Коментари - Събарят барбекюто на Ахмед Доган | dnes.dir.bg
назад

Събарят барбекюто на Ахмед Доган

Софийският административен съд е постановил скандалното барбекю в така наречените Сараи на Ахмед Доган да бъде съборено.

Обратно в новината

Коментари - Събарят барбекюто на Ахмед Доган | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дедо Йоцо, разкрих те! Според мен ти си професор Юлиян Вучков. А ако все пак не си Вучков, то ти си същия дебил като него си.

От каде се взе толкова злоба и омраза от ваз бе хора не става така не виждате ли ги тия в момента които управляват че нищо не става от тях и са най-негодните управници които сме имали някога

Много се уядохте, бе джанам от ДС ДПС-то! Трябва да сте не само на пости, а и на затворническа манджа!

Колко мъка, колко зор?!?

да, голям е проблема, законите са направени за да се спазват, независимо за какво става дума... но това балканските маимуни с турско селски менталитет не го разбират...

Всичко което е против Доган е добре дошло!Няма ли кой да го ликвидира бе дееба копелето.Турска сган, измет.

Най-после. Е, вече в българия нама никакви проблеми. Сега като намалят тока и парното пей сърце. Бат Б обеща.

Поредният мощен удар срещу политическата олигархия :)

Браво ,Бате Бойко!

Аз съм това съм го разкрил още миналата година и помня че дядо Йоцо здраво се расърди.

Почти всички одобрявате новината, но никой не се сеща да даде кредит на ДСБ като инициатор на проверките довели до събарянето.

аз ще си вдигна още по-голямо и по-високо , даже с минаре отгоре и 1 високоговорител да вие на умряло на всеки кръгъл час. а в барбекюто - само пържоли от свински врат , ще се размирише из цялата махала , нищо че не ядем такива мръвки.

Да коментираме когато го съборят. Наслушахме се на обещания и съдебни решения преди обжалванията им. А, ако се случи случайно, ура, докато не построят ново, законно.

Сега няма да има къде да си пече свинските пържоли

Защо ли новината за барбекюто на Ахмед Доган идва точно в момента, когато оповестиха поскъпването на тока, парното и ... Вече ни ми пука за барбекюто!

Най-големия успех на магистратите в борбата им с престъпността е събарянето на БАРБЕКЮТО НА АХМЕД ДОГАН. Чакаме с нетърпене следващата стъпка на магистратите - СЪБАРЯНЕ НА ОБОРИТЕ НА АХМЕД ДОГАН!

това е като да бутнат външния кенеф на бъкимгамския дворец ..

Няма такава наглост като тази на ДПС, а Йордан Цонев е в топ 10 по наглост за всички времена!

При хилядите незаконни строежи едно барбекю пролет не прави.Отново прах в очите на все още вярващите,че нещо върви в правилната посока.

От два дни се говори,че рейтинга на правителството и Барисов падат и понеже не могат да блеснат с нещо по-полезно, пак решиха да зарадват раята с поредното популистко действие. Сега ще съборят барбекюто/ голям праз, че то и без това в криза няма какво да се пече на него/, ами утре, ами по нататък с какво ще си вдигат рейтинга, като вече опиянените взеха да поизтрезняват и да гледат по-реално на случващото се в страната?

Ето къде било разковничето на всичко в нашата страна. След като го събориме и всичко си идва на мястото....., какви сме били глупави - ето коя е била причината за всичко в нашата република - едно барбекю. Хайде да го събарят по-бързо, че всичко да си дойде на мястото. БРАВОООО

:))) Той е изпечен комисионер - ще поиска и нещо в замяна. Ако не друго поне и него да го ... :))) Ама продължават нагло да си изграят на мъдри и разумни - ... да обмислим, заедно да рещим, какво може да се помогне/направи. Кой ли вярва на сладкодумни некадърници /е, за тях да вземат са си доста кадърни - толкова години пример ни даваха/

започна се с бутане на мавзолея и се стигна да ..барбекюто!!!

Е НАЙ-ПОСЛЕ

КОЛКО НЕЩО ИМАТ ОЩЕ ДА МУ СЪБАРЯТ...

Какво падение -Данчо Ментата от Д П С ! Че взел и да защитава и тълкува съдебно решение !! Да се радва , че отдавна трябваше да е в затвора заедно с Христо Бисеров !! Отврат !! Партията му непрекъснато създава напрежение! Няма място в Бълария !! Има ли в Турция българска партия в техния парламент ??Новини на български !! Предател!!!

Този архимошеник кога стана толкова набожен, след като краде безбложно или преди това. Каква космическа наглост нечувана във вселената не на земята.

Верно си глупав :)

Дали това е едно "малко справедливо начало", както пишат някои, ще си проличи от: 1.от размаха на събарянето, и 2.внинимателното проучване на построеното.

соПола го настъпиха яко. Бойко Борисов обеща и го направи. :)

Как не те е срам поне от близките ти, бе , гадино!!!

не го бутайте бре таз блага приказка де ша става

И с тази фирма е набъркана Корпоративна банда

" Според него събарянето на барбекюто на Доган няма да преодолее икономическата криза и няма да помогне на хората." И КАКВО ПРЕДЛАГАШ БЕ ДАНЧО - ДА НЕ ГО ЗАКАЧАМЕ, НИЩО ЧЕ Е НЕЗАКОННО ИЗГРАДЕНО. ТИ, ВСЪЩНОСТ КАКВО ПРАВИШ В ПАРЛАМЕНТА - ЗАКОНИ , КОИТО ДА СЕ ПРИЛАГАТ И ИЗПЪЛНЯВАТ,ИЛИ ЗАЩИТАВАШ НАРУШАВАНЕТО ИМ?

Само гледайте сега още днес или утре ще се активизират онези братята юзеирови......

Браво, Бойко! Давай ВТОРИ мандат!

Евала! Толкова добре звучи, че не ми се вярва - дано стане!

На Доган и Данчо ибрикчията не им трябва барбекю. Те постят.

Еее, ама що така бе? Ама недейте бе, кви хора сте! Ми сега къде ще си пече кебапа агата, а?

Не се излагайте Йоцката , е неврохирург , обаче някой му е извадил мозъка, сега са му присадили друг от африканска маймуна ,още се развива човека , не го мъчете

Не ви ли е писнало от популизма, едно барбекю няма да оправи положението в държавата, има къде къде по-важни неща за решаване. Всичко това е прах в очите на хората и отклоняване на внимание.Има хиляди незаконни строежи, с влязло в сила решение за събаряне, но никой не се поклаща , и не им пука на управниците за решенията на съда, в това число и настоящите управници от ГЕРБ, само и само да не загубят евентуалните гласове при следващите избори, не разсмивайте народа, писна вече!!!!!!!!!!

малко ли е ? предишните и това не можaха

Прав си ,за едно барбекю толкова шум Въпроса е кога ще вкарат в затвора Сергея, Доган , царчето заедно с техните ортаци , и идейният им водач Гоце , които съвместно 8 години крадоха държавата и хората

ПРОСТ НАРОД ТАКИВА УПРАВЛЯВАЩИ ЗАСЛУЖАВА!

СЪБОРИХА....НА ДОГАН..... ..... барбекюто.

Оо, Данчо Джапанката на пости с хайвер от сьомга, ягоди! Сигурно кризата ще се пребори с нарушаване на законите!

СЪБАРЯТ БАРБЕКЮ ,,,,НА А Д ,,,,ПРАХ В ОЧИТЕ НА ПРОСТИЯ НАРОД,,,И АКО ТОВА Е НОВИНА,,,,,"ОТКРИХА РАБОТНИ МЕСТА ЗА 3600 РАБОТНИКА ...ТОВА ВЕЧЕ Е НОВИНА ,,,,,,РАЗНИ ОКТОПОДИ И ПАЯЦИ ВСИЧКО Е МНОГО -БАБАДЖИЙСКО ,,,,

Май много точно го каза човека