Коментари - Детектор на лъжата в ТВ шоу заблуждавал | dnes.dir.bg
назад

Детектор на лъжата в ТВ шоу заблуждавал

Българската полиграфска асоциация се обяви против начина на използване на детектор на лъжата в предаването "Цената на истината" по Нова телевизия и заяви, че резултатите са неверни.

Обратно в новината

Коментари - Детектор на лъжата в ТВ шоу заблуждавал | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аре,Нико Тупарев пак в издънка. Между другото това е поредната му разобличена машинация. Всички знаят че Хванати в изневяра(друго негово предаване) е пълна измишльотина представена за риалити и в него участват разни неизвестни актьори. Нова телевизия взеха да бълват много брутални простотии. Като гледам Станция нова ще е пак от тоя ресор. Боби турбото, жените на Иван и Андрей ...водещи!? Предлагам им пак да сложат една любима тема от сблъсък, Има ли шуробаджанащина в България. В червения ъгъл те, в синия жените им. И тва ако не е турбо, здраве му кажи. Пък и като гледам всичкото риалити и денс измишльотини напоследък направо ни се подиграват хора. Животът ни е поп фолк, повече откогато и да било. Докога ше я караме така? Правят ни на малоумни все по здраво. Относно риалити форматите в момента ситуацията е като със сиренето преди 2 години. Казваш че няма по истинско от него, а вътре слагаш квото ти падне и после го пускаш на народна цена и хората пляскат и викат Браво!

само глупости по тези телевизии

Аз доколкото имам спомен при тест с полиграф, тествания е накичен с хиляда-хиляди датчици. За кръвно налягане, пулс, дишане, зеници, съпротивление .... Па нашти убавци саде на столче си сидят кат у тях си. Естествено, че е нагласено. Хляб и зрелища

Хахаха че кой тинейджър не е пожелавал смърта на майка си, когато не го е пуснала на дискотека. Ако в яда си кажеш зад гърба на баща си : Да пукнеш дано, означава ли че наистина искаш да умре. Въобще цялото предаване е епохално тъпо. И водещиет говори с такъв патос, че направо кърти плочки :) Трагедия

Голям ташак е последно време по телевизията турски сериал риалити риалити турски сериал ебати отврата добре че вечер не съм си в къщи .

предаването е супер и мен ме поканиха да учавствам таммммммм !!! всичко е истина !!! аз съм фен на НОВА още от малко тракторче !!!

Поредно тъпо американско шоу, явно по простотия стигнахме американците!

Ако щете вярвайте, ама тези хора не са актьори. За пари всеки всичко ще си каже, има всякакви извратеняци...

Добро утро...Този смешник продуцента на тази боза вече се издъни яко с лъжливото предаване Хванати в изневяра!!! Защо му разрешават да парви подобни лъжливи предавания...???

От Изток и от Запад ни заливат лайна, проблема е, че в България има доста на брой (не казвам, че са повечето) лайноядци, на които им харесва.

ама то и в стани богат както и при Румен Луканов - само простотия и все едни и същи - ГЛЕДАЙТЕ BTV и ще видите огромната простотия сп която ни заливат от нова телевизия

Оставете ме на мира! Аз съм безценна - нима струвам няколко хиляди лева еквивалентни на измишльотините на разни неудачници ? И съм много разтеглива като понятие - за едни съм такава, за други - онакава. Всеки си има своята ИСТИНА, не съм наясно само как точно ме дешифрират с разни там компютри? А бе, всичко е за пари и за баламурници да го гледат. И тъй като играчите и роднините им все пак не са ИСТИНСКИ актьори и е достатъчно човек да е поне малко психолог /тоест, да е поживял известно време сред различни хора/ , за да разбере нескопосаната постановка. Представете си - пред милион зрители ти зададат въпроса кой къде е свършил - каква би била вашата реакция ? А от реакциите на играчите си личи, че са били инструктирани, че знаят въпросите и пр. Приятно гледане! Т.н. шоу само ще си отмре; не се вълнувайте толкова.

не го гледам и не ми пука ... но съм впечатлен че има Българската полиграфска асоциация :)

Къде е СЕМ? В това време-точно след Сънчо, недозаспалите деца гледат много подходящо предаване, което ще ги подготви за бъдещия им живот.

Chudenka, ne si razbral be coweko...Tozi poligrafski test se prawi na ucastnicite PREDI predawaneto, a ne po wrme na predawaneto...Horata wi kazwat, ce niamat nishto protiw predawaneto, ami protiw w nacina na izpolzwane na naukata.

abe vii tupi li ste ili da. vsi4ko tova te nari4at 6oy. nad 95% vsi4ko e luja tova sa hora plateni za da praviat senzacii.vsi4ko e za pari. pulna pornografia.vednuj go gledah i niama da povtoria.kakto niakoi po dolu pisa samo stani bogat be6e interesno bez 4esta v koiato vlizaha taka nare4enia elit barabar s niakakvi oligarsi i otgovariaha na vuprosi na koito znaeha otgovorite do opredeleno nivo.televiziata stana pulna boza s turski sapunki tupi 6outa i vsiakakva drugi pornografii.

То и водещият заблуждава, че е водещ - най- ми било водеща, майнольо!!Незабавно трябва да се СПРЕ това убийствено и промиващо мозъците предаване, докато не са се изпотрепали цели родове...!!

не, на простия народ не му е ясно и вярва! това съобщение трябва да се излъчи и в националните телевизии, даже е хубаво точно преди самото шоу. започнахме да приличаме на бетер американски телевизии, само че ние не сме балъци, или поне малка част от зрителите не сме, за разлика от простолюдието,което гледа и не вярва на очите си. и запонете, всичко е заради часовия пояс, в който се излъчват предаванията, и в който СЕКУНДА реклама е ТРИЦИФРЕНА сума. поинтересувайте се малко... това е модерния начин за пране на пари в медиите! ай, със здраве!

Интересно какви пари им се дават на участниците задкулисно за да бъдат манипулирани и да си траят?

такава глупост, просто нямам думи... направена е за баби пенсионерки които нямат друга работа ами само зяпат в тв нова просто станаха за смях с това предаване, аме не е за пръв път.... кой нормален човек, кой ??? ще отиде там да си вади кирливите ризи и мръсните гащи???? това не е шоу програма, щоу тъпня. целия народ ни взеха за глупаци , да вярваме и да ревем за някакви си глупави истории, които били ИСТИНА...

Мога да излъжа всеки детектор на лъжата, например с еротични фантазии.

Изглежда,че от всички тв-та си мислят, че ние зрителите сме пълни олигофрени.

tova sa na Niko tuparev Vreative otdel-a koito + mejdinna stancia kopuvat tapanarski formati i gi racionalizirat. Ako moje da se prashtat SMS-i neprekusnato i da cocat ot budjetite na televiziite to i krasi gergov shte poizluje sus gledaemostta posle. zatova v nova televisia se nasubraha pishman produjciite, i ima poveche seriali i reklama ot kolkoto predavania. a predavaniata sa kato na milen a i sega 8 chasovo aki na mejdinna :( ujas

Edna vecher si pusnah specialno nova televiziq, za da pogledam predavaneto i sled tri minuti prevkliuchih na drug kanal.Poveche nova televiziq ne sym puskal da q gledam.

Същата простотия и измама като онова с изневерите. Само промиват мозъците на хората.

при Луканов кинтите са си откровенни - бориш се да си ги спечелиш. Другите формати са гнусна манипулация с цел висок рейтинг. Това е поредния гадно поднесен формат от добре познатият ни продуцент. п.п. толкова могат тези хора в това са добри !

Хора,не гледайте тази пошлост!

ЕЕе, настигнахте ни в България по простотия ! Щом и това шоу почнали да го дават в БГ...

Радвам се на коментарите по-долу, които са против подобни нагласени и дори пошли предавания. Радвам се, че много хора не им вярват, което означава, че все още всички не сме тотално изтрещели. Но ми се иска да напомня две нашенски поговорки: 1. Не е луд, който изяжда зелника, а който му го дава т.е. опираме пак до СЕМ, гражданското общество и др.подобни. 2. Кучетата си лаят, керванът си върви - кокото и да плюем по форумите такива предавания ще продължава да има (за съжаление), Нико Тупарев и др. подобни на него заедно със съответната телевизия ще си пълнят гушките и въобще няма да им дреме за нашите мнения.

Наистина единствено Стани богат има някакъв интелектуален заряд, но в оригиналния вариант-с истински състезатели подбрани чрез тестове и да не ни пробутват уж благотворителни участия на разни измислени звезди и политически величия с нагласени въпроси.

Нямам представа как точно такива предавания се подбират за да се дават по телевизията. Сега пък по цяла събота иван и андрей в неделя цонев.?! Чудя се - толкова ли няма вече какво да се дава?...............

До `тъп селянин` - очевидно е защо си мислиш така. Защото просто си тъп. Това да не ти е кръчмаря в хоремака, че да го излъжеш бре :-)

oshte li ima maloumnitzi deto gledat televizia - ot tova po-goliama zaguba na vreme ne moje da ima

Много си е готино това предаване. А на участниците пожелавам да направят поне 10 % от това което си фантазират в ефир. Детектора на лъжата не е лош уред, но дори и при истинския няма гаранция. Например ако ме питат дали съм изкачвал Еверест и аз вярвам в това, примерно съм го качвал през една игра с алпинисти и естествено мислейки си за играта - кажа да, като се и развълнувам сещайки се как съм я превъртял , то ще се отчете - да. Естествено проверяващия знае , че това не е истина и игнорира този отговор. Но като се съберат 4-5 такива , му става и пределно ясно, че не може да се вярва на резултата. Има и хора , които се притесняват от глупости и дават положителни реакции за неща, които не са верни. Общо взето остава си работата на психолога да прецени, кой какво лъже. Демек цялата работа е едно голямо нищо, особено за интимните неща, където всеки има различен праг на реакция.

А бе тоя Витомир Саръиванов само с тъпотии ли се занимава? Едно време не коментираше ли мачове?

АКО НЕ ВИ Е ДО ДОЛНОПРОБНИ ВОДЕВИЛИ - ПРОСТО НЕ ГЛЕДАЙТЕ нова И btv . Като им знаем продуцентите , повече от ясно е , че там пошлостта и чалгата са на почит. Да не отварям дума за собствениците ...

Хванати в изневяра--- и това е същото нагласено аз за толкова пари ще кажа каквото ми кажат

асоциацията изпищя на умряло - ще им вземат хляба..и апарата и предаването са манипулируеми.апарат всеки с малко тренировка може да го излъже но производителя дава луди пари за да го наложи за стандарт.

никой да не им гледа пошлотиите на тези скапани телевизии. Ако знаят, колко са ни жалки и смешни, и все едни и същи изтъркани физиономии, ще се гръмнат. Много ми е гот като не гледам телевизия сутрин и вечер. Говориме си повече, слушаме музика, а новините така или иначе първо в нета ги четем.

Ама те хората са си артисти бре, за какъв детектор става дума ?!

нито нова, нито СТАРА гледам:)

Само от рекламите, които виждам ми е ясно, че това не е предаване за 20:00. СЕМ накъде блеят обаче... Иначе да си го дават предаването, някой може да иска да го гледа, но не и в тоя час. Аз това го приемам като натрапване - Нова е една от 3-те частни национални телевизии и в лиценза и има доста поети ангажименти. Като искат да станат кабеларка и да си пускат по цял ден подобни предавания.

Тоз хубавец не коментираше ли некакви тъпи мачове бре!!!!

Питам се защо трябва да се взимат най-тъпите и малоумни американски предавания от наще телевизии. Каква е тази клюкарска гнусна боза, ровят се под чаршафите на хората. Стига с тази промивка на мозъци бе хора, липсва ли ви оригиналност? Защо не направите някакво ново интересно шоу? Много ме вълнува, че Петка била с Петко заради парите му или че еди кой си селянин изневерил на жена си........масово затъпяване е това, две мнения няма по въпроса.

какбо сеете бе господа и какво искате да жънете Ха малко се засрамете а ма първо вие се направете тест та да ви видят вази колко чините и тез що не виждат трябва да ви съдяд за разхищаване на енергия Давате ли си сметка колко киловат часа утиват за излъчване на тая простутия а за ефирното време Вземете си дипломите и на буклука и в първи клас вкупом Без извинения не рестарт а рециклиране ....

до Гражданин Вече излъгах и теб, но не се усещаш! Не знаеш ли, че на нивите на най-тъпите селяни се раждат най-големите картофи?

Така се получава, когато тъпи американски шоута направени за тъпите американски зрители се предлагат на БГ аудиторията. Ние не сме толкова прости все още да вярваме на такива нагласени сценарии и актьорска игра. Зрителскят рейтинг ще свали такива бози от ефира .... надявам се !!!

Нагласено е по сценарий. На мен ли няма да вярвате!?

Най-жалкото е ,че след като го дават, значи има кой да го гледа. Явно има достатъчно олигофрени в България , но с помощта на такива предавания броят им още повече ще нарастне.

от олигофрени-продуцент , олигофрени-сценарист , олигофрени- водещи , о , резултата голямо лайнооо