Ройтерс: Властта в България води рискова политика
Седем месеца след като пое властта с обещания за радикална промяна, българското дясноцентристко правителство прекъсна важни икономически реформи, рискувайки да предизвика продължителна стагнация в най-бедната страна члена на ЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Ройтерс: Властта в България води рискова политика | Днес.dir.bg
Коментари
Ами от какво да ги е срам- вижда се ,че вс.м-ва,агенции,общи си раздадоха премии,увеличиха си заплатите тихомълком и хоп 130 млн.лв за заплати повече м.01.10г от м.01.09г.- къде са съкращенията,икономи ... те такова управление.. по пожарникарски!!!!
Пак гадните комунисти са платили на Ройтерс да маскари Бащицата! КОНГРАЧУЛЕЙШЪН БОРИСОВ! Овцете са с теб! Б-Е-Е-Е-Е
Пак гадните комунисти са платили на Ройтерс да маскари Бащицата! КОНГРАЧУЛЕЙШЪН БОРИСОВ! Овцете са с теб! Б-Е-Е-Е-Е
Пак гадните комунисти са платили на Ройтерс да маскари Бащицата! КОНГРАЧУЛЕЙШЪН БОРИСОВ! Овцете са с теб! Б-Е-Е-Е-Е
временното спиране на реформите и популистката склонност на кабинета ще означават повече усилия и по-бавно възстановяване. - това е същността на казаното от Ройтерс . ББ е популист, а не реформатор. Поредният у нас. Страхува се от протести, отстъпи за закриването на болниците, за пенсионната реформа, ..... и така дава лош знак. Натискът ще продължи от другаде и Бойко отново ще се прави на добър и загрижен за хората. А го избрахте, защото искахте реформи. Знаехте ли въобще какво искате? Може би очаквахте изведнъж да заживеете в нова страна, такава, която не е най-бедната в Европа?
временното спиране на реформите и популистката склонност на кабинета ще означават повече усилия и по-бавно възстановяване. - това е същността на казаното от Ройтерс . ББ е популист, а не реформатор. Поредният у нас. Страхува се от протести, отстъпи за закриването на болниците, за пенсионната реформа, ..... и така дава лош знак. Натискът ще продължи от другаде и Бойко отново ще се прави на добър и загрижен за хората. А го избрахте, защото искахте реформи. Знаехте ли въобще какво искате? Може би очаквахте изведнъж да заживеете в нова страна, такава, която не е най-бедната в Европа?
Ха сега де.Кажете нещо г-н Борисов.Кажете кой ви пречи пък сега?Или ще се тайте като бълха в....гащи.Освен ако в Ройтерс да са се събрали всичките комуняги?
Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!Я какво стана сега? Чак от вън пишат какво става в България и колко опасно е. Пожарникаря незабавно да дава обяснение! Защото на него най-големия му проблем беше някаква тъпа стенограма. Да дава обяснение и оня черния и оня с цайсите, които също ревяха като закални. Цяла седмица ни занимават с измислени глупости, докато държавата лети надолу. А увеличението на здравната вноска с 25% беше точно 2 пъти съобщена. НЕЗАБАВНИ НОВИ ИЗБОРИ! ГЕРБ СА АБСОЛЮТНО НЕКОМПЕТЕНТНИ! Брав на Ройтерс (11.03.2010 г. 18:47ч.) Колко интелигентно казват на неграмотните гербери, че си отиват безславно като мърши.Как пък не се и опитаха да работят, ами само да бият тупана колко са били лоши предишните. Това ние го е знаем, те за това си отидоха, а вие какво работите, какво свършихте за 2 стотинки поне-нищо. Да се насадите на държавна служба и да лапате, ден да мине, друг да дойде и да влачите. Вижда ви се краят, ами да е по-бързо, че всичко що дишаше бастисахте. az (11.03.2010 г. 18:46ч.) в частния сектор имаше масови съкращения и намаление на заплатите. в държавния едва сега мислят да ги замразяват ?!?!?? съкращеният са символични придружени с увеличение на заплатите на останалите. в същото време увеличение на здравните вноски че да има за нашите хора заплатки ;) ll (11.03.2010 г. 18:46ч.) nai posle vi go kasvat u otschite direktno tsche ne ste profisionalisti i ne moje taka da prodaljavate podai ot djoba si ostavkata boiko i si gledai mvr.i zwetelina milionerkata
Мръсници, продажници,еретници, комунисти !!! Бойко и чист като зълза, невинен като дете и умен най-малко като Бил Гейтс !!
Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!
Борба срещу измамите ще активизира отпускането на европейски фондове ! бой по мутрите и всичките престъпници в затворите ! вива ГЕРБ !
Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!
Интересно е, че Ройтерс критикува (макар и цивилизовано) правителството на ГЕРБ по същия начин, както левите и ДПС го критикуват в Парламента. Е, кой е крив тогава за сегашните неудачи? Предишното правителство или?! А да речем, че Ройтелс има сипматии към левите е тотална грешка. Значи?!
Бюрокрацията и курупцията продължава по вишите етажи на административно управление. А,Вие обеснявате на българския народ как да си за тяга колана.Меко,казано е пупулиско.Много бързо започнахте да не чувате българския народ,едва 7м.във власта!
Българи, не разбирате ли че сме оставили държавата в ръцете на абсолютно некомпетентни хора, които не си го признават и си дават вид че знаят ! Само 6-7 месеца бяха необходими да се види от всички тяхната несъстоятелност. В момента държавата е като в ръцете на малки деца, които едва сега осъзнават с какво са се захванали !
Българи, не разбирате ли че сме оставили държавата в ръцете на абсолютно некомпетентни хора, които не си го признават и си дават вид че знаят ! Само 6-7 месеца бяха необходими да се види от всички тяхната несъстоятелност. В момента държавата е като в ръцете на малки деца, които едва сега осъзнават с какво са се захванали !
За радост вече народа прогледна малко са тия където им вярват още но и те са за да се доберат до кокала.Стига са се оправдавали с тройната коалиция от тях нищо не става само да дават интервюта ВЪН ВЪН ВЪН ВЪН от Политическия живот на България.
Къде сте, бе изроди от ГЕРБ! Имате ли позиция или нямате - представяте ли държава или сте слугинажа на САЩ?!...
Пишете, но не мислете че Бойко и компания се трогват от прочетеното. Други средства са нужни за да им се въздейства.
Къде сте, бе изроди от ГЕРБ! Имате ли позиция или нямате - представяте ли държава или сте слугинажа на САЩ?!...
Браво на ROITERS.Непрекъснато върви кампания за унижаване на държавата кето институция...независ дали е лява или дясна.ТЯ Е ВСИЧКО ОТРИЦАТЕЛНО.Реформат на съкращаване на разходите,независимо от последиците.Да ББ върви напред,назад,като отчита реакцийте.Но ROITERS и др,искат само напред,да гарантира връщането на 39 млрд евро.А той-отстъпва.Ужас.А какво ли направихме с тези милиарди-ДВЕ БЪЛГАРИЙ.
Браво на ROITERS.Непрекъснато върви кампания за унижаване на държавата кето институция...независ дали е лява или дясна.ТЯ Е ВСИЧКО ОТРИЦАТЕЛНО.Реформат на съкращаване на разходите,независимо от последиците.Да ББ върви напред,назад,като отчита реакцийте.Но ROITERS и др,искат само напред,да гарантира връщането на 39 млрд евро.А той-отстъпва.Ужас.А какво ли направихме с тези милиарди-ДВЕ БЪЛГАРИЙ.
Пишете, но не мислете че Бойко и компания се трогват от прочетеното. Други средства са нужни за да им се въздейства.
Това е сигнал за последно довиждане за герберите.Ние българите вече констатирахме, че от некадърни властващи, попаднахме на още по-некадърно пожарникарско правителство.Това ще ни погребе.Ако сме решили да ни ликвидират тези случайно попаднали във властта измислени политици, нека си траем.Нужно ни е наистина нова конституция, нужно ни е експертно правителство не от политици, а от професионалисти.Стиг неуки хора да ни управляват.Управлява ни един лъжлив старец без образование и без публичен стаж, управлява ни едно момченце лапало от държавната паница и без нито един трудов стаж, а сега ни погна един човек, учил да гаси пожари, но се занимавал с охранителна борческа дейност.Къде отива ме българи?Към сигурна гибелт.
браво на ROITERS.Непрекъснато върви кампания за унижаване на държавата кето институция...независ дали е лява или дясна.ТЯ Е ВСИЧКО ОТРИЦАТЕЛНО.Реформат на съкращаване на разходите,независимо от последиците.Да ББ върви напред,назад,като отчита реакцийте.Но ROITERS и др,искат само напред,да гарантира връщането на 39 млрд евро.А той-отстъпва.Ужас.А какво ли направихме с тези милиарди-ДВЕ БЪЛГАРИЙ.
Ройтерс мрази левите правителства, а да се изказва така за едно дясноцентриско правителство значи много. Макар и по един цивилизован начин Ройтерс казва това, което говорят левицата и ДПС в парламента. Сега вече Бойко трябва да отговаря не на БСП и ДПС, но на западните медии.
Чак отвън казаха че България отива на много на зле - Ройтерс: Властта в България води рискова политика. Но ГЕРБ, АТАКА, СДС и ДСБ това не ги притеснява за тях е по-важно да реват срещу една стенограма, кото определено трябва да я има. Тези партии не ги интересува дали държавата ще се разбие докато те се бият за кокъла. Важното е да се краде и мами. Все пак някои свършиха парите, които откраднаха докато бяха на власт и сега им се иска още. Затова са толкова зомбирани и напористи!
ЗАЩО НЕ ИЗЛЕЗЕ СЕГА ББ ДА СЕ ПОХВАЛИ, КАКВА ПОЛИТИКА ВОДИ? НАЛИ ЗА ВСЯКА ОЦЕНКА ОТВЪН ИЗЛИЗАШЕ НАДУТО И СЕ ТУПАШЕ В ГЪРДИТЕ, ВИЖТЕ, КОЛКО СМЕ ДОБРИ. КЪДЕ Е СЕГА????????????????
ЗАЩО НЕ ИЗЛЕЗЕ СЕГА ББ ДА СЕ ПОХВАЛИ, КАКВА ПОЛИТИКА ВОДИ? НАЛИ ЗА ВСЯКА ОЦЕНКА ОТВЪН ИЗЛИЗАШЕ НАДУТО И СЕ ТУПАШЕ В ГЪРДИТЕ, ВИЖТЕ, КОЛКО СМЕ ДОБРИ. КЪДЕ Е СЕГА????????????????
Бандюгите, които обират държавата са дилетанти. Истинските професионалисти си създават правителство и си назначават министри.