Коментари - Евродепутат нарече Ромпой ”мокър парцал” | dnes.dir.bg
назад

Евродепутат нарече Ромпой ”мокър парцал”

Президентът на ЕС Херман ван Ромпой беше посрещнат грубо при първата си поява пред Европейския парламент.

Обратно в новината

Коментари - Евродепутат нарече Ромпой ”мокър парцал” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

утре имам администрация на европейските институций и ще питам политоложката дали наистина банките на Белгия са такива че ми стана интересен коментара ти.

Гърците изядоха баницата, да му мислят тези дето им я дадоха. А ингилизина е прав за обезличаването на националния суверенитет. Но дали екзекутора ще се казва Ромпой или х-у-z, не го определя той, и си изпуска парата.

Мъж ли си, жена ли си - не става ясно, но я вземи се успокой. Даваш ли си с/ка колко бълг. банки и фирми има в Гърция и какво говори обратната статистика. По какво се прехласваш и примираш? Знаеш ли какви печалби правят тези гръцки банки и фирми в Б-я и след това ги изнасят, а позволяват българите да им работят робски труд в Гърция и според теб едва ли не трябва да сме им благодарни!!!

Мъж ли си, жена ли си - не става ясно, но я вземи се успокой. Даваш ли си с/ка колко бълг. банки и фирми има в Гърция и какво говори обратната статистика. По какво се прехласваш и примираш? Знаеш ли какви печалби правят тези гръцки банки и фирми в Б-я и след това ги изнасят, а позволяват българите да им работят робски труд в Гърция и според теб едва ли не трябва да сме им благодарни!!!

На тези мързеливи елини трябваше да им се посочи мястото - в ъгъла. Много са високомерни и се държат, като господари на света, а нищо не става от тях. Сега искат други да им платят за кризата, а те да си пият узото и правят, каквото искат по границата ни, да ни наемат да им работим ангария и после да ни внасят генномодифицираните си зеленчуци. Найджъл ФараЖа заслужава да му се издърпат здраво ушите и да плати солидна глоба за непристойно поведение, както направиха с нашия Митко, заради онази циганка.

Найджъл Фарейдж трябва да има мярка на устата си. А защо за Президент на ЕС не беше избрана ярка политическа фигура така и не научих.

Ами иди в найшия сайт и прочети повече за това. Ще го намериш в Правителство в сянка, въпросът към Борисов Защо г-н Борисов частната банка -Си Банка обслужва държавините плащания?. Във всички страни на ЕС и най-вече стари членки на ЕС с директива на ЕС държавните плащания се обслужват само от банка с държавно участие. Дори Австрия обяви че национаилзирва 100% централната си банка- прави я със 100% държавно участие. Но в България всички банки са частни, И....в си човърка в носа и слугува и се обират гражадните. ideyazabulgaria.org

дето много харесват изказването на Фарейдж. За обезличаването може и да е прав, но обидите и подигравките към опонента не са никакво геройство. Ако погледнем в историята ще видим, че и Хитлер, и Наполеон не са били манекени и фотомодели, ама стигнаха далеч. Важни са делата, а не външния вид.

Нявга, нявга се подлъгвам, да вляза и прочета коментарите на някой БГ форум. мамаму да еба как веднъж не срещнах приличие, нормалност, свежест, уважение, зачитане поне между съфорумците. Нападате се като българи/цигани. Ужас! Да не си мислите, че вий сте държава бре? Белгия не била. Айде вий я докарайте наш'та да стане като Белгия, пък тогаз лайте. Но както е казал Славейков - не сме ний народ, мърша сме - преди повече от 100 години. Е, вярно е. Попрочетет и Стефан Цанев и ще си съставите пъзела какви сме. Масово сме боклуци. Това е жалко. Ако го осъзнаем и всеки сам себе си направи нормален човек, а не плюеща уста върху глупава глава с мързеливи ръце, тогава сякаш изведнъж ще се оправим :)

Като ти прочетох поста и като ми стана едно свежо,весело и приятно и леко на душата... Ти или си някакъв нещастен импотент на или над средна възраст или си просто глупак. Приличаш на оня крадец,който вика дръжте крадеца. От цялото ти писание лъха омраза и злоба като воня от блато. И обвиняваш останалите...народът бил мърша, мърша си ти. Защото повтаряш нещо като папагал.Нито знаеш кога,нито знаеш защо го е написал Славейков това.