Коментари - БСП се чуди как ”Олимп” се преродил в ”Пепеляшка” | dnes.dir.bg
назад

БСП се чуди как ”Олимп” се преродил в ”Пепеляшка”

БСП ще инициира създаването на парламентарна анкетна комисия, която да разкрие как активите от "Олимп" са се прехвърлили в кръга "Пепеляшка".

Обратно в новината

Коментари - БСП се чуди как ”Олимп” се преродил в ”Пепеляшка” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ТИ ПРОСТО СИ ЕДИН ПСИХИЧНО БОЛЕН, КАТО ВСИЧКИ ГЕРБЕРИ ПОДМАЗВАЧ. АКО ЗНАЕШ В НАШИЯ ГРАД ВАШИТЕ КОЛКО КРАДАТ ЩЕ МЛЪКНЕШ ЗА ВЕЧНИ ВРЕМЕНА. ОТИВАЙ БЪРЗО НА ПСИХИАТЪР ЗЛОБНО ЧУДОВИЩЕ.

Кутев що се прави на разсеян и не каже какво дири в борда на директорите на ЧЕЗ

Кутев да не се прави на разсеян, ами да каже какво дири в Надзорния съвет на ЧЕЗ, след като е изкуствовед по образование. Това, дето крадецът вика най-силно:Дръжте крадеца!, вече го гледаме 20 год. Не разчитайте само на късата памет на народа.

чи кой си ти бе, аз пък кат ти го забуча отзад щи изфръкнат очичките

пък путьовщината е характерна за герберските мекера)))))

ми ти си безинтересен гербер тогава и айде лефт сайд))))

РАЗСМЪРДЯ СЕ ОКОЛО КОМУНИСТИТЕ И ЗАПОЧНАХА ДА РИТАТ И ХАПЯТ МИЛИЧКИТЕ. ОСТАВА НО ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ДА ГИ ВИДИМ В ЦЪРКВИТЕ ПО ВЕЛИКДЕН. ДАНО БОГ ДА НАКАЖЕ ТЕЗИ, КОИТО ДОВЕДОХА НАРОДА НИ ДО МИЗЕРИЯ И БЕЗДУХОВНОСТ !

И аз се чудя как БКП се прероди в БСП и СДС Продължавам да се чудя,как БСП и СДС се нароиха на ДСБ,НДСВ,ГЕРБ,Атака и РЗС.Продължавам да се чудя,как някои вярват,че едните са добри,а другите лоши??? Продължавам да се чудя,как само се оплюваме един друг,а всички управници ни се присмиват.Продължава да се чудя,че никой не се замисля,с какво ще си купи хляба утре,а е за или против някой политик.

Седя си аз ...така и се чудя ...колко ли данъци ще да е платил този СХ от продажбата на 37 % а ?

А Олимп откъде има тия работи.Откъде пари ???

БСП са като хипопотам,затънали до гуша в собствените си лайна но отвори ли уста !

бсп признаха , че избирателя трябва да е близо до управляващия..и до бившия...можем и без рушвет - винетка. как ги сметнахте -15000. по броя на пенсионери на море, може би.

Абе хора,как с пожарникарска заплата или с кметска се струпват тия пари? А ми Ц-то,как с заплата на обикновен полицай си е купил 6 апартамента,ама иначе гонят престъпници и мафиоти,майтап,майта усилен ,но напълно безсмислен труд!

Кръгът Олимп е измислица на ДС. Това са хора които съчиняват историйки и компромати. Обратно, понякога излизат скрити истини колко са продажни ченгетата и как са ощетявали държавата.

колко парички ще ви съберем от новите документи знаете ли - гърбушка не пепеляшка е приказката

Това става лесно. Взимате парите от единия джоб и ги държите с едната ръка публиката гледа. Казвате на публиката да погледне навън през прозорците че прелита гугутка и докато гледат през прозореца с другата ръка парите отиват в другия джоб. Публиката се обръща и вие кимате ами нема пари. :)изчезнаха откраднаха ги. Комунистите ... така се лъжат глъмджаци а тук в Бг много ... аре

Много лесно от наследство или нещо Вуйчо в Америка или нещо такова смислено / за такива като нас / .Власта е сладко нещо.Сития на гладния не вярва затова стигнахме до тук.Цял живот работиме като луди накрая за 150 - 200 лева пенсия.А други /от власта разбирасе/ се раждат богати

Защо съжалчвам за мавзолея.Просто здрави стени който могат да влязат в употреба.Издънва се едно правителство както става с всички до сега.Нареждат се до стената и огън и така и следващите.Може по следващите да влязат в час като знаят какво става.А сега цялия народ сме до стената но да не хабят патрони ни обричат на гладна смърт.Сега свалят Първанов после ще се появи някой етнически проблем само да не ги закачаме

Никакъв страх не ги е обхванал, но за кои говориш, има неясноти за БСП или за комунистите , уточнявай в коментарите си .

Никакъв страх не ги е обхванал, но за кои говориш, има неясноти за БСП или за комунистите , уточнявай в коментарите си .

милиардите бойкови/цветелинкини чисти и не следва да се знае от де са!? що така?

Я разкажи герберите колко крадат във вашия град 8 месеца пък аз ще ти разкажи комунистите колко крадоха в нашия град 4 години пъ после ще видим кой е за психиатър а това не съм го измислила аз :Бившият финансов министър Пламен Орешарски призна, че е възможно да има необезпечени договори, подписани от правителството на БСП, ДПС, НДСВ. В интервю за БНР, цитирано от kafene.net, той заяви, че сегашното управление трябва да провери договорите, за да види за какво става дума.

ще разкажеш дръжки ти можеш само да четеш каквото ти спуснат насраните и нищо друо))))

Как се преродил, как се преродил? Ми много просто като птицата Феникс - от пепелта. И после веднага яхнал тиквата.

Такива като тебе пълнят гащите като срещнат някой ,готов да ги опердаши!И тебе др...ьо е ясно колко ти е бабаитлъка!Шибаняк смотан!

Истината е, че ни крадът, крадът, крадът - тупат ни като брашнян чувал и ние все пускаме, тънем в мизерия, превърнали се в прасета живеещи в разнебитена свинщина. Държава с богати политици и беден народ, разбити улици и милиардери шефове на фирмите за строеж на пътища, мръсотия и собственици на сметопочистващи фирми, които са свръх богати колекционери на скъпи автомобили, митничари и полицаи със заплати от 500 -600 лева и собственост за хиляди евро, стопански дейци, които никой не следи за следприватизационнит договори, претенциозна класа уж предприемачи, които са по-скоро фолк е..чи и които не създадоха един международно конкурентен отрасъл, (социален) президент, който само енергетика го интересува, провалени фигури, които видиш ли били придобили незаменим опит, медии собственост на бивши кадри на ДС. Хранят ни с пумия и приказки за история и славно минало, лекуват ни само ако доплатим, внасят ни избиратели, че ние отказваме за тая пасмина да гласуваме, а като гласуваме ни обвиняват, че са ни окрали и сега ще плащаме, че видиш ли възмездие няма. Пари нямало, олигарси има, частни самолети и яхти, замъци и дарения на имоти за държавни служители, заеми от приятели, за да си купиш Бентли, сметки и имоти в чужбина, комисионни и консултантски и ...обещания за кофти настояще, но пък светло бъдеще.

Хахахаха. Това с цветелинките ми хареса:)

Когато една партия и партиец могат да обяснят неясното богатство на свои членове и симпатизиращи бизнесмени, чак тогава имат правото да поставят подобни казуси в обществото. Ако пък имат данни за престъпление да сезират съответните институции. Другото е бръщолевене, като от квартална бакалия/ щях да кажа градинка, ама не останаха/ и занимаване на обществото с глупости, което само показва и доказва класата на уж изтъкнати партийци

Кутьо, Кутьоооооооо Я се виж какъв си главоч, а акъл даваш. Я марш в кочината

Извинете, до Дървосекач, (28.03.2010 г. 18:48ч.) - но по всичко изглежда, че определени детайли от коментара са се изплъзнали незнайно как от Вашето внимание ; и имате пълно право -- миризмата в страната ни съвсем не е от приятните .

Кутев,а къде бяхте Вие,бореца за социална справедливост през тия сочени от Вас 9 години,ако това което твърдите е вярно,защо едва сега се сещате за него, или това е отговора Ви за изкараните кирливи ризи на тройната коалиция.

до 29.03.2010 03:11 много си прав лошото е това че още има много заблудени овце дето вярват на тези лицемери от всички бои а те неги броят даже за хора.КОГА ЛИ ТОВА СТАДО ЩЕ ПОУМНЕЕ???

След прочитане на твоето "творение" всеки средно интелегентен човек ще разбере ,че си герберско тъпо говедо.