Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета
Турчин погребал жива 16-годишната си дъщеря, след като семейният съвет решил, че момичето е виновно за това, че контактувало с момчета.
Обратно в новинатаКоментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | Днес.dir.bg
Коментари
машалла, аферим ефенди, само така! Чакаме ви в ЕС, да внесете чест, достойнство и агарянски порядки с анадолски привкус!
И ние ще подкрепяме тези изроди за Европа. Къде им Инджи и Мехмед, дето цяла България е хлъцнала по тях. Турчина си е турчин. Ислям. Да си останат където са си и който ги защитава да върви при тях.
Комай действителността в Турция няма нищо общо с рекламните сапунки-за пред Европа и гяурите.Това е истината за не по-малко от 80-85% турци.Да мисли ЕС по въпроса -за домашно.
Какво общо имат изхвърленото бебе (беше мъртвородено) и отгледаното 16 г. момиче, заровено живо, защото говорело с момчета? Това исляма е много вредна религия! С твоите идиотски разсъждения и ти ми изглеждаш така!!!!
Господи! Мислех, че турците са малко по-цивилизовани!!! Това е безкрайно жестоко убийство! Господ да пази!!! Потресох се!!!
Стига бе, в турските сериали, които ни заливат от екрана, такова нещо не може да се случи.........
В случая инцидентът е в югоизточна Турция,където живеят много кюрди.Подобни екстремни и чудовищни жестокости за говорене с момчета ,както в случая,прилагали и към жертви на изнасилвания дори ,освен при изневяри и други,пише към оригиналната статия .Би трябвало да се образоват в задържки,морал,моног и раздяла при несъвместимост ,а не смърт, и не да търсят осигуряването в брак , а да има равенство по всичко и да не се нарушават правата или задълженията на който и да е индивид
Може пък да е някаква мюсулманска традиция.Циганите пък имат традиция да се продават и женят на 12 години.
За разлика от България в Турция хората имат чест и достойнство.В България цари разврат и пристъпност.
Четох в сайта че България ще подкрепи Турция за ЕС и се питам дали там и е мястото АДЖАБА.
Прави ми впечатление, че за беззаконието в България, масово простоватото население обвинява ЕС (разбира се на всеки средноинтелигентен човек му е пределно ясно от къде идват тези провокации, но това е друга тема). Чудя се има ли шансове простоватото население да прогледне и да забележи, че в белите държави членки на ЕС (ние за съжаление не сме част от тях) има закони, които се спазват доста по-стриктно, отколкото в Турция (както вие тук сте ни отбелязал/а) и то не за друго, ами защото, ако не сте прочел/а, отбележете, че момичето е искало да подаде жалба в Полицията, но уви, не е могло, а защо ли (дали си зададохте този въпрос?)?!? Така че, членството в ЕС може да ни донесе много добри неща, ако започнем да гледаме на нещата с по-широко отворени очи и да не вярваме на сладките лъжовни слова на червената олигархия, която ни съсипа, съсипва и ще ни съсипва, ако продължим да я слушаме и търпим!
Само си направи справка от какъв етнос е Панюков. Друг коментар на твоето обективно изказване нямам ;-)
Ако трябва да бъдем откровенни ,спомнети си случая в Австрия,случаите в Белгия и т. н.
Che te turcite sa si v evropa predi nas ... mislia che sled tiah sa ciganite i na posledno miasto bulgarite :)
Ами за съжаление е ивновна, не за друго, а защото е убита тъй като не спазва обичаите и религията!!!! Колкото и безумно да звучи това, но съм сигурна, че много хора там, оправдават бащата и дядото, а това е страшно!!! Тук ние наричаме тези хора изверги, леди, изроди, психопати, а за там те са нормални, праведни, набожни, ето това е страшното и това е разликата, основната между нас и тях - ценностната ни система е различна. В християнството никъде не пише, че колкото повече неверници изтрепеш, толкова по-сигурно в рая ще идеш, напротив, точно обратното, нали!?
Само че ние тук ги наричаме изверги и убийци, а там праведни и набожни, ей това е разликата и тя не е малка!
А как разбра от кого е връщано, аз в статията не го прочетох, това твое тълкуване или така ти е по-удобно!
За това си изказване, защото засягаш честта на България заслужаваш да те заровим жив!!! Искаш ли, как ще го приемеш, изроде!!!
За каква чест става на въпрос тука, ако ще с цялото село да е преспала не мисля че това заслужава, а и кой човек може да се нарече баща,щом добровлно погребва детето си .................
психолог (05.02.2010 г. 16:50ч.) За разлика от България в Турция хората имат чест и достойнство.В България цари разврат и пристъпност. Аб ти нормален ли си бе...за ква чест говориш? май си за клиника...убита е САМО защото има приятели момчета.Айде мерси,нека си живея в разврата и престъпността...по ми се вижда
Нямало ли е кой да ги разтреля овреме преди да свършат тая глупост??? Простоти не прощава... Колкото по прост толкова по големи идиотщини върши! Няма значение турчил ли е циганин ли е или от патагония! Дайба. Хвана ме яд толкоз ли не е могло това момиче да избяга на някъде, преди да я отрепят тия празноглави фесове???
Tova moje li da bude EVROPEISKA durjava? Produljava da gledate hydojestvenite im idiotizmi , koito sa svetlinni godini dale4e ot tiahnia bit ...! Takiva prekrasni nemski filmi ima s neveroiatno poy4itelni 4ove6ki sudbi , NO s EVROPEISKI mantalitet i stil !!!!
НЕ на религиите!!! Стига ислям, стига християнство, стига лайняни приказки за господ и рай и ад......НЕ на религиите!!!
Не, не, Турция не е за в Европа! Какво е това, само 200 убийство на честта годишно. Нашите деви на такава възраст правят по няколко хиляди аборта годишно. На това му се казва и култура, и морал, и традиция. Какво от това, че в Турция се раждат деца, а ние се топим като ланския сняг!
Не, не, Турция не е за в Европа! Какво е това, само 200 убийство на честта годишно. Нашите деви на такава възраст правят по няколко хиляди аборта годишно. На това му се казва и култура, и морал, и традиция. Какво от това, че в Турция се раждат деца, а ние се топим като ланския сняг!
Диваци и ни напълниха с турски сериали тв. пространството. Махайте тези феодалисти от екрана.
олелеле абе ей психолог ти болен ли си или да.в турция имали чест и достойнство.да погребеш момиче живо защото било контактувало с момчета.леле ама ти си пълен изрод бе мършооооо
Увредена ти е психиката,драги. А ти Хамди, защо не се изнесеш в дивашката си пра-родина,където жените се смята че нямат души и са само за сексуална употреба.В тъпата им конституция обявява всички които живеят там за турци.Ама не са, и то си им личи че се различават от азиатския геном.
изродиии.да погребеш момиче живо защото контактувало с момчета.и ония пък имали чест и достойнство.какъв изрод си ти бе психолог.
Някои азиатски породи като турците,откриват театъра едва през 1920 г-,когато е първата театрална постановка в Турция.Затова сега произвеждат измислени сериали с фалшифицирана турска душевност. които масоните щедро спонсорират и насаждат в нашите телевизии и медийни шумотевици.Но истината е че вече никой не гледа телевизия точно заради тази пропаганда за европейско членство на агарянците.А Агар е слугиня,не господарка-запомнете
Всички сте прави! Предлагам компромис: Турция в Европа, но само отсам Босфора - там и географски континентът свършва. Оттатък да се оправят.
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!