Коментари - Глобяват сурово шефовете на ЧЕЗ | dnes.dir.bg
назад

Глобяват сурово шефовете на ЧЕЗ

ДКЕВР ще глобява длъжностни лица на ръководни постове в ЧЕЗ от 500 до 2000 лева за първо нарушение и по 500 лева всяка седмица при нови такива, затова че дружеството не е започнало да въвежда едномесечно отчитане на тока за нито един свой потребител.

Обратно в новината

Коментари - Глобяват сурово шефовете на ЧЕЗ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

KADE SA NACIONLIT4ESKITE PARTII,DAZA6TITJAT NARODA ZA GERB E JSNO TE SA NAJ VARLITE KOMUNISTI.

ЯВНО СИ ЧЕСКИ БРАМБОРСКИ БОКЛУК. С ДВЕ ДУМИ, АКО НЕ ТИ ИЗНАСЯ/ЯВНО СИ ОТ ЧЕЗ/ ДА РАЗВИВАШ ТОЗИ БИЗНЕС, ВДИГАЙ СИ ПАРЦАЛИТЕ И ПОВЕЧЕ НЕ ИДВАЙ И ДА СЕ ТОПИШ ПО КЪМПИНГИТЕ.

Отново никой не се съобрази с решението на Българския съд. А решението беше да се възстанови едномесечното отчитане веднага. Защо в България има компании които не се съобразяват със Закона и РешениЯТА на Съда. Защо започнаха тримесечно отчитане без да се съобразяват с никой в Държавата и водеха дела а тримесечното отчитане остана. ИМА ЛИ ДЪРЖАВА ТУК.

Най-после нещо смислено и позитивно. Зад гърба на фирмата всеки шеф може да се репчи. Като му бръкнеш в джоба обаче - друга песен ще запее

Процедурно запитване (несъдебно засега) : - ЧЕЗ одитира ли се изобщо !? Ако ли да - от кого, как и какви са реалните решения/предложения от авторизирания одитен орган ?

Царските юпита продадоха ЕРП.Публикувайте секретните договори за приватизация на енергоразпределителн дружества за се види как ЧЕЗ граби при норма на печалба 16.5% гарантирана от българската държава .Разваляне на приватизационния договор и съд за тези които са го сключили.Какво става и с концесията на Софииска вода? и там грабежа е не по малък

за тази минимална глоба -БАЛХА ГИ Е УХАПАЛА. РЕЗУЛТАТА Е ПАК НУЛЕВ ЗА НАРОДА. ВЪН ЧЕЗ ОТ БЪЛГАРИЯ , ДА СЕ ВЪРНАТ ТАМ ОТ КЪДЕТО СА ИЗГОНЕНИ.

за тази минимална глоба -БАЛХА ГИ Е УХАПАЛА. РЕЗУЛТАТА Е ПАК НУЛЕВ ЗА НАРОДА. ВЪН ЧЕЗ ОТ БЪЛГАРИЯ , ДА СЕ ВЪРНАТ ТАМ ОТ КЪДЕТО СА ИЗГОНЕНИ.

smetkite sa realno polovinata ot sumata za plashtane drugata polovina e ot dds nachisleno i varhu mejdinnite smetki...a pital li se e niakoi zashto ni smeniha starite elektromeri ?

относно продажбата на ер питайте говорещия с теменужки той си знае колко е получил

ОДЪРЖАВЯВАНЕ или обратно изкуване !Тези които продадоха електропреностнана мрежа на съд! Цената на тока трябва да е по цени в европа, интерполирани с българските заплати!

На ЧЕЗ им подариха управниците ни основни фондове за милиони. Защо ли? Като не изпълняват вън от България. Достатъчно ни крадат.

VAN OT BULGARIA - VA6TA MAMA MRASNA

Глобяват шефовете на ЧЕЗ? Пишете господа че вече сте ги глобили, какво се мотате бат Бойко забрани да се употребява ще-то.

И аз съм за тримесечно отчитане. Лично мнение. Обаче , в ЧЕЗ има корупция , и то здрава. Пак лично мнение , ма мога да го докажа , ако прокуратурата иска. Пък ако им отнемат лиценза заради това - пак добре. За присъединяване към електрическата мрежа на ЧЕЗ (безпроблемно присъединяване) се искат , в зависимост от исканата мощност (в моя случай 100 kw) между 12 000 лв. (на мен толкова ми поискаха) и ...... не знам нагоре колко е .

Айде - гонете ги тези от БГ! И другите и тях! Да си ходят в чужбина - тук не са желани.

Така ни подреди Костов, като продаде ЕРП и то за по-малко пари отколкото е годишната печалба на ЕРП. Най-лошото е, че в момента Костов, скрит зад марионетката Бойко удря секирата и на НЕК, Булгаргаз, ТЕЦове и т.н. енергийни обекти в БЕХ. Когато продаде всичко, тогава вече става лошо.

Трябва да се излезе на улицата. Не е нормално да чакаме повече. Съда, ДКЕБР са непосилни, а и те са от тях. и по форумите нищо няма да стане. На улицата е решението. чехите вън и НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ.

Безмислени решения и коментари - на разговори между ЧЕЗ и премиера е постигнато съглашение за изкупуване на НЕК - т.е. ЧЕЗ ще стане тотален монополист ! Всички тези безмислени глоби за прах в очите !

До кога ще чакаме едномесечното отчитане ??? Сега няма начин да разбере човек какво е ползвал и какво плаща. Ега ти и държавата дето не защитава интереса на народа си :(((((

ЧЕЗ са за дело в Европейския съд в Люксембург - за неспазване на българското законодателство и нарушаване правата на българските потребители! Крайно време е да се вземат сериозни мерки от държавата ни и да се премахне монополът на една чужда фирма нагло да обира жълтите дтотинки на българина!

Време беше...

До Irji: бе ти добре ли си.... зрение, слух, всичко. Ние сме си добре и не виждам нещо добро да е направило ЧЕЗ, виж разграбило, разрушило и потрошило виждам.

Ne 3-mesetchno, a 6-mesetchno e otcthitaneto v mnogo strani na EU. Yavno ne sme dorasli vse ochte za EU sled kato tarsim vrachtane kam ednomesetcho otchitane. Sega pri vrachtane na ednomesetchno otcthitane dopalnitelno chte se plachta ot klienta tazi usluga.

Ако питате мене, аз съм да го направят не 3 месеца, а на 50 години. Така хем по-малко разходи ще има ЧЕЗ, хем до тогава може и да са се оправили внуците.

Много добро нещо е 3 - месечното отчитане, НО трябва да е по желание - който иска на 3 - на 3, който иска на 1 - на 1. А иначе бълха ги е ухапала тия гадни монополисти ЧЕЗ от 500 до 2000 лв. ХАХА

Пълна дивотия. Ще отчитат на 3 месеца , ама ще си плащате на месец? Съд за тея явно не важи. И оная скочубра Пръмова ни защити потребителските права. Като за 350 000 евро.

Да им вземат лиценза

Проблемът е, че искат всеки месец да им плащаш някаква измислена сума, въпреки че отчитат на 3 месеца и приравняват чак тогава. И аз съм за, да се отчита на повече време, но когато отчетат, тогава и да се плаща.

За пореден път някакви изроди се гаврят с потребителите. Да ги изгонят и да им конфискуват всичко да видим дали останалите няма да си променят отношението.

Всеки, който има печалба повече от 4, 5 % без съд и присъда в затвора.

с тия майтапи,покажете им вратата на ЧЕЗ.

Искам да попитам само едно нещо - в България има ли закон, забраняващ налагането на монополни условия БЕЗ конкуренция? Ако има - да се спазва. Нарушението е очевидно - при ЕР др-ва абонатът няма правото сам да избира към кое дружетсво да се абонира. Това му е ИЗКУСТВЕНО И НАСИЛА НАЛОЖЕНО !