Северна Корея е осъществила термоядрен синтез
Учените са овладели технологията на термоядрения синтез, постигайки важен пробив в усилията за разработване на ядрена технология.
Обратно в новинатаКоментари - Северна Корея е осъществила термоядрен синтез | Днес.dir.bg
Коментари
Мисля,че антикомунистите имат пълно право да се вкопчат l своя истеричен негативизъм.И без това нямат друга,собствена идея за бъдещето.А само една Корея ги уплаши толкова много,че се надпреварват да пишат глупости. Сигурно са забравили,че природните закони действат еднакво,вечно и по целия свят!Независимо от това какво желаят простите политици и придворните им дрисльовци.
Според теб в каква посока действат "природните закони"? Да не би да водят до победа на комунизЪма? А изказванията на т.нар антикомунисти тук не са толкова "анти", колкото "про" - продемократични - ето това е идеята.
Само като видя че си писал някъде по форумите и започва да ми се повръща от теб. Не съм срещал по голям глупак от теб тук.
Когато построят торпедо като ШКВАЛ и изтребител като Су-47 тогава може да ги обявиш да технологични лидери. А до тогава си трай и не се изказвай неподготвен.
Да, това е потресаваща новина! Не че по принцип споделям параноята на хамерикосите, на които им се привиждат заплахи за националната им сигурност по всяка точка на кълбото ... то "американска нация" звучи като "дървено желязо" - оксиморон като логическа фигура, но в този конкретен случай, като се има предвид, че зад всичко това стои великият китайски народ, леко почват тръпки да ме побиват за близкото бъдеще на малката зелена планета. И от китайци, и от корейци може всичко да се очаква - те нямат много задръжки там ... а заедно с тях този път може да хвръкнем всички, не ми разправяйте за "мирен атом" в ръцете на хора с бръмбари в тиквите.... Неуправляема жълта раса, тъжна гледка ... ако вземат да се сбъднат кошмарните видения на шантавите футуристи... не със зелени или сини, а с жълти човечета ... още по-зловещо!