ДПС: Рано му е на Борисов за бягство
При толкова силен вот, който Бойко Борисов получи на изборите, вместо оставка в джоба си, той трябва да носи цялата отговорност за управлението на страната. Това е неговата участ. Малко му е рано за бягство.
Обратно в новинатаКоментари - ДПС: Рано му е на Борисов за бягство | Днес.dir.bg
Коментари
Вярно, че е много рано. Нека до септември устиска, че да му се видят гащите с многото жълто и тогава да си я подава. Сега още само чупи въздуха с газове, а тогава вече ще е накъкан до ушите и будалите дето на 5 юли му целуваха з.....а и песни пееха ще квичат като заклещени, че нямат работа и децата им нямат какво да ядат.
Ами то и подаването на оставка е поемане на отговорност. Щом смяташ, че не можеш да се справиш и честно си подаваш оставката. А не като триглавата ламя, чийто представител е Л.Местан, на която хората искаха оставката, ама те не си я дадоха и не защото много добре се справяха, а защото искаха да откраднат повече и в края на краищата оа...ха пейзажа.
DPS za6titava BB?!Golqm cirk e tazi ''darjava'' az glasuvah za gerb za da opandizqt DOGAN- da sa iba v naivnika :)
Предизборното обещание:нов ИЗБОРЕН КОДЕКС, а дали някога ще бъде написан и приет такъв от това, 41-вото Народно събрание? Господин Борисов, ОСТАВКАТА Е БЯГСТВО ОТ ПОЕТА ОТГОВОРНОСТ!!! Мислете му, когато Свети Петър Ви попита защо бе чоджум?, какво ще Му отговорите.
Тоя плоскоглав морук не мога да го понасям , обаче съм съгласен с това негово изказване
Кой гласува за ГЕРБ?Тези,които в сънищата си представят как Бойко ги люби.Май един нормален мъж не сънува такива сънища.А сега пъхнете си един морков,краставица или тиквичка.
Тези кретени да не казват кога е рано, а за тях започна да става малко късно за разследване на простотийте им които вършиха начело със Догана, не мислите ли?
До SUUM CUIQUE* (09.03.2010 г. 17:00ч.): Много интересни заключения. Психиатрите със сигурност ще се заинтересуват от начина ти на мислене. Разбира се всички луди считат, че именно те са нормални и оценяват света и другите според изкривените си виждания.Борисов направи грешки, но те не променят антибългарския имидж на ДПС. Ти разбира се не можеш да го разбереш, но може би ще се намери лечение от което да се почувстваш по-добре. Най-искрено ти го пожелавам.
И моя приятел магарето Ру веднаж така се разсърди, че хвърли два къча и изхвърча през вратата....Сетне го търсех да му се извинявам, без да съм виновен. И пак дойде, къде ще ходи без мен. Нали сме приятели.
Противно е да се слуша един престъпен тип как се гаври със българите!Тези ,които разчистват сметките си с куршум,та те ли ще ми мислят доброто!Нещастници!Н искам дори да се обаждат!Защо се публикуват техните мнения и гадни коментари!За тях трябва цензура и дори забрана!
НЕ ЗНАМ БОЙКО ЗАЩО СЕ БАВИ И НЕ ГИ ПОДКАРА ТЕЗИ ТУРЧАЛЯ ЗА ОГРАБВАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 8 ГОДИНИ
сигурно е ужасно усещане да откриеш себе си в думите на някой, който самият смяташ за откачалка.. в крайна сметка не е сигурно кое е по-кофти - да подлежиш на лечение или да си нелечим по рождение. благодаря за пожеланията но освен съчувствие няма какво да ти предложа в замяна. това как се перефразира името на някой който плюе срещу стопанин който сам си избира и без какъвто явно не може, го оставям да го обясняваш на поколенията си в катуните. майка ти сигурно ти го е обяснила и на теб.. някак си.
Тия от ДПС се правят на по-гадни, отколкото са всъщност. Оставете го да си ходи човека. Ще си го върнем като президент - само снимки и евтин народен майтап в стил Т.Ж. да ни напомня за милите стари времена. Никакви поразии вече няма да може да прави тоя Макс и Мориц в едно тяло.
Каква нечовешка наглост и лицемерие...ако изверги и партий като дпс и бсп пак се доберат до власта тоя заспал робски народ ще си понесе веднъж завинаги това което си заслужава
народа умира от глад ама тях май не ги интересува .СИТИЯ НА ГЛАДНИЯ ВЯРВА ЛИ да дава по бързо ОСТАВКА
СИТИЯ НА ГЛАДНИЯ ВЯРВА ЛИ НАРОДА ГЛАДУВА А ВИЕ СИ ИМАТЕ БАЛАНСИРАН БЮДЖЕТ Е КАКВО ЩЕ ЯДЕ ТОЗ НАРОД
Сега му е времето борисов да обува маратонките и след няколко месеца може да тръгва.По-късно няма да достатъчно бърз.
а бе я да мълчите и вие от ДПС, че на следващите избори е време да си ходите! Не познавам и един човек гласувал за вас!!! А имам и приятели мюсюлмани! ГЕРБерите ви пазят и вас явно...ама скоро -целия парламет ще ходи в оставка!!! 20 години ви стигат. Награбихте се. Време е за нови лица и не етнически, незаконни партий!!!
Еее, наистина ще се зарадвам Бойко да се махне. българия е държава на нещастници и винаги ще си остане нещастна. Хора неефективни в труда си, хора завистливи и злобни, хейтъри които не се стремят към собственото щастие, а към нещастието на другите. Такива трябва да тънат в кал и немотия. Всеки средностатистически българин си мисли, че е толкова кадърен, можещ и работлив, че трябва да кара поне Кайен и да живее в двуетажна къща край морето. Не Бойко, извънземните да дойдат, не могат да променят мисленето на българина, който едва ли се е качил едно стъпало нагоре от циганина.
ne rasbiram kogo plaschi boiko s iskasvaneto tsche ima v djoba si ostavkata na pravitelstvoto mene ne me plaschi nito ovelitschi pensiite nito saplatite bolnizite sa v okajano sastojanie ulizite s dupkite i schosetata mrasotia e v sofia taka tsche toi nischo do tuk ne e napravil nito kato kmet nito kato m.p.no moje bi kato pojarnikar v mvr.e napravil nai e napravil sa zwetelina borisova dade i bankata i hp milionerka e
Първо трябва да поосъди тоз онзи мафиозо от вашта гилдия и от червената гилдия на сергейчо.
Абе левент от ри/о/мските таверни, ти на кого си Центурион. Говориш за психиатрия.Ама там в легиона ти я няма. Има я на 18 километър. Кротко войн.Теб те чака Крас, Цезър, Антойний, Спартак и Крис. Даже може след това да станеш легат в Албанските земи. Ей, щади се.Римската империя от сега се надява в теб с огромно упование, като сегашното българско.
В края на 2008 г. правителството на Тройната коалиция ударно е похарчило огромен по размер ресурс, става ясно от анализите в Министерството на финансите. Статистическите данни показват, че само за месеците ноември и декември бюджетното салдо на консолидирано ниво се е стопило от отчетения рекорден излишък в размер на 5 млрд. лв. към края на октомври до под 2 млрд. лв. към края на годината. Фискалният резерв се е стопил от рекордните 12.1 млрд. лв. към края на октомври до около 8.4 млрд. лв. към края на годината. Това означава, че фискалният резерв е намалял с близо 30% само за два месеца, което няма аналог за целият период, за който се води статистика за този показател.
Да не забравяме, че ББ говореше в началото, че ще управлява 30 г. Не може да издържи и една. Той надскочи тавана на своята некомпетентност /наскоро каза, че да е премиер му е по-лесно, отколкото да е кмет/ и сега вместо като петел започва да изглежда като пиле в кълчища, а оставката му се вижда добър начин да се измъкне, като вината за оставащата каша не щяла да бъде негова. А ние сме щели да видим какво ще става след оставката му. Досега му беше виновно предишното правителство, след оставката вината, естествено, автоматично ще бъде прехвърлена на следващите. BB style. Защо Папандреу се нагърби да спасява Гърция, без да се обявява за месия и без да обвинява предишните за кризата? Защото е мъж - сериозен и умен, а не е празноглав нарцисист. Това, че Местан обяснява добре нещата, е само шамар за българските политици.
Господин Местан,а на вас ви е рано да се изявявате по подобен начин,защото само стабилизирате статуса на ГЕРБ.Каквито и да са те,предпочитаме ги пред вашия лидер,който не смее да се покаже и да вземе отношение по никакъв въпрос.
ТАКА Е ЗА ВАС Е РАНО ,ИСКА ВИ СЕ ДА ЗАПОЧНЕ РЕФОРМИТЕ В ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО ,ДА ПООЧИСТИ БАНДИТЕ ,КОИТО ВЗЕХА И ВАС ДА ОТВЛИЧАТ И ГЪРМЯТ ,ЕВРОПА ДА ПООТПУСНЕ ОЩЕ НЯКОЛКО МИЛИАРДА И ВИЕ ДА СЕ ТУПНЕТЕ В ГЪРДИТЕ.ХИТРО! АМА НЕ СТАВА!ЩОМ КАТО НЕИСКАМЕ ДА ЗАЖИВЕЕМ КАТО В СТРАНИТЕ НА КОИТО СЕ ВЪЗХИЩАВАМЕ И РАБОТИМ МНОГО НИ ЗДРАВЕ.ЩЕ ЖИВЕЕМ КАТО АБОРИГЕНИ ,ЩЕ ПСУВАМЕ ПАК НОВИТЕ -СТАРИ 20ГОДИШНИ ВЕЛИКИ ПОЛИТИЦИ-МУТРИ.РАЗЛИ ЩЕ Е ТАЯ ,ЧЕ ПЪРВАНОВ ЩЕ РАЗХОЖДА ЛОВНИЯ СИ КОСТЮМ ВЕЧЕ КАТО ДЕПУТАТ ,А НЕ КАТО ПРЕЗИДЕНТ. НО МНОГО ВЕРОЯТНО КАТО МНОГО ЗАГРИЖЕН ЗА ПРОСПЕРИТЕТА НА НАРОДА ШЕ ГО СЛОЖИМ ШЕФ НА ПАРЛАМЕНТА,МИНИСТЪР -ПРЕДСЕДАТЕЛ ЩЕ ИЗЛЪЧИМ ПАК ОТ ГЕЙ СРЕДИТЕ -ЯНЕТО!ШЕФ НА ДАНС-АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВ! И ПЕЙ СЪРЦЕ !НАЙ-НИСКАТА ЗАПЛАТА ЩЕ Е 2000 ЛЕВА ,ЩЕ ОБИКАЛЯМЕ СВЕТА ,А ЖЕЛАЕЩИТЕ ЗА БЪЛГАРСКО ГРАЖДАНСТВО ВМЕСТО ПО 15 000 ЕВРО ,ЩЕ ДАВАТ И 100 000 САМО И САМО ДА СА НАШИ СЪГРАЖДАНИ.САМО АБУ ДАБИ ЩЕ НИ СЪПЕРНИЧИ! ТОВА ГЕРМАНИЯ ,ФРАНЦИЯ ЩЕ НИ СЕ МОЛЯТ ДА СА НИ ПАРТНЬОРИ! САМО ,ЧЕ ИМА ЕДИН ПРОБЛЕМ -ТОВА НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА СТАНЕ С ТИЯ МАФИОТИ .ОТ 20 ГОДИНИ САМО КРАДАТ И ВЪРШАТ ДАЛАВЕРИ .ТОВА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ТОЛКОВА ДЪЛГО ,ДОКАТО ИЗЧЕЗНАТ ХОРАТА С ПИЛИШКИ МОЗЪЦИ ИЛИ ДОКАТО НА ОСТАНАЛИТЕ НАИСТИНА НЕ ПИСНЕ И НЕ ГИ ЗАПАЛИ ВСИЧКИТЕ В ПАРЛАМЕНТА И ТОГАВА ЩЕ ИМА НАИСТИНА ОСВОБОЖДЕНИЕ!
Уви за пореден път Доганчо е на светлини години от нашите политици, такова хитро копеле е, не можеше ли да се роди българин ... Ако той не беше турчин България щеше да е една съвсем различна страна!!!
До преди 20 години Бългерия беше сред 30-те развити икономически държави в света! Това с какви хора се постига бе глупчо? Вместо да ръсиш простотии се замисли с какво можеш да допринесеш за нещо добро
Кого плаши ли? Толкова си тъп, че даже и това не можеш да проумееш! Плаши всички псевдо недоволни люде като тебе. Щото се ревнали, все едно ви колят, а реална алтернатива никой не е предложил!
Най-развитата държава, с режим на тока 2 има 2 няма, с купонна система и километрични опашки за хляб и бензин. Децата като минаваха пред Кореком цъкаха и чакаха някой моряк да донесе конвертируема валута, различна от рубли и да близнат Тоблерон. И отново разбира се - огромно количество хейтъри, които тогава плюеха по кумунистическия режим. Абе на некадърника все някой му е крив. Земи се хвани да работиш нещо, пак ще си останеш глупчо, ама поне има шанс да минеш на следващо стъпало от еволюцията и да разбереш, че за неудачите си си виновен най-вече ти!
Прав си Лютви.Рано е.Нек се осере докрай.Па после вашто не се губи.Онова с баланса си го знаете.Кат напраи изборите че клекне и че дое на вашио.Ония ситните че са отишле у трапо.Па ако нече с вазе мое па с червените.
Странни сте, мили форумци.Като папагали. Сваляне на Президента, неразбрания дянков,на който му устроили клопка Кой го би през ръцете да ходи да се моли за среща ? койму я устрои? Сам се набута в шамарите, без да подозира дори, че е на светлинни години от Първанов.
Чакай бе другарю Борисов, къде бягаш, нали голям го вадеше, ама май управлението на една държава не е лъжица за всяка уста
Пак ще кажа една приказка, която се осъществява: Имало едно време в една страна едно доганче. Такива били работите в страната, че доганчето дълго време било в управлението на страната. Но като съдружник. С много твърд електорат,но недостатъчен за главна роля. И му омръзнало на доганчето, и си намерило един глупав и праволинеен,тъп и лесно манипулируем левент-тиква. И му подкрепило светкавичното израстване, и партията му. А при поредните избори доганчето направило изявление,такова,че левента спечелил. Като при това разбил сини,зелени,пембени. Ама доганчето останало с хората си .Цяло, целеничко. И сключило сделка с левента- да те му пипа обкръжението. И сега чака левентът да се осере хептен много. И ще се върне като най голямата политическа сила . И ще направи коалиция с когото си иска. И ще управлява .Пак,и пак, и пак..
Прав е Местан! Като си се напънал да управляваш държавата и наистина зад теб стои вота на доста голям процент избиратели просто следва да си носиш кръста Бойко, пък ние ще те оценим по достйнство независимо от резултата!