Коментари - Кадафи призова за джихад срещу Швейцария | dnes.dir.bg
назад

Кадафи призова за джихад срещу Швейцария

Либийският лидер Муамар Кадафи призова за "джихад срещу Швейцария" заради въведената след референдум забрана за строителство на минарета, съобщи Франс прес.

Обратно в новината

Коментари - Кадафи призова за джихад срещу Швейцария | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А в Либия или в някоя ислямска държава кога ще посторят голяма християнска църква! Стойте си в Мала Азия и си стройте там каквито си искате велики храмове на измислените си божества.

Казваш че са много дисциплинирани, хора със ценности, а ти тогава, защо пишеш на български език?Нямам нищо против Швейцарците, но нека да не забравяме българското в нашите сърца!!!

Тоя туземец хептен е изперкал.

Този Кадафи колкото си иска да призовава за джихат, ако иска да призове за завръщането на Аллах смешник прост.

Ми кво правят тия мюсюлмани там. Да си ходят да мизерстват по родните места. Ама им е угодно като взимат тлъстите пачки и следователно ще се съобразяват с правилата на страната. Всяка страна има закони и емигрантите трябва да се съобразяват с нея. Единствено циганите в България и държавата не се водят по закони, а по неписани мафиотски правила. На тоя боклук либийски трябва да му се затвори устата, но естествено това няма да стане тъй като великите сили имат изгода от вноса на петрол и износа на оръжия. Всичко братче опира до $$$ и историята многократно го е показала.

Човеконенавистна религия,който не е мюсюлманин е враг,т.е. може да бъде унищожен по всяко време като унищожителят ще бъде даже сочен за пример и възнаграден от аллах.Пише го черно на бяло в Корана.

Фанатик,как ще строят минарета в Швейцария,какъв джихат,фанатик извратен!

Абе, Germany - ти да не излъчваш от щаб-квартирата на фюрера, бе? Много повърхностно се плъзгаш по новината и коментираш още по-хлъзгаво. Първо, Полковникът има зъб на швейцарците, защото арестуваха пияния му и самозабравил се негов син в един хотел. Нещо подобно с наш Волен в Германия. Второ, Полковникът не прави такива изцепки, ако няма и друга причина. В никакъв случай не е нещо религиозно, но не мога да стопля кой мазол са му настъпили. Трето, съгласен съм с коментарите, че такова говорене е безотговорно, като се предвидят последствията му. Докато чакаме Бог (без значение е името му) да накаже използващите името Му за лични цели доста хора може да пострадат.

На който не му харесва в Швейцария - свят широк. Който иска джамии и минарета, нека отиде в Иран примерно. Никой на сила не е карал мюсюлманите в Швейцария да се заселват там и да живеят там.

Абе кой ги е викал тези гнусни свине в Европа, кой в Европа иска да им гледа грозните джамий и минарета, кой иска да им гледа забулените физиономий. Що не ходят да мрат от глад в пустините си, да си държат петрола, нашите коли може да се движат на ток и вода. Трябва да се отървем от тези фалшиви и мръсни гадове, иначе те ще ни погубят.