Веско се удавил, трупът му плувал 30 дни в реката
На този етап няма данни за насилствена смърт на 7-годишния Веселин Игнатов, който бе открит мъртъв вчера в река Искър.
Обратно в новинатаКоментари - Веско се удавил, трупът му плувал 30 дни в реката | Днес.dir.bg
Коментари
Жалко за детенцето, моите съболезнования. Тежко е и за родителите, те си знаят какво им е. Но съм съгласна с " ЖЮЛИ". Преди време, когато работех в Испания, имаше един случай, в който семейство французи туристи, отсядат в хотел и една вечер оставят двете си деца в стаята да спят, а те отиват в ресторанта на хотела. По-късно разбират, че едното им дете е изчезнало, което така и не се намери до днес... Пиша всичко това, защото не е нужно винаги с упреците, обвиненията и оплюваниците да тръгваме на пред - за държавата, или за родителите, или за полицията....... На кого му става по-леко и какво се решава с това?! Просто по-лесно май за повечето от нас е да критикуваме, винаги да се пишем за знаещи и вещи и винаги да търсим в някой друг вина, просто мярка нямаме в коментарите си. При този случай, за който разказах аз никъде не прочетох подобни упреци. Просто трябва да се замислим върху всичко което става, да се стремим да бъдем по-добри и отговорни, да се научим да споделяме чуждата мъка, защото то, другото вечната злоба и жлъч, които непрестанно изливаме върху хора, държава и управници е най-лесното. Още веднъж, прекланям се пред болката и мъката на родителите на това слънчево детенце.
каквото и да си мислим, детенцето вече го няма.лека му пръст, жалко за близките му, но наистина една майка не може да се оправдава, че не са я пуснали от работа и затова не е могла да си търси детето. ДАЛИ НАИСТИНА Е ИСКАЛА ДА ГО ТЪРСИ????
дано "кримито" да попадне на истинската следа. Mисля че детето е убито и после "уж се е удавило". Kакъв ужас!!! A и не само един e отговорен!!! пазете децата-те са дар от Boga! A и за к о г о живеем???
Бог да прости детенцето!Майката сигурно е била доста притеснена,но предполагам в първия ден се е надявала,че не е толкова сериозно положението !Затова не е тръгнала веднага да го търси!Дано не е отвлечено за органи!Наистина защо не са се вдигнали всички съседи да преровят всеки милиметър около къщата!Крадеца на 1000лв. от Тотото обаче го хванаха веднага!Какъв парадокс!Колко ли струва един живот на дете в България!Отговорете си сами!Не е виновна Държавата!Мир на душата на Веско!
Най-близките места - 20 километра по вода - защо нв си намерите друго занимание вместо да ръсите глупости