Осъдените по делото ”Борилски” може да са в Турция
Издирваните вече пето денонощие осъдени убийци Георги Желязков и Стоян Стоичков може би са избягали в Турция, откъдето по-трудно ще бъдат екстрадирани у нас.
Обратно в новинатаКоментари - Осъдените по делото ”Борилски” може да са в Турция | Днес.dir.bg
Коментари
Пък после да ви дадът на франсетата.... Няма Казичане, няма барбекюта...добро поведение...
А АКО СЕРИОЗНО, ПРОСТО ТРЯБВА ЗАКОНОВО ДА СЕ РУГУЛИРА ТОВА СЪЩЕСТВУВАЩО ОБЩЕСТВЕНО ОТНОШЕНИЕ ... ЗА УКРИВАНЕ ОТ ПРАВЪСЪДИЕ, ЗА ВСЕКИ 1 ДЕН - 1 МЕСЕЦ ДОПЪЛНИТЕЛНО НАД ПРИСЪДАТА ... ДА ГИ ВИДИМ ТОГАВА ТИЯ АДВОКАТСКИ ЛИ, ПРОКУРОРСКИ ЛИ, СЪДИЙСКИ ЛИ КОПЕЛТИИ ДАЛИ ЩЕ СЕ УКРИВАТ ТАКА ...
ЦЦ каза,че е излючено да са напуснали страната.Изглежда някои иска да ги търсят там където не са.
Ще им хванат, ама цървулите. Нема гаранция, нема пускане щом е згазил лука в ареста и точка.
Минко, не обяснявай на дени - това е или съдия или по някакъв друг начин лапа от тази лютеница. Всеки знае, че имаме не-лоши закони, но съдебната ни система ги бламира. Ако за това нещо дени ДНК пробата редом с купищата други доказателства, представени от французите не са основание за съдията да задържи копелетата до процеса, значи обяснениета не си струват труда.
Как така има европейска заповед за задържане поискана от Франция преди 6г.,а те си живеят спокойно у нас?
Копеленцета убиха доброто момче само защото ги превъзхождаше, защото щеше да стане успешен адвокат във Франция и САЩ. Отнеха радостта на майка му и близките му. Жената и другия й син се изселиха и живеят в Германия, защото десет години ги заплашваха. Десет години разиграваха правосъдието и направиха така, че Франция да се оттегли от договора ни с ЕС. И сега, двамата пръдльовци изчезнаха по предварително подготвен план. който ги види, мерне, засече, обадете се веднага на полицията. не заслужават нито ден свобода, никаква милост. Дано да бъдат приведени във френски затвор.
Как става така ,че на две инстанции са невинни а на трета вече сериозно виновни.Трябва ли за всяко дело Европа да ни напомня за какво е измислено правосъдието.
в съдебния процес да стане като в банковите кредити с гаранти,ако духнат подзащитните присъдите им се излежават от адвокатите им.
На всяка цена тези двамата трябва да бъдат заловени и заставени да се явят пред правосъдието в България за да докажем на света, че това правосъдие е обективно. Ако няма достатъчно доказателства - да не бъдат осъдени, ако има - да си понесат наказанието. Омръзна ми да слушам из Европа, че всеки втори българин е престъпник. Не е, но такива отрепки, които са виновни и не си понасят наказанието или които са невинни, но се страхуват да се изправят пред законодателството за да го докажат, развалят имиджа на България в Европа и събуждат спомени от близкото минало, когато всеки криминален елемент можеше да върши кавото иска безнаказано и да създава имиджа на държавата ни. Колкото по-бързо ги хванат и колкото по-бързо бъде осъществено едно безпристрастно, освободено от предрасъдъци дело т.е. обективно - толкова по добре за всички ни (включително и осъдените задочно - виж ти, съдя те, пък ти не си там за да се защитиш...). Според мен,присъдите трябва да бъдат анулирани служебно и подсъдимите да бъдат призовани да се явят и бъдат съдени в тяхно присъствие. Ако и тогава не се явят - да бъдат обявени за родоотстъпници и да им бъде отнето българското граждаство и националност. Когат си гражданин на една държава, освен привилегиите, които ти носи това гражданство, имаш и някои основни задължения - като това да бъдеш съден за неща, които обществото ти смята за престъпни. Само така петното ще бъде отмито от България.
Има ли изненадани? И докога? Просто тази съдебна система и персоналния й състав трябва да се изринат до основи....
А бе не чухте ли как строго ВСС наказа говорилите магистрати с Красьо Черничкия? Само липсата на доказателства ги е спасила от още по-тежки наказания.
Нищо ново под слънцето!Законите не са виновни.Те се прилагат от хората.Никой от прокурорите не коментира ЗАЩО СЪС ЗАПОЧВАНЕ НА ПРОЦЕСА НЕ Е НАЛОЖЕНА ЗАБРАНА ЗА НАПУСКАНЕ НА СТРАНАТА!Схемата с бягството от България е идентична с бягсгвото на ПРЕСТЪПНИКА ДОБРИН МИТЕВ!Просто нищата са толкова прозрачни, че няма смисъл от коментари.Просто мафията в България е с две лица-криминална и съдебна.
Какво очаквате от съдия назначен от ЧЕРНИЯ?????????И ако нямаше натиск от французите никога нямаша да ги съдият....
Ей, анти, теб сън не те хваща, за да плюеш по съдията?!Ти да не си ВБ, когото същият този съдия те осъди неотдавна?!
И да има забрана да напускат страната, те няма да излезнат със своите документи. Много отдавна е работено по план Б. И документи си имат, и убежище и нова самоличност.
Когато трима съдии имат едни и същи доказателства а отсъждат различно при положение ,че имат само един НАКАЗАТЕЛЕН КОДЕКС значи работата не е читава - някой ЛЪЖЕ и то жестоко защото двете крайни решения са корено противоположни. К Ъ Д Е Е В С С и КАКВА ПРОВЕРКА Е НАПРАВИЛ ЗА УСТАНОВЯВАНЕ НА ИСТИНАТА? КЪДЕ СТЕ ВИЕ ХРАНТУТНИЦИ от СЪДЕБРАТА СИСТЕМА който оплюскахте 24 мл. лв. НАРОДНА ПАРА? А бе КУЦКОВА направи коментар? Министъра на ПРАВОСЪДИЕТО къде си защо управляваш некъдърници който произвеждат БРАК или и ти си грешка на природата ? Какви мерки си взела ? Защо получаваш пари ? Президента къде спи или на него му е все едно какво става в съдевната система? А БЕ НЕКЪДЪРНИЦИ ЗАЩО СТЕ НИ !!!! ДЪЪРЖАВАТА СЕ Р А З П А Д А !!!! КЪДЕ СТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!
NALI EDINIYA E PILOT? Zashto im e da izlizat prez granicite. Az zanm che sa v bratska strana i nai-veroyatno sled uspeshna plastichna operacia. TOVA E NE SAMO FARS, TO E POZOR ZA VSEKI KOITO ISKA DA IAM SPOKOEN JIVOT V BG. Iskam oshte da popitam KAKVO STAVA S TATKOTO DETO SI BIL PRATIL SINA V BOLNICA?
КАРАТ НИ ДА МИСЛЯ , ЧЕ НАРОДЪТ Е ТОЛКОВА ИЗПРОСТЯЛ , ЧЕ МОЖЕ ДА ГО ЗАМАЯВАТ КАКТО СИ ИСКАТ
не искам да съм на мястото нито на едните родители нито на убитото момче.много жалко.доколкото разбирам едно от осъдените момчета е син на бивш зам следовател в варна
Какво значи ,може?Ако наистина някой го интересува,на първия паспорт контрол където и да е в Турция със сигурност ще кажат: кога ,къде,с какво, в колко часа ,колко пъти, през кое кпп,кой граничен полицай е обработил документите и на кой компютър,с какъв транспорт.Другото е ала бала за попълване сайта и вестниците