Коментари - Полицаи не дадоха на Цветанов да говори на митинг | dnes.dir.bg
назад

Полицаи не дадоха на Цветанов да говори на митинг

Над 1000 служители от полицейските структури на МВР, пожарникари, служители на НАП и военнослужащи се събраха пред Народния театър в столицата, предаде БТА.

Обратно в новината

Коментари - Полицаи не дадоха на Цветанов да говори на митинг | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Няма да ти обяснявам различията, защото си куха лейка и няма да разбереш.

С какво са по различни полицаите от частните фирми, с това че той е 24 часа на разположение, с това че като отиде на семейна свада може да бъде убит, с това че няма право да работи на друго мястo и с много други неща. Силна полиция - слаба корупция.

Приветствам идеята за поемане на съотв, част от здравните осигуровки от т.н. държавни служители. Ние останалите, които ги храним, да не би да служим на някой друг, различен от държавата? Да не говорим, че са едно комунистическо-чинов образувание, което на 90% е паразитно.

Гражданино, вие алармирахте ли веднага и поискахте ли акт? Защо си ударил колата? Много сте съвестен!!!

Полицаите са прави да искат. Но защо не се замислят, че за да вземат тези парички първо трябва да се произведе нещо, после да се продаде и чак тогава да дийдат средствата за полицаи, доктори, чиновници и тнт. Просто другото е печтане на пари, а този филм вече сме го гледали. За съжаление.

Така става,когато имаме МУТРА за премиер,пълен ОЛИГОФРЕН за вицепремиер и министър на финансите и ДАСКАЛ ПО ФИЗИЧЕСКО за министър на вътрешните работи

Не не сме равни пред законите- проумейте го .....вие сте по КТ а тези които протестират по Закони за МВР,МО ....и държавния служител .....Понятно ...не сме равни.

Момко разликата между твоя занаят и професията на полицайте е огромна така че не задавай ръпроси за малоумници!

Не разбрах зашо преди малко бяха затворили жълтите павета пред Царския дворец. Изолация на протеста ли е това?

Ц.Ц.защо си толкова нагъл и много нахален какво правиш там невиждаш ли че не те искат мислиш си че ще заблудиш народа с подкупените соц.проучвания че си най харесвания не си харесван ащото си нагъл до безобразие и много грозен неможам да те гледаме спри с изявите си по телевизиите

От страницата на ДИР-а искам да попитам велико търновските полицай защо са такива пундеци- от около 300 човека в ОД МВР излязоха на протест само около 15-20 а и да попитам търновските медии -КЪДЕ БЯХТЕ БЕ СМЕШНИЦИ ЧЕ ВИ НЯМАШЕ ДА ОТРАЗИТЕ ПРОТЕСТА ИЛИ ШОУТО НА ТРАБАНЧЕТАТА ВИ Е ПО ВАЖНО- НЕЩАСТНИ ЖУРНАЛИСТИ!

Всички искате млади и честни момчета в МВР. Не зная какъв е статутът Ви, защото във форумът всички сме велики. Не зная какви заплати сте намалили и дали ако имате подчинени, образовани, на разположение 24 часа и при условия, опасни за живота им, им падне чистата заплата под 500-600лв , ще Ви останат чистачката и шофьора. В МВР ще останат само по-старите служители, на които им е късно да се преквалифицират, които си чакат прилично пенсиониране и 20 заплати. Ще напуснат и 40-50 годишните, с опит в следствие и убийства, направили стаж първа категория, докато не са променили начинът за пенсиониране. За тези, които искате да останат, които са кадърни и млади, ще ги пребарат фирми/съмнителни и несъмнителни/. Как станаха нарицателни борчетата и се превърнаха в мутри. Ако нямат никаква сигурност в заплащане, в пенсиониране, какво да правят в МВР. Веднага и сега отиват да пазят една вила на виден бизнесмен и получават веднага двойна заплата. Ако пък стане охранител, говорим за други измерения.

Не ни е ясно,защо министър Цветанов присъства на протеста на полицаите,след като им е работодател.Значи Цветанов в качеството си на вицепремиер не е съгласен с политиката на правителството.По тази логика г-н Бойко Борисов следва незебавно да отстрани Цветанов от заемания пост.Ако не реагира така ББ става смешен или признава негласно,че Цветанов му е началника и той дърпа конците.Времето ще потвърди кое е вярното.

не искам да им коментирам протеста, но какъвто и да е той е правилно, че не са дали на Цветан да говори

СЪЩО НОСИТЕ ВИНА ЗА ТОВА КОЕТО СЕ Е СЛУЧВАЛО ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ЗАЩОТО СТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА ДЪРЖАВАТА КОЯТО СЕГА БОЙКО БОРИСОВ ,СЪБИРА ПАРЧЕ ПО ПАРЧЕ РЕДУВАХА СЕ ЧЕРВЕНИ СИНИ ЖЪЛТИ И ТУРСКО СИНИ А ВИЕ СИ ОСТАНАХТЕ ПО МЕСТАТА ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ ДА ГЛЕДАТЕ И ДА ЛАПАТЕ -ЛИЦЕМЕРИ ЗА КОЯ ДЪРЖАВА РАБОТИХТЕ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ КАТО НЕЯ ДЕФАКТО Я НЯМАШЕ,И БЕШЕ ОГРАБВАН СОБСТВЕНИЯ ВИ НАРОД,КАДЕ БЯХТЕ ТОГАВА,А ? СТРАШЛИВЦИ ЗНАЧИ НАПРАЗНО СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ ЗАПЛАТИ.ПОЗОР ГОСПОДА ПОЛИЦАЙ.

БРОЯ НА ПОЛИЦАИТЕ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГОЛЯМ.ДА СЕ СЪКРАТЯТ 40% ОТ ТЯХ И ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД

кой си и колко ли си алчен,колко ли ти гладуват работниците,колко ли горките ги е страх да не изгубят и този си залък че те търпят,но не веждам ти за какво да стачкуваш...Плащаш ли на хората пълни усигоровки,добавки т.н.Не си крий името,че си си за съд

ти колко даваш на полицията ?!? дай им повече и готово ! ...или да искат от мен ?!?

DA SI HODI PRAVITELSTVOTO NA GERB VSEKI DOSTOEN MAJ SHTE SI PODADE OSTAVKA VREME E DA SI HODI BOIKO ,TOVA E NAI KRASIVIJ PREZIDENT KOITO BALGARIJ NJKOGA E IMALA PONE IMA VID ZA PRED SVETA NE PRILICHA NA TALIBAN KATO ONJ PETR STOJNOV ILI NA MUTRA...

Полиция, съд, ВИК, НЕК и цялата държавна администрация са пропити с комунисти. Не можеш да по4неш работа освен ако не си препоръ4ан. Сигурен съм 4е ако се направи изследване за кого гласуват работещите в гореизброените институции, ще излезе 4е поне 80% е за БСП-то. Цветанов трябва да направи много сериозна 4истка сред полицаите си. За на4ало може да пенсионира вси4ки над 50 годи6ни, за6тото те не вър6ат никаква работа , а само развалят дисциплината на по младите мом4ета.

Ами викнете хамстера да църка...

Ааа, малко ви е лапаницата по пътищата! Вместо да си размърдате лоясалите задници, сте свикнали ем да крадете, ем да сте партия с мафията, ем сте тъпи като гъдулки. Всеки, който е потърсил съдействието на полицията по някакъв повод, се е убедил, че тя за нищо не става. Хващате тия, дето не са си платили на вас или шефовете ви. И к8огато дойде момента да станете като всички останали, ревете.

аз беден полицай не познавам,жена ми работи на три смени за 300 лева,айде половината полицаи на борсата от първи и сами ще клекнат,смешковците, бати раздутия щат имат

тия са супер нагли,а я без работа

Тази власт не може да търпи някой друг да говори.Мислят се за собственици на България,излизат по медиите всеки ден за да назидават тъпия си народ,а след това бързат да оглавят протестите му.

Хайде да видим колко от тези прости корумпирани полицайчета ще си подадат оставките след ,като не са доволни Въобще много е интересно колко държавни служители ще напуснат системата ,след като за всяко тяхно място чакат поне по 200 души безработни ,много по грамотни и интелигентни от тях За 20 години никой от тези тъй наречени държавни служители нищо не свърши , и престъпността избуя Сега седнали да протестират ,чакат от данъците на хората да забогатеят ,същите хора за които нищо не са свършили корумпягите В крайна сметка който не е доволен още утре може да напусне ,ама интересно какво ще прави простия селяк полицай след това ,като освен да сади картофи за нищо не става Разбира се има и малки изключения ,но обикновено простата маса ги смачква

браво на протестиращите ,че не са допуснали Цветанов и с това той да си трупа изкуствен рейтинг за себе си и ГЕРБ.

Ами те полицаите искат много работи, ама и аз искам да ловят джигитите и да осигуряват спокойствие на хората, но не го правят. По улиците на София цари хаос, всеки прави каквото си иска, а те си чоплят в носа. На Ректората имат постоянен пост, а мангалите миячи на стъкла досаждат нон стоп на шофьорите безнаказано. Това не са стабилни полицаи, а някакви корумпирани елементи. За да искат трбва да работят, а те не го правят.

Да не говорим, че са едно комунистическо-чинов образувание, което на 90% е паразитно. Е това е работа на ЦЦ, защото единственото, което е работил в МВР, е кадровик. Къде им е реформата. Ами той ББ се познава с всички началници лично. Сега ли научават какво става в МВР. Или да вземем БОП-а изкъсо, да сменим началниците на РДВР с тези, които ще ни слушат и юруш... в екшън сериалите.

О да! Както и случайно разбрах, че част от полицаите държавата ГИ осигурява на минималната.

В Америка годишната заплатата на един полицай е около 50 000 долара , а на един лекар е около 300 000 долара Кой за каквото е учил ,труда се заплаща според положения труд и образование ,и никой не протестира за това А сега сметнете колко трябва да се даде на полицайте с килийното им образование и колко трябва да се даде на лекари ,инженери ,учени и др.В тази страна комунизма изопачи нещата , и всеки простак си мисли ,че е много ценен и незаменим А и някой да е виждал полицай ,който не рекетира по пътя хората за всякакви безумия,това ще е нещо като бяла лястовица да видиш

На който му е малка заплатата,може да напусне,има свобода на труда,винаги има желаещи на неговото място-ама тези са като мастията-като лапне кокала умиране има-напускане няма....некадърници нагли!!!!

А, така!!! Е нали ЦЦ не дава да избуи престъпността. Защо сега се е увеличила? Ами миризмата винаги е идвала от главата. В този случай главата е много, много миризлива. Пълно отражение.

Що нищо не казвахте когато вземахте по4-5 пъти повече от служителите в държавната администрация, чиято работа не само не се е намалила при кризата /за разлика от вашатаь/ е се е увеличила и като обем и като тежест!? СРАМОТА!!!!

Абе тука е пълно с малоумници.Хората протестират, а тия ги плюят е това е българина. То си има една поговорка за мечката, че когато играе при комшийте после идва и в твоя дом. Ама нали сме проста и малоумна нация. Стачкуват учителите и се почва плюене, стачкуват миньорите плюене и и по тях. Съдиите абсолютно незаконно им спряха пари, написаха декларация, че си искат парите и те нагли. Сега полицаите. Е за това си заслужаваме да ни клати всяко едно правителство без значение дали е ляво, дясно , център и тем подобни след като няма гражданско общество все ще е така. А вие си плюите. Всъщност ние българите някога знаели ли сме какво искаме????

Защо пропускаш върха на елхата, ББ. Той горкият не е виновен за нищо. Особено за МВР, да не се прави на милиционер, че ей сега разбрал.

Ами ти защо не работиш. Какво правиш? Провери за раздутия щат: в колко РПУ-та има незаети работни места. Бегай там да станеш богат! Ааайййде, марш.

Не мога да намеря работа вече 5 години, с три професии, без лев обезщетение или социална помощ съм. Всеки месец трябва да внасям 16-17 лева здравна осигуровка. Не умея да крада. Държавата не се интересува имам ли откъде да ги взема тези пари или не, а ги иска безотказно и навреме .Справедливо ли е тези който имат редовни заплати и облаги върху тях да не внасят нищо от себе си в държавния бюджет. Нали като граждани сме равни пред закона и като хора имаме равни човешки права с униформените. Ако не ви е грях, полицайчета, протестирайте си докато не ми увеличат с още няколко процента здравната вноска. Пък през това време бандитите ще стрелят по хората из улиците и ще духват в неизвестна посока напълно безнаказани.

Употребата на форми като полицаЙте за множествено число и липсата на елементарно понятие за препинателни знаци достаъчно ли е за членство в клуба на МНОГОУМНИЦИТЕ? Аз се радвам, че не отговарям на подобни критерии.

Бойко е много зле, след като даже и полицаите го разкриха. Сега ако има избори ще се получи патова ситуация.

Абе май не си много трезв.

Да си плащат!!! Както си плаща цялото останало трудово население в България. Тази измислица с освобождаването от осигуровки на държавните служители е позор! Или законите в държавата не важат за тях?! На практика ние - останалите - недържавни служители - им плащаме осигуряването!!!

Айде омитайте се! Не само са ви много осигуровките, ами се чудя 80% от вас защо изобщо получават заплати?

Господа, тъй като тези български полицаи протестират срещу управление, създаващо им лоши условия на живот, на изпълнение и за изпълнение на служебния им дълг. Във форума има мнения срещу им моето е в тяхна подкрепа. Не е редно министър, и то ръководител на ведомството им, да оглавява протеста им. В това тези полицаи са прави и формално, и по същество. Стандар както споменава един дописник (искащ равенство), т.е. правилата и отношенията към полицейските и армейските служители, се различават коренно от тези в сила за наемните работници в частните, държавните и публичните организации и фирми. Задълженията за предоставяне на цялото време от живота на човека и на самия живот на човека на разположение на полицията и армията и винаги на пряко разположение на личност - пряк началник са несравними със задълженията към частен, държавен или публичен работодател. Нито един работодател не може да иска пълно подчинение, подчинение за рискуване на живот, за отнемане на живот или свобода или пък за саможертва в изпълнение на негова заповед. Другите граждани имат служебни задължения, а полицаите и армейците имат служебен дълг. На тези различия съответстват различия в осигуряването - лично и служебно. Общите приказки за равенство на всички са нелепи при служебно и по закон неравенство. Различието между отменимо задължение и неотменим дълг е съществено. То е тъкмо пред закона, нали? А и какво всеобщо равенство пред закона има, щом гражданите полицаи са равни пред закон и неравни пред и по друг - неприложим към другите хора! Досега не е имало държава без полиция. Полицията (в частност - милицията) е неотменима определяща самата държава част на самата държавата. Лошите лични и служебни условия на живот на тези служители неизбежно водят до лоши условия на живот в държавата. Как да се премахне или намали лошото в управлението могат да определят само две страни - управляваните и управляващите. Щом управляващите не го искат, ред на управляваните е да го искат. Естествено, може да се оспорва какво и как да се иска, но след като на подчинените полицаи е дошъл редът да искат защото управляващите са го пропуснали, то това не е приумица, а необходимост. Нещо, което не може да се заобиколи и избегне...

Още един въпрос. Защо работите тази работа като не ви изнася? Колкото до предишния въпрос, не знам дали по Конституция в България живеят военни, полицаи, доктори, автобусни шофьори и мръсни частници....

как се става държавен служител? С връзки! пробвах,няколко пъти, ама не съм си купил връзки.

работят 6000 чиновника????

работят 47 000 полицаи. Някой да усеща резултат от това?????

ВМР, ДАНС, службите за сигурност са заети над 70 000 души. ДА ПОВТОРЯ ЛИ- над 70 000 души. или на 1800 дуии- зеца, млади, средно възраст и старци по 70 души. Това е с 30% над показателите в Англия, Франция, Белгия и пр. страни. Всичко до професионализъм.