Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета
Турчин погребал жива 16-годишната си дъщеря, след като семейният съвет решил, че момичето е виновно за това, че контактувало с момчета.
Обратно в новинатаКоментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | Днес.dir.bg
Коментари
Малка подробност. Касае се за семейство кюрди в район населен предимно с кюрдското малцинство.
И тия хора искат да станат членове на ЕС! Заливат ни със зализани сериали , а действителността за нивото на турците е показана в тази новина.
А, сега вярвайте на пропагандните сериали които ги показват като цивилизована и ЕВРОПЕЙСКИ ориентирана страна :( !!! Бил съм на ексурзия в Турция, в Истанбул ! Вупреки, че е голям и съвременен град, местните жени изобщо не приличат на тези дето ги показват по ИЗМИСЛЕНИТЕ сериали, а какво да кажем за малките села и особенно надоло в азиатската част !!! - Аз обяснявам на колежки и разни бабички от блока, че това са МАНИПУЛАЦИИ, ама те не вярват и се възхищават колко хубав е начина им на живот !!!
Бащата и дядото да се накажат със смърт по същия начин, ей човека може да е много просто животно
Цивилизована Турция, цивилизовани турци ... едва ли знаят какво означава тази дума. Те още мислят като неандерталци, а тръгнали в Европата да влизат. Диваци.
Полицията разследва сигнал за групово изнасилване на 19-годишно момиче на 22 януари в Професионалната гимназия в Бобов дол.
Много ви е къса паметта. В България всяка седмица съобщават за родилки хвърлили децата си на боклука. Е,И?
Мечооо бързо забрави за: Австриец държи дъщеря си 24 години в плен, тя му ражда 7 деца...
Постъпката на бащата и дядото е идиотска, но това няма общо с Турция и нейното членство в ЕС! Ами и днес пише за българско бебе хвърлено в кофите за боклук, а вие Анонимен и Дивотия сте от страна членка на ЕС! Или както народът ни казва: Свят широк мила Яно ле, идиоти колкото искаш! Срам и позор е този случай със живопогребаното момиче, но още по-голям срам е, че има 200 подобни убийства всяка година! Явно съседите ни трябва да наказват подобаващо семейните убийци, както и ние нашите майки, хвърлящи си децата в кофите за боклук! Ние сме по-лесни-КАСТРАЦИЯ НА ТАКИВА МАЙКИ ЗАВИНАГИ! Трябва да се кастрират и оставящите си в болницата току-що родени деца- всяко удоволствие се заплаща, драги ми дами!
Стига с този ЕС, и стига сте отъждествявали отделни случаи с цял един народ. Нито в ЕС е рай, нито извън ЕС е ад. Все пак обаче този народ е в проблем, и проблема му е тази противна религия ислям, която между другото е толерирана от същия този ЕС, в който толерантността към всичко и всички е новата европейска религия. А исляма трябва да се изкорени не само от Турция, а и от ЕС също.
Вие мислите ли изобщо като четете статията? Не прочетохте ли, че новината е шокирала нацията? Това как ви звучи? То и в България 11 годишни раждат, това да не би да означава, че всички българки раждат на 11 години или пък че всички го одобряват и намират за нормално. В самата Турция хората са шокирани и искат смърт за бащата и дядото. За разлика от България обаче те наистина ще бъдат осъдени на смърт защото там има закони и се спазват. А тук всеки прави каквото си поиска и остава безнаказан. Да ни е честит Европейския съюз !!!
Ами тук Панюков като заколи двете си деца на мегдана, да ни изгонят от ЕС ли? Идиоти има навсякъде, и генерализирането показва ограничен мироглед. В интерес на истината откъм престъпления БГ-то е далеч по-зле от Турция.
Истанбул е 11 мил град с огромни квартали като Люлин и дори по-зле, това го знам от истински истамбулец.
То и в Бразилия е така. Като гледаш сериалите им ще кажеш леле колко добре се живеят, но ако отидеш там ще си потресен от реалността. Има една подробност специално за Бразилия. Тези сериали се спонсорират от правителството за да откъсват населението от действителността и беднотията. Така всеки се заблуждава, че малко от хората са бедни и е лесно да се забогатее. Междупрочем тези сериали виреят само в бедни държави. В богатите не се котират. Аз като видях за първи път такъв сериал в България ми се изправи косата от ужас, защото знам защо са тук.
Насред Лондон е същото. Скоро осъдиха един баща ( кюрд) убил дъщеря си, че се влюбила в мъж, който не е от ''правилно' течение на исляма.............. е бил в Тюрция знае, че курортите и сериалите им са различни от действителността, особено в азиатската и част................
защо ли такива неща не дават в турските сериали? пропагандата няма да е сполучлива ако това стане достояние на европейците
Съгласявам се с Верно.В Турция момичета та още си ходят с фереджета, не смеят да говорят с момчета, камо ли да спят с тях. А в тия сериали почти всяка героина е родила по едно извънбрачно дете. Фантасмагории. Те ги убиват само защото говорят с момчета.
Разликата е, че в България това са действия на малцинствени групи и не са обичаи, нито повели на официалната религия в държавата! За съжаление само Европейската част на Турция разбира що годе що е това европейска държава и хората протестират в тази насока. Но тя е 1/20 от цялата държава и няма как да наклони везните в тази полза.
..там има закони и се спазват... - ..Момичето три пъти се опитало да подаде жалба в полицията срещу баща си и дядо си, но е било връщано в дома, докато накрая е било убито....
И ТЕЗИ ИЗРОДИ ИСКАТ 4ЕЛЕНСТВО В ЕВРО СЪюЗА- АЙДЕ СИКТИР БЕ - ДА ГИ ИЗОЛИРАТ И ДОКАТО НАИСТИНА НЕ СТАНАТ СВЕТСКА ДЪРЖАВА - ВЪН ОТ ЕВРОПА
Каква европа за тези изроди? Когато видя по телевизията публична екзекуция, като в китай, на такъв турчин , тогава ще повярвам че Турция иска да се присъедини към европа и поела път на светска държава за каквато претендира. Пък като ги отстрелят такива фанатици може да премахнат смъртното наказание и да влизат в европа.
Не плюй срещу вятъра, не ги разбираш тези неща. Няма и никога да ги разбереш. Акъла ти може да се сравни саво с този на Волен:(
Не се кахърете толкова! Един ден света ще бъде без граници, но ние къде ще бъдем ........... !?
Разбира се, че има и такива турски сериали които разказват за подобни неща. Ееее, ама пък започнете да гледате тюрксат вече де:)))))))
Ne e vinoven islqma, a nachina, po koito go tylkuvat tradicionnite musulmani. Nikyde v Korana nqma da sreshtnete da se preporychva takova nakazanie. Vsichko idva ot typoto im bitie i ostareli tradicii, zashtoto tam zhiveqt oshte v 18 vek. Nima v BG nqma izvergi i ubiici na deca, kakvo kato sa hristiqni?
Там ще ги осъдят, не се притесняваите!А и става въпрос за крди, а тука престъпленията извършени от мангали пак ли на нас се приписват??Ами оная ндето си хвърли бебето в кофата за боклук и продължи да курвее по масите за бакшиши на какво ли ще я осъдят- да си гледаме първо нашата оправия и после да съдиме другите!
С ТУРСКИТЕ СЕРИАЛИ ПРАВЯТ ОПИТИ ДА НИ УБЕДЯТ КОЛКО Е ЕВРОПЕЙСКО МИСЛЕНЕТО И СЪЗНАНИЕТО ИМ, ДЕЙСТВИЯТА ИМ. ДА, АМА НЕ!!! ТЕ И У НАС НОСЯТ ШАЛВАРИ . ПО-РАНО СЕ РЕШАВАХА НА СМЕСЕНИ БРАКОВЕ, А СЕГА СЕ БОЯТ . ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ РЕЛИГИЯТА ГИ Е ЗОМБИРАЛА И НИЩО ДРУГО НЕ ВИЖДАТ. ДПС СЪЩО РАБОТИ В ТАЗИ НАСОКА. АКО БРАТСКА ТУРЦИЯ СТАНЕ ЧЛЕН НА ЕС, БЪЛГАРИЯ ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ. ТО И СЕГА Я НЯМА - НИВИТЕ НА ДОБРУДЖА И ЛУДОГОРИЕТО СА В ТУРСКИ РЪЦЕ. САМО ТУРСКИ ФИРМИ РАБОТЯТ И В ТЯХ НЕ СЕ ПРИЕМАТ РАБОТНИЦИ С БЪЛГАРСКО ЕТНИЧЕСКО САМОСЪЗНАНИЕ.
Колега, момичето се е опитало, но не е подало жалба. Било е връщано, но не от полицаите(вероятно от самите родители, други роднини или близки). Ако беше подало жалба сега щеше да е живо, а виновните да са в затвора. Каквото и да си говорим едва ли някой ще отрече че в Турция законите се спазват много повече от колкото тук и че ние имаме много повече престъпления на глава от населението. С това изобщо не хваля турците, просто акцентирам да се осъзнаем за гредата в нашите очи, а не да обръщаме внимание на сламката в чуждите.
Не си прав в случая. Примерите, които даваш, нямат нищо общо с християнството. Тези убийци, които споменаваш, са толкова християни, колкото ние всички сме трамваи. И мотивите им за убийството са всичко друго, но не и свързани с християнството. В този случай обаче е различно- мотива е религиозен, не виждаш ли? Това е убийство на честта, и се корени именно в ислямските схващания. Не усещаш ли разликата? Убийците, които ти споменаваш НЕ СА ХРИСТИЯНИ. А убийците в случая в Турция са мюсюлмани.
Тия са си в 15 век и нека си останат там. А примерите които се дават за деца захвърлени от майките си и майки родили на 11 години не се отнасят за българките ,а за циганките , което не е едно и също все пак
Ако бяха я убили щеше да е по-малко гадно, отколкото да я заровят жива.... Какви ли са били последните и часове... при това са били дълги. Ужас! Ужас!
v germaniq tova e dosta 4esto sre6tano qvlenie. posledno predi nqkolko meseca edno omi4e brat mu s priqteli go zakla... predi godina brata na edna q razstrelq... vse ubiostva na 4estta i policaite samo vdigat ramene vypreki 4e momi4etata tyrsqt zakrila - bez prestyplenie ni6to ne mojeli da napravqt.