни християни. Само с морал и вяра можем да се борим срещу всички поквари! На запад да им гледат голите задници на тези, дето се фукат с педерастията си, ние не искаме! Боже, пази милата България!

Най-после едно нормално изказване, но за съжаление на българин който не живее в нашата мила Родина. То май не останаха нормални българи у нас. Наистина, ако не си сменим чипа никога няма да станем нормална европейска държава. Вместо това ще продължаваме да каканижем, че Цяла Европа е сбъркана и обратна, управлявана от хомосексуалисти, пък ний видите ли - само ний сме нормалните и няма да се дадем!. На кривата ракета и космосът и пречи!

Аз не мога да разбера какъв е смисъла на този парад? Защо искаш да му разбереш смисъла? Искаш и ти да отидеш на парада или просто питаш от любопитство?

Niamam dumi v kakva pozorna durjava jiveem!!!!KAKVI GLUPACI SA HORATA KATO VAS -KOITO PISHAT TUK !!!!!GAY MOJE DA BUDE I VASHATA DUSHTERIA ILI SIN ...I TOGAVA DA VI VIDIA DALI TAKA SMELO SHTE SE IZKAZVATE PO VUPROSITE ZA GAYOVETE!!!!ISKRENNO VI GO POJELAVAM !!!NIAKOI DA VI GOVORI TAKA ZA VASHETO DETE !!!!!!

Това е по-тъпо от комунистическа манифестация. Всъщност какво демонстрират --- свободен достъп до мъжкия гъз --- много брутално и извратено. Ами да си направят едно Движение за права и свободи и в парламента като ДПС-2. Ха-ха-ха-ха

Ама нека си направят парада, като толкова много искат. Но не Голи насред Южен Парк, където си играят децата. Такъв парад трябва да се прави след 22ч. Защото си е абсолютна порнография. А никой не ги спрял или подгонил, за това че са обратни.

А светците на иконите сигурно са се обърнали в гроба като са видели за какво се използват лицата им.....тия богослови не се ли усещат че светотатстват така?!?!?

А защо да няма парад за правата на зоофилите. В крайна сметка и при тяхното поведение не страда друг човек( за разлика примерно от другите пороци като убийство, кражба, лъжа). А защо да не се постараем да подпомогнем и хора чиито съпруги са починали, да си го мумифицират и да си ги ползват за сексуални ласки- в крайна смертка отново на никой не пречат

Бе ти като си такъв набожен християнин, колко често ходиш на църква ми кажи? И как България е оцеляла 45 години през комунистическо управление без религия? И един таен въпрос за християни: Какво е истинското име на апостол Петър?

Долу морален тероризъм!

Много съм разочарован от Бойко Борисов! В крайна сметка този мъжкар се оказа един страхливец. В неговите правомощия е да забрани гей-парада, но не! Той се съобразява само с това, което му наредят от ЕНП. Затова няма да гласувам за него!

Хей,щом сте приели дупедавците дето си продават задниците на изборите и им се радвате-Ще трябва да приемете и педерасите!Станишев е от тях!Като се радвате на Доган и Станишев значи обичате педерасите и даже ги избирате за управляващи!Лицемери богохулствайте!Защо не протестирате на изборите заради продаването на гласове!То си е същото като парада!Пълно е с Гей-ове в Парламента!Защо не протестирате!Не намесвайте Господ във вашите простотии!

В крайна сметка защо трябва да има гей-парад.Кому е нужно това.?Кой им пречи на сбърканата сексуална ориентация,та и демонстрации,чрез показност и да ни дразнят ,облечени като маймуни -мъжете като жени ,жените като мъже и демонстративно поведение.Има си някакви норми в облеклото и поведението,което се отнася за всички.Но те хем ни натрапват тяхната сбърканост принудително,хем ние да сме толерантни.Искат да ни внушат чрез облекло,поведение и обноски ,че тяхната анормалност е нещо естествено ,след като не е ,и дават лош пример на поколенията ,защо от тях няма полза в семеен план и те го знаят , и не трябва да досаждат ,а да са доволни ,че все пак до някаква степен сме ги приели като объркани хора и те вместо да продължават ,по добре да поискат помощ, а не да продължават да се самозабравят.Естеств че искат територия,което е нахалство,след като децата трябва да растат в нормална семейна среда ,а не между хомосексуалисти.И какво ще каже тук агенцията за закрила правата на децата и международните норми и стандарти в тази част.