Коментари - Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена | dnes.dir.bg
назад

Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена

Кабинетът излиза в принудителен отпуск през лятото от 1 до 20 август по заръка на премиера Бойко Борисов.

Обратно в новината

Коментари - Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Този вече е Диагноза!

решения, от които всяко едно дете плаче или се смее

докога ББ ще се заиграва с хората по този елементарен начин?!

България отдавна имаше нужда от такъв лидер.Браво Бойко!!!!

въъъъъх..........,ма те са се преработили горките,молко им е 20 дена,трябва повече,че да си опреснят мислите глупаците...

Бул е прав с неговия коментар. И това е най-страшното, че такъв е най-достойния.... Горко ни

като дават отпуска от 01-20 август, защо искат от фирмите на 14 август да отчитат ддс-то,както е в "белите " държави -отпуск- август и ддс се събира за 2 месеца и се отчита общо,така и фирмите ще могат да почиват.

Такива като VeDike вместо да показват колко са примитивни,трябва да изкажат мнение ,какво мислят по повдигнатия въпрос,а не да демонстрират колко са глупави!

Те толкова работа свършиха, България цъфна и вече стана време да излязат в отпуск ... Ама защо да им се сърдим те толкова си могят завалиите. Няма как един пожарникар или шофьор да разбира от енергетика и икономика.

Колосите на комедията от ГЕРП

Предлагам нещо разумно. Тези 20 дни да ни управлява пак тройната коалиция, та като се върнат ГРОБ-берите да има с кого да се оправдават още една година. Пардон, ГЕРБ-ерите.

Нама проблеми, те са в отпуска още от първия ден

Въскин ти си болен и имаш нужда от лидер-придружител-усмирител

Не е зле през отпуската си ББ да изкара курс по правоговор. От излиянията му нищо не се разбира. Ако млъкне поне ще скрие простащината си.

Браво на премиера Бойко Борисов,неговият кабинет и Вице премиерите му!!! Това е единственото правителство иминистъп председател,след Иван Костов,който наистина работи с всички сили ! Не му вадете душата! Тези батаци не могат да се оправят с едно щракване на пръсти. Хора,бъдете по-разумни,по-интелигентни и добронамерени-за ваше добро е! Аз не съм от никоя партия,но вярвам на Б.Борисов,защото е честен и работар-така мислят и много хора,които са около мене и пиша от тяхно име-така ме помолиха. Потърпете малко и ще видите! Вярвайте, но бъдете по- доберонамерени!!!

и аз така искам! да ме принуждават! абе цирк! махайте се от властта смешници!

не може така! другари, трябва да организираме пролетарко шествие против отпуските на кабинета когато сергей, доган или луканов не са в него! това е недопустимо... ц ц ццц..

Ревете !!! всички които вече не може да крадете ! вървете при лидерчетата си станишко и доган да плачете с тях !!! Само Герб пак ще гласувам за вас продължавайте в същия дух !!

Само 20 дни отпуск за правителството.И как тогава ще излезем от кризата?

Със сигурност в Германия и Испания хората в големите фирми почиват по едно и също време. Който българин не е съгласен обаче, има право - в много други държави, повечето от третия свят, също не го правят.

ти се състои в това, че смяташ ББ за честен.

Щом правителството излезе в отпуска ще започнем да се отласкваме от дъното.

Тотализмът настъпва.Не трябва да имаш собствени планове.

Въскин, Въскин много си тъп Въскин-лидер наш.Лидерството не е синоним на ръководство. Объркващо и фрустриращо е за хората, ако заместваме двете думи произволно. Осъзнай разликите между ръководство и лидерство гражданино Въскин

Въскин научи,че фрустрация има латински произход и най-общо казано означава лишаване, измама, неуспех, напразно очакване, липса на удовлетворение от действителността

Най хубавото е че който прецени че трябва да си ходи на работа ще ходи,в това няма нищо лошо ,имайки напредвид иэоставената работо от бившото правителство и криэата.