Коментари - Ройтерс: Властта в България води рискова политика | dnes.dir.bg
назад

Ройтерс: Властта в България води рискова политика

Седем месеца след като пое властта с обещания за радикална промяна, българското дясноцентристко правителство прекъсна важни икономически реформи, рискувайки да предизвика продължителна стагнация в най-бедната страна члена на ЕС.

Обратно в новината

Коментари - Ройтерс: Властта в България води рискова политика | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.

До Иво Янев - Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.

До Иво Янев - Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.

До Иво Янев - Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.

До Иво Янев - Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.

До Иво Янев - Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.

Не знам дали ще излезе като линк, но вижте и прочетете това (слагам интервали, за да може да излезе линка правилно и целия) h t t p : / / w w w. kpetkov . eu / nishto - lichno - sreshtu -djankov - sporyt - e - principen

o

В рискова ситуация- рискови мерки.

В рискова ситуация- рискови мерки.

Българин

и неправилна!А причината е некомпетентноста на власт имащите за мерака го имат ама то нестига.

ПИЧ, те съсипаха нашата икономика, за да ни вземат пазарите, а ти искаш да я анализират.

Като нямаш какво да кажеш, защо просто не помълчиш? Иначе, трудно е когато 'западняци' критикуват любимите ти 'западни' ръководители, няма какво да се каже...

Като нямаш какво да кажеш, защо просто не помълчиш? Иначе, трудно е когато 'западняци' критикуват любимите ти 'западни' ръководители, няма какво да се каже...

Като нямаш какво да кажеш, защо просто не помълчиш? Иначе, трудно е когато 'западняци' критикуват любимите ти 'западни' ръководители, няма какво да се каже...

Като нямаш какво да кажеш, защо просто не помълчиш? Иначе, трудно е когато 'западняци' критикуват любимите ти 'западни' ръководители, няма какво да се каже...

Като нямаш какво да кажеш, защо просто не помълчиш? Иначе, трудно е когато 'западняци' критикуват любимите ти 'западни' ръководители, няма какво да се каже...

xcvbx

Кво мрънкате бе? Важното е че ще можем да си пушим.

Кво мрънкате бе? Важното е че ще можем да си пушим.

Кво мрънкате бе? Важното е че ще можем да си пушим.

дададад

Винаги съм се съмнявала в сценарии, в които има намесена конспирация, но като чета статията на Ройтерс какво иска от нас ЕС и се чудя дали няма някаква истина в Планът Ран-Ът. Не виждам как може да искат да си закрием болниците и да увеличим пенсионната възраст в условия на криза? Такива рискови реформи се правят, когато има икономическа стабилност и в обществото няма толкова натрупано социално напрежение. Българинът се чуди как да оцелее и живее ден за ден, а те всичката Мара втасала, ни тормозят с реформи, които дори и те не биха направили в собствените си държави. В период на криза правителството решава какви да бъдат приоритетите и мерките за излизане от кризата. Стига вече са ни управлявали от ЕС - до сега не сме цъфнали и едва ли ще вържем някога...Все пак сме суверенна държава и това, че ЕС ни дава пари, които между другото, заради условията поставени от самите тях, се усвояват неефективно и не водят до видими резултати, не им дава правото да ни управляват като марионетки. Силно се надявам, че ни е останала поне капка гордост, защото ако ние не се уважаваме, как другите ще го правят?

Винаги съм се съмнявала в сценарии, в които има намесена конспирация, но като чета статията на Ройтерс какво иска от нас ЕС и се чудя дали няма някаква истина в Планът Ран-Ът. Не виждам как може да искат да си закрием болниците и да увеличим пенсионната възраст в условия на криза? Такива рискови реформи се правят, когато има икономическа стабилност и в обществото няма толкова натрупано социално напрежение. Българинът се чуди как да оцелее и живее ден за ден, а те всичката Мара втасала, ни тормозят с реформи, които дори и те не биха направили в собствените си държави. В период на криза правителството решава какви да бъдат приоритетите и мерките за излизане от кризата. Стига вече са ни управлявали от ЕС - до сега не сме цъфнали и едва ли ще вържем някога...Все пак сме суверенна държава и това, че ЕС ни дава пари, които между другото, заради условията поставени от самите тях, се усвояват неефективно и не водят до видими резултати, не им дава правото да ни управляват като марионетки. Силно се надявам, че ни е останала поне капка гордост, защото ако ние не се уважаваме, как другите ще го правят?

браво Ботев!!! аз съм ЗА

Ройтерс да сравни заплатите които плаща на своите журналисти и персонал с тези, които плаща БТА на своите журналисти и персонал и тогава да се изказва за реформи, спряни реформи и критики към когото и да е. Сит гладного не верва!!

Ройтерс да сравни заплатите които плаща на своите журналисти и персонал с тези, които плаща БТА на своите журналисти и персонал и тогава да се изказва за реформи, спряни реформи и критики към когото и да е. Сит гладного не верва!!

ABE EI TAPAZI TUPI MOGE SAMO DA PLUETE I DA DAVATE SUVETI STANISCHEV NI KRADNA S DOGAN I SAKSKO 4 GODINI ISEGA STE GO DUHAME OSTE 8 GODINI A VIE TAPAZITE BOIKO E VINOVEN.KOITO I DA E NA NEGOVO MJASTO NISTO NE MOGE DA NAPRAVI.A VIE TAPAZITE SAMO ISKATE,PO VISOKI ZAPLATI,POVECE SVOBODNO VREME,POVECE POVECE POVECE.............. AMA NIKOI NE ISKA DA RABOTI A SAMO SAVETI DA DAVA TAPAZI TAKIVA

О-у-у Кенофочистачът From Germany пак е тук! Hallo, liebe Freunde! На твоето Ако ми дойде настроението ще дойда да ви оправя. С Иван Костов обезателно. Отговарям, по добре вземи мургавела при вас. Цитат: Пълно мълчание цари в големите български медии по отношение на вчерашната публикация на в. Галерия, според която името на председателя на Комисията за контрол на ДАНС и съпредседател на Синята коалиция Иван Костов фигурира в докладна записка на Националната служба за сигурност от 2001 г. като участник в контрабанда на кафе заедно с имената на Константин Димитров Самоковеца и Николай Методиев - Пилето. Докладната записка е била изготвена в НСС във времето, в което настоящият заместник-председате на ДАНС Иван Драшков е изпълнявал длъжността директор на НСС, а в изготвянето й е участвал тогавашният офицер от НСС и настоящ областен управетел на Бургаска област от ГЕРБ Константин Гребенаров.

bgpetition.com/prote

bgpetition.com/prote

Намали дрогата!

Кой все пак налага цензура тук и решава кои мнения трябва да се изтрият?

pravi sa

РЕВОЛЮЦИЯ!!!

Нима има още учудени!?

ВИДЯХТЕ ЛИ КАКВО НАПРАВИХМЕ С НАШИЯ НАТИСК - САМО КОМУНИСТИТЕ МОГАТ ДА СМАЖАТ ДРУГИ, КОИТО СА ДРУГИ, НЕЗАВИСИМО, ЧЕ МОЖЕ БИ ЩАДЯТ НАРОДИА СИ.

Sas narastvashtu prugresivnu Nitarpenie u4akvam tuk faf dira kakvi glubalizirashti LAYNA shi issirat DIADU YOTCO i ustanalite seraturi..

Не ви ли е обидно Г-да Управници,че ни наричат -най-бедната страна!Ни есме свикнали,вас не ви ли е срам?

Ройтерс да го духа!

Не ви ли е обидно Г-да Управници,че ни наричат -най-бедната страна!Ние сме свикнали,вас не ви ли е срам?

Парите на пенсионерите над 75 години.Че то останаха ли такива след всичките реформи? Много ще ми е интересно един писач от Ройтерс като дойде да поживее с парите на този редови български пенсионер какво ли ще напише?

евала на бат бойко. Обаче личи си че сме разногласен и излъган народ. Който иска да ни помогне веднага трябва да бъде стъпкан, защото, трябва да дойде по скапано правителство и да почнем повече и повече да ругаем и да си чешем езиците. Аз като жител на България съм доволен от това правителство. Въпреки, в правителството на герб има отрепки големи по малките градове, който са в партията не за да помогнат на обществото а заради собствения си интерес. За жалост и в моя град има такъв депутат от ГЕРБ който откакто стана партиен член на партията започна да изкупува малкото останала държавна собственост и да отваря магазина и заведения. Еххх кога ще отмине тая криза и да духна от България моя сладка родино

Ето това е истината за БГ в момента. Точен анализ е направил Ройтерс. За съжаление потърпевшите са обикновените граждани на държавата, те управниците си живеят живота и си карат хубавите коли по очуканите пътища на хубавата ни Родина. Дреме им на к...,,,, но обичат да философстват и да се правят на велики!!!

ЕДНА СМИСЛЕНА И ПРАВИЛНА ОЦЕНКА.ДОЖИВЯХМЕ ИСТИНСКА КРИТИКА ЗА НЕКАДЪРНОТО УПРАВЛЕНИЕ НА БОРИСОВ.НАЙ-СЕТНЕ ХОРАТА ТРЯБВА ДА РАЗБЕРАТ,ЧЕ ТЕЗИ НОВИ МОШЕННИЦИ ЩЕ НИ ДОВЕДАТ ДО ПРОСЕШКА ТОЯГА.

Ама и тия са идиоти.свеж капитал за пътища и с.стопанство въобще не е свеж,защото се усвоява с години.а хората сега гладуват и искат ИЗРАБОТЕНИТЕ СИ пари.Не че не ни трябват,напротив.Ама Живота е това дето си минава докато някой прави планове.

Ама и тия са идиоти.свеж капитал за пътища и с.стопанство въобще не е свеж,защото се усвоява с години.а хората сега гладуват и искат ИЗРАБОТЕНИТЕ СИ пари.Не че не ни трябват,напротив.Ама Живота е това дето си минава докато някой прави планове.

в частния сектор имаше масови съкращения и намаление на заплатите. в държавния едва сега мислят да ги замразяват ?!?!?? съкращеният са символични придружени с увеличение на заплатите на останалите. в същото време увеличение на здравните вноски че да има за нашите хора заплатки ;)

в частния сектор имаше масови съкращения и намаление на заплатите. в държавния едва сега мислят да ги замразяват ?!?!?? съкращеният са символични придружени с увеличение на заплатите на останалите. в същото време увеличение на здравните вноски че да има за нашите хора заплатки ;)