Коментари - Откриха най-големия аутлет център у нас | dnes.dir.bg
назад

Откриха най-големия аутлет център у нас

Продължаваме да привличаме нови инвестиции, изтъкна премиерът Бойко Борисов при откриването на Outlet Center в София на бул. "Цариградско шосе". Новият мол се намира между хипермаркет "Метро" и "Техномаркет".

Обратно в новината

Коментари - Откриха най-големия аутлет център у нас | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

стига простотии бе братя-по коням

не ходете скъпо и всичко е китайско! минавка беше и повече няма да стъпя!

Абе българчета, какво искате от управляващи милиционери като ББ и ЦЦ.Толкова суи знаят, това си баят. От тях ли искате промишленопст и селско стопанство? От тях искайте да арестуват всички , които владеят пазари и афвери, за да ги завземат те, че сега им е паднало най- после. Терпърва ще видите вие как управлява Баю ви Ганю.

До JACK WESTERN Напълно си прав мойто момче! Дори завода да беше за производство на царвули - образно казано.А то какво? Откриваме само Мол -ове.И ето на 16 март друг ще бъде открит- МОЛ Сердика .Едва ли в друга подобна столица има толкова МОЛ-ове _повече от жителите и май станаха.На всяко семейство по 1 МОЛ,та да не се бутаме вътре.

хаха поредния ХоРеМаг в София - селски смесен магазин от средата на 70-те. Ако не беше толкова жалко, щеше да е смешно. Боко пак се изложи, и вски път все повече. Докога трябва да търпим този цървул да ни залъгва???

ХОРА ТОВА Е НОВАТА МОДА-ПЕРАЧНИЦА НО ОКТОПОДА ЩЕ ГИ ПРЕПИПА

Уважаеми форумци, за съжаление това е истинската ситуация в българия - суета и безумие по български. Какво очаквате да видите в тези аутлет центрове при тези безумни цени за наеми и при криза. Сметката ще я платят пак тези, които могат да купуват, за останалите - сеир. Тъжното е, че всички ние имаме принос към този сеир. Вместо да купуваме от наши производители / и без това тези повечето маркови дрешки за произведени в България или подобни държави / всичко живо се е юрнало да купува Армани, Версаче и т.н. Ами идете по нашите си магазини и купувайте български марки и тогава ще си купите на нормални цени и ще стимулирате нашето производство.

Продължаваме да привличаме нови инвестиции, изтъкна премиерът Бойко Борисов при откриването на Outlet Center в София на бул. Цариградско... полицейска инвестиция ще произвежда герберса пръдня и хвалба!!!

Няма лошо, че открит Аутлета, само че ако бяха измислили и някакъв транспорт, че направо е трагедия.

Това звучи като научна фантастика!!!жалко че няма да го доживеем......:(:((

Е за това няма никога да се оправи полужението-всеки ден пускат по трошичка и ни залъгват със евтини стоки вместо да строят заводи за хиляди работни места и инвестиции в областа на производството, а не на търговията с чужди стоки и износ на труд и време.