Коментари - Три комисии в НС приеха актуализацията на бюджета | dnes.dir.bg
назад

Три комисии в НС приеха актуализацията на бюджета

Парламентарните комисии по бюджет и финанси, по икономическа политика и туризъм и по труда и социалната политика приеха на първо четене проектозакона за актуализация на бюджета.

Обратно в новината

Коментари - Три комисии в НС приеха актуализацията на бюджета | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Другаря Ореш-ли нищо не казва как ще накара мургавите социалисти да работят? Също така, не се споменава и за митниците? :)

Тоя за малко да се разреве, хахахха!

ОстрижиСеБе! ОстрижиСеБе! ОстрижиСеБе!

Който иска заем от 1 милиард да се обърне към електората си за финансиране.

AБе тези за толкова ли прости ни взимат, заема от 800 млн лева бе взет за да покрие плащания към зърнопроизводителите, а след това сумата бе възстановена от ЕС, ама те добре ще си вземат от него! и тя е във фискалният резерв, сумата я има, мъчат се да обяснът необяснимото!

От пощата: Здравейте, След като прочетох писмото, което ви е изпратил човекът от турски произход във връзка с подписките "ЗА" правителството на Орешарски и как ходжата е подмамвал невежите хора, и не им е казвал за какво е, искам и аз да споделя нещо от моя град. Моят малък град е управляван от кмет, който е от БСП както и повечето от общинските съветници. На скоро нашият кмет стана депутат в парламента. Искам да подчертая, че общинските съветници са все влиятелни хора - бизнесмени, директори на училища и др. Градът е запустяващ и безработицата е непоносимо нищожна. Безпаричието е голямо и повечето от хората пазаруват на вересия от кварталните магазинчета. Именно в тези магазинчета се организират подписки в подкрепа на правителството на Орешарски. Едва вчера научих за това. Почти на сто процента се обзалагам, че са получили тайно "субсидиране" от общината, да се проведе тази подписка, тъй като общината, пак казвам, е в болшинството си БСП-ари. Хората са зависими от кварталните магазинчета, защото пазаруват на вересия. А не е изключено и да са получили заплахи, че вече няма да могат да пазаруват на вересия... Факт е, че такава подписка има, и че до момента са били събрани над 10 000 подписа общо. Само не ми е ясно как е възможно да ги съберат тези 10 000 подписа, при положенине, че общината (заедно с околните села) наброява по малко от 10 000 души. Данните за числеността на населението са от преди 6-7 години. Вече може и да сме по-малко.

те ако върнат откраднатото...ехеее Швейцария ряпа да яде

:) Ами нали това са ТЕХНИТЕ пенсии! Те ще станат 1500 лева! Баща ми взима 200 лева пенсия! Никога няма да вземе по-голяма! Ама гласува за БСП, защото го лъжат! Я прочетете от миналата седмица - обезщетението за безработни максимално е 1320 - само 1% от безработните взимат над 1000 лева обезщетение!!! така ще е и с пенсиите! популизъм и лъжи! Стига вече! Този милиард, дето ще го вземат - след 2-3 години ще удари точно тези, дето се подписват в подкрепа на правителството!

Ето ТОВА се нарича лъжа и пропаганда....Защо не застанеш с името си и с името "на малкия град "" от който ужким си?????

НЕ МОЖЕ.шЕ СЕ СЧУПИ МАШИНКАТА ,А па съм и идиот.

Това дебилче как се кокореше зад очилцата след вечерната си разходка с бял автобус!

ТОВА НАИСТИНА Е ВЯРНО.НЕ ЗНАМ САМО ЗАЩО МЪЛЧАТ ФИНАНСИСТИТЕ.

КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ, КРАДЦИ!!!

Куцо, кьораво и сакато ще разбере какъв огромен късмет беше финансов министър като Дянков в тая тежка световна криза!

,.....но народа ----НЕ!

Явно им ТРЯБВАТ МНОГО БЪРЗО---МНОГО ПАРИ????БСП и Атака в братска прегрътка с ДПС?? ТЕЗИ КРАДЦИ ИСКАМЕ да ИЗГОНИМ!! Те са срам за БІя!!!

...НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ КАК БЪРЗАТ, КАК ПРОСТО СЕ ЗАДЪХАТ ДА ПРИЕМАТ СВОИ ДОКУМЕНТИ, А НЕ ДА ГЛАСУВАТ ПРОЗРАЧНИ ЗАКОНИ ЗА ПРАВОСЪДИЕТО!!! ТРЯБВАТ ИМ МНОГО БЪРЗО ПАРИ, ДА ТАКА Е !!!!ИЗМЕТЕТЕ ГИ!ВЪН!ОСТАВКА!!!!!

ЗАПОЧНА ГОЛЯМОТО ЛАПАНЕ!!! Май протеста започна със закъснение? А кой ще плаща ПАК?! Познахте ли???

Потресена съм от наглоста на този полуидиот. Позволявам си тази квалификация след като чух изказването му от НС снощи. Толкова безпринципни и продажни души не е имало в нито едно правителство накуп. Както и не е имало по-бърза актуализация на "народната софра"!!!! Ние ги молим мирно да си отидат, а те делят парите ни до 2017 година! Срам и позор !!!!

този министър, който апропо е асистент на орешарски в УНСС, показа, че изобщо не е за тази работа, упалши се яко и не знаеше какво да каже като се видя заклещен в парламента........хайде вдигай си чуковете и кой от къде е....БГ няма нужда от подобни недоразумения!

Много добре знаете,че дните ви са преброени.Това бързане за заем от 1млрд означава само едно"Да си натъпкаме джобовете,пък каквото ще да става след нас".България,теб марионетко,не те интересува .За БСП,ДПС и патерицата Атака,са важни парите и нищо друго.За това извършиха държавен преврат и завзеха властта.Не изглеждаш особено красиво,но ако си почистиш душата и съвестта,това би ти се отразило,може би и на физиономията.Такова правителство до сега не сме имали.Крадец до крадеца,любовник до любовника,любовник до любовницата/ж.р./ мафиот до мафиота,олигарх до олигарх.С ЕДНА ДУМА СВИНИ В КОЧИНА!

Не искаме актуализация на бюджета без ясна обосновка за изготвянето му. Това в момента не трябва да бъде на дневен ред. Трябва да се махне това правителство и да се избавим от комунистите час по-скоро.

Не искам актуализация, не го ли разбрахте! Всички искаме ОСТАВКА!!!!!!!!!!!

Няма нужда от актуализация на бюджета и от нов заем. Нека да се вземат следните мерки: 1/ Да се намалят субсидиите на партиите - на 2 лв/глас. 2/. Да се намали броят на депутатите на 120 - т.е. наполовина 3/ Да се махнат някои комисии - например за "Защита от дискриминацията" - защото дейността им се дублира с тази на други държавни институции 4/ Да се направят съкращения на държавната, данъчна, МВР и др. администрации. Нека някой икономист да си направи сметката колко ще се спести от всичко това.

Тези хора там са пълни малумници! Народа крещи ОСТАВКА, камъни летят, кръв се лее, а те актуализация на бюджета правят, заем ще теглят...... Думи нямам да опиша тази грозна и пошла ситуация! Срам ме е!

Тези три комисии са сигурно Орешарски, Станишев и още някой долен бесепар. Те могат да си приемат каквото искат имат си мнозинство и няма кой да ги спре. Само че народа не ви иска подавайте оставка преди да сте докарали държавата до фалит!!!

ОСТАВКА!!! ВЕДНАГА!!!

тази актуализация в този момент ще бъде пагубна

наистина не може да се оспори, че реакцията на ГЕРБ снощи беше най-адекватна. . другите малоумница целенасочено нагнетиха напрежение

Финансовото министерство отмени вчера аукцион на държавни ценни книжа (ДЦК) за 50 милиона лева, проведен от БНБ. Провалът на емисията породи опасения, че доверието във водената от правителството финансова политика намалява. Това би довело до сериозни трудности при пласирането на планирания от кабинета нов дълг в размер на 1 милиард лева. Според официалното съобщение на Министерството на финансите, то е отхвърлило "всички постъпили поръчки на проведения на 22 юли аукцион за продажба на 50 млн. лв. 10.5 годишни държавни ценни книжа с падеж 9 юли 2023 година. Причината е възникнал технически проблем, поради който част от участниците не са могли да подадат своите заявки". В съобщението на БНБ за проведения търг също не се посочва причина за решението на финансовото министерство. В търга са участвали 11 първични дилъри на ДЦК.