Коментари - Ройтерс: Властта в България води рискова политика | dnes.dir.bg
назад

Ройтерс: Властта в България води рискова политика

Седем месеца след като пое властта с обещания за радикална промяна, българското дясноцентристко правителство прекъсна важни икономически реформи, рискувайки да предизвика продължителна стагнация в най-бедната страна члена на ЕС.

Обратно в новината

Коментари - Ройтерс: Властта в България води рискова политика | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ами от какво да ги е срам- вижда се ,че вс.м-ва,агенции,общи си раздадоха премии,увеличиха си заплатите тихомълком и хоп 130 млн.лв за заплати повече м.01.10г от м.01.09г.- къде са съкращенията,икономи ... те такова управление.. по пожарникарски!!!!

Пак гадните комунисти са платили на Ройтерс да маскари Бащицата! КОНГРАЧУЛЕЙШЪН БОРИСОВ! Овцете са с теб! Б-Е-Е-Е-Е

Пак гадните комунисти са платили на Ройтерс да маскари Бащицата! КОНГРАЧУЛЕЙШЪН БОРИСОВ! Овцете са с теб! Б-Е-Е-Е-Е

Пак гадните комунисти са платили на Ройтерс да маскари Бащицата! КОНГРАЧУЛЕЙШЪН БОРИСОВ! Овцете са с теб! Б-Е-Е-Е-Е

Добро утро с музика, както се казва!

Добро утро с музика, както се казва!

Добро утро с музика, както се казва!

Добро утро с музика, както се казва!

irejiejikrrpp

временното спиране на реформите и популистката склонност на кабинета ще означават повече усилия и по-бавно възстановяване. - това е същността на казаното от Ройтерс . ББ е популист, а не реформатор. Поредният у нас. Страхува се от протести, отстъпи за закриването на болниците, за пенсионната реформа, ..... и така дава лош знак. Натискът ще продължи от другаде и Бойко отново ще се прави на добър и загрижен за хората. А го избрахте, защото искахте реформи. Знаехте ли въобще какво искате? Може би очаквахте изведнъж да заживеете в нова страна, такава, която не е най-бедната в Европа?

временното спиране на реформите и популистката склонност на кабинета ще означават повече усилия и по-бавно възстановяване. - това е същността на казаното от Ройтерс . ББ е популист, а не реформатор. Поредният у нас. Страхува се от протести, отстъпи за закриването на болниците, за пенсионната реформа, ..... и така дава лош знак. Натискът ще продължи от другаде и Бойко отново ще се прави на добър и загрижен за хората. А го избрахте, защото искахте реформи. Знаехте ли въобще какво искате? Може би очаквахте изведнъж да заживеете в нова страна, такава, която не е най-бедната в Европа?

Не виждам предложения за това кой да смени Бойко.

Ха сега де.Кажете нещо г-н Борисов.Кажете кой ви пречи пък сега?Или ще се тайте като бълха в....гащи.Освен ако в Ройтерс да са се събрали всичките комуняги?

Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!Я какво стана сега? Чак от вън пишат какво става в България и колко опасно е. Пожарникаря незабавно да дава обяснение! Защото на него най-големия му проблем беше някаква тъпа стенограма. Да дава обяснение и оня черния и оня с цайсите, които също ревяха като закални. Цяла седмица ни занимават с измислени глупости, докато държавата лети надолу. А увеличението на здравната вноска с 25% беше точно 2 пъти съобщена. НЕЗАБАВНИ НОВИ ИЗБОРИ! ГЕРБ СА АБСОЛЮТНО НЕКОМПЕТЕНТНИ! Брав на Ройтерс (11.03.2010 г. 18:47ч.) Колко интелигентно казват на неграмотните гербери, че си отиват безславно като мърши.Как пък не се и опитаха да работят, ами само да бият тупана колко са били лоши предишните. Това ние го е знаем, те за това си отидоха, а вие какво работите, какво свършихте за 2 стотинки поне-нищо. Да се насадите на държавна служба и да лапате, ден да мине, друг да дойде и да влачите. Вижда ви се краят, ами да е по-бързо, че всичко що дишаше бастисахте. az (11.03.2010 г. 18:46ч.) в частния сектор имаше масови съкращения и намаление на заплатите. в държавния едва сега мислят да ги замразяват ?!?!?? съкращеният са символични придружени с увеличение на заплатите на останалите. в същото време увеличение на здравните вноски че да има за нашите хора заплатки ;) ll (11.03.2010 г. 18:46ч.) nai posle vi go kasvat u otschite direktno tsche ne ste profisionalisti i ne moje taka da prodaljavate podai ot djoba si ostavkata boiko i si gledai mvr.i zwetelina milionerkata

Боклуци пак ни управляват.

Мръсници, продажници,еретници, комунисти !!! Бойко и чист като зълза, невинен като дете и умен най-малко като Бил Гейтс !!

Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!

АМИ СЕГА?

Борба срещу измамите ще активизира отпускането на европейски фондове ! бой по мутрите и всичките престъпници в затворите ! вива ГЕРБ !

Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!

Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!

Бюрокрацията и курупцията продължава по вишите етажи на административно управление. А,Вие обеснявате на българския народ как да си за тяга колана.Меко,казано е пупулиско.Много бързо започнахте да не чувате българския народ,едва 7м.във власта!

Българи, не разбирате ли че сме оставили държавата в ръцете на абсолютно некомпетентни хора, които не си го признават и си дават вид че знаят ! Само 6-7 месеца бяха необходими да се види от всички тяхната несъстоятелност. В момента държавата е като в ръцете на малки деца, които едва сега осъзнават с какво са се захванали !

Българи, не разбирате ли че сме оставили държавата в ръцете на абсолютно некомпетентни хора, които не си го признават и си дават вид че знаят ! Само 6-7 месеца бяха необходими да се види от всички тяхната несъстоятелност. В момента държавата е като в ръцете на малки деца, които едва сега осъзнават с какво са се захванали !

Ще облекчи нечий джоб.

проба

Костов да каже какво мисли по въпроса нали е специалист по политическа икономия.

За радост вече народа прогледна малко са тия където им вярват още но и те са за да се доберат до кокала.Стига са се оправдавали с тройната коалиция от тях нищо не става само да дават интервюта ВЪН ВЪН ВЪН ВЪН от Политическия живот на България.

vie kvo iskate ot biv6a mutra da napravi?:)samo tapanari sa tam gore.

Къде сте, бе изроди от ГЕРБ! Имате ли позиция или нямате - представяте ли държава или сте слугинажа на САЩ?!...

Ще облекчи нечий джоб.

Пишете, но не мислете че Бойко и компания се трогват от прочетеното. Други средства са нужни за да им се въздейства.

Къде сте, бе изроди от ГЕРБ! Имате ли позиция или нямате - представяте ли държава или сте слугинажа на САЩ?!...

Браво на ROITERS.Непрекъснато върви кампания за унижаване на държавата кето институция...независ дали е лява или дясна.ТЯ Е ВСИЧКО ОТРИЦАТЕЛНО.Реформат на съкращаване на разходите,независимо от последиците.Да ББ върви напред,назад,като отчита реакцийте.Но ROITERS и др,искат само напред,да гарантира връщането на 39 млрд евро.А той-отстъпва.Ужас.А какво ли направихме с тези милиарди-ДВЕ БЪЛГАРИЙ.

Браво на ROITERS.Непрекъснато върви кампания за унижаване на държавата кето институция...независ дали е лява или дясна.ТЯ Е ВСИЧКО ОТРИЦАТЕЛНО.Реформат на съкращаване на разходите,независимо от последиците.Да ББ върви напред,назад,като отчита реакцийте.Но ROITERS и др,искат само напред,да гарантира връщането на 39 млрд евро.А той-отстъпва.Ужас.А какво ли направихме с тези милиарди-ДВЕ БЪЛГАРИЙ.

Пишете, но не мислете че Бойко и компания се трогват от прочетеното. Други средства са нужни за да им се въздейства.

Това е сигнал за последно довиждане за герберите.Ние българите вече констатирахме, че от некадърни властващи, попаднахме на още по-некадърно пожарникарско правителство.Това ще ни погребе.Ако сме решили да ни ликвидират тези случайно попаднали във властта измислени политици, нека си траем.Нужно ни е наистина нова конституция, нужно ни е експертно правителство не от политици, а от професионалисти.Стиг неуки хора да ни управляват.Управлява ни един лъжлив старец без образование и без публичен стаж, управлява ни едно момченце лапало от държавната паница и без нито един трудов стаж, а сега ни погна един човек, учил да гаси пожари, но се занимавал с охранителна борческа дейност.Къде отива ме българи?Към сигурна гибелт.

браво на ROITERS.Непрекъснато върви кампания за унижаване на държавата кето институция...независ дали е лява или дясна.ТЯ Е ВСИЧКО ОТРИЦАТЕЛНО.Реформат на съкращаване на разходите,независимо от последиците.Да ББ върви напред,назад,като отчита реакцийте.Но ROITERS и др,искат само напред,да гарантира връщането на 39 млрд евро.А той-отстъпва.Ужас.А какво ли направихме с тези милиарди-ДВЕ БЪЛГАРИЙ.

АМИ СЕГА????????????????

Ройтерс мрази левите правителства, а да се изказва така за едно дясноцентриско правителство значи много. Макар и по един цивилизован начин Ройтерс казва това, което говорят левицата и ДПС в парламента. Сега вече Бойко трябва да отговаря не на БСП и ДПС, но на западните медии.

Може ли някои да обясни кои точно важни икономически реформи са прекъснати.

Чак отвън казаха че България отива на много на зле - Ройтерс: Властта в България води рискова политика. Но ГЕРБ, АТАКА, СДС и ДСБ това не ги притеснява за тях е по-важно да реват срещу една стенограма, кото определено трябва да я има. Тези партии не ги интересува дали държавата ще се разбие докато те се бият за кокъла. Важното е да се краде и мами. Все пак някои свършиха парите, които откраднаха докато бяха на власт и сега им се иска още. Затова са толкова зомбирани и напористи!

АМИ СЕГА??????????????//

ЗАЩО НЕ ИЗЛЕЗЕ СЕГА ББ ДА СЕ ПОХВАЛИ, КАКВА ПОЛИТИКА ВОДИ? НАЛИ ЗА ВСЯКА ОЦЕНКА ОТВЪН ИЗЛИЗАШЕ НАДУТО И СЕ ТУПАШЕ В ГЪРДИТЕ, ВИЖТЕ, КОЛКО СМЕ ДОБРИ. КЪДЕ Е СЕГА????????????????

ЗАЩО НЕ ИЗЛЕЗЕ СЕГА ББ ДА СЕ ПОХВАЛИ, КАКВА ПОЛИТИКА ВОДИ? НАЛИ ЗА ВСЯКА ОЦЕНКА ОТВЪН ИЗЛИЗАШЕ НАДУТО И СЕ ТУПАШЕ В ГЪРДИТЕ, ВИЖТЕ, КОЛКО СМЕ ДОБРИ. КЪДЕ Е СЕГА????????????????

Време е да ме призовете!

Бандюгите, които обират държавата са дилетанти. Истинските професионалисти си създават правителство и си назначават министри.

да си ебът майката......властта в българия

Комунистът или е глупак, или е подлец!

Искам да знам какво мисли по въпроса Иван Костов специалист по ПОЛИТИЧЕСКА ИКОНОМИЯ (на социаллизма).Хубаво е да се изкаже и в НС-тои обича да се показва там.