Веско се удавил, трупът му плувал 30 дни в реката
На този етап няма данни за насилствена смърт на 7-годишния Веселин Игнатов, който бе открит мъртъв вчера в река Искър.
Обратно в новинатаКоментари - Веско се удавил, трупът му плувал 30 дни в реката | Днес.dir.bg
Коментари
Е кви за тия изблици сега?... Не откачай, моля ти се, поеми дълбоко въздух и брой до 10...
На мен ми се струват малко съмнителни всичките неща. Кътина е на 5-6 а може би 7км от р. Искър. Дори и да е тръгнало през гората от с. Кътина към реката пак е страшно много далече по права линия и при всички положения ще трябва да мине през път, не вярвам дори и да се е загубило и да е тръгнало през гората и когато излезе на път да не тръгне по него ами да продължи в гората посока р. Искър. Мястото където е намерено детето е на около 20км от Нови Искър и не съдете родителите, че не са били там да търсят. Като цяло има много не известни и аз не мога да си обясня как е стигнало до реката. Да не говорим, че допреди няколко дни реката беше доста пълноводна.............. Жалко за детето.
ВСИЧКИ СМЕ ГЛЕДАЛИ ФИЛМИ И ТО ПО ДЕЙСТВИТЕЛНИ СЛУЧАИ КАК ЦЯЛО СЕЛО СЕ ВДИГА ХВАЩАТ СЕ ЗА РЪЦЕ И БУКВАЛНО ВСЕКИ КВАДРАТЕН МЕТЪР СЕ ПРЕТЪРСВА ЩАТЕЛНО, ДОКОЛКОТО РАЗБРАХ Е НАМЕРЕНО ТЯЛОТО БЛИЗО ДО ДОМА, КЪДЕТО Е ЖИВЕЕЛО. ТОЛКОВА ЛИ СМЕ ЗЛЕ ТУК ТА ДА НЕ ОТКЛИКНАТ СЪСЕДИ, АБЕ ДА СЪОБЩЯТ ПО ТЕЛЕВИЗИИ, ДА СЕ ОРГАНИЗИРАТ, АБЕ ИМАШЕ ЕДИН ФИЛМ ПО РАЗКАЗА НА ИЗВЕСТЕН НАШ ПИСАТЕЛ, АБЕ ЦЯЛ МОСТ ПРЕМЕСТИХА, ТА ТОВА Е ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ, А ОТ ВСИЧКО ПО ТОЗИ СЛУЧАЙ РАЗБРАХ ЕДНО ТОТАЛНО БЕЗХАБЕРИЕ, КАК БЕШЕ - НЕ МИ ЛИ ПЛАТЯТ НЯМА И ПРЪСТА СИ ДА МРЪДНА, СТРАХ МЕ ХВАЩА, ЧЕ ТУК НЕМОЖЕ ДА СЕ РАЗЧИТА НА НИКОЙ, ОЗВЕРЕЛИ СМЕ И СМЕ СЕ НАСТРОИЛИ МНОГО НЕГАТИВНО ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ, НЕ НИ ЧАКА НИЩО ДОБРО. И ПАК ПИТАМ ЗАЩО ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ВСЕКИ ДЕН, БНТ 1 СПЕЦИАЛНО, В ЧАС ПИК НЕ ОТДЕЛЯТ ВРЕМЕ ПО 1 МИН, ОТ ЦЕННОТО СИ ВРЕМЕ И ВСЯКА ВЕЧЕР ДА ПОКАЗВАТ СНИМКИ И ДА НИ НАДУВАТ ГЛАВАТА, ЧЕ НЯКОЙ Е ИЗЧЕЗНАЛ, НО НЕ, ВАЖНИ ЧАЛГИТЕ И МУТРИТЕ И ЕВРОВИЗИЯ ДА Е.. И Т.Н.
Много ми е мъчно за горкото детенце! Потресе ме обаче едно телевизионно интервю на майката, в което тя обясни, че не отишла веднага да го търси, когато й съобщили, че е изчезнало, понеже шефът й не я пуснал. Една нормална майка в такъв случай просто би напуснала работа и би се втурнала веднага да си търси детенцето, дори да няма пари за хляб през следващите месеци. Във вестниците писаха, че тя всъщност е на 25 години и има и друго дете от друг мъж, което е на 10 години. Не знам как може да се очаква отговорно родителско поведение от момиче, което забременява за първи път на 14 години и ражда на 15. За съжаление в случаи като този именно децата стават жертва на родителската безотговорност.
Кой е мислил, че ще се случи това. Трябва особено внимание и грижа за такива деца, но да се обвиняват родителите в този случай е доста пресилено. А, това, че е родила на 14 години - случило се е. Не е изоставила детето в дом за деца и не ражда всяка година. Просто това е един гаден, лош късмет. Моите съболезнования на родителите и близките и мир на детето.
Не си разбрал. Даже дълече от дома му е намерено. От Нови Искър до с.Реброво май са поне 20 км.
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ. Защо да е виновна държавата. Да сложи до всяко дете по един служител ли. Навсякъде се случват такива неща. Просто лош късмет.
Aз не вярвам, че сам се е удавил. Dано истината излезне наяве. Mир на праха на ангелчето и утеха на родата му!!! Aко има въобще утеха...
първо-моите съболезнования към родителите и близките на Веско-- второ---тук е момента да попитам министър Цветанов/ при наличието на 12 хеликоптера ,защо не се предприе деиствие на момента от отговорните лица част от тези машини///не ставасти за ништо в армията-освен за превоз на товар и то лек//// да се вкл в издирването в този планински раион,мисля че това е стяло да спомогне на органите на реда и хората детоса били ж издирването му--------
лека му пръст на детенцето!!!!!!!!много лош край за него, но господи, поне не са го убили, това вече щеше да е ужас за нас българите!!така си казваме нещастен случай
Не говори така!Това не е вярно.Бог ни обича и не той ни кара да страдаме,а Дявола.Сатаната е този,който влиза в душите на хората и ги кара да правят безумни неща,а ние глупаците обвиняваме Бог.Вместо да богохулстваш обърни сърцето си и го отвори за Божията любов.
почивай в мир мило ми детенце, а на всички останали - помислете си -дали сега момента да клеветите и се нападате помежду си, ако държавата ни бе на място -това златно детенце щеше да си бъде в къщи и неговата майка да го гледа, а не да бъде принудена да работи.Отново почивай в мир мили ВЕСКО
Бабата и дядото ми се видяха странни. "Добре, че знаем къде е намерен, та да знаем в коя църква да палим свещ" Това ли е най-важното? Няма сълзи, няма тъжни физиономии. Все едно не е тяхното внуче. Абсолютно равнодушие. Мир на детенцето
В тази история има доста въпросителни.Жалко, че едно толкова хубаво дете си е отишло и е нямало щастието да сбъдва мечтите си и да се радва на живота.Дано не се окаже като онзи случай с убитото дете - Пепи при който се оказа, че убиецът е собствената му майка. Дано не бъда лош пророк.
Имам чувството, че всички са облекчени от развръзката на нещата. Дете аутист? Тежест за цял живот. Струва ми се, че има нещо не съвсем в ред. Но ще го покрият. На никого не му се занимава....
Бог го е прибрал пр себе си.Като на всеки нормален човек ми се искаше да се намери и майчицата му да го прегърне.Да пази Бог всяка майка и всеки баща от тоя най голям ужас,и да стори така че всяко дете да живее слънчево детство и пълноценен живот.Искрено съчуствам на родителите му,кошмарно е.Бог да пази живи и здрави всички дечица.
28-9 април ли е Ден на детето? Защото момчето е починало някъде тогава. Много по-добре ще живеем, ако вземем да разберем, че нито сме прокълнати, нито господ е българин! Налягай си парцалите, народе!
Господи.... "добре че не са го убили..." ... Детенцето е мъртво!!! А дали е нелеп инцидент или убийство , никой няма да разбере!!! Истината е винаги добре прикрита... За да спите спокойно - повярвайте че е нещастен случай .... Аз не спя спокойно ... напоследък.....
Подкрепям твоето мнение , само едно се питам за толкова ли тъп народ ни мислят до кога ще се крие и заблуждава .Жалко за детето .Просто питам докога ще се чака още ли деца трябва по този начин да умрът зада не се върне смъртното наказание . Тези убийци са все още сред нас и чакат другата жерва да им падне Държаво къде си ти ?Без това законие как даси упазим децата си .Просто нямям думи , колко сме заспали и спим в дълбок сън и нищо нени прави впечатление , просто ьГоспод дание на помощт и пази децатани !!!!!!!!
Тия хора са смазани,цял месец търсене,цял месец напразни надежди.Натъпкани са с успокоителни,едва ли осъзнават още какво се случва. Мир на праха му!
Моите съболезноваия на родителите!Няма по голяма мъка и трагедия родител да погребе детенцето си !Милото детенце вече е при всички звездички отишли си толкова рано от този свят.Мир на прахът му!
Никое дете не трябва да си отива от този свят преди родителите си- те са дошли преди него, дали са му каквото са могли и трябва да го посрещнат и там горе. Сега горе за него се грижи божията майка. Нека бог да пази тази малка и невинна душал
Чета коментарите и се чудя, що за хора пишат подобни неща! Върти им се нещо в главите и хвърлят обвинения толкова лесно. Чули една дума и всичко знаят. Извинете ме, но има хора които се занимават професионално с това. Работят с ДОКАЗАТЕЛСТВА. Ако работата им не ви харесва, сменете ги. Но това плюене не е начин. А ако тази майка е невинна, загубила е детето си и ви прочете бисерите. Ще се гордеете ли със себе си. Хора с голямо "Х" ще сте тогава. Ако нещо е направила, има кой да разбере и да я съди. Ако не тук, то на едно Друго място.
Мир на прахът ти Веско,никое дете не заслужава подобна съдба,почивай в мир при дядо боже.Амин
Най-искренни съболезнования на семейството на Веско! Дано да имат сили и да се съвземат. Миличкото детенце, дано не се е мъчило. Почивай в мир!
СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ ЗА ПОЧЕРНЕНИТЕ РОДИТЕЛИ, НА БЕЗСЪРДЕЧНИТЕ СЕИРДЖИИ-КОМЕНТАТОРИ ЩЕ КАЖА САМО-МОЛЕТЕ СЕ НА ГОСПОД ДА НЕ СТЕ НА МЯСТОТО НА РОДИТЕЛИТЕ,ИЗГУБИЛИ РОЖБАТА СИ...НЕ Е МОМЕНТА И НЕ СТЕ ХОРАТА,КОИТО ЩЕ ГИ СЪДИТЕ,ДОСТАТЪЧНО ИМ Е КОШМАРА,КОЙТО ИЗЖИВЯВАТ ЕДИН МЕСЕЦ,ЗА ДА ГИ ТОВАРИТЕ И С ВАШИТЕ ПОМИЯРСКИ КОМЕНТАРИ.