Премиерът: Първанов жали престъпността
Един държавен глава не би искал във време на финансова и икономическа криза по цял свят да се сваля правителство, избрано по демократичен начин.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът: Първанов жали престъпността | Днес.dir.bg
Коментари
Азер Меликов и червената сган от Позитано 20 (моля ви пишете пълния адрес на престъпниците от БСП, защото иначе г-н Позитано е велик италианец, направил много за България) водят организирана медийна кампания серщу правителството или чно срещу ББ. И свободните им излияния във всякакви медии са най-силното доказателство за наличие на истинска демокрация в България. Защото ако някой си беше поставил за цел да цензурира някого, или пък да го спира с полицейски мерк, при действащия закон за СРС това не би било никакъв проблем. Но това не се случва. Всъщност на ББ не му е и до това че някакви платени драскачи на чевената сган плюят по форумите и защитават бандюгите. Агент Гоце никога не е бил истински президент - държавен глава на всички българи. Той си остана партиен лидер на БСП. И особено през втория си мандат той започна да се държи като гаулайтер, а не като президент в една парламентарна република (където има само представителни функции). БКП-БСП е една доказана престъпна организация. С висши представители доказани престъпници. И някак си съвсем естествено се получава лидерът на тази партия да защитава престъпните елементи. От една страна те са му другарчерта, от друга страна спонсори на кампанията му (и на партиите които го подкрепят - БСП и ДПС). И всъщност не е важно какво иска селянинът от с. Сирищник, Пернишко, Георги Седефчов Първанов - Агент Гоце. Важното е че хората подкрепят арестите. Хората са жадни за справедливост. Хората искат възмезсие за безобразията. И арестите и уволненията са най-малкото което ББ може да им предложи. Още повече арести трябва да има. Като съдебната система е импотентна и не може да си върши работата (или по-скоро не иска да си я върши поради корумпраните магистрати), поне полицията да притеснава престъпниците. Да знаят бандюгите че има държава от която трябва да ги е страх. Полицията с нищо не притеснява обикновените хора, само закононарушителите. И който е сгазил лука трябва да си плати. Е, всчики не можеш да ги арестуваш. Още по-малко всичките могат да ги вкарат в затвора (както казах при тази корумпирана съдебна система няма правосъдие). Но отнякъде трябва да се започне. И ББ точно това прави. Само че не е достатъчно. Още трябва. И да подпука и високите етажи на властта - спонсорите на агент Гоце и компания. Българите гласуваха за промяна. И бавно и мъчително тази промяна се случва. Винаги ще има такива, които са засегнати. И ще реват като вдовици да не казвам за какво. Но нещата трябва да продължат с още по-твърди мерки - арести до дупка. И всичкото престъпник да знае че "нема лабаво", както казваше техният вожд Тодор Живков.
Браво на Борисов! Успех на правителството! В никакъв случай не бих казал, че се превръщаме в полицейска държава, даже бих искал още по твърди мерки! Аз няма от какво да се притеснявам, може да се притеснява само човек с нечисто минало и настояще!
каква кампания срещу боко бе, боко и червената сган са деца на една майка - Партията, и те сега дружески се подпичкват един с друг, за да може велики мислители като теб да прозрат, че боко тиквата се бори с комунистите. Все едно Хитлер да се бори с национал-социалистите!!
Хвани единия, та удари другия. Единият мафиот, другият - нищо не прави. Отстрани лудия Сидеров се кефи и си плете кошницата в смисъл крои шапка на Боко -. А ние вкупом им плащаме с нашите жалки заплатки да си подливат вода.
Който е чел "Икономист" знае, че е много добре информиран както и че е повече от "просто списание"-"Икономист" формира мнение и изказва мнение. В нашия случай имаше и ясен message. Оставам с впечатление, че не беше разбран.
Бойко пак ни върна в ерата на омразата-сини срещу червени.Разединена и самомразеща се нация няма никакво бъдеще и ще стоим винаги на опашката на бедните.Някой говори за еврозоната-не виждате ли че тя всеки момент може да се разпадне.Западнякът се осъзна и не ще да издържа лентяи със самочуствието на английски лордове.Когато влезнат в Алианса Сърбия и Македония,България няма да бъде вече външна граница и никой няма да се интересува от нея,освен Ориента.