Депутатите си замразиха заплатите
Депутатите приеха проекта за решение за спиране на преизчисляване на заплатата си, с което замразяват възнагражденията си.
Обратно в новинатаКоментари - Депутатите си замразиха заплатите | Днес.dir.bg
Коментари
Замразяват ги, защото ако се следва сегашната формула и статистика - от следващия месец ще трябва да ги намаляват тези заплати. Нека приемат и замразяване на сегашните цени на ток,вода и парно. Дано някой журналист прочете това....(надявам се модераторът да допусне коментара ми - благодаря)
Замразяването е много лицемерно. Цецкее, това дето го говориш би имало някаква стойност, ако го беше казала преди 6 месеца, а не след като те разкриха след като вече си си вдигнала заплатата. Замразяването е доста закъсняло и чисто лицемерно, популистко действие днес!
Много са ни като бройка депутатите за 7млн. 50-70 макс трябва да са.И разните там комисийки също трябва да се редуцират доста
От тук нататък средната работна заплата само ще намалява и от там и зплатата на депутатите, щото се формира като 3 средни работни заплати. С това замразяване те просто си гарантират ненамаляване на заплатите. МНОГО ЛИЦЕМЕРНО!
а бе тази нотариуска от мозовир-враца много е дебела бре бойко не можа ли посвестни и по тънки да вземеш в герб-тази и ма диабет кръвно и къкво ли не прилича на прасе а румяна желева на кощарамба сложи им примерно с 60 кл от герб а не да ядат до полиране
Тия депутати в парламента нетрябва ли да са 240?Защо са били само 144?Къде са другите????
Е,нали леля Цаца си дигна заплатата сега вече може да я фиксира за да не се намалява.Много хитро.Ние овцете нищо не схванахме.Някой ще каже двоен стандарт,безочие,дву важно.Нали властта са я взели - ще доят колкото могат дето се казва като за последно.Ами ако наистина е за последно.Я си представи че бащицата наистина хвърли оставката.Отиват на кино.Ох,дано.Дай боже.Моля те господи.Свещ паля.Не съм вярващ ама ето на - кръстя се.
БЕЗОБРАЗИЕ!!! Това лицемерие няма да им помогне. Хората живеят с 300лева тия с по 3000 ако това е истината, но май вземат по 6-7000. Може ли някой да ми каже как Дянков без здравни осигуровки лекува детето си в болница за повече от 30 дни и как стана плащането??? Ех, Бойко много сте елементарни и много ви личи. Вади оставката от джоба си и да видим какво ще каже г-жа Меркел???
Бре, бре, замразили си заплатите от по няколко хилядарки. И трябва да сме им благодарни, че не са си ги увеличили? Нагли търтеи нещастни! Как се определя размера на депутатската заплата по закон?