Ройтерс: Властта в България води рискова политика
Седем месеца след като пое властта с обещания за радикална промяна, българското дясноцентристко правителство прекъсна важни икономически реформи, рискувайки да предизвика продължителна стагнация в най-бедната страна члена на ЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Ройтерс: Властта в България води рискова политика | Днес.dir.bg
Коментари
Защо трябва винаги от чужбина да казват на нашите тъпанари, че са тъпанари а да не върват на хората в България.Това не е рискова политика а некадърна политика, неспособна да решава проблеми и винаги да се оправдава с другите.
дойдат тук в нашите условия за опитни плъхове! Ще зареват на първия месец на умряло! Аре, сиктир! Стига са ни умъртвявали! Правят го умишлено.
В момента държавата е като в ръцете на малки деца, които едва сега осъзнават с какво са се захванали ! Ако може с главни букви по всички вестници.
Ройтерс си е Ройтерс! Не е българската масмедиина помиярщина! Всеки народ, си заслужава управлението!
Борисов не е смел политик, като Костов например и го е страх от реформи. Трябва да си смел политик заради правиш което трябва въпреки, че е непопулярно.
Защо трябва винаги от чужбина да казват на нашите тъпанари, че са тъпанари а да не върват на хората в България.Това не е рискова политика а некадърна политика, неспособна да решава проблеми и винаги да се оправдава с другите.
нещата не вървят и за всички вече е ясно като бял(слънчев ден), но защо ли управляващите не виждааааааааааааат..
държавата съществува благодарение на данъците, но преди това е създала нормални условия за работеща икономика. Това герб и ББ не създаде и не може вече да създаде. Всичко се прекатури. дянков и бойко всеки ден са с най-малко един сериозен гаф. Така не може да се работи. Жалко за хората които създаваха продукт, който продаваха и оцеляваха.
държавата съществува благодарение на данъците, но преди това е създала нормални условия за работеща икономика. Това герб и ББ не създаде и не може вече да създаде. Всичко се прекатури. дянков и бойко всеки ден са с най-малко един сериозен гаф. Така не може да се работи. Жалко за хората които създаваха продукт, който продаваха и оцеляваха.
Уважаеми г-да и г-жи парламентаристи,уваж правителство,моля прочетете как е управлявал г-н Буров.Вземете книгата за настолна.Тогава можем да говорим. Всичко е вече много жалко.А най-жалки сме ние -гражданите на тази държава!Добитък!
Абе, какво го е еня Ройтерс за БГ? Ей това не ми е ясно? Питайте за кризата и слушайте радио Ереван а ако от там не ви отговорят обърнете се към арменския поп бе хора... Те знаят всичко.
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
От къде да дойдат парите? Много хубав въпрос,аз лично предлагам да дойдат от една определена банка.Сигуно Бат Бойко ще каже коя е.
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
А? Ми, не дойдоха ли парите от акциза на цигарите - специално за здравеопазването???. Че и от осигурителните прагове 2 % не отиват в здравеопазването, ами - във фискалния резерв. Вярно, Борянче - на правителството му е много трудно и по-трудно ще става... Щом и Ройтерс го казват. На пожарникарски жаргон - Няма пушек без огън!!!
Айде стига си адвокатствал, та ти не можеш и да пишеш! А като се сетя за Костов се сещам и за приватизацията на БГА Балкан, продажбата на Кримиковци (за $1 !!!),ЗЗУ и мн. др. Мангала приватизира държавно имущество за 30 млрд. долара , а в държавната хазна са влезли само 3 млрд. долара.
Боже тая наша държава и без това не беше цъфнала и вързала, на Дянков недомислиците и незнанието на Бойко на теми различини от пожарникарските ще ни вкарат в още по-голямо блато. Не мислех, че е възможно да има по-голямо блато, ама така като гледам, май има. Стотици фирми си чакат ДДС-то, хиляди хора не получават заплати, а управниците се чудят с какви данъци да ни натоварят и удрят най-лесната мишена съвестните данъкоплатци, а мошениците пак шапка на тояга.
Боже тая наша държава и без това не беше цъфнала и вързала, на Дянков недомислиците и незнанието на Бойко на теми различини от пожарникарските ще ни вкарат в още по-голямо блато. Не мислех, че е възможно да има по-голямо блато, ама така като гледам, май има. Стотици фирми си чакат ДДС-то, хиляди хора не получават заплати, а управниците се чудят с какви данъци да ни натоварят и удрят най-лесната мишена съвестните данъкоплатци, а мошениците пак шапка на тояга.
S uvelichavane na danycite li se bori kriza be ti izbi de sho imashe riba . Belite dyrjavi si stimulirat potreblenieto i vajnite otrasli ot ikonomikata a nashite ni vodqt kym STEGNACUQ . Zapomni q tazi dumichka skoro shte stane mnogo moderna .
S uvelichavane na danycite li se bori kriza be ti izbi de sho imashe riba . Belite dyrjavi si stimulirat potreblenieto i vajnite otrasli ot ikonomikata a nashite ni vodqt kym STEGNACUQ . Zapomni q tazi dumichka skoro shte stane mnogo moderna .
Не, те не се бавят с реформите, те няма да правят други реформи, освен да е..ат майката на огромната финансово-подтисната част от народа.. Какво направиха досега ? Вдигат данъци и такси, осигуровки и акцизи, съкращават персонал, не връщат ДДС, не плащат за отдавна свършена работа, нямат никакво намерение да усвояват европейски фондове, тъй като всичко вече се контролира стриктно, наредиха си собствените фирми за големите проекти и газ пикаят за спечелените преди такива, като пречат всячески, постоянно се изкарват велики, защото хващали тоя-оня, а кой е осъден в крайна сметка - никой, реват нон-стоп че пари нямало и все Станишев бил виновен, а понечи ли някой да стачкува изведнъж си получава парите.... Хаос на Н-та степен, тия нямат хал хабер какво правят... Бацето Дянков управлява държава на ниво фирма, матрьошките в парламента каквото каже Гойко, това и гласуват, Цецко се лупа у влакнестите гърди и вика Булга-булгар, а престъпността отива на все по-високо ниво, всичките останали некомпетентни маймунки - министри се скриха поради срам или безпомощност, кметицата също се скри и комай и тя няма идея какво да прави..... А те всичките са си същите - комуняги и потомци на такива, самоче много време мина и са все по-гладни, та алчността е все по-голяма.... Тая държава няма да я бъде и след 5 поколения...
Какво може да каже Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата Ран - Ът. Костов има огромна заслуга за окаяното ни положение.
Какво може да каже Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата Ран - Ът. Костов има огромна заслуга за окаяното ни положение.
Какво може да каже Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата Ран - Ът. Костов има огромна заслуга за окаяното ни положение.
Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.
Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.
Какво може да мисли Иван Костов, та той е един от българските икономисти, участвали в Програмата РАН ЪТ. Костов има огромен принос към реализирането на този ПЛАН за унищожаване на българската държава и за бавното, мъчително изтребление на българския народ. Спомнете си, мислете.