За изборите идат цели турски легиони
Безпрецедентна организация за „изборния туризъм” по дестинацията Турция-България е създадена в южната ни съседка.
Обратно в новинатаКоментари - За изборите идат цели турски легиони | Днес.dir.bg
Коментари
nie shte glasuvame,zashtoto nashte blizki i priqteli sa v BG ,i razbira se che me interesuva za nashta rodina. ne trqbva da se sasipva oshte vednaj ot taq pasmina,to nashta se e vidqla ,no pone vsichki ,koito sa tam da zajiveqt malko po-normalen jivot. SHTE GLASUVAME ZASHTOTO SI OBICHAME RODINATA I NI E JAL ,ZA TOVA KAKVO STAVA TAM.
Koito iska turcite da mu reshavat budeshteto da ne glasuva v nedelya,jiveya v USA otdavna i mi e milo za BG,no tova moje bi zaslujavame,robsko pleme sme si,a inache se pravim na yunaci...
az shte glasuvam za BSP....omryznaha mi mutrizirani i lumpenizirani otrepki da se izjiviavat kato politici...a za bolshinstvoto pisheshti vyv foruma i izjiviavashti se kato budnata syvest na obshtestvoto,shte kaja: smeshni ste...
Taq deto e napisala ce e balgarka i se stamuva i ce nema da glasuva da i zapazqt edno mqsto vav avtobusa i tam sas turistite za navrashtane
Всички на избори. За българска партия. Последен шанс Родината ни да не стане турски санджак!
При 80% избирателна активност ДПС изобщо не влиза в НС. При 20% избирателна активност ДПС влиза в НС със 100 депутати. Който не гласува иска да има 100 депутати на ДПС.
Откъде-накъде ТУРСКИ ГРАЖДАНИ, които нямат нищо общо повече от 20 години с България, не плащат данъци и т.н. ще идват да гласуват? Кой дава право на управляващите да приемат такива закони? Това е АНТИ-БЪЛГАРСКО! На всеки гласувал ЗА този закон трябва да му се търси персонална отговорност! ВСИЧКИ БЪЛГАРИ ДА ГЛАСУВАТ ЗА БЪЛГАРИЯ! Когато не гласувате други печелят, а България и ние българите ГУБИМ!
КОМЕНТАРИ ,КОМЕНТАРИ . СЕГА ИЗСЕЛНИЦИ ДОГОДИНА И АСКЕРИ. ДОТАМ НИ ДОКАРАХА НАШИТЕ ПРОДАЖНИ УПРАВЛЯВАЩИ КУМОНИСТИТЕ.
Това може да покаже колко много прави ДПС за своите избиратели. Както винаги съм казвала - ДПС е с протегната ръка към всеки един български гражданин. Така че скъпи ми съграждани - Не се мислете!
Пет минути в неделя отделени за гласуване могат променят живота ни. Не го направих на предишните избори, но сега смятам, че за да мога да гледам спокойно децата си в очите трябва да го направя. Уважавам малцинствата и твърдо смятам, че на всеки един от тях трябва да бъде даден същия шанс, но само на тези, които си плащат данъците тук и живеят по законите на България. Останалите очевидно са избрали друг път и аз няма да им се меся, но не искам те да определят моето и на семейството ми бъдеще. Но нека не се заблуждаваме, че ще бъде лесно. В ДПС има толкова много пари, че те могат спокойно да изкарат цял мандат в опозиция. Не разбирам тези, които няма да гласуват. Кого наказват? Само себе си. За съжаление и нас, децата и родителите ни. Не мога да ги съдя, но честно казано са ми смешни и жалки. Вземете за пример страни като Иран и Венецуела. И там борбата е отчаяна и почти загубена, но хората гласуват и то масово. Дори и на американците им трябваха само 8 години, за да се осъзнаят че не може да се променят без да гласуват. Много бързо се издигнахме над земното и решихме, че сме аристократи и политиката не ни интересува. Ако пък негласуващите се чувстват такива, то нека постъпят като истински аристократи - да си мълчат и да се наслаждават на пастите.
Обръщам се към всички,които не искат да гласуват! Българи,опомнете се и отидете до урните! Както много пъти съм писала- в името на хилядите загинали за род и вяра нека не допуснем друговерци да превземат християнска България!
ТРЯБВА ДА ГЛАСУВАМЕ ВСИЧКИ!!! БСП направи така,че хора,които не живеят тук, не си плащат данъците тук и т.н да избират тези,които ще ни управляват. Идеята е пак да останат на влест заедно с ДПС.
Докога тези с шалварите ще се имат за българи,тоя резан Доган за какав се мисли?Малоумник
успокой се малко,няма смисъл толкова да се пениш,глупачка си ти и другите като теб дето им внушават,че с гласуването си щели да променят нещо,колко сте наивни,звучите смешно и жалко
Да се отмени двойното гражданство!Българск гражданство само на тези,които представят декларация,че са си плащали данъците в България и само те да имат право да определят съдбата на България,т.е. да гласуват.Все едно някой от чужбина да ви определя в семейството какво да ядете,какво да купувате,кога и с кого да правите секс и т.н.
В къщи всички ще гласуват под строй! Въпросът е друг - Кой разреши това нещо, не е виновно ДПС, че е захапало цялата баница?
nali imat prekaleno mnogo sekcii v turia.zashto idvat,malko li im sa?evropa zashto malchi.v eropeiiskia ili v niakoi drug sauz sme.
БЪЛГАРИ,излезте и гласувайте.Само така можем да сложим край на тази Доганизация,иначе горко ни.Крайно време е.Събудете се!!!!!!
Ситуацията е такава - всички се плашат от еднопартийна власт. Остава кабинет с ГЕРБ и БСП в опозиция. Каквито и негативи да има БСП със Станишев, след изборите зад БСП ще продължава да стои голям финансов ресурс и без Станишев. В тази партия са и с най-дългогодишния дипломатически опит. В предизборните дебати всички партии се обединиха около идеята за промени в Конституцията!!! Опасността идва от това, че балансьор е партия зависима от манипулациите на един човек, който я управлява еднолично. Не мислите ли, че това е твърде опасно за основните конституционни права на гражданите в България? Докато ДПС е фактор във властта - промените в Конституцията са ОПАСНИ!!! Бъдете разумни - обединете се около нов балансьор. Макар и без политическа международна подкрепа, БАЛАНСА в парламента и СУВЕРИНИТЕТА на една държава НЕ ТРЯБВА да са обект чужди интереси, популизам и мнипулации, а на ПАТРИОТИ! Мислете прагматично и разумно - в момента няма по-голям процентен шанс от подритваната Акака, да бъде новият балансьор в парламента. Останалите партии се компрометираха като продължават да правят гафове - не искали да изгорят юргана, заради бълхите, щели да ни извадят много бързо от финансовата криза и този път и т.н. Но ако трябва юрганът ще се изгори с бълхите, ако трябва и ще се завиваме само с родопско одеало, за да има работа и хляб за всички в тази държава. А финансовата криза този път е световна криза - и е лъжа, малка партия в малка държава като нашата, да се справи финансово със световните олигарси. Гласувайте, и не допускайте политическа дестабилизация в България по време на световна криза!!!
Хора гласувайте, но мислте кое е по добре за момента. Много ли е тудно да си загубиш 15мин не бъдете егоисти. Стига с това ограничено мислен. ГЛАСУВАЙ
КОМУНИСТИТЕ ПРЕДАДОХА И ПРОДАДОХА БЪЛГАРИЯ НА ДОГАН, ЗА ДА СА НА ВЛАСТ ОТНОВО. ДА ГЛАСУВАМЕ - НЕ ИСКАМЕ ТУРСКО РОБСТВО !
ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА БЪЛГАРИЯ ! ТУРСКИТЕ ЛЕГИОНИ - В ТУРЦИЯ! ТОВА МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ САМО НОВО ПРАВИТЕЛСТВО. ДА НЕ ПОЗВОЛИМ СТАНИШЕВ И ДОГАН ОТНОВО ДА НИ МАЧКАТ !
А ве купен драскачо, това се оправя само с гласуване, значи те в турция да гласуват има логика и ние да не щото няма да променим нищо. Ти каде смяташ да живееш след изборите в Турция ли?
НЕ ИЗПАДАЙТЕ ПОД ПСИХИЧЕСКИ НАТИСК, НИЕ КОИТО ЖИВЕЕМ В ЧУЖБИНА СИ ПЛАЩАМЕ ДАНЪЦИТЕ. НАЛИ ИСКАХМЕ ДЕМОКРАЦИЯ - ВЪЗПОЛЗВАЙТЕ СЕ ОТ НЕЯ МИЛИ СЪГРАЖДАНИ И СЪГРАЖДАНКИ НЕКА ВСЕВИШНИЯ ДА НИ ПОМАГА ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА ДПС
ako nachite deputati biaha istinski patrioti otdavna da biaha zabranili tazi antikonstitucionna partia. dokoga chte prodwljava tova, bratia bwlgari?! anatema, fesove srednovekovni!
Благодарете на ЖЕЛЮ ЖЕЛЕВ- той им даде право да си правят партия. Благодарете на ЛУДИЯ ПРОФЕСОР ИВАН АНГЕЛОВ - той скачаше с тях по площадите и ги наричаше братя турци, докато си искаха етническата партия и слободията, с която се ползват днес. Има точни имена на прехода, заради които турците сега гласуват на легиони, и то идвайки от чужбина или направо в чужбина. Благодарете на ИВАН КОСТОВ, който пък им даде двойно гражданство.
до ЕЛЕНА госпожо забравяте едно нещо,тия друговерци както ни наричате са също български граждани и имат същите права каквито имате и вие ,а и много добре си знаят и задълженията като граждани на БГ за разлика от такива като тебе
Братя българи,не са ви виновни турците за дереджето в което сте.Стига се надъхвахте с безплоден национализъм.Едно такова противопоставяне не е полезно за България...не е и здравословно.
Безсилието ражда злоба а злобата е лош съветник. Моят пра пра пра дядо може да е дошъл тук от някъде но бъди сигурна че твойта пра пра пра баба го е отнесла със сигурност и ти не знаеш сега каква си и това е лошо и злобееш . И като се пишеш българка се научи да пишеш на български защото такива кухи лейки като тебе излагат БГ и ако не вярваш излез на вън и виж .
Сега е време да се обедим всички българи и да смачкаме тая турска сган,дето ще ни определя депутати и парламент.Всички млади на избори,ние сме повече,трябва само да пуснем бюлетина,иначе няма отърване от Доган и електората му и от БСП.Тезе държави,които не се управляват от комунисти тръгнаха напред,само ние тъпчем на едно място.Румъния ни изпревари,ние не сме африканска държава.
Ti izkara pra pra pra dedo si dolnoproben iznasilvach, koito ne zachita pravata na horata, sajeliavam
ряко ангажираните в мобилизацията активисти обаче не желаят да говорят, както и да бъдат записвани и снимани Значи осъзнават че правят нещо нередно ама продължават нали им се плаща за това КЕЛЕШИ ТУРСКИ НЕДНИ!!!!!!!!
Хора Доган ли ще ви донесе културен и икономически напредък ? Вървите след него като зомбита ! Казва, че ще ви стриже и получава овации. Кога най-сетне ще станем цивилизован народ ? ДПС е част от мафията, която разложи държава и народ. ДПС - Движение за Права и Свободи Какви Права и Свободи имаш поданико !!! Да носиш забрадка, шалвари и да береш тютюн. Тези, които играят с двола , не са по-добри от него.
Докога турците ще ни подменят вота и ще се месят във вътрешната политика на Република България. Тези турски гласоподаватели идват на разноски от турското правителство и по-голяма част от тях не са изселници от т. нар. голяма екскурзия от 1989 г. а от много по-раншни изселвания. Много от тях изобщо не могат да четат и да говорят на български език и не знам по какъв признак се приемат за български граждани. Крайно време е да се отмени двойното гражданство в България.
Ходете пак за гъби напийте се и дрънкайте, че нямало смисъл да се гласува! Така ДПС ще има все повече и повече власт. Как не разбраха хората,че всеки глас за коя и да е Българска партия е глас против ДПС! Те няма как да си увеличат електората - той е кажи речи фиксиран. А ако 50% от негласувалите гласуват, ДПС ще гризне дървото.
Моите писания бяха провокирани от баш българка защото неможе да живеем с мисълта какво е ставало преди два и повече века все едно да обвиним хан Аспарух в тероризъм и защо никой не обвинява гърците че БГ е била два века под византийско робство . Връзваме се на политиците и се мразим един друг а след изборите ще видите те как ще се разбират и нашите гласове са само квота за това коя партия колко има право да краде.
Ама хорица защо плюете по Доган Ефенди- не е луд тоя каде яде баницата , а тоя каде им я дава.Тоя кахър сутарлъ беше подпомаган от български политици за да може днес да прави изказвания че сам може да оправи България.........Сам ,че да не се прави на толко тенеке бабайт щ,ото и най големият оправач също си намира майстора. ГЛАСУВАЙТ ЗА ББ