Коментари - Пребиха и заплашиха с убийство местен лидер на ”Атака” | dnes.dir.bg
назад

Пребиха и заплашиха с убийство местен лидер на ”Атака”

Областният координатор на партия "Атака" в Пиринско - Огнян Тетимов е бил пребит жестоко в понеделник около 22.30 часа в Петрич. Той е транспортиран в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" в София.

Обратно в новината

Коментари - Пребиха и заплашиха с убийство местен лидер на ”Атака” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

е на това му се вика МАФИОТСКА ДЪРЖАВА. Бият политици, бият лекари, бият журналисти, бият просто граждани за нищо.

В Атака сигурно има и свестни хора, но това е партия псевдоопозиция. Иначе отдавна да са затворили СКАТ, но там всички тв водещи са ченгета и дори не го крият. Мърдане няма, те са на всеки кубичен метър.

БОЙ ПО ГАДНАТА ФАШИСТКА ТИКВААААААА...

Честита демокрация, драги сънародници! Изборите започнаха. Алековият герой Бай Ганю е просто послушно дете в детска градина зе изоставащи в сравнение с новите политически играчи. И това е само началото, увертюрата, предястието. Главното действие, арията на клеветата, голямото плюскане и пълоното омазване предстои. Да ни е честита демокрацията и нейната основа - свободните и честните избори! Ура другари и другарки! (Следва мощно ура и нестихващи ръкопляскания... )

Защо ли някои люде толкова ги е страх, бяс, ужас от участието на Атака в местните парламенти? Само този аргумент стига, да продължа да гласувам за тази партия.

Е, значи са вътрешнопартийни дрязги ;)

БОЯТ МАЙ СТАНА ПОСЛЕДНОТО СРЕДСТВО ЗА ЗАПУШВАНЕ НА УСТАТА. УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯ СЕ СТРЕСНА И ЗАПОЧНА С ПРИМИТИВНИТЕ МЕТОДИ ОТ МИНАЛИЯ ВЕК. НЯМА ДА НИ УПЛАШИТЕ , НОСИМ НА БОЙ И ГЛАД , КРАЯТ ВИ НАБЛИЖАВА , А ?

nai-veroiatno sa go iznacilili analno i oralno :-) koeto go izkefilo maximalno i ne se opuval voob6te..

петричани са ебати селяните, гледайте какви са диваци само, ужас, в кой век живеете бе селтаци?

Светна ли ви сега, сраги сънародници, защо даскалите вземат 2 пъти по-малко от полицаите!

Типично мафиотски действия.Явно в Петрич не се живее лесно.Както впрочем в цялата държава.

Абе какво стават бият подпед всеки ден.

АМА КАКВО СТАВА В ТАЗИ ДЪРЖАВА МАМКА МУ? ВСЕКИ ДЕН ПРЕБИТИ, ЗАКЛАНИ БУТНАТИ ПОД ВЛАКА?????? АЛООО МВРТО НИЕ ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ДАНЪЦИ ИЛИ И НИЕ СМЕ ЦИЛКАДЖИИ ???? А ГОСПОДИН ПРЕМИЕР ПИТАМ АЗ И ОТГОВОР НЕ ЧАКАМ!!!!!!!!!!1

Против саморазправата съм.Но всички в Атака са дебили,насаждащи злоба и омраза.Погледнете им физиономиите на престъпници и психопати.Ако те дойдат на власт -не дай Боже-ще стане още по-лошо.....

все едно ,че Петрич е Италия- мафията си прави квото ще - БОЖЕ КЪДЕ ЖИВЕЕМ!!!

Когато в периферията се осере до такава степен, се намесва центърът.

Pojelavam mu burzo vuzstanovqvane. I dano policiata da hvane prestupnicite. Ama to... garvan garvano oko vadi li...

Малко му е боя на тоз националист. Ех как не аргасат и Волен някой път по коравата тиква.

Това е урок за вашия лидер,който иска САМ ,без останалите от опозицията,да постига успехи-в политиката трябва да се правят и компромиси.

Пратете този линк на приятелите си в чужбина и на собстените си деца, които учат и работят там. Те знаят как да тълкуват фактите и какво да правят.

Така е защото Атака а истинска опозиция,управляващи гледат да ги смажат по всякакъв начин -то не са дела,на са провокации ,не са арести и побои.Замислете се българи ...като дойдат изборите.ДА сте видяли такова брутално отношение срещу представители на другите така наречени опозиционери като ГЕРБ,СДС,ДСБ,Лидер,В и т.н.

От Петрич съм , човека е много свестен имам впечатления от досегашното му участие в местния парламент , на последните избори гласувах за него без да ме интересува особено от коя партия е ! Бившия митничар , контрабандист и наркоразпространител М.М. които влезе с няколко съветници а и спретна боя върху Тетимов е само един от многото мафиоти тук.Всички ги знаем но нищо не се случва . Защо няма държавническа власт в тази страна ?!

Ето така ще ме накарат да гласувам за Атака! Щом бият, значи се страхуват от истината.А явно,че Атака казва истината.Погромите и побоищата са дело на лумпенизирани комунисти и депесари.БСП и ДПС губят почва под краката си и започнаха да заплашват.НЯМА ДА МИНЕ,ГОСПОДА КОМУНИСТИ И ТУРЦИ!

От Петрич съм , човека е много свестен имам впечатления от досегашното му участие в местния парламент , на последните избори гласувах за него без да ме интересува особено от коя партия е ! Бившия митничар , контрабандист и наркоразпространител М.М. които влезе с няколко съветници а и спретна боя върху Тетимов е само един от многото мафиоти тук.Всички ги знаем но нищо не се случва . Защо няма държавническа власт в тази страна ?!

От Петрич съм , човека е много свестен имам впечатления от досегашното му участие в местния парламент , на последните избори гласувах за него без да ме интересува особено от коя партия е ! Бившия митничар , контрабандист и наркоразпространител М.М. които влезе с няколко съветници а и спретна боя върху Тетимов е само един от многото мафиоти тук.Всички ги знаем но нищо не се случва . Защо няма държавническа власт в тази страна ?!

kakvato i da e partia Ataka kakvito i da sa clenovete i samorazpravata ne e normalno choveshko povedenie !

Драги БЪЛГАРИ, не е ли време да запеем: Боят настана тупкат сърца ни. Няма ги вече наште душмани! НАПРЕД НА МИТИНГИ И ДА СМАЖЕМ ТРИГЛАВАТА ЛАМЯ!

Скъпичко му се е сторило на комуниста пак да плати на циганите, а и няма държава да защити българина!

Прав е чичо Пешо! Мръсниците от БСП и ДПС почнаха заплахите.Затова - да грласуваме за Атака!

Докато ни баламосват с проблеми на ДАНС и МВР, докато съдят полицаи и граничари за това, че са се опитали да защитят символите и границите на България, все по-често ще се случват такива инциденти. Тези, които чупят крака, ръце и глави на непослушните, очевидно са под протекцията на властите. В провинцията, а и в София, никой полицай не смее да извади оръжие и да сплаши такива изроди, защото, след това ще го осъдят за превишаване на служебните права. Циганите в онова село с поруганото българско знаме се бяха оплакали, че полицаят им е светнал с фенерчето и ги е уплашил. Затова те скъсали знамето. Полицаят е осъден да заплати 1000 лева и е уволнен. А за изваждане на оръжие и за стрелба и сплашване на дебилите биячи, присъдата очевидно ще бъде още по-голяма. За всичко са виновни управляващите, които гласно или негласно дават такива инструкции на своите подчинени - полицаите. В 22:30 сигурно улиците на Петрич са пълни с хора, които са видели всичко. Сигурно там е имало и полицаи, униформени или цивилни, но те знаят чия ръка целуват и няма да направят нищо, което може да се счете за ухапване на тази ръка. Жална ни майка на нас, всички останали! Докато седим и гледаме сеир, един по един ще отстранят неудобните им хора.

Ти си на страната на биячите май.В такъв случай съм на страната на Волен.Пази боже от такива като тебе-дето смятат че целта оправдава средствата.И без това е ясно че симпатизантите на Атака нарастват всеки ден.Точно от това ги е страх мафиотите.Страх,стра са най-застрашени най-силно удрят.

Когато вземеш от някого много пари за да вкараш и негови хора в общинският съвет,трябва да си спазиш обещанието.Ако използваш тези парички за лични облаги и не си свършиш работата си плащаш.Те такава е случката.Що не го попитате с какво си изкарва прехраната,какъв бизнес има.Няма работа,няма бизнес,яхнал се е на метлата на Атака и проси пари с големи обещания.Който не вярва да дойде в Петрич и да провери,не е трудно и сложно,за нула време ще разбере за какво става дума.Лакомията и наглоста рано или късно се плащат,плаща си и той.

тетимов взе пари от марио минев за да сложи на 3-та позиция едно момиче дето е роднина на въпросният минев:)и понеже тя не влезе.. явно оня си иска парите.. та не са се разбрали:)

тетимов взе пари от марио минев за да сложи на 3-та позиция едно момиче дето е роднина на въпросният минев:)и понеже тя не влезе.. явно оня си иска парите.. та не са се разбрали:)

Ей, писна ми от тази тройна коалиция. Отвращава ме. Всеки ден повръщам вече.Най-големите врагове на България - турци и комунисти взели, че се съюзили и мислят, че ще унищожат България. Е, няма да стане. ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!!!

Айде айде кой стреля по дете и пенсионер те тия от атака все са замесени в такива случки тръгнал по заведения по нощите то по това време само такива ходят поредния пиянски скандал и веднага го политизираха.

Пожелавам скорошно оздравяване и да знае, че следващия път ще гласувам за АТАКА. Там дебилите поне са малцинство

А, бре, пезевенк, защо плюеш по Атака. Не виждаш ли бре, глупако, че тя е единствената сила в парламента, която защитава българите и българското. А, може би си мангал или рязан.

Българи, крайно време е да прогледнете и да гласуваме за АТАКА. Ясно е, че и те не са всички стока но поне да покажем на сега управляващите, че не харесваме мазните им физиономии да ни таковат а ние да си траем!! Хайде направете го - иска се съвсем малко усилие!!

Ако не бяха измамите на изборите, Атака щеше да е поне на 2-ро място! Да гласуваме масово, за да им е трудно да фалшифицират, мръсните комунисти! И да не влизат турци в българския парламент.

На изборите следващата година България ще удари своето дъно в политическо отношение. За каква държава говори Станишев и за какви позитивни новини. Политиците са безумци. Всичко което правят е да ни настроят едни срещу други само да остане статуковото. Ако трябва ще гласувам и за Атака, но това повече не се търпи. Срам ме е че живея в такава държава, но още повече ме е срам, че тези хора олицетворяват себе си като сочат мен за техен прототип образно казано. Какво значи какъвто народа, такива и политиците. Аз не искам да ме отъждествяват с тази измет. Зная какво ще си помислят много хора, но аз съм в момента митничар, работя за 450лв. чиста заплата, живея на квартира и съм затънал в дългове към банки. Да, така е! Зная какви ще са реакциите в този форум, но е така, но и аз изпитвам срам, когато икономист като Каролев при едно гостуване на Коритаров заяви, че хазарта се облага с ДДС/как дава икономически съвети, като не знае кои са освободените сделки и задължените лица/ и това в присъствието на Венцислав Димитров, когато Мария Капон заяви, че повечето приходи от акцизи са в резултат на инфлацията. Мили боже! Тя дори не знае, че данъчната основа при акцизните стоки е натурален показател/например тон, брои и т.н./, а при такъв показател инфлацията не влияе, защото тя е присъща при данъци, които са със стойностна данъчна основа/пр.-ДДС/. Милата и тя кове закони, а си няма понятие от икономика и право. Хора опомнете се! Това ли е обществото, което искаме! Това ли е живота, който искаме. Нима забравихте поправката Ванко 1 чие дело беше/Т.Д./ и какво последва, нима забравихте поправката Стависки, която не мина, нима забравихте поправката Лучано. Докога всичко ще се прави в интерес на едни и в ущърб на други. Страшното е че все повече си мисля, че всичко това е плод на т.н. мирен преход. Мирно прохождаме вече 20 години и сме на всички опашки с изключение на една - по корупция. Ако това е демокрацията по-добре върнете татовият социализъм.

Хора просто наистина живеем в държава пропита от корупция и беззаконие,разбирате че това е навсякаде и ние сме единствените,които могат да го променят.Гласувайте за АТАКА,това е единствената партия,която иска за запази България

Волен Сидеров предложи обединение на опозицията за идващите избори. Дано другите опозиционни лизери преодолеят личното си его и се обединят. Само така могат да свалят триглавата алчна ламя. Иначе пак ще ни управляват турци, комунисти и царедворци.

Не си осведомен. Точно напротив, Сидеров предложи обединение на опозицията, ама останалите опозиционни лидери, и най-вече Бойко се дърпат. Така ситуацията остава патова-Герб ще спечели, а ще трябва да се коалира с ДПС или БСП.

хайде обясни на български език какво значи аргасат

Абсолютно съм съгласен с теб,само чакам Волен да обяви някакви протести и ще го сринем това правителство,а аз лично ще ударя такова паве в главата на Доган,че ще му размажа главата.Аз така или чиначе ще се махам другата година,но ще дойда специялно да гласувам от Англия,дано народа разбере,че истината е АТАКА,но толкова мн.пенсионери и цигани пак ще прецакат работата,ако не сме задружни.

този Тетимов роднина ли е на ротния ми командир от гр.Карлово-Стоил Георгиев Тетимов?Моля знае ли некой?

Ей, тия от Атака, само чакат некой да ги наплюе и веднага го обръщат на покушения срещу опозицията. Аре стига с тия евтини номера де... Само простите селяни може да се връзват на тия политизирани глупости. Кой знае на кого е дължал пари тоя бития, или пък какво е обещавал преди изборите и не е изпълнил. Никой никого не бие така само за спорта. Пак за пари става дума а тия Атакаждии (или циркаджии) пак го извъртяха на световна конспирация срещу тях. Срам ме е че още има хора дето се връзват на тоя малумник Сидеров!

Обърнете внимание на казаното от този неджо - друговерците май вече почват да ни заплашват

TAKA CHTE BADE DOKATO NE SE OBEDINIM I ISZCHISTIM CHERVENATA CHUMA OT BALGARIA.KOMUNISTICH MAFIA TRIABVA DA SE ZABRANI S ZAKON.VSICHKI NA PLOCHTADA ZA NOV PARLAMENT I NOVI IZBORI .DA RAZCHISTIM BG OT CHERVENATA POMIA .