Коментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | dnes.dir.bg
назад

Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета

Турчин погребал жива 16-годишната си дъщеря, след като семейният съвет решил, че момичето е виновно за това, че контактувало с момчета.

Обратно в новината

Коментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Психоложе, пикая ти аз на тая чест, която се плаща с кръвта на собствените деца. Само фанатик и тиранин може да посегне на детето си по причина на какво ще кажат хората и по религиозни причини.

пак има много простаци изказали се по въпроса ,абе защо вземате единичните случаи а не гледате като цяло ,малко ли са убийствата и изнасилствата е БГ , а изхвърлените бебета в кошчета за боклук .Всеки ще си понесе наказанието а и да ви кажа това са хора от кюрдски произхот които вие много ги защитавате .Не искам да никой да ма разбере погрешно не защитавам тия изроди а напротив искам да ги накажат с най тежкото наказание ,това не са хора за съжаление .

До пишещия в (05.02.2010 г. 17:24ч.) Я по-спокойно, ти доколко си запознат с родословното си дърво? Ако го проучиш подробно да не се окаже, че твоята пра-родина е Анадола? Пък и какво общо има пра-родината със сегашното ни мислене и възприятия? Вече казах, че не искам да хваля турците като хора, но съм възхитен от държавността и уважението към институциите. А уважението го има защото въпросните институции си вършат работата. Там катаджийте не са униформени рекетьори дебнещи в храстите на някоя хранилка, за да ти вземат 20-30 лева, там съдиите не отсъждат според дебелината на портфейла. Обори тези мои аргументи, ако можеш разбира се. Споменах, че в самата Турция са потресени от случая и никой не го оправдава - напротив всички осъждат изродите. Съвсем отделна тема е, че тук възприемаме всичко много изкривено - и демокрацията и цивилизацията. В стремежа си да сме по-католици от папата се правим на баш европейци, а в много отношения сме по-назад и от турците. То Добри Войников преди доста години е написал Криворазбраната цивилизация без изобщо да подозира колко актуална ще бъде тя дори и след 140 години. Изводите ги оставям на четящите.

emi dokato FANATACI rakovodqt religiq i politika, taka 6te stava.. mnogo NEKOMPETENTNI hora sa zaaeli politi4eskata vlast i ni6to dobro ne q 4aka tazi planeta v bade6te, dokato tezi nekadarnici sa o6te na vlast po cql svqt

да ги подкрпим за ЕС - те са много светска държава гдеам...Боко, Боко, пак се оля

Поразлисти Корана и ще видиш, че и там не пише да се убива. Християнство и истинкото мюсюлманство са много сходни религии. Тези зверски изцепки са криворазбрано тълкуване на Корана.Това е дело на болни хора с амбиция за безпрецедентна власт.

Ей, тая новина преди всеки турски сериал, да ги видите колко са се поевропейчили.

Абе не разбирам какво се карате всички тук! Ами то оня.. Фрицъл или както там му беше името, а за Даниела Терзийска чували ли сте?! Просто откачалки винаги е имало и ще има по целият свят, жалко за жертвите им и дано ги осъдят както трябва.

И каква Европа за тоя башибозук бе?!

Тези религии са създадени с цел управление и поробване, драги ми. Без значение черно на бяло какво пише, нещата се сглобяват рано или късно. А пък те самите се променят с вековете, за да благоприятстват различни кръгове...църквите и религиите са едно от двете най-лошо неща на планетата ни, доказателствата са безкрайни!

Търция ще има мнооого да чака , за да я приемат в ЕС. Докато има такива нрави в семействата, а полиция да лови престъпниците няма, нямат право Европа да искат да я помиришат дори.

Това нормалната човешка психика не може да го розбере.Мюсолманство и християнството са нанесли трайни и необратими следи в човешкото съзнание.Едните рязали глави другите горили на клада -направо красота.И всичко това в името на какво?Това не мога да разбера.Едните се надупват по 4 пъти на ден, другите за щяло и нещяло се кръстят.Всички такива вярваащи от едната и от друга религия бих с удоволствие разтрелял.А колкото до турците- една голяма част живееща в централен анадол битува в 12-13 век.Това прави още по- ценни и достойни за уважение усилията на светската част от обществото за измъкването на религиозните скотове от това им битие.

Проклети да са тия простаци. Да убие детето си. Горкото момиче. Господ да ги съди. няма да прокопсат.

Първо- пише се престъпност, а не прИстъпност село диво ненагледно и второ- не си никакъв психолог- ти си ПСИХАР!

И тези турски идиоти имат претенции да управляват демокрацията в Европа!!!

Абсолютно вярна и точна констатация! А Турция не е единствено Истанбул и Анталия!!!

Европейците ги искат в Европа Каква огромна ГРЕШКА !!!!

Ужас :( Момичето е търсило и помощ от полицията и... нищо :( И това се случва в 21 век :(

Няма страшно, това са животни, поне на интелектуално ниво. Хубаво, че от време на време природата ги прочиства с глобален замах. 300 - 400 хил. а защо не и 1-2 5 милиона.

Ами така е. Като си нямат Движение за права и свободи.

Голяма е разликата между турски сериал и реалния живот! Та продължавайте да си ги гледате сериалите!

Нямам нищо против турците като нация. Но приемам само част от нея - културните, възпитаните, образованите, без утежнения от религиозен фанатизъм и краен национализъм. Например повечето от хората в ТВ сериалите. Другата част от турците обаче, която не е малка, е страшна като визия, характер, разбирания за живота, поведение. Много изостанали хора има сред турското население. И нещо повече, тяхната изостаналост е много по-страшна от изостаналостта на един европеец. Жалко за момичето, жалко и за цяла Турция. Подобна проява отдалечава страната от Европа.

Abe kakvo gi pishete. Rabotia v Germaniya v po-malko gradche, i elate i vijte kak majete im revnuvat i jenite si i momichetata si. Narochno im kupuvat kucheta, da se razhojdat s tiah, dokato te otsastvat. Inache kato gi vidish, izglejdat mnogo civilizovani. Taka che, sluchaite niamat nishto obshto s religiya i nacionalnost. Ami edin bashta ot Avstriya kato beshe zatvoril dashteria si,gorkata 15 god e bila v kiler i rodila ot bashta si 4-5 deca. A kakvo shte mi kajete za tova ? Mislete malko be hora!

още една причина да не сме зли и да мислим трезво.

Или е реален живот,както във всяка държава.Жалко за детенцето,стяга ме душата,когато става дума за насилие над деца.Но тук ни набиват само избрани моменти,другите не са за сериали.

На този принцип,то в България живо момиче няма да остане.Наистина не са за Европейския съюз, докато не се отърсят от фанатизма и не дадат права на жените.

На ви сега едни турски сериали! Изкуфели туркофили-кукундрелн Аз откога ви разправям: марш обратно в Анадола!

са тръгнали? Къде? Това ли е пътят към Европа? Според официалните данни над 200 подобни убийства се извършват в страната всяка година. ??? То, че са диваци и варвари е ясно, ами искат да направят такава и цяла Европа!! Внимавайте в картинката, че са съвсем близо! Току между нас са!!

и останалите турци от форума, ще посоча само количественото съотношение. Ако говорим за Панюков и детето в кофите за боклук тук става въпрос за НАД 200 подобни убийства всяка година. ПОДОБНИ - извършени по религиозни или както щете ги наречете там подбуди. Не говорим за побъркани и изтрещели в клиничния смисъл на думата, каквито сигурно не липсват и там. Но ако много ви харесват тези нрави и обичаи пускайте брадите и грабвайте ибриците, ще сте добре дошли в тези среди.

Дай му на българина да плюе ...В това сме световни шампиони...малка нация , но добра в критиките... Само ме карате да се срамувам отново , че съм българка... Ако вършите нещо градивно , няма да Ви остане място в мозъка да раждате подобни изявления... , защото са прави , че за седем милионната ни нация ги минаваме в изстъпленията си... нямаме изнасилени старици , нямаме сестрите Белнейски, мога да изреждам и няма да ми стигнат редовете... Всички престъпления си имаме , но Съд си нямаме...Но съм сигурна , че съседката ни Турция си има и няма да има доклади от ЕС...Така , че погледнете в собствената си паница... И какви християни сте Вие... Момичето се оплакало в полицията...В България всеки ден жени се оплакват , че са пребивани от мъжете си ..., може би родната полиция е помогнала...

Незабравима Листопад Перла и т.н. сериали.Гледайте и вярвайте.

Ето заради такива са и писанията ми във форума.Вярвате ли ,че и тук те не присъстват.Много често от етническите коментари,се открояват именно фанатиците като,амджи,неджи,мел и тем подобни.Истината е че Турция се стреми към европейските ценности,но именно фанатиците я дърпат назад.Могат да четат и пишат, но всичко е без разум- и ако трябва да го правят без да обиждат опонентите си, няма и ред да напишат.Съвременна Турция е тази в Истамбул, крайбрежните курорти.Останалото е като във Легенда за Али от Кешан,Стената, другото е спор заради спорта

Амджи,когато в Трабзон убиха на входа на съда един геронтофил,или заловиха мародер в Болу по време на земетресението 1999 год. -това мога да го приема за защита на честта и достойнството .Всичко друго което пишеш,е плод на болната ти фантазия да филосовстваш и обиждаш.Поради тази причина изписвам така ника ти

айде да мразим турците, и да обичаме......гърците Те са по-цивилизовани, по-добри, по-по-най.....кат сме тръгнали да правим сравнения, аз до сега не съм чул за робуване на българи в Турция, докато за Гърция примерите са много. А сега тези злобни същества са изпозатворили граници и т.н., бизнесът ни измира, а ние си плюем турците. Ей тва е, българинът си е прост, ако няма някой умен да му казва как да живее и какво да прави ще изчезне от планетата. Жалка картинка, драги ми сънародници. Само сериалите са ви на пръстите...като коне с капаци сте! И се правите на големите християни, болни и комплексирани бедни хорица...България никога няма да се оправи с такъв народ!

На турчолята българите са робували 500 години, закъде повече. Разликата с Турция е, че турците непрекъснато ни се мотат в краката, бъркат ни се в живота и са на всяка наша манжа мерудия, докато с гърците не е така. Не ни заразяват с ориентализъм, няма и такова чудо като български гърци. Казах ти вече преди няколко дена, че си много елементарен. Между другото, винаги си бил така...

NIKOGA NJAMA DA VIDJAT HUBAVO! Zalko za milata i nevinna duschichka! Izvergi